رفتن به مطلب

تاپیک قبلی بدون هماهنگی با بنده قفل شد که اینجا سوالم رو راجع به مادربورد میپرسم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلامت باشید بله تا جای ممکن از کمک های شما عزیزان بهره بردم که ممنونتونم

الباقی موارد مثل فروش قطعات فعلی زیر قیمت رو با رضایت خودم انجام دادم

فن پردازنده رو چند ماه دیگه عوض میکنم جناب اون موقع میام ازتون میپرسم چی بگیرم

فقط جسارتا مادربورد رو متوجه نمیشم اگه انداختن علتش چی هست راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

اولا متوجه نمیشم چرا همچین لحنی داشتید عذرمیخوام اما زیاد بالغانه نیست به نظرم

دوما کاش زود قضاوت نمی‌کردید انقدر نمیگفتید فروشنده جنس رو انداخته

چون اون بنده خدا مثلا اول مادربورد سری زد رو پیشنهاد داد اما چون بودجه ام محدود بود به درخواست خودم مدلشو آوردیم پایین

واقعا دستم تنگ بود دیگه از این بیشتر کشش نداشتم اما دوست دارم بدونم ایراد این مادربورد چی هست با تشکر مجدد بابت وقتی که گذاشتید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مادربرد رو نمیدونم چند گرفتین ولی من 2 روز پیش خریدم 4950 با گارانتی حامی

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

مادربرد رو نمیدونم چند گرفتین ولی من 2 روز پیش خریدم 4950 با گارانتی حامی

مبارکتون باشه جناب امیدوارم به خوشی ازش استفاده کنید 🍻

در سایت reddit راجع بهش خونده بودم، واسه افرادی که نمیخوان اورکلاک کنن مناسبه. گویا عزیزان نظر دیگه ای راجع به این مادربورد دارن که مشتاقانه منتظرم حرفهای دوستان رو راجع بهش بشنوم؟

ویرایش برای جلوگیری از ارسال پست جدید: اصن اسم تاپیک قبلیم هم مشاوره خرید پردازنده برای 3080Ti بود که وقتی در reddit هم گشتم به حرف دوستان عمل کردم همون پردازنده ای رو گرفتم که گفته بودن  🥂

تعجب میکنم واقعا متوجه نمیشم علت لحنی که داشتن چی بود واقعا منتظرم ببینم نظرشون راجع به مادربورد چیه که میگن فروشنده انداخته!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 ساعت قبل، سپهر گفته است:

مبارکتون باشه جناب امیدوارم به خوشی ازش استفاده کنید 🍻

در سایت reddit راجع بهش خونده بودم، واسه افرادی که نمیخوان اورکلاک کنن مناسبه. گویا عزیزان نظر دیگه ای راجع به این مادربورد دارن که مشتاقانه منتظرم حرفهای دوستان رو راجع بهش بشنوم؟

ویرایش برای جلوگیری از ارسال پست جدید: اصن اسم تاپیک قبلیم هم مشاوره خرید پردازنده برای 3080Ti بود که وقتی در reddit هم گشتم به حرف دوستان عمل کردم همون پردازنده ای رو گرفتم که گفته بودن  🥂

تعجب میکنم واقعا متوجه نمیشم علت لحنی که داشتن چی بود واقعا منتظرم ببینم نظرشون راجع به مادربورد چیه که میگن فروشنده انداخته!

البته این مدل رو برای 12100F خریدیم
و اگر قصدمون خرید پردازنده رده بالا مثل 12600K و  ... باشه اون هم بهمراه کارت گرافیک 3080Ti کمترین چیزی که میشه بهش فکر کرد MSI Z690A-Pro WIFI D4 هست که امکانات کامل تر و مدار تغذیه قویتری داره و...
من کل تاپیک قبلی رو دیدم تقریبا اقا ارمین راهنمایی های بسیار بسیار دقیقی میدن و هر قطعه که معرفی میکنند 100% دلیلی و توجیحی داره بهتره اگر توان خرید دارید کاملا چشم بسته نظراتشون رو قبول کنید
در مورد لحن و.... متوجه مورد خاصی در تاپیک قبلی نشدم

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا نمیدونم چی بگم. تاپیک قبلی رو دیدم، علاوه بر اینکه قطعات قبلی رو مفت ازتون برداشته، قطعات جدید رو هم با قیمتی گزاف بهتون فروخته، پاور 850 گلد فول مازولار کولر مستر، 4200 پیدا میشه، پاوری که دقیق هم ننوشته کدوم سریه، 5 تومن فاکتور کرده؟

همینه که دوستان میگن فروشنده انداخته، بد هم انداخته!

