رفتن به مطلب

ایده ها و خلاقیت شما در مورد کامپیوتر

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام به همه دوستان

من تاپیک رو به این دلیل ایجاد کردم که اعتقاد دارم که انسان با دادن ایده ها و خلاقیتها میتونه امید زیادی به زندگی داشته باشه . و جدیدا دانشمندان به امر رسیدن که کسانیکه به دنبال ایده ها و خلاقیت هستند بهزندگی امیدوارتر بوده و بین 6 تا 15 سال بیشتر از سایر مردم عمر خواهند کرد.

دوستان اگر ایده ای در زمینه کامپیوتر و ابزار مربوط به آن دارید میتونید اینجا مطرح کنید تا سایر دوستان نظر خودشون رو اعلام کنن .

هیچ وقت خودتون رو دست کم نگیرید و فکر نکنید که چیزی که شما میدانید همه میدانند. چون اگر چنین بود هیچ چیز در دنبا ساخته نمیشد .

به طور مثال یکی از دوستان البته اگر خودشون دوست داشته باشند میتوم اسمشون رو اعلام کنم .

به من اعلام کردند که به فکر ساختن یک کیس شیشه ای هستم که با جنس خاصش میتونه توی بازار فروش بره یا نه ؟

خوب من هم جوابهایی بهشو ندادم .

منتظر ایده ها و خلاقیتهای شما هستم

لینک به دیدگاه

با سلام

سعید جان میبینم که تاپیک جدید محشر زدی ولی حیف امروز سرم شلوغه وگرنه بیشتر مینوشتم

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

سعید جان میبینم که تاپیک جدید محشر زدی ولی حیف امروز سرم شلوغه وگرنه بیشتر مینوشتم

با تشکر

با سلام

دوست عزیزم میدونم یکی از کسانیکه میتونه در این زمنیه ایده ها و ابتکارهای زیادی بده شما هستید . چون چندین چشمه از شما دیدم .

منتظر شما هستم البته من این تاپیک رو ایجاد کردم که ایده ای توی دلمون نمونه و اون رو بیرون بدیم . به نظر من اصلا ترسی نداره .

فورد کسی که تونست اتوموبیل رو به این شکل در بیاره در سن 10 سالگی فقط یک لوکوموتیو دیده بود و در ذهن خودش گفت "" آیا میشه هر انسانی یک وسیله ای مثل این داشته باشه ؟"""

این اولش فقط یک سوال برای خودش بود ولی بعدها ......... اولش چیزی که ساخته بود مثل یک تراکتور بود ولی الان دارید مشاهده میکنید که شرکت فرود داره چی کار میکنه .

خلاصه دوستان من خودم ایده هایی دارم و در اینجا مطرح میکنم تا شاید به کمک دوستان بتونیم این ایده ها رو جامه عمل بپوشونیم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سعيد جان

واقعا ايده خيلي خوبه اما در حوضه بحث هاي سخت افزاري، در مورد نرم افزار فايده ندارد.

اما من در مورد سخت افزار يك حرف دارم، وقتي چين مياد طرحي را كپي برداري ميكند و به تمام دنيا ارسال

ميكند چرا اينكار را نكنيم.

متاسفانه توليد كنندگان و وارد كنندگان هرگز فكر نميكنند بجاي انديشيدن به بازار داخلي بايد بازارهاي بزرگتري را در نظر

بگيرند.

مثلا همين كيس هاي مخصوص هاردهاي Raid را نگاه كنيد با چه قيمت هاي گزافي وارد كشور ميشوند، در صورتيكه

توليد اين كيس ها چيز بخصوصي نميخواد و با قيمت يك چهارم ميتوان توليد نمود، و در صورت توليد انبوه قيمت كاهش

خواهد يافت، در ضمن خريدار نيز راحتر ميخرد.

لینک به دیدگاه

سعيد جان

واقعا ايده خيلي خوبه اما در حوضه بحث هاي سخت افزاري، در مورد نرم افزار فايده ندارد.

اما من در مورد سخت افزار يك حرف دارم، وقتي چين مياد طرحي را كپي برداري ميكند و به تمام دنيا ارسال

ميكند چرا اينكار را نكنيم.

متاسفانه توليد كنندