رفتن به مطلب
  • 0

مشاوره در مورد خرید گوشی تا سقف 20 میلیون

eMineLLL
 اشتراک گذاری

سوال

با سلام
نظر کارشناسی شما رو میخواستم بدونم در مورد خرید گوشی نو
اولویت هام به ترتیب
1- دوربین
2-صفحه نمایش
3-خوش دستی
4-آپدیت دهی تا حدود 3 سال
5-باتری
6-پردازنده
گوشی الانم شیاعومی ردمی نوت11 اس هست

لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 2

ممنون از همه دوستان برای کمکتون
خرید انجام شد
Xiaomi 12 Ram 12 256GB Blue
17.600.000

photo_2022-12-18_12-27-01.jpg

لینک به دیدگاه

• 1
  • کاربر ویژه
8 دقیقه قبل، eMineLLL گفته است:

با سلام
اولویت هام به ترتیب
1- دوربین
2-صفحه نمایش
3-خوش دستی
5-باتری
6-پردازنده

mi 12T PRO

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• 0
23 دقیقه قبل، eMineLLL گفته است:

با سلام
اولویت هام به ترتیب
1- دوربین
2-صفحه نمایش
3-خوش دستی
5-باتری
6-پردازنده

درود

اولین و بهترین پیشنهادم s21fe هست و دومین پیشنهادم 12t pro

کارکرده هم بگیرید که چه بهتر

لینک به دیدگاه

• 0
2 دقیقه قبل، CREATIVE گفته است:

درود

اولین و بهترین پیشنهادم s21fe هست و دومین پیشنهادم 12t pro

کارکرده هم بگیرید که چه بهتر

S21 FE واقعا عالیه ولی توی اکثر جاها از باتری بسیار ضعیفش انتقاد کردن
شما تجربه استفاده باهاش رو دارین؟

لینک به دیدگاه

• 0
2 دقیقه قبل، eMineLLL گفته است:

برای 1 روز معمولی جوابه،حتما چیپ اسنپدراگونشو تهیه کنید اگر قصد خریدشو داشتید.

ولی من پیشنهادم صبر کردن برای xiaomi 13 هست احتمالا تا چند هفته دیگه تو بازار موجود بشه. همه طوره از مدل های فعلی بهتر هست.

لینک به دیدگاه

• 0
5 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

برای 1 روز معمولی جوابه،حتما چیپ اسنپدراگونشو تهیه کنید اگر قصد خریدشو داشتید.

ولی من پیشنهادم صبر کردن برای xiaomi 13 هست احتمالا تا چند هفته دیگه تو بازار موجود بشه. همه طوره از مدل های فعلی بهتر هست.

بعید میدونم پیدا بشه اسنپ دراگونش
13 اگه بیاد احتمال فراوان از بودجه من قیمتش بیشتر خواهد بود

لینک به دیدگاه

• 0
1 ساعت قبل، eMineLLL گفته است:

شما اکثر گوشی های اندرویدی رو اگر ببینی همشون مشکل باتری دارن...شیائومی هم با شارژر قوی این ضعفو پوشونده ولی اینم در نظر داشته باشید که فست شارژ عمر باتری رو کم میکنه و عملا مزیت محسوب نمیشه..

سامسونگ بخاطر رابط کاربری با باگ کمتر پیشنهاد اولمه اما 12 t pro بخاطر بحث دوربینش و بحث پایداریش یکم بهتره

در هر صورت فکر میکنم s21 fe  برای شما بهتر باشه اگر بحث باتری رو جدی نگیرید

لینک به دیدگاه

• 0

من هم نظرم رو s21 fe هست. اسنپ فکر نمیکنم تو ایران پیدا شه. اختلاف قیمتایی که تو بازار هست سر کشور مونتاژ کننده هست. 

درمورد باتری هم باز فکر میکنم سامسونگ بهتر  هست. درسته فست شارژ ضعیف تری داره ولی در بلند مدت عملکرد بهتری نشون میده.

من خودم هنوز دارم از a50  استفاده میکنم همچنان باتری داره و اذیتم نکرده ازین جهت

ویرایش شده توسط Lawrence
لینک به دیدگاه

• 0
14 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

من هم نظرم رو s21 fe هست. اسنپ فکر نمیکنم تو ایران پیدا شه. اختلاف قیمتایی که تو بازار هست سر کشور مونتاژ کننده هست. 

درمورد باتری هم باز فکر میکنم سامسونگ بهتر  هست. درسته فست شارژ ضعیف تری داره ولی در بلند مدت عملکرد بهتری نشون میده.