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است:

البته این مدل رو برای 12100F خریدیم
و اگر قصدمون خرید پردازنده رده بالا مثل 12600K و  ... باشه اون هم بهمراه کارت گرافیک 3080Ti کمترین چیزی که میشه بهش فکر کرد MSI Z690A-Pro WIFI D4 هست که امکانات کامل تر و مدار تغذیه قویتری داره و...
من کل تاپیک قبلی رو دیدم تقریبا اقا ارمین راهنمایی های بسیار بسیار دقیقی میدن و هر قطعه که معرفی میکنند 100% دلیلی و توجیحی داره بهتره اگر توان خرید دارید کاملا چشم بسته نظراتشون رو قبول کنید
در مورد لحن و.... متوجه مورد خاصی در تاپیک قبلی نشدم

به شرفم قسم حداقل 90% از صفحات REDDIT راجع به مقایسه ی b660 با مثلا z690 رو که میخوندم قریب به اتفاق اکثر کاربرا با دلیل های منطقی نوشتن که اگه دنبال اورکلاک نیستید b660 بهترین انتخابه

آره راهنمایی هاشون دقیق بود حتی دوستان دیگه ای هم کمک های شایانی کردن که مثلا گفتن سیستم فعلیم در حد PS5 هست به خاطر همین خرید ps5 رو بیخیال شدم رفتم با کمی ضرر سیستمم رو ارتقا دادم که خوشحالم از این ارتقا

جسارتا عذر میخوام قربان اما حرف هیچکس هیچکس رو چشم بسته قبول نمیکنم چون این کار عاقلانه نیست درسته؟

با کمال میل نظرات دوستان رو میخونم بعد در منابع انگلیسی هم به دنبال نظرات از کاربرای مختلف میگردم

یعنی هم نظر موافقین یک موضوع رو میخونم هم نظر مخالفین رو!

بعد باتوجه به نیازهام بهترین تصمیم رو با توجه به بررسی شرایط خودم میگیرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

3080 ده گیگ حتی 25 تومن هم پیدا میشه!

12600کا 9 تومنه.

کولر تی200 هم 500 تومنه و کولر کاملا غیر استانداردیه برای نسل 12، یه جوریه سوکتش فقط با نسل های قبل سازگاره و به نسل 12 هم خورونده میشه. هم به مادربرد فشار میاره، هم سطح تماسش کل سیپیو رو نمیپوشونه، در طولانی مدت باعث خم شدن پردازنده هم میشه و توی لود طولانی پردازنده، مطمئنا مشکل ساز میشه.

لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

واقعا نمیدونم چی بگم. تاپیک قبلی رو دیدم، علاوه بر اینکه قطعات قبلی رو مفت ازتون برداشته، قطعات جدید رو هم با قیمتی گزاف بهتون فروخته، پاور 850 گلد فول مازولار کولر مستر، 4200 پیدا میشه، پاوری که دقیق هم ننوشته کدوم سریه، 5 تومن فاکتور کرده؟

همینه که دوستان میگن فروشنده انداخته، بد هم انداخته!

آقا وقتی بنده خدا خودش گفته اگه میتونی صبر کنی میتونم با قیمت خیلی بهتری بفروشم پس دیگه نمیشه زود قضاوتش کرد یکطرفه به قاضی رفت عزیزم

حرف بنده اینه که قفل کردن تاپیک نه تنها بی احترامی بود بلکه با کمال احترام میگم رفتاری بالغانه نبود چون شاید یکنفر با شرایط بنده بخواد سوالاتی رو راجع به تجربه ام از خریدی که داشتم بپرسه که اگه وقت داشتم جوابشو بدم در حد خودم راهنمایی کنم

هر قطعه ای رو قبل از فاکتور کردن به من گفته که میتونی بری مثلا فلان پاساژ با قیمت بهتر بگیری اما خب واقعا وقتم مهمتر از صد تومن دویست تومن بود

بماند که در لحظه خودمم قیمت هر قطعه ای رو همزمان هم در سایتهای خارجی هم در سایتهای ایرانی چک میکردم تازه در کنارش اگه اگه توی REDDIT هم راجع به اون قطعه مطلبی پیدامیکردم اونا رو هم میخوندم که هرطور شده امروز خریدم رو نهایی کنم

10 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

3080 ده گیگ حتی 25 تومن هم پیدا میشه!

12600کا 9 تومنه.

کولر تی200 هم 500 تومنه و کولر کاملا غیر استانداردیه برای نسل 12، یه جوریه سوکتش فقط با نسل های قبل سازگاره و به نسل 12 هم خورونده میشه. هم به مادربرد فشار میاره، هم سطح تماسش کل سیپیو رو نمیپوشونه، در طولانی مدت باعث خم شدن پردازنده هم میشه و توی لود طولانی پردازنده، مطمئنا مشکل ساز میشه.

خب بنده 3080 دوازده گیگ گرفتم قربان

کولر رو هم گفتم که چند ماه دیگه صد درصد عوض میکنم اما الان وقتش نیست

واقعا از تک تک شما بزرگواران ممنونم که محبتت میکنید وقتتون رو به من اختصاص میدید که کمک کنید

اگه راهی هست دوست دارم بدونم تا این لطف دوستان رو جبران کنم

ویرایش شده توسط سپهر
لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، سپهر گفته است:

واقعا از تک تک شما بزرگواران ممنونم که محبتت میکنید وقتتون رو به من اختصاص میدید که کمک کنید

اگه راهی هست دوست دارم بدونم تا این لطف دوستان رو جبران کنم

درود بر شما و بر همه دوستان

کلا کسانی که دنبال یادگیرین دوست دارن اموزش هم بدن یا برعکس (بیاموز تا ازموده شوی)پس یه کار دلیه و کسی دنبال جبران نیست

اگر هم بحثی یا حرفو حدیثی شده دلیلش تعصب ، اهمیت و دلسوزیه که ایا تلاش مثبت بوده یا نه

ولی دوست من همیشه تو زندگیت صبوری کن که اشتباهات اینچنینی نکنی

به راحتی با صبوری و  کمک دوستان میتونستی نتیجه خیلی خیلی بهتری بگیری(مخصوصا که محدوه مالی مشخصی داشتی)

الانم که گرفتی مبارکت باشه و دیگه صحبت برا کمو زیادش خیلی کمکی نمیکنه

ولی نصیحت دوستان بابت کولر رو گوش کن

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

والا فارسی نوشتم امکانش نبوده صبر کنم به خاطر همین ضررش رو به چشم دیدم عزیزم با توجه به شرایط خودم بهترین تصمیم رو گرفتم

بخدا دیگه نمیدونم به چه زبونی بگم واقعا تعجب میکنم از بعضی رفتار ها

فارسی حرف میزنما اما باز هرکی میاد برداشت خودش رو میکنه خیلی عجیبه

فقط دوست داشتم بدونم اگه موقعیتش بود که عجله ای آپگرید رو انجام ندم مثلا چقدر بهتر میتونستم بفروشمو بخرم که متوجه شدم

++++

++++

والا الانم هنوز منتظرم نظر اساتید رو راجع به مادربوردی که خریدم بدونم که چرا گفتن فروشنده ی بدبخت انداخته؟ چون قصد اورکلاک ندارم. طبق چیزایی که توی منابع خارجی خوندم هم انتخابم باتوجه به بودجه ام بهترین قطعه بوده

انجمن برای بحث های فنیه دیگه عزیزم، میخوام علت نظرشون راجع به مادربورد رو بدونم یه چیزی یادبگیرم اگه واقعا علتی داره، کولر رو هم که صد بار چه توی این تاپیک چه تاپیک قبلی گفتم چشم سر فرصت عوض میکنم تا چند ماه دیگه

