رفتن به مطلب

خرید کارت گرافیک دست دو

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

میخواستم راهنمایی کنید خرید این کارت گرافیک های دست دو ماین شده در حد نو ها منطقی هست یا خیر 

مثلا طرف ۳۰۸۰ti میده ۱۶۵۰۰ بعد ۳ ماه ضمانت میده با ۱ هفته مهلت تست 

لطفا اگه مشکلی هم داره توضیح بدید 

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

زیاد به تمیزی کارت نرو اینا همه شتشو داده شدن

دما و دو فن و نویز فن

این سه مورد از همه مهمتر هستن

و اینکه مهلت تست حداقل 72 ساعت

الانم کارتهای خونگی خیلی کمیاب هستن چونکه تو گرونی کمتر کسی پول گرافیک اکبند برای استفاده شخصی میداد

99 درصد خریدار گرافیک بازار ماینرها بودن

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، WINNER گفته است:

سلام

زیاد به تمیزی کارت نرو اینا همه شتشو داده شدن

دما و دو فن و نویز فن

این سه مورد از همه مهمتر هستن

و اینکه مهلت تست حداقل 72 ساعت

الانم کارتهای خونگی خیلی کمیاب هستن چونکه تو گرونی کمتر کسی پول گرافیک اکبند برای استفاده شخصی میداد

99 درصد خریدار گرافیک بازار ماینرها بودن

دما که راحت میشه چکش کرد ولی با چه برنامه ای سلامت فن ها یا سرعت و نویز فن چک کرد موقعه تست

لینک به دیدگاه

درود

من خودم همین چند روز پیش 6900 خریدم 14 تومن ماینی هم هست احتمالا
اما راضیم ازش 
کلا همه چی ب شانس بستگی داره عزیز
چند سال پیش ی کارت 1080ti asus posidion  خریدم اک با 3 سال گارانتی ب شدت کویل وین داشت رفت گارانتی قبول کردن ی کارت دیگ فرستادن این یکی گویا ته انبار بوده و مصرف شخصی چون گراف از سیستم هیبرید کولینگ استفاده میکرد کلا پین های ایر کولر رو قطع کرده بودن و .... رفتم تو فیلم منظور اینکه ب این چیزا نباید بسنده کنی عزیز
بعدشم گارانتی های الان گارانتی قدیمی نیست ک ی مشکل داشته باشه سریع عوض کنن میبینی تاپیک های اینجارو
ثالثا قیمتا باز داره میکشه بالا اگر موردی هست ک میبینی شکاره سریع خریداری کن ک ی وقت ب مشکل نخوری من همین گراف 1080 رو 4200 خریدم دادم رفت سال 97 ب لطف حسن برکت الله سال 98 خریدش ارزو شد برام چون قیمت شد 24 میل ناقابل
در هر حال
من باشم الان حتی اگر کارت ماینی باشه اما ماین اصولی شده باشه با قیمت معقول حتما تهیه میکنم

بهترین تست هم تست داخل گیم هست پیشنهاد گیمی من اگر ی وقت تهیه کردین

A.Plague.Tale.Requiem و سایبرپانک هست با مترو ایناها قشنگ رس گرافیک رو میکشه
فقط بازم میگم ب بهانه گارانتی و این چیزا گراف نزار عزیز ب پاچت بره خیلی وقته قیمتا جهانی کاهش داشته اما اینجا تاثیر نکرده ک گه گاهم بالا کشیده

ب تست فورمارکو این چیزام اهمیت نده چون همش الکیه یا هیوون
برای تست فن هام خودت دستی بالا پایین کن و موقع گیم نگاهشون کن ک ی وقت مشکلی نداشته باشه
مهم پرفرمونس کارت هست
و ی چیزی ک در مورد کارت ماینی هست اگر رس گرافیک کشیده شده باشه
یا خیلی گرما زیاده یا هم افت فریم دارین تو بازه زمانی خاصی ..
ببخشید زیاد شد 