اصلا بحث باتری مطرح نیست چون شما باتری 6 هزار میلی امپری هم که داشته باشی بخاطر بحث نمایشگر و پردازنده سریع خالی میکنه..شیائومی یکی از ایراداتش بحث پایداری در بلند مدته که متاسفانه بیشتر در گوشی های پرچمدارش این ضعف وجود نداره..رابط کاربریشم که پر از باگه و بحث اپدیت هاش خیلی افتضاحه..سامسونگ حداقل 3 سال پشتیبانی نرم افزاری داره..من اس6 دارم که واسه 2015 هست و هنوزم براش اپدیت میاد!

لینک به دیدگاه

• 0
11 دقیقه قبل، CREATIVE گفته است:

اصلا بحث باتری مطرح نیست چون شما باتری 6 هزار میلی امپری هم که داشته باشی بخاطر بحث نمایشگر و پردازنده سریع خالی میکنه..شیائومی یکی از ایراداتش بحث پایداری در بلند مدته که متاسفانه بیشتر در گوشی های پرچمدارش این ضعف وجود نداره..رابط کاربریشم که پر از باگه و بحث اپدیت هاش خیلی افتضاحه..سامسونگ حداقل 3 سال پشتیبانی نرم افزاری داره..من اس6 دارم که واسه 2015 هست و هنوزم براش اپدیت میاد!

در مورد پایداری تجربه خودم رو بخوام باهاتون در میان بذارم میتونم به گوشی Mi 9 Lite اشاره کنم که فیکس سه سال داشتم. یک بار هم ریست فکتوری ندادم بدون لحظه ای لگ و باگ که متاسفانه ازم دزدیدن
روی گوشی S21 FE خیلی تاکید شده که باتری بدی داره ولی واقعا به ملاک هام بسیار نزدیکه

ویرایش شده توسط eMineLLL
لینک به دیدگاه

• 0
3 ساعت قبل، eMineLLL گفته است:

در مورد پایداری تجربه خودم رو بخوام باهاتون در میان بذارم میتونم به گوشی Mi 9 Lite اشاره کنم که فیکس سه سال داشتم. یک بار هم ریست فکتوری ندادم بدون لحظه ای لگ و باگ که متاسفانه ازم دزدیدن
روی گوشی S21 FE خیلی تاکید شده که باتری بدی داره ولی واقعا به ملاک هام بسیار نزدیکه

منظورم از پایداری مربوط به گوشی های میان رده ی شیائومی هست و واقعا اثبات شده

البته در مورد سایر برندها هم صدق میکنه

متاسفم که این اتفاق افتاده😔

s21fe تنها ایرادش که البته ایراد نمیشه گفت فقط بحث باتری هست که اونم طبیعتا اگر باتری قوی میذاشتن روش دیگه کسی سمت سری s21 نمیرفت

همینو بخر و بیا اینجا پزشو بده😁

لینک به دیدگاه

• 0
11 ساعت قبل، eMineLLL گفته است:

بعید میدونم پیدا بشه اسنپ دراگونش
13 اگه بیاد احتمال فراوان از بودجه من قیمتش بیشتر خواهد بود

اوایل که تو بازار اومده بود خیلی سخت نبود که نسخه اسنپدراگونشو  تهیه کرد ؛من الان لینک 2تا سایت رو پ.خ کردم ،باهاشون یه تماس داشته باشید،شاید نسخه اسنپ شو داشته باشند.

لینک به دیدگاه

• 0

شیاومی 12t pro گزینه خیلی خوبیه!

s21fe علاوه بر باتری ضعیف . حتی در اسنپ دراگون پایداری کمی داره به خاطر اسنپ 888 که واقعا پردازنده ناپایدار و داغ و پر مصرفه

اگر اهل بازی هستین خرید s21fe اصلا پیشنهاد نمیشه ولی برعکس اگه اهل بازی نیستین و از گوشی کار پردازشی سنگینی نمیکشین انتخاب خوبیه که در اون صورت هم شیاومی 12 در رنج قیمت s21fe هست که یک پرچمداره واقعی و در تمام زمینه ها از s21fe بهتره

کلا اسنپ دارگون در اسنپ 888 و 8 نسل 1 به خاطر وجود لیتوگرافی سامسونگ گند زد پس در گوشی هایی که این دو پردازنده هستن نمیشه برای مدت زیاد  بهشون فشار اورد چون پردازنده به شدت داغ میشه و گوشی برای خنک کردن اون فرکانس را کم میکنه و این موضوع در تست های بازی مشخصه که بعد از 40 یا 45 دقیقه بازی دچار افت فریم و لگ میشه (به جز گوشی های گمینگ که سیستم خنک کننده قوی دارن و با خنک کردن پردازنده از این مشکل جلوگیری میکنن)

ولی در اسنپ 8 پلاس نسل 1 به خاطر معماریtsmc این مشکل رفع شده که این پردازنده در 12t pro وجود داره!

