رفتن به مطلب

تعمیر کار مانیتور dell در تهران کسی سراغ داره ؟ مانیتور dell 27 مدل 2709w به مشکل خورده

farhadii
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان مهربان لیونی با آرزوی سلامتی و بهروزی برای تک تک شما خوبان

مانیتور  dell 27 مدل 2709w  به مشکل خورده تعمیر کار مانیتور dell   در تهران کسی سراغ داره ؟

مشکلش اینه که روشن نمیشه  احتمالا چیب های  بورد پاورش  باید هیت داده بشن

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، farhadii گفته است:

سلام به دوستان مهربان لیونی با آرزوی سلامتی و بهروزی برای تک تک شما خوبان

مانیتور  dell 27 مدل 2709w  به مشکل خورده تعمیر کار مانیتور dell   در تهران کسی سراغ داره ؟

مشکلش اینه که روشن نمیشه  احتمالا چیب های  بورد پاورش  باید هیت داده بشن

درود بر شما

تو نت عکس بردشو دیدم

فک کنم هم تغذیه اداپتور داره هم تغذیه مستقیم

اگر اداپتورشم داری یه تست کن یا ببر جایی تستش کنن

تو برد تغذیه مستقیمش معمولا خازناشون فرسوده میشن(اگر استوک خریدی یا زیاد کار کرده احتمالا همینه)

یه پرسو جو کن تو بازار و بده تعمیر کار خوب برات اوکیش کنه

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

اگر اداپتورشم داری یه تست کن یا ببر جایی تستش کنن

تو برد تغذیه مستقیمش معمولا خازناشون فرسوده میشن(اگر استوک خریدی یا زیاد کار کرده احتمالا همینه)

یه پرسو جو کن تو بازار و بده تعمیر کار خوب برات اوکیش کنه

آداپتورشو ندارم یعنی این مونیتور آداپتور میخوره آیا؟ به کجا وصل کنم آداپتور را ممکنه در عکس نشون بفرمایین ، چه آداپتوری بگیرم کدوم مدل؟

در فروم dell  با هیت دادن چیپ پاور  درس شده ولی با تعویض خازن نه، تعمیر کار  مجرب مونیتوری که dell  کار کنه راستش پیدا نکردم 

لینک به دیدگاه

42 دقیقه قبل، farhadii گفته است:

آداپتورشو ندارم یعنی این مونیتور آداپتور میخوره آیا؟ به کجا وصل کنم آداپتور را ممکنه در عکس نشون بفرمایین ، چه آداپتوری بگیرم کدوم مدل؟

در فروم dell  با هیت دادن چیپ پاور  درس شده ولی با تعویض خازن نه، تعمیر کار  مجرب مونیتوری که dell  کار کنه راستش پیدا نکردم 

معمولا  این مانیتور های دل و اچ پی ، هم اداپتور میخورن هم تغذیه مستقیم که دو تا مدار مجزا از هم هستن

اگر مدار تغذیه مستقیم مشکل داشته باشه احتمالا با اداپتور روشن میشه

اگر اداپتور خور باشه روی برچسبها مقدارشو میزنه(اینو مدلو نمیدونم چقدره)

اگر اشتباه نکرده باشم تو عکس که با فلش قرمز مشخص کردم(البت واضح نیست ولی احتمالا سوکت اداپتور)

خرابی چیپ توی اغلب مانیتور ها با مدار تغذیه داخلی (این مدلو نمیدونم)بسیار پاینه مثلا 5 درصد

ول خرابی خازنهای الکترولیت در مانیتور ها  با مدار تغذیه داخلی زیاد( مثلا 80 درصد و 15 درصدم موارد دیگه)خازنها با خرابی زیاد با کادر مشکی مشخص کردم(البت مطلقا محدود به همونا نمیشه)

اگر بحث لحیم سردی چیپ باشه عمدتا تصور بهم ریخته ، رنگا نا متعادل و یا عمل نکردن بعضی از درگاه ها باشه نه که مطلق روشن نشه

