رفتن به مطلب

تمدید حجم مصرف منصفانه همراه اول؟

DarkMERC
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یکی دو هفته پیش یه بسته نامحدود همراه اول خریدم که بعد از مدتی الان سرعتش خیلی کم شده و فک میکنم که چون به 100 گیگ رسیده، سیاست مصرف منصفانه اعمال شده براش

حالا میخوام یه بسته نامحدود دیگه بخرم دوباره که 100 گیگ دیگه تمدید بشه و سرعتش برگرده به حالت عادی ولی میگه بسته مورد نظر قبلا برای شما فعال شده است :| 

کسی ایده ای راهی چیزی داره که چطوری بسته رو تمدید کنم؟ خیلی مسخرس که بخوام صبر کنم تا مدت زمان بسته تموم شه تا بذاره یکی دیگه بخرم :| 

ممنون

لینک به دیدگاه

از یه سیمکارت همراه اول دیگه استفاده کن🙃

لینک به دیدگاه

سلام

والا اگر ایده ای پیدا کردی خوشحال میشیم به ماهم بگی

من هم این راه ها رفتم.

باهاش بازی های استیم رو که حجمشون زیاده آپدیت می کنم.

الان هم حجم منصفانه رو تموم کردم باهاش از سرورهای داخلی دانلود می کنم اونجوری سرعت بهتری داره

لینک به دیدگاه

35 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

از یه سیمکارت همراه اول دیگه استفاده کن🙃

ندارم :')

27 دقیقه قبل، kamyar sharifi گفته است:

سلام

والا اگر ایده ای پیدا کردی خوشحال میشیم به ماهم بگی

من هم این راه ها رفتم.

باهاش بازی های استیم رو که حجمشون زیاده آپدیت می کنم.

الان هم حجم منصفانه رو تموم کردم باهاش از سرورهای داخلی دانلود می کنم اونجوری سرعت بهتری داره

اخه داخلیشون هم ماکسیمم سرعت 256 عه

وقتی مصرف منصفانه نرسیده بود سرعتش چه تحفه ای بود که الان کمش هم کردن :/ 

لینک به دیدگاه

در صورت تموم شدن حجم مصرف منصفانه تنها راه استفاده از یک سیمکارت دیگست. اگر به سقف 10 تا سیمکارت نرسیدید یک سیمکارت جدید تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

البته این حجمی که میفرمایید 100 گیگ در حقیقت 50 گیگ بین الملل هست.

بعد از 50 گیگ دانلود بین الملل سرعت محدود میشه...

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، Nezami گفته است:

البته این حجمی که میفرمایید 100 گیگ در حقیقت 50 گیگ بین الملل هست.

بعد از 50 گیگ دانلود بین الملل سرعت محدود میشه...

خیلی یزیدیه که خب :/ 

تازه حواسم نبود روی مصرف آزاد هم رفت تو 5 دقیقه زارت 30 تومن شارژ که برا خرید نامحدود میخواستم(که نشد) رو بلعید :) 

همراه اول کلا خیلی دزده...

ویرایش شده توسط DarkMERC
لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، DarkMERC گفته است:

خیلی یزیدیه که خب :/ 

تازه حواسم نبود روی مصرف آزاد هم رفت تو 5 دقیقه زارت 30 تومن شارژ که برا خرید نامحدود میخواستم(که نشد) رو بلعید :) 

همراه اول کلا خیلی دزده...

می تونید تو همراه من مصرف آزاد رو قطع کنید.

داره درست میشه..

لینک به دیدگاه

اعمال محدودیت فقط واسه نت بین الملله و واسه داخلی سرعت بالاس

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

ندارم :')

اخه داخلیشون هم ماکسیمم سرعت 256 عه

وقتی مصرف منصفانه نرسیده بود سرعتش چه تحفه ای بود که الان کمش هم کردن :/ 

نه بابا

الان دارم دیگه بستشو

100 گیگ بازی هارو آپدیت کردم که نصفشو پابجی عوضی خورد

نت داخلی تا 450 گیگ میتونی دان کنی سرعت هم بالا میده. دیگه من به 1 مگ میگم بالا !!!

تا همین دیشب سیستم روشن بود. به نزدیک های صبح که میرسه سرعت افت می کنه.

