رفتن به مطلب

مزایده کارت گرافیک ZOTAC GeForce® GTX 1080 Founders Edition

Nezami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان واسه اینکه مزایده زیاد طولانی نشه پایان مزایده رو فردا ١۵ آذر راس ساعت ١۴ قرار میدم.

پيشنهادات پس از ساعت اعلام شده پذیرفته نمیشه.

لینک به دیدگاه

با سلام، آقای هاشم پور عزیز، فکر کنم طبق اعلام خودتون زمان مزایده تموم شد. بررسی بفرمایید اگر پیشنهاد بنده طبق شرایط خودتون آخرین پیشنهاد بود، اطلاع بدید برای هماهنگی.

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، HesamHa گفته است:

۵,۸۰۰

با تشکر از عزیزانی که تو این مزایده شرکت کردند.

آخرین پیشنهاد ثبت شده راس ساعت ٢ مبلغ ۵٨٠٠ توسط دوست گرامی @HesamHa می باشد.

هماهنگی بیشتر به صورت خصوصی باهاشون انجام میشه.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

با سلام سر ساعت معین در آخرین لحظه شکار پست ارسال شده تایم رو بررسی کنید با تشکر ♥️

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Fido گفته است:

با سلام، آقای هاشم پور عزیز، فکر کنم طبق اعلام خودتون زمان مزایده تموم شد. بررسی بفرمایید اگر پیشنهاد بنده طبق شرایط خودتون آخرین پیشنهاد بود، اطلاع بدید برای هماهنگی.

سلام بزرگوار.

من داخل تاپیک بودم و راس ساعت ٢ تاپیک رو رفرش کردم و آخرین پیشنهادی که راس ساعت ٢ تو تاپیک ارسال شد واسه دوستمون بود که بالا اعلام کردم. 🌺

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، Nezami گفته است:

سلام بزرگوار.

من داخل تاپیک بودم و راس ساعت ٢ تاپیک رو رفرش کردم و آخرین پیشنهادی که راس ساعت ٢ تو تاپیک ارسال شد واسه دوستمون بود که بالا اعلام کردم. 🌺

تمام مشکلی نداره.  پیشنهاد من  بع علت فرایند سایت که نمیزاره بلافاصله پیام ارسال بشه ،دقیقا ساعت 2 ثبت شد. حالا نمیدونم خود ساعت 2 محسوب میشه یا نه. حالا هرطور سلیقه و انتخاب شماست که برامون قابل قبوله. موفق باشید.

ویرایش شده توسط Fido
لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Fido گفته است:

تمام مشکلی نداره.  پیشنهاد من  بع علت فرایند سایت که نمیزاره بلافاصله پیام ارسال بشه ،دقیقا ساعت 2 ثبت شد. حالا هرطور سلیقه شماست. موفق باشید.

نه خواهش می‌کنم چه حرفیه.

سلیقه ای که نیست. من تابع قوانین انجمن هستم.

در صورتی که مدیران انجمن امکانش رو دارن که بتونن کمک کنن که برنده مشخص بشه بنده استقبال میکنم.

@ARMIN

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Nezami گفته است:

در صورتی که مدیران انجمن امکانش رو دارن که بتونن کمک کنن که برنده مشخص بشه بنده استقبال میکنم.

@ARMIN

نه بابا مساله مهمی نیست. اگه خود ساعت 2 ملاک باشه، پیشنهاد من میشه آخرین پیشنهاد، اگر تا ساعت 2 باشه پیشنهاد دوستمون میشه آخرین پیشنهاد. برای من هم مشکلی نداره و تابع نظر دوستان عزیز هستم. اگه قانونا من آخرین پیشنهاد رو دادم که هیچ، اگه دوستمون آخزین پیشنهاد رو دادن که مبارکشون باشه.

ویرایش شده توسط Fido
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Nezami گفته است:

@ARMIN

عه برادر چرا میندازین گردن من O.o

ثبت پست و نمایشش، ممکنه حتی تا 5 دقیقه هم طول بکشه، بنابراین واقعا نمیشه اینقدر دقیق گفت مثلا شخصی که پیامی ثبت می کنه راس چه ساعتی بوده.

وانگهی اصولا انتخاب خریدار، طبق قوانین خود انجمن بر عهده فروشنده است، فروشنده میتونه زمان مزایده رو Extend کنه، میتونه قوانین خودش رو تغییر بده، میتونه حتی برخلاف قوانین خودش خریدار رو انتخاب کنه حتی اگر آخرین پیشنهاد با اون نباشه.