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز به شخصه اول بنچمارک unigine superpostion بعد هم بنچماره 3dmark speedway رو انجام میدم . برای استرس تست از همین speedway استفاده میکنم که فوق العادس و بعد از  اون اگر می خوای دیگه خیالت راحت شه می تونی بازی سنگین مثه سایبرپانک یا کالاف رو انجام بدین ! فقط در حین تست ها باید به فرکانسهای کارت توجه کنین مخصوصا مموری حتما ثابت باشه و فرکانس هسته معمولا بیشتر از چیزی هست که نوشته شده و با توجه به دما می تونه از چیزی که سازنده اعلام کرده بیشتر باشه مثلا کارت که شروع به کار میکنه فرکانس کور در کارت 3080 ام اس ای تریو رو 1950 بود و در انتهای تست رو 1905 و در استرس تست هم تقریبا همین بود یه مقدار کمی بالا پایین میشد حالا یه عکس میزارم ببینی .اما در کل کارتهای ماین شده این سری یه موقعیت فوق العاده هست برای گرافیک دار شدن احتمالا تا اخر سال میلادی دیگه نهایتا قیمتا تو همین مایه ها باشه و دیگه باید به خاطره سپرد این قیمتارو البته اگر دلار در ایران تا اونموقع 100 نشه !!! به هرحال منظورم این بود از این موقعیت استفاده کنین و یه کارت با یه مهلت تست بخرین کارتها سری 30 و 6000 ای ام دی مدت زیادی ماین نشده اصلا ذهنتون رو درگیر اینکه اخ کارت به فنا و رفته و اینها نکنین تقریبا بیشتر کارتهای ماینی این سری کمکار و در حد حساب میشن و بقیه هم در حد معمولی و خوبی هستن ! کارت ماینی اگر در شرایط معمولی (حتی شرایط خوب هم نه)  ماین شده باشه حتی 2 سال هم ماین شده باشی بازم خریدش منطقی هست و هرکی میگه کارت ماینی فلانه زود خراب میشه و ...... نظرات شخصی هست و هیچ منبع علمی نداره ! تنها چیزی که از کارت گرافیک شاید تو ماین خراب بشه اولیش پدها و خمیر سیلیکون و دومی فن هست که معمولا فن ها خیلی دیرتر خراب میشن ولی خمیر سیلیکون زودتر خراب میشه که با تعویضش مشکل حل میشه و باز میشه یه مدت طولانی استفاده کرد ! واقعا تعویض خمیر سیلیکون اگر گرافیک گارانتی نداشته باشه خیلی هم خوب هست

لینک به دیدگاه

rac.png

image.thumb.png.34e9746c5dd8e9a17265d212393980e5.png

الان این مال کارت 3070 هست دقت کن که مموری ثابته و دقیقا همون چیزی هست که سازنده گفته اما کور از اونی که سازنده گفته بیشتره و یه مقدار کمی بالا پایین میشه طبیعی هست اما خب خیلی نباید باشه حدود 50 نهایت 100 مگاهرتز 

خط زرد مموری هست که ثابته و قرمز مال کور که یه کمی بالا پایین داره خیلی جزیی

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، taham86 گفته است:

سلام 

میخواستم راهنمایی کنید خرید این کارت گرافیک های دست دو ماین شده در حد نو ها منطقی هست یا خیر 

مثلا طرف ۳۰۸۰ti میده ۱۶۵۰۰ بعد ۳ ماه ضمانت میده با ۱ هفته مهلت تست 

لطفا اگه مشکلی هم داره توضیح بدید 

ممنون

کارت رو تست کن سالم بود بگیر. همه کارت ها رو ماینی در نظر بگیر حتی اگر طرف قسم خورد هم باور نکن. پارسال اومدم گرافمو ارتقا بدم  پر پرش روزی یه دونه گراف پیدا میشد توی فروم. الان و ببین حجم فروش کارت های  مخصوصا xfx چقدره.  بقیه اش رو نگم دیگه. ...

کارت ها مشکلی ندارن . اگر صاحبش یکمی سردر بیاره با مود کردن دما و مصرف رو اورده پایین که به مراتب فشار کمتری نسبت به گیم میاره به کارت. 

تو انتخاب مارک وبرند و.... هم سعی کن انتخابت  مدل های کم طرفدارتر برای ماین باشه .