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

سلام

یکی دو هفته پیش یه بسته نامحدود همراه اول خریدم که بعد از مدتی الان سرعتش خیلی کم شده و فک میکنم که چون به 100 گیگ رسیده، سیاست مصرف منصفانه اعمال شده براش

حالا میخوام یه بسته نامحدود دیگه بخرم دوباره که 100 گیگ دیگه تمدید بشه و سرعتش برگرده به حالت عادی ولی میگه بسته مورد نظر قبلا برای شما فعال شده است :| 

کسی ایده ای راهی چیزی داره که چطوری بسته رو تمدید کنم؟ خیلی مسخرس که بخوام صبر کنم تا مدت زمان بسته تموم شه تا بذاره یکی دیگه بخرم :| 

ممنون

نمیدونم باگ زده یا چی. یه سایت وطنی سراغ دارم همین بازیارو میزاره. تا لحظه اخر سرعت بالا میداد.درحالی که بقیه سایتا سرعت اومده بود رو 250

4 ساعت قبل، kamyar sharifi گفته است:

نه بابا

الان دارم دیگه بستشو

100 گیگ بازی هارو آپدیت کردم که نصفشو پابجی عوضی خورد

نت داخلی تا 450 گیگ میتونی دان کنی سرعت هم بالا میده. دیگه من به 1 مگ میگم بالا !!!

تا همین دیشب سیستم روشن بود. به نزدیک های صبح که میرسه سرعت افت می کنه.

مطمعن هستی اینو ؟ من فقط یه سایت میتونم سرعت بالا بگیرم. خیلی سایتای دیگه حتی دیدعو که شعارش هست داخلی کرده نمیشد فیلم دید. یا حتی اپارات.

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز.اتفاقن من خیلی وقته از این بسته استفاده میکنم و یه چیز جالب بهت بگم، اگه تا قبل از ساعت 1ونیم شب از این بسته استفاده کنی از حجم بسته دیگت یا شارژ باقیموندت مصرف میکنه و دقیقن بعد ساعت 1ونیم میره رو سرویس نامحدود.چند بار تست کردم. واقعن صد رحمت به یزید و اولادش. اینا که غارتمون کردن. آخرشم این طرح مخابرات که ماهانه قبض بیخودی میزنن برات.

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

اعمال محدودیت فقط واسه نت بین الملله و واسه داخلی سرعت بالاس

مطمعنید؟ اخه از سایت پارسی‌گیمز میخواستم دانلود کنم سرعت فاجعه آمیز کم بود

در حالت بدون محدودیت بین 100 تا 900 کیلوبایت نوسان میکرد دقیقا مثل نبض درحالی که استیم بین 3-5 مگ بود سرعت

بعد محدودیت هم بین 100 تا 200 کلیوبایت نوسان میکنه :/

مگه اینکه برعکس اسم و دامینش داخلی محسوب نشه...

۱ ساعت قبل، Lawrence گفته است:

نمیدونم باگ زده یا چی. یه سایت وطنی سراغ دارم همین بازیارو میزاره. تا لحظه اخر سرعت بالا میداد.درحالی که بقیه سایتا سرعت اومده بود رو 250

اون سایت وطنی که میگید بکاپ های استیم یا بتل نت هم میذاره؟ اگه اره میشه اسمشو بگید؟ :) 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من نمیدونم شما با گوشی دانلود میکنید یا کامپیوتر ولی اگه بتونید یه کارت شبکه وایرلس بگیرید و اینترنت گوشی رو بدید به کامپیوتر سرعت دانلودتون راحت تا 5مگابایت هم میره. من الان چندساله همینکار رو میکنم.

لینک به دیدگاه

43 دقیقه قبل، lali city گفته است:

دوست عزیز من نمیدونم شما با گوشی دانلود میکنید یا کامپیوتر ولی اگه بتونید یه کارت شبکه وایرلس بگیرید و اینترنت گوشی رو بدید به کامپیوتر سرعت دانلودتون راحت تا 5مگابایت هم میره. من الان چندساله همینکار رو میکنم.

من ترکیبی دانلود میکنم😂

شب تا صبح گوشی، صبح تا ظهر لپتاپ

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

مطمعن هستی اینو ؟ من فقط یه سایت میتونم سرعت بالا بگیرم. خیلی سایتای دیگه حتی دیدعو که شعارش هست داخلی کرده نمیشد فیلم دید. یا حتی اپارات.

آره دادا مطمئنم

1مگ بیشتر نمیشه و تا 700-800 پایین میاد

در حالی که در همون سایت با ایرانسل 5 تا 6 مگ دانلود میشه کرد با نت داخلی

کاچی به از هیچی

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

مطمعنید؟ اخه از سایت پارسی‌گیمز میخواستم دانلود کنم سرعت فاجعه آمیز کم بود

در حالت بدون محدودیت بین 100 تا 900 کیلوبایت نوسان میکرد دقیقا مثل نبض درحالی که استیم بین 3-5 مگ بود سرعت

بعد محدودیت هم بین 100 تا 200 کلیوبایت نوسان میکنه :/

مگه اینکه برعکس اسم و دامینش داخلی محسوب نشه...