لینک به دیدگاه

• 0
8 ساعت قبل، CREATIVE گفته است:

منظورم از پایداری مربوط به گوشی های میان رده ی شیائومی هست و واقعا اثبات شده

البته در مورد سایر برندها هم صدق میکنه

متاسفم که این اتفاق افتاده😔

s21fe تنها ایرادش که البته ایراد نمیشه گفت فقط بحث باتری هست که اونم طبیعتا اگر باتری قوی میذاشتن روش دیگه کسی سمت سری s21 نمیرفت

همینو بخر و بیا اینجا پزشو بده😁

با اینکه همیشه خونه هستم و پریز برق در دسترس ولی با این حال روزی دو بار گوشی رو به شارژ زدن واقعا چیز رو اعصابیه

1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

اوایل که تو بازار اومده بود خیلی سخت نبود که نسخه اسنپدراگونشو  تهیه کرد ؛من الان لینک 2تا سایت رو پ.خ کردم ،باهاشون یه تماس داشته باشید،شاید نسخه اسنپ شو داشته باشند.

خیلی ممنونم. بله تماس میگیرم باهاشون😉

12 دقیقه قبل، moja گفته است:

شیاومی 12t pro گزینه خیلی خوبیه!

s21fe علاوه بر باتری ضعیف . حتی در اسنپ دراگون پایداری کمی داره به خاطر اسنپ 888 که واقعا پردازنده ناپایدار و داغ و پر مصرفه

اگر اهل بازی هستین خرید s21fe اصلا پیشنهاد نمیشه ولی برعکس اگه اهل بازی نیستین و از گوشی کار پردازشی سنگینی نمیکشین انتخاب خوبیه که در اون صورت هم شیاومی 12 در رنج قیمت s21fe هست که یک پرچمداره واقعی و در تمام زمینه ها از s21fe بهتره

کلا اسنپ دارگون در اسنپ 888 و 8 نسل 1 به خاطر وجود لیتوگرافی سامسونگ گند زد پس در گوشی هایی که این دو پردازنده هستن نمیشه برای مدت زیاد  بهشون فشار اورد چون پردازنده به شدت داغ میشه و گوشی برای خنک کردن اون فرکانس را کم میکنه و این موضوع در تست های بازی مشخصه که بعد از 40 یا 45 دقیقه بازی دچار افت فریم و لگ میشه (به جز گوشی های گمینگ که سیستم خنک کننده قوی دارن و با خنک کردن پردازنده از این مشکل جلوگیری میکنن)

ولی در اسنپ 8 پلاس نسل 1 به خاطر معماریtsmc این مشکل رفع شده که این پردازنده در 12t pro وجود داره!

12t Pro بله واقعا عالیه ولی یک مقداری از بودجه بنده بالاتره
اصلا اهل بازی نیستم. ولی در این رنج قیمت که گوشی های قاتل پرچمدار حضور دارن تا اینجا توی تست هایی که تماشا کردم گوشی رو ندیدم که مشکلی از نظر اجرای بازی یا کم آوردن باتری داشته باشه(به جز S21 FE)

شیاومی 12 گوشی بسیار خوش ساخت و خوش دستیه و میتونم بگم شیاومی ترکونده 😁
خوش دست بودن(زیر 6.50اینچ) بسیار برام مهم هستش. اگه مهم نبود حتی میتونستم با هزینه کمتر 12T یا 11T Pro تهیه کنم که واقعا یه گوشی کاملی هستن

لینک به دیدگاه

• 0
۱ ساعت قبل، eMineLLL گفته است:

با اینکه همیشه خونه هستم و پریز برق در دسترس ولی با این حال روزی دو بار گوشی رو به شارژ زدن واقعا چیز رو اعصابیه

خیلی ممنونم. بله تماس میگیرم باهاشون😉

12t Pro بله واقعا عالیه ولی یک مقداری از بودجه بنده بالاتره
اصلا اهل بازی نیستم. ولی در این رنج قیمت که گوشی های قاتل پرچمدار حضور دارن تا اینجا توی تست هایی که تماشا کردم گوشی رو ندیدم که مشکلی از نظر اجرای بازی یا کم آوردن باتری داشته باشه(به جز S21 FE)

