رفتن به مطلب

خریدار کیس GREEN X7 COUGAR

xx1051xx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همه ...امید وارم حال همه خوب باشه ...

همین طور که از عنوان تاپیک معلومه خریدار این مدل کیس هستم ...(به قیمت خوب)rolleyessmileyanim.gif

سالم و خوب باشه حتما ...خودم یه کیس گرین اربیت (در حد)دارم معاوضه هم میکنم ....ماتفاوت رو هم تقدیم میکنم .

attachment-183409d1344258092-x7_green_07.jpgattachment-183410d1344258115-x7_green_06_sakhtafzar.jpg

اینم لینکش

یا علی ...

ویرایش شده توسط xx1051xx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من این کیس رو دارم ولی دلم نمیاد بفروشم

همه وسایلش هم کامله / هیچ خط و خشی نداره / واقعا کم کارکرده / یه زمونی خواستم بفروشم و کیسی از کولر مستر بگیرم ولی از انس من هنوز وارد نشده بود تقریبا بعداز عید بود ولی مجبور شدم نگهش دارم حالا اگه قیمت پیشنهادی خوب باشه میفروشم

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

من این کیس رو دارم ولی دلم نمیاد بفروشم

همه وسایلش هم کامله / هیچ خط و خشی نداره / واقعا کم کارکرده / یه زمونی خواستم بفروشم و کیسی از کولر مستر بگیرم ولی از انس من هنوز وارد نشده بود تقریبا بعداز عید بود ولی مجبور شدم نگهش دارم حالا اگه قیمت پیشنهادی خوب باشه میفروشم

12039.jpg]

دوست عزیز من خریدارم ...

فقط اگه لطف کنی یه عکس از قسمت جلوش بذاری ممنونت میشم ....

اگه سالم باشه و خط و خش طبق گفته شما نداشته باشه و فن و کنتلرهاشونم سالم باشه همه چی حله ...منم خریدارم ...

قیمت نوش 180 تومنه ...حالا شما بگین چه قیمتی مد نظرتونه تا بنده تقدیم کنم ...راستی کیس منم گرین اربیته در حد ...اگه خواستی میدم ما تفاوتم تقدیم میکنم .

من همه جوره در خدمتتم دوست عزیز ...

یا علی ...قیمت رو برام پ.خ کن ...

ویرایش شده توسط xx1051xx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کیس خنک و خوبیه !!!

لینک به دیدگاه

اینم از نمای جلوش

این نمای جلوش نیست نمای گوشه یا سه بعدی هست! ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا این نماش رو داشتم .... حالا برام سواله که عکس از نمای جلوش چی داره ؟ اگه دوربین گیر بیارم قرار میدم

post-10625-0-81339200-1344384997_thumb.jpg post-10625-0-07805700-1344385039_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

این نمای جلوش نیست نمای گوشه یا سه بعدی هست! ;)

ممنون ...

لینک به دیدگاه

والا این نماش رو داشتم .... حالا برام سواله که عکس از نمای جلوش چی داره ؟ اگه دوربین گیر بیارم قرار میدم

post-10625-0-81339200-1344384997_thumb.jpg post-10625-0-07805700-1344385039_thumb.jpg

دوست عزیز شما قیمت بدین من در خدمتم ...فکر کن اگه بخوای یه روز بفروشیش ازت چند بر میدارن من بالاتر از فروشتت ازت میخرم...فقط قیمتی نباشه که منو از خریدن منصرف کنه. ^_^ ..اخه دارم 1 ماه دیگه میرم خدمت :( .اینم چون قیافشو خیلی دوست دارم تاپیک زدم تا بگیرم ...یه طور باشه که نه سیخ بسوزه نه کباب...البته ماله شما >ماله خودتونه اختیارشو دارین ..قیمت مد نظرتونوتو پ.خ بگین تا ان شالله معامله بشه ...

یا علی...

ویرایش شده توسط xx1051xx
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...