اون سایت وطنی که میگید بکاپ های استیم یا بتل نت هم میذاره؟ اگه اره میشه اسمشو بگید؟ :) 

اره . بعضی سایتا داخلین میشه

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، kamyar sharifi گفته است:

آره دادا مطمئنم

1مگ بیشتر نمیشه و تا 700-800 پایین میاد

در حالی که در همون سایت با ایرانسل 5 تا 6 مگ دانلود میشه کرد با نت داخلی

کاچی به از هیچی

همراه اول که خب سرعت و میاره پایین. همون فایل از همون سرور 11 به بعد درست دانلود میکنه.

من مشکلم اینه از خیلی سایت ها حتی اپارات نمیتونم استفاده کنم در شرایط سرعت محدود شده که 250 هست .همون زمان دارم از سایت دیگه با سرعت 20 مگ بازی دانلود میکنم.الان این محدود شده هست یا نامحدوده؟

فرق اپارات با اون سایت چیه الان؟

image.thumb.jpeg.5fb64e17bd61e1d8141ed539b946fc48.jpeg

لینک به دیدگاه

تا دیروز صبح داخلی با سرعت خوبی بدون محدودیت دانلود میکرد ولی امشب سرعت دانلود داخلی هم محدود شد برام به ۲۵۶

بخاطر اعتراضات سرعت رو کم کردن یا داخلی هم یه محدودیت حجمی برای مصرف منصفانه داره؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
5 ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

تا دیروز صبح داخلی با سرعت خوبی بدون محدودیت دانلود میکرد ولی امشب سرعت دانلود داخلی هم محدود شد برام به ۲۵۶

بخاطر اعتراضات سرعت رو کم کردن یا داخلی هم یه محدودیت حجمی برای مصرف منصفانه داره؟ 

از دیروز که وضعیت نت خرابه

والا مشخص نیست من خودم قبلا از یه سایتی سرعت کامل میگرفتم اما ماه بعد دیدم اونم سرعتشو محدود کردن و موارد مشابه هم داشتم خودشون فکر کنم نمیدونم دارن چیکار میکنن

لینک به دیدگاه

دوستان کسی میدونه چطوری میشه به همراه اول فحش داد؟ :| 

بخدا اعصابمونو ریخته به هم 20 گیگ وارزون دانلود کردیم هنوز لابی بازی رو هم ندیدیم :| 

فقط هم وارزون نیس ماشالا هیچ گیم آنلاینی رو نمیاره نه فسموفوبیا نه رینبو نه وارزون نه ... به معنای تمام هیچ گیمی با صد تا dns و کانفیگ vmess و ... امتحان کردم نشد که نشد

تنها دلخوشیمون از گیم آنلاین شده ماینکرفت :| 

سامانه ای سازمانی چیزی برای شکایت نیست واقعا؟

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

بخدا اعصابمونو ریخته به هم 20 گیگ وارزون دانلود کردیم هنوز لابی بازی رو هم ندیدیم :| 

اپکس لجندز بازی کن حالشو ببر حتی بدون نیاز به dns

شماره 9990 مربوط به همراه اول هست ولی کمکی به حالت نمیکنه.

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

از دیروز که وضعیت نت خرابه

والا مشخص نیست من خودم قبلا از یه سایتی سرعت کامل میگرفتم اما ماه بعد دیدم اونم سرعتشو محدود کردن و موارد مشابه هم داشتم خودشون فکر کنم نمیدونم دارن چیکار میکنن

طرح صیانت هست. ترافیک بین الملل مانیتور میشه + محدود. 

من هم دو روزه نتم داغونه مثل مهر ماه شده.

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

فقط هم وارزون نیس ماشالا هیچ گیم آنلاینی رو نمیاره نه فسموفوبیا نه رینبو نه وارزون نه ... به معنای تمام هیچ گیمی با صد تا dns و کانفیگ vmess و ... امتحان کردم نشد که نشد

تنها دلخوشیمون از گیم آنلاین شده ماینکرفت :| 

سامانه ای سازمانی چیزی برای شکایت نیست واقعا؟

بیخیال بازی انلاین شو. من یه تانک انلاین میزدم. بازی سبک و دم دستیه. الان میرم تو بازی پینگ همونه حدود 100مثلا  ولی کاراکترم 5 ثانیه بعد ری اکشن نشون میده. برا خودش میره میاد .تازه ای بازیه که هیچی نیاز نداشت نه dns نه هیچی.

همراه هم اگراذیت میکنه نقطه دسترسی عوض کن . اگه مال خودشه یدونه خودت بساز دوتا گزینه اول 123 بزن سیو کن. و فعالش کن.یا بلعکسش برو رو خود مال سیم کارت.

ویرایش شده توسط Lawrence
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

همراه هم اگراذیت میکنه نقطه دسترسی عوض کن . اگه مال خودشه یدونه خودت بساز دوتا گزینه اول 123 بزن سیو کن. و فعالش کن.یا بلعکسش برو رو خود مال سیم کارت.

نفهمیدم :| 

الان یه اکسس پوینت همینجوری الکی بسازم دو تا اولیو بزنم 123؟

بقیه فیلد ها چی؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...