و اگر نوپاوری از چیپ اصلی باشه عمدتا چیپ سوخته و باید تعویض شه که گیرم نمیاد

یا اگر هم از چیپ باشه ولی نسوخته باشه باشه ریسولد یا هیت هم خیلی دوام نداره و بهتره یه جایی مطمئن و تخصصی برات ریبال کنن

کلا اینایی که گفتم قطعی  نیست و باید برسی شه ولی درصد زیادیش همینه

IMG_1718.JPG

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

ممنون برادر

2 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

و اگر نوپاوری از چیپ اصلی باشه عمدتا چیپ سوخته و باید تعویض شه که گیرم نمیاد

یا اگر هم از چیپ باشه ولی نسوخته باشه باشه ریسولد یا هیت هم خیلی دوام نداره و بهتره یه جایی مطمئن و تخصصی برات ریبال کنن

کلا اینایی که گفتم قطعی  نیست و باید برسی شه ولی درصد زیادیش همینه

شما این لینک راببینید خیلی کمک میکنه

https://www.dell.com/community/Monitors/2709W-will-not-power-up/td-p/4097082

با هیت دادن به دو چیپ که هد سینک داره یکسری تونستند مشکل را حل کنند

مشکل و سوال بزرگ و اصلی اینه که کجا کارش درسته و dell کار میکنه و میتونه  واقعا تعمیر کنه 

امکان داره یه بررسی بفرمایید در محیط سرچ گوگل که آداپتور میخوره یا نه این مدل بلد نیستم

شاید اگه بفهمیم آداپتور میخوره یا نه با خرید یه آداپتور مشکل به خوبی حل شه و دستگاه دیگه باز نشه که بهتره

مانیتور dell 27 مدل 2709w

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

27 دقیقه قبل، farhadii گفته است:

امکان داره یه بررسی بفرمایید در محیط سرچ گوگل که آداپتور میخوره یا نه این مدل بلد نیستم

سلام
آقا این آداپتور نمیخوره
اون خروجی برق DC برای وصل کردن ساندبار ساخت شرکت دل هست .

دنبال تعمیرکار برند دل نباشید .

اکثر مغازه هایی که تعمیرات سخت افزار و پاور انجام میدن میتونن این مشکل رو برطرف کنن .

1375450190_Screenshot(280).thumb.png.02bb2c2c33db705d3c16fadbb962637e.png 

dell-ultrasharp-2709w-rev-a04-27_1_54b460d860a0d0523c3b75db941f0501.thumb.jpg.4dfc3831ab1c64101bf5e2f57b31a77b.jpg 

cf27a0e1-cfdd-4421-94cc-25a6ffbc3434.thumb.jpg.ed46ff539b9d314af2a58a373bd9d973.jpg

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، m.reza گفته است:

اکثر مغازه هایی که تعمیرات سخت افزار و پاور انجام میدن میتونن این مشکل رو برطرف کنن .

نه باو  اینطوریا نیس دیگه  باو ... دیگه معتبر تر از جناب شعبانی ازشون درخواست تعمیرات برای این مونیتور داشتم گفتن مانیتور برداشون فرق داره و انجام نمیدهند ، کسی تعمیر کار خوب مانیتور میشناسه معرفی بفرمایند

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

عاپ

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

درود بر شما و بر همه دوستان

فرضیات من در باره اداپتور و تغذیه اشتباه بود(اخه نه اینکه کنار کابل تغذیه هستش گفتم شاید اونه)مانیتور خودمم dell p2412h هست و کنارش فقط زده 12 ولت و نزده بود ساند بار😅

ولیکن اون داستان خرابی خازنهای مدارت تغذیه کماکان پا بر جاست ،البت تو فروم یک سایت دیگر هم مدل مانیتور شما به مشکل بر خورده و مشکل از برد تغیه نیست ولی باز درصد خرابی این قسمت زیاده

اقا زیاد برا خودت سختش نکن خودت با پرسو چو تو بازار به یک تعمیر کار مانیتور خوب میرسی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...