لینک به دیدگاه

گرافیک مثل هارد نیست که بفهمی چقدر کار کرده ، گرافیک ماین شده یک دفعه از کار میفته ، حالا اون زمان ممکنه یک هفته یا ده سال دیگه باشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
4 ساعت قبل، taha_Avalanche گفته است:

دما که راحت میشه چکش کرد ولی با چه برنامه ای سلامت فن ها یا سرعت و نویز فن چک کرد موقعه تست

از این نرم افزار استفاده بکن

MSI Afterburner

برای تست فن شروع کن دور فن رو 5 درصد 5 درصد ببر بالا تا 100 درصد اگر نویز داشته باشه یا تو درصد خاصی نویز بندازه مشخص میشه

برای مانیتورینگ دما و فرکانسهای هسته و مموری تو بازی هم از همین نرم افزار استفاده بکن

سعی کن از بازیهایی استفاده بکنی که حجم مموری زیادی از گرافیک استفاده بکنن

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Divine گفته است:

rac.png

image.thumb.png.34e9746c5dd8e9a17265d212393980e5.png

الان این مال کارت 3070 هست دقت کن که مموری ثابته و دقیقا همون چیزی هست که سازنده گفته اما کور از اونی که سازنده گفته بیشتره و یه مقدار کمی بالا پایین میشه طبیعی هست اما خب خیلی نباید باشه حدود 50 نهایت 100 مگاهرتز 

خط زرد مموری هست که ثابته و قرمز مال کور که یه کمی بالا پایین داره خیلی جزیی

اقا الان این کارت 3070 ti  قیمت ۱۴ چطوره ؟

IMG_20221217_115904_443.jpg

IMG_20221217_115858_079.jpg

IMG_20221217_115838_833.jpg

IMG_20221217_115829_479.jpg

لینک به دیدگاه

20 دقیقه قبل، adele72 گفته است:

سلام داداش

مدل دقیق کارت؟

دماش خوبه

۳۰۷۰ ti rog strix

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزیز
این هات اسپات هم داستانی شده قبلا فقط دمای core معضل گیمرا بود حالا یه نگرانی دیگه هم اضافه شد ! 😄
منم کارت 6700 ایکس تی راگ خریدم یه کم فنهاش  از 50 درصد به بالا  مقداری نویز داره اما دما توی فورمارک و گیم اوکی هست به نظرم فقط این هات اسپات توی تست 5 دقیقه ای فورمارک تا 91 رفت من دیگه ترسیدم کنسل کردم اما دمای هسته از 67 بیشتر نشد توی گیم هم در رد دد 2 دما در رزولوشن 4k و تنظیمات مدیوم و های از 62 بیشتر نشد و بین 48 تا 63 فریم بسته به محیط بازی فریم داد

حالا دوستان راهنمایی کنن این دمای هات اسپات که تقریبا 25 درجه اختلاف با دمای هسته داره مشکل سازه و انشالا کارت ماین شده هست ما خیالمون راحت بشه ؟! 🤣
البته در فورمارک تست هات اسپات گرفتم و در گیم تب سنسور رو اجرا نکردم ببینم هات اسپات تا چند درجه میره اما توی فرومهای خارجی سرچ کردم چند نفر گفته بودن دمای هسته تا 90 و دمای هات اسپات تا زیر 105 نیازی به تعویض پد و سیلیکون gpu نیست و صرفا این هات اسپات دمای کلی قطعات روی برد گرافیک هست و داره شما رو در جریان دمای کلی کارت میزاره ..
بازم اساتید راهنمایی کنن و مارو از نگرانی دربیارن

عکسهارو ضمیمه میکنم
سپاس فراوان

20221213_150117.jpg

20221216_142630.jpg

20221216_143020.jpg

20221216_143211.jpg

راستی مورد دیگه اینکه یه سری هم گفته بودن آندرولت کنید با افتر برنر دما تا 4-5 درجه کمتر میشه
حالا سوال اینه که با آندرولت کردن قدرت کارت در اجرای گیم پایین میاد و fps افت میکنه ؟!