در نتیجه برادر نظامی عزیز، در مورد خریدار حکم حکم شماست، دستور دستور شماست. its your call

• حالم خوب شد 1
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

عه برادر چرا میندازین گردن من O.o

ثبت پست و نمایشش، ممکنه حتی تا 5 دقیقه هم طول بکشه، بنابراین واقعا نمیشه اینقدر دقیق گفت مثلا شخصی که پیامی ثبت می کنه راس چه ساعتی بوده.

وانگهی اصولا انتخاب خریدار، طبق قوانین خود انجمن بر عهده فروشنده است، فروشنده میتونه زمان مزایده رو Extend کنه، میتونه قوانین خودش رو تغییر بده، میتونه حتی برخلاف قوانین خودش خریدار رو انتخاب کنه حتی اگر آخرین پیشنهاد با اون نباشه.

در نتیجه برادر نظامی عزیز، در مورد خریدار حکم حکم شماست، دستور دستور شماست. its your call

آره آقا آرمین عزیز، دقیقا مساله همین زمان ثبت پیامه. یه مشکل هم همینه که خود ساعت 2 این وسط چطوری میشه😁  برای من هم نظر فروشنده محترم قابل احترامه و انتخابشون هرچی باشه برام محترمه. 🌸

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلامی دوباره خدمت دوستان عزیز
از بعد فنی و کدنویسی انجمن ، موضوع بجای خود. طبق استاندارد هر انجمنی این مورد کاملاً مشخص هست که دوتا تاپیک رو در آن واحد نمیشه ثبت کرد و هر ارسال تاخیر حدود یک دقیقه ای داره. این رو باید پیشنهاد دهنده با زیرکی محاسبه میکرد والی چیزیست استاندارد جهانی. مگر ملاک چیزی نیست که ما داریم میبینیم؟ اگر ملاک اینه ، لطفاً گرافیک رو به من بدید

• لایک 1
لینک به دیدگاه

هم اکنون، HesamHa گفته است:

سلامی دوباره خدمت دوستان عزیز
از بعد فنی و کدنویسی انجمن ، موضوع بجای خود. طبق استاندارد هر انجمنی این مورد کاملاً مشخص هست که دوتا تاپیک رو در آن واحد نمیشه ثبت کرد و هر ارسال تاخیر حدود یک دقیقه ای داره. این رو باید پیشنهاد دهنده با زیرکی محاسبه میکرد والی چیزیست استاندارد جهانی. مگر ملاک چیزی نیست که ما داریم میبینیم؟ اگر ملاک اینه ، لطفاً گرافیک رو به من بدید

نه بحث اینه که خود ساعت 2 این وسط چی حساب میشه. چون پیشنهاد من هم دقیقا ساعت 2 ثبت شده. یعنی داخل ساعت 2. 2.01 بود که تکلیف معلوم بود. حالا بحثی هم ندارم. این برمیگرده به معیار فروشنده عزیزمون. حالا انتخابشون هرچی باشه. برای من هم محترمه و بهش کاملا احترام میزارم.

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Fido گفته است:

نه بحث اینه که خود ساعت 2 این وسط چی حساب میشه. چون پیشنهاد من هم دقیقا ساعت 2 ثبت شده. یعنی داخل ساعت 2. 2.01 بود که تکلیف معلوم بود. حالا بحثی هم ندارم. این برمیگرده به معیار فروشنده عزیزمون. حالا انتخابشون هرچی باشه. برای من هم محترمه و بهش کاملا احترام میزارم.

برای من اینطور ثبت شده که پست من در 31 دقیقه و پست شما در 29 دقیقه قبل ثبت شده

لینک به دیدگاه

من به اینجاش فکر نکرده بودم...

دوستان واسه اینکه این مشکل حل بشه پیشنهادات رو بر میگردونم به آخرین پیشنهادی که قبل از تعیین زمان پایان مزایده بود که ۵۶٠٠

برای اینکه طولانی هم نشه ادامه مزایده از ۵۶٠٠ و برنده کسی هست که تا ۵ دقیقه پس از پیشنهادش پیشنهاد بالاتری نباشه.

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Nezami گفته است:

من به اینجاش فکر نکرده بودم...

دوستان واسه اینکه این مشکل حل بشه پیشنهادات رو بر میگردونم به آخرین پیشنهادی که قبل از تعیین زمان پایان مزایده بود که ۵۶٠٠

برای اینکه طولانی هم نشه ادامه مزایده از ۵۶٠٠ و برنده کسی هست که تا ۵ دقیقه پس از پیشنهادش پیشنهاد بالاتری نباشه.

دوست عزیز لطفاً تصویر زیر رو از روی تاریخ ارسال و ساعت سیستم بررسی کنید

2022-12-06_14-33-02.png

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...