شیاومی 12 گوشی بسیار خوش ساخت و خوش دستیه و میتونم بگم شیاومی ترکونده 😁
خوش دست بودن(زیر 6.50اینچ) بسیار برام مهم هستش. اگه مهم نبود حتی میتونستم با هزینه کمتر 12T یا 11T Pro تهیه کنم که واقعا یه گوشی کاملی هستن

دوستمون تحلیل خیلی خوبی داشت

ولی خب سامسونگ لامصب پشتیبانی و اپدیت هاش خیلی بهتره

شیائومی داره یواش یواش خودشو ترمیم میکنه ولی فعلا سامسونگ گزینه ی بهتری هست..پیشنهادم اینه که حتی اگه بازی هم نمیکنی 12تی پرو بگیر که تا حداقل 3 سال از نظر سخت افزاری ساپورتت کنه..

اگرم صفحه نمایش خیلی برات مهمه که فقط سامسونگ اما 12تی پرو بخاطر دوربینش خیلی وسوسه کننده ست لامصب

لینک به دیدگاه

• 0

دوستان S21 FE رو گفتن که بنظرم خیلی خوبه قیمت پایین ترش A73 هم هست که دوربین پایین تر و پردازنده رده پایین تری داره ولی خوب اونم عالیه توی رنج قیمت 13 تومن

لینک به دیدگاه

• 0
3 ساعت قبل، Slasher گفته است:

12T Pro 

متاسفانه خیلی بیشتر از بودجه من هست

8 ساعت قبل، Sam-j گفته است:

دوستان S21 FE رو گفتن که بنظرم خیلی خوبه قیمت پایین ترش A73 هم هست که دوربین پایین تر و پردازنده رده پایین تری داره ولی خوب اونم عالیه توی رنج قیمت 13 تومن

A73 نسبت به قیمتش کاراییش پایینتره
به نظرم 13 هم زیاده براش

لینک به دیدگاه

• 0

photo_2022-12-19_12-16-51.jpg

ویرایش شده توسط Lawrence
لینک به دیدگاه

• 0
در ۱۴۰۱/۹/۲۵ در 22:16، eMineLLL گفته است:

متاسفانه خیلی بیشتر از بودجه من هست

A73 نسبت به قیمتش کاراییش پایینتره
به نظرم 13 هم زیاده براش

a73  و a53 دوتا گوشی مزخرف هستن

توی اون رنج قیمت فقط و فقط a52s که واقعا بی نظیره

گوشی خریدی بیا بگو ذوقشو بکنیم کنار هم🌷

لینک به دیدگاه

• 0
2 ساعت قبل، CREATIVE گفته است:

a73  و a53 دوتا گوشی مزخرف هستن

توی اون رنج قیمت فقط و فقط a52s که واقعا بی نظیره

گوشی خریدی بیا بگو ذوقشو بکنیم کنار هم🌷

بله خرید انجام شد
عکسش رو آپلود کردم. ولی نمیدونم چرا رفت کامنت دوم !!!

لینک به دیدگاه

• 0
10 ساعت قبل، eMineLLL گفته است:

ممنون از همه دوستان برای کمکتون
خرید انجام شد
Xiaomi 12 Ram 12 256GB Blue
17.600.000

photo_2022-12-18_12-27-01.jpg

به به مبارکت باشه

چقدر خوشگله لامصب

ان شاءا.. باهاش با عشقت مکالمه برقرار کنی و خاطرات خاصو فراموش نشدنی ثبت کنی

با ارزوی بهترین ها❤🌷🙂

لینک به دیدگاه

• 0
18 دقیقه قبل، CREATIVE گفته است:

به به مبارکت باشه

چقدر خوشگله لامصب

ان شاءا.. باهاش با عشقت مکالمه برقرار کنی و خاطرات خاصو فراموش نشدنی ثبت کنی

با ارزوی بهترین ها❤🌷🙂

بله بسیار زیبا و خوش دست هست
بسیار ممنونم از جملات زیباتون
آرزوی بهترینا براتون دارم

16 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

همه گفتن s21 fe آخر رفتی شیاومی :(

به نظرم هم گول برند سامسونگ و از خانواده S بودنش رو خوردن
البته نمیگم گوشی بدیه ولی تو رده قیمتی خودش گزینه های بهتر زیادی هست

لینک به دیدگاه

• -1
14 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است:

mi 12T PRO

تا 20 تومن پییدا میشه این مورد ؟

لینک به دیدگاه

• -1
17 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

photo_2022-12-19_12-16-51.jpg

یه لایک کردم عکستو برو خوش باش 🤭

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...