ویرایش شده توسط سپهر
لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، سپهر گفته است:

والا فارسی نوشتم امکانش نبوده صبر کنم به خاطر همین ضررش رو به چشم دیدم عزیزم با توجه به شرایط خودم بهترین تصمیم رو گرفتم

بخدا دیگه نمیدونم به چه زبونی بگم واقعا تعجب میکنم از بعضی رفتار ها

فارسی حرف میزنما اما باز هرکی میاد برداشت خودش رو میکنه خیلی عجیبه

فقط دوست داشتم بدونم اگه موقعیتش بود که عجله ای آپگرید رو انجام ندم مثلا چقدر بهتر میتونستم بفروشمو بخرم که متوجه شدم

++++

++++

والا الانم هنوز منتظرم نظر اساتید رو راجع به مادربوردی که خریدم بدونم که چرا گفتن فروشنده ی بدبخت انداخته؟ چون قصد اورکلاک ندارم. طبق چیزایی که توی منابع خارجی خوندم هم انتخابم باتوجه به بودجه ام بهترین قطعه بوده

انجمن برای بحث های فنیه دیگه عزیزم، میخوام علت نظرشون راجع به مادربورد رو بدونم یه چیزی یادبگیرم اگه واقعا علتی داره، کولر رو هم که صد بار چه توی این تاپیک چه تاپیک قبلی گفتم چشم سر فرصت عوض میکنم تا چند ماه دیگه

دوست من لازم نیست بگی با زبون فارسی

شما درست می فرمایید

لینک به دیدگاه

از نظر فنی اگه اون مادربورد ایرادی داره که کس دیگه ای میدونه لطفا بگه

خواهش میکنم از این لحظه به بعد بیاید فقط از بعد فنی صحبت کنیم

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، سپهر گفته است:

برادر "مشاوره" برای قبل از خریده! بعد از خرید، مشاوره بی معنیه. ما مشاوره پس از خرید نداریم. هر حرف منفی (چه فنی باشه چه غیر فنی باشه) هر کسی بزنه، جز ناراحت کردن و بی جهت نا امید کردن شما از خریدی که انجام دادین ثمری نداره. مشورت یک مشاور قبل از خرید ارزشمنده.

دلیل اینکه اون تاپیک بسته شد هم همین بود، شما خریدتون رو بر اساس مشورت با فروشنده انجام دادین و دیگه مشاوره در انجمن پایان یافته بود. حالا الان دنبال زیر بقل مار میگردین که چرا این مادربرد نه، یه مادربرد دیگه. - تصمیم گرفتی - خریدی - تمام! بعد از این مرحله هر حرفی بیخوده.

در خرید قطعات باید به یک نفر اعتماد کنید و صرفا به حرفهای اون گوش بدین. شما به فروشنده اعتماد کردین و بر اساس نظرات اون خرید انجام دادین. اینکه چرا این مادربرد رو انتخاب کرده و اینکه آیا گزینه بهتر دیگری نبوده، باید از اون بپرسید. دیگه نمیشه مشورت با اون باشه، خرید از اون باشه، بعد ما به سوالات فنی شما راجب انتخاب های ایشون جواب بدیم! مگه بیکاریم؟ بی زحمت سوالت فنی رو هم از همون بنده خدایی که مشورت داده و ازش خرید کردین بپرسین.

شما به فروشنده ای که نفع مالی در خرید و فروش قطعات داره میفرمایید بنده خدا، و ازش دفاع می کنید و مارو متهم میکنید که ایشون رو بد قضاوت کردیم، باشه آقا حق با شماست. ببخشید که ما تو انجمن که هیچ نفع مالی در خرید و فروش قطعات شما نداریم، بنده شیطان هستیم و بیخود مشاوره دادیم. من نمیگم فروشنده آدم بدیه، نه، by default خیلی هم آدم خوبیه، اما برای مشورت فنی مناسب نیست - کاری به شخص ایشون نداریم - هیچ فروشنده‌ای مناسب نیست - چون یک فروشنده بر اساس موجودی انبار خودش مشورت ارائه میکنه. نفعش در اینه و درستش هم همینه، یعنی روزی روزگاری هر کسی فروشنده شد، باید تلاشش در این باشه که جنس خودش رو بفروشه. هدف فروشندگی همینه.