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، alirezamrl گفته است:

سلام به دوستان عزیز
این هات اسپات هم داستانی شده قبلا فقط دمای core معضل گیمرا بود حالا یه نگرانی دیگه هم اضافه شد ! 😄
منم کارت 6700 ایکس تی راگ خریدم یه کم فنهاش  از 50 درصد به بالا  مقداری نویز داره اما دما توی فورمارک و گیم اوکی هست به نظرم فقط این هات اسپات توی تست 5 دقیقه ای فورمارک تا 91 رفت من دیگه ترسیدم کنسل کردم اما دمای هسته از 67 بیشتر نشد توی گیم هم در رد دد 2 دما در رزولوشن 4k و تنظیمات مدیوم و های از 62 بیشتر نشد و بین 48 تا 63 فریم بسته به محیط بازی فریم داد

حالا دوستان راهنمایی کنن این دمای هات اسپات که تقریبا 25 درجه اختلاف با دمای هسته داره مشکل سازه و انشالا کارت ماین شده هست ما خیالمون راحت بشه ؟! 🤣
البته در فورمارک تست هات اسپات گرفتم و در گیم تب سنسور رو اجرا نکردم ببینم هات اسپات تا چند درجه میره اما توی فرومهای خارجی سرچ کردم چند نفر گفته بودن دمای هسته تا 90 و دمای هات اسپات تا زیر 105 نیازی به تعویض پد و سیلیکون gpu نیست و صرفا این هات اسپات دمای کلی قطعات روی برد گرافیک هست و داره شما رو در جریان دمای کلی کارت میزاره ..
بازم اساتید راهنمایی کنن و مارو از نگرانی دربیارن

عکسهارو ضمیمه میکنم
سپاس فراوان

20221213_150117.jpg

20221216_142630.jpg

20221216_143020.jpg

20221216_143211.jpg

داداش تا اونجایی که من از مطالب دوستان فهمیدم کور دماش یه چیز پایین تر همیشه اون که بالا دما مموری که حالا نسبت به مدل گرافیکت تا یه حدی اوکیه از اون بیشتر خطری میشه ولی الان این که شما میگی یکم کارتت مشکل دما داره فک کنم 

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، taha_Avalanche گفته است:

داداش تا اونجایی که من از مطالب دوستان فهمیدم کور دماش یه چیز پایین تر همیشه اون که بالا دما مموری که حالا نسبت به مدل گرافیکت تا یه حدی اوکیه از اون بیشتر خطری میشه ولی الان این که شما میگی یکم کارتت مشکل دما داره فک کنم 

و اینکه شما کارتت هم ایستاده گزاشتی سر همون هم فک کنم کلا کارتت گرم تر مگه اینکه سیستم کولینگت اوکی باشه حالا بقیه بچه ها راهنماییت میکنن

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، taha_Avalanche گفته است:

اقا الان این کارت 3070 ti  قیمت ۱۴ چطوره ؟

IMG_20221217_115904_443.jpg

IMG_20221217_115858_079.jpg

IMG_20221217_115838_833.jpg

IMG_20221217_115829_479.jpg

قیمت که خیلی خوبه دما هم عالیه دور فن رو دستکاری کردی یا خودش اتوماتیک این شده ؟ تست استرس تست SPEEDWAY بزار نتیجشو عکس بده از درصدش و قسمت دما و فرکانس گرافیک

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Divine گفته است:

قیمت که خیلی خوبه دما هم عالیه دور فن رو دستکاری کردی یا خودش اتوماتیک این شده ؟ تست استرس تست SPEEDWAY بزار نتیجشو عکس بده از درصدش و قسمت دما و فرکانس گرافیک

نه گفتم طرف عکس تست هارو برام فرستاده یک ماه ضمانت میده یک هفته هم مهلت تست 

هم اکنون، taha_Avalanche گفته است:

نه گفتم طرف عکس تست هارو برام فرستاده یک ماه ضمانت میده یک هفته هم مهلت تست 

الان بهش میگم اون تست هم بفرسته

لینک به دیدگاه

اقا دست همه دوستان درد نکنه بابت راهنمایی ها اطلاعات من بنده حقیر که خیلی بالا بردید 

ولی قسمت نشد این کارت بخریم راستیتش پولم جور نشد دستتون درد نکنه تاپیک بسته بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...