واضح همه چیز رو بیان کردم. در مورد قطعات شما هم نظری نیست جز اینکه مبارکتون باشه.

خیالت راحت باشه، مادربرد انتخابی شما هیچ ایراد فنی نداره - از نظر ما تو انجمن - هیچ مادربردی ایراد نداره. یک مشاور بی طرف (یعنی کسی که فروشنده نباشه!) ممکنه X رو به جای Y پیشنهاد بده، و دلیلش صرفا بر اساس بودجه، موجودی بازار، نیاز شما و کیفیت و قدرت قطعه و تناسبش با دیگر قطعات شماست. و این سنجش توصیف کردنی و گفتنی نیست چون مبتنی بر تجربه و دانش مشاور انجام میشه.

اگر مورد دیگری نیست که تاپیک رو ببندم؟

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

مشورت یک مشاور قبل از خرید ارزشمنده

نیم ساعت تایپ کردم
اما دلم نیومد ارسال کنم .

@سپهر

مبارک باشه . به خوشی استفاده کنید

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

برادر "مشاوره" برای قبل از خریده! بعد از خرید، مشاوره بی معنیه

درود به شما جناب سپاس مجدد اما باور بفرمایید اینطور که فکرمیکنید نیست. اگه مادربوردی که خریدم ایرادی داره میتونم با کمی ضرر زیر فی بازار ردش کنم بره خب موردی نداره و فوقش یدونه دیگه میخرم

شاید این ماه نتونم اما مثلا برج بعد حتما این کار رو انجام میدم اگه مادربوردی که خریدم انقدر داغون هست، که البته بنده هیچ نکته منفی راجع بهش پیدانکردم اما مطمئنا شما بیشتر از بنده میدونید و به خاطر همین میپرسم

5 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

دلیل اینکه اون تاپیک بسته شد هم همین بود، شما خریدتون رو بر اساس مشورت با فروشنده انجام دادین

خریدم رو بر اساس تاپیک + جستجوی فراوان در بخش های مختلف رددیت + نظر اون فروشنده ی بدبخت که انقدر زود قضاوتش کردید بهش تهمت زدید که جنس هاش رو انداخته انجام دادم قربان پیشنهادات ایشون چه راجع به پاور چه فن خنک کننده مثل شما بود اما گفتم پاور رو خودم به دلایلی میخواستم رد کنم بره و اینکه فن پردازنده هم موقتا گرین 200-PWM بستم که در اولین فرصت پول دستم بیاد حتما با یه خنک کننده ی مایع خارجی درجه یک عوضش میکنم . بازم میگم اگه اشکالی هست از نظر فنی بیاید صحبت کنیم ایرادات رو برطرف کنیم چون دنیا که به آخر نرسیده، هم بعدا اگه یکنفر دیگه با شرایط مشابه بنده بخواد خرید کنه با جستجو در تاپیک میتونه به نتایج مطلوبی برسه هم اینکه من ماه بعد میرم قطعاتی که اشتباه خریداری شدن رو به راحتی تعویض میکنم اگه واقعا مشکلی وجود داره و با یکی دو تومن زیر فی نه بنده فقیر میشم نه اونی که جنس رو میخره پولدار میشه (کلا به بز خر جماعت چیزی نمیفروشم مگه اینکه خودم بر حسب شرایط مجبور باشم)

ویرایش شده توسط سپهر
لینک به دیدگاه

در رابطه با پست پایین چون نمیتونم پست جدیدی ارسال کنم آخرین حرفم رو همینجا میگم چون واقعا انگار دوست ندارید حرفامو متوجه بشید. عزیزم چندین بار به زبون فارسی نوشتم که فروشنده ی بدبخت واسه فروش قطعات گفت اگه بزاری پیشم میتونم با قیمت خیلی بالاتری بفروشم که با توجه به شرایطم خودم نخواستم دیگه، اینو قبل تر هم چندین بار نوشته بودم اما باز شما میای میگی طرف فلان جنس رو فلان تومن اینجوری کرده پس انداخته 

برای خرید هم که این آخرین باره تکرار میکنم چون خسته شدم. هم خودش میگفت بری از فلان پاساژ بگیری بیاری ارزونتر تموم میشه هم خودم در لحظه سایتهای داخلی رو چک میکردم. راجع به انتخاب قطعات هم فکرکنم هزارمین باره نوشتم که از تجربیات اعضای انجمن + تحقیقاتی که همزمان در رددیت داشتم + حرف های فروشنده ی بنده خدا رو روی هم گذاشتم نهایتا خودم با توجه به شرایطی که داشتم تصمیم گرفتم عزیزم باز شما یکطرفه به قاضی میری الکی هم قضاوت میکنی میگی من فقط به حرف فروشنده گوش کردم

ببینید بازم به جای بحث تخصصی راجع به ایرادات مادربورد انتخابی که گفتن طرف انداخته دارید تاپیک رو به حاشیه میبرید که جسارتا بنده واسه صحبت های غیر فنی وقت ندارم عذرمیخوام اما این آخرین پست بنده راجع به این موضوع هست پس اگه دیگه اینجا رو نخوندم جوابی ندادم دلخور نشید

در ضمن عجیب ترین حرف شما اینه که میگید سنگ بنا رو رددیت نزارم که ایضا در بعضی پست ها یکنفر با شرایط مشابه بنده اومده یه چیزی نوشته که بعدش صدنفر بدون به حاشیه بردن اصل مطلب موضوع رو تخصصی بررسی کردن، شما بفرمایید پس کجا تحقیق کنیم. خوشحال میشم اگه یه منبع جدید واسه سرچ کردن پیداکنم چون همیشه دوست دارم دیدگاه های مختلف رو بخونم بعد نهایتا با توجه به شرایط خودم بهترین تصمیم رو بگیرم

ویرایش شده توسط سپهر
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، سپهر گفته است:

انقدر زود قضاوتش کردید بهش تهمت زدید که جنس هاش رو انداخته انجام دادم

ولی من هنوزم میگم انداخته! چون بعضی قطعه ها سر 100 200 تومن اختلافش نیست، پاور حدودای 1 تومن فرقشه. گارانتی شرکتیش زیر 4 تومن هم پیدا میشه.

ببنید دلیل ناراحتی بچه ها، بستن تاپیک و... اینه که ما اینهمه تجربه و تحقیق رو داریم به شما میگیم که بهترین خروجی و کمترین هزینه رو داشته باشید. ولی شما کار خودتون رو کردید و همه چیز رو به فروشنده سپردید.

هیچ کالایی هم بی عیب نیست، دوستان هم گفتن، بیان فنی جات قطعات خریداری شده، جز نا امیدی و پشیمونی شما چیزی نداره. فروشنده های کامپیوتر، 90 درصد سوادشون از کامپیوتر صفره و فقط جنسشون رو دارن خرید و فروش میکنن، مشاوره هاشون بر اساس موجودی مغازه خودشونه، نه بازار. شما بهترین مادربرد جهان رو انتخاب کرده باشی، وارد یه مغازه بشی، اگر اون برد رو موجود نداشته باشه، هزار جور میزنه تو سر اون مادربرد و برد معمولی ای که خودش موجود داره رو بالا میبره و میگه این بهترینه، شما هم فکر میکنی داره کار خیر میکنه که این همه اطلاعات مفید(در اصل دروغ) رو به شما میگه. ولی در اخر فقط فکر جیب خودشه. با عرض پوزش جستجوی ردیت هم فقط مال وقتیه که شما هزار مدل تحقیق کردی و برای خرید قطعه یقین داری، در آخر میری سراغ ردیت که اگه ریویو منفی یا خاصی وجود داشت، بررسی کنی. نه اینکه ببینی یه کالا توی ردیت نظراتش خوبه، پس یعنی بهترینه. (البته من نمیگم مادربرد شما بده، میگم که انقدر سنگ بنای تصمیم رو روی ردیت نذارید)

در هر صورت مبارک باشه و به خوبی استفاده کنید.

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، سپهر گفته است:

در رابطه با پست پایین چون نمیتونم پست جدیدی ارسال کنم آخرین حرفم رو همینجا میگم چون واقعا انگار دوست ندارید حرفامو متوجه بشید. عزیزم چندین بار به زبون فارسی نوشتم که فروشنده ی بدبخت واسه فروش قطعات گفت اگه بزاری پیشم میتونم با قیمت خیلی بالاتری بفروشم که با توجه به شرایطم خودم نخواستم دیگه، اینو قبل تر هم چندین بار نوشته بودم اما باز شما میای میگی طرف فلان جنس رو فلان تومن اینجوری کرده پس انداخته 

برای خرید هم که این آخرین باره تکرار میکنم چون خسته شدم. هم خودش میگفت بری از فلان پاساژ بگیری بیاری ارزونتر تموم میشه هم خودم در لحظه سایتهای داخلی رو چک میکردم. راجع به انتخاب قطعات هم فکرکنم هزارمین باره نوشتم که از تجربیات اعضای انجمن + تحقیقاتی که همزمان در رددیت داشتم + حرف های فروشنده ی بنده خدا رو روی هم گذاشتم نهایتا خودم با توجه به شرایطی که داشتم تصمیم گرفتم عزیزم باز شما یکطرفه به قاضی میری الکی هم قضاوت میکنی میگی من فقط به حرف فروشنده گوش کردم

ببینید بازم به جای بحث تخصصی راجع به ایرادات مادربورد انتخابی که گفتن طرف انداخته دارید تاپیک رو به حاشیه میبرید که جسارتا بنده واسه صحبت های غیر فنی وقت ندارم عذرمیخوام اما این آخرین پست بنده راجع به این موضوع هست پس اگه دیگه اینجا رو نخوندم جوابی ندادم دلخور نشید

در ضمن عجیب ترین حرف شما اینه که میگید سنگ بنا رو رددیت نزارم که ایضا در بعضی پست ها یکنفر با شرایط مشابه بنده اومده یه چیزی نوشته که بعدش صدنفر بدون به حاشیه بردن اصل مطلب موضوع رو تخصصی بررسی کردن، شما بفرمایید پس کجا تحقیق کنیم. خوشحال میشم اگه یه منبع جدید واسه سرچ کردن پیداکنم چون همیشه دوست دارم دیدگاه های مختلف رو بخونم بعد نهایتا با توجه به شرایط خودم بهترین تصمیم رو بگیرم

درود بر شما و بر همه دوستان

دو مدل رفتار تو زمین خوردن داریم

یه نفر بلند می شه و اطرافش نگاه میکنه و پی دلیلش جزئیاتو مرور میکنه و برا ادامه یه سری چیزا رو اصلاح میکنه

یه نفر دیگه به صورت سینه خیز ادامه میده و وانمود میکنه خاستش سینه خیز بوده

اشتباه حتی به میل شخص هم باشه در هر صورت اشتباهه و قابل گفتو گو و تفکره

دوست من ، مشکل مادر بورد نیست یا اینکه گرون تر خریدن یه کالا

بعد از یک سری اشتباهات در مورد پاور و خنک کننده گیر دادی به یک مادر بورد میون رده و میخای به واسطه سایت ردیت اون مادر بورد رو برگ برنده خودت کنی  و مسائل فنی شو طلب میکنی

و هی میگی زبون فارسی و به نحوی توهین میکنی(پیشاپیش میدونم یه دلیل یا  حسی به پاور داشتی و در اینده هم میخای کولینگ عوض کنی و نمیخاد انو به زبون فارسی تکرار کنی)

من زیاد ادامه نمیدم چون هدف شما سینه خیز رفتنه(قطعان بعضی دیگر از دوستان هم برا همین بیخیال نظر دادن شدن)

در کل همه ارزو دل خوش برات دارن و میخاستن بهترین نتیجه رو بگیری و اینکه همه گفتن که مبارکت باشه (حداقلش اینه که خودت از عمکرد خودت راضی هستی و باقیش به ما ربطی نداره)

همه دور هم دوستیم و ایام رو با یادگیری و انتقال اون به دیگران سپری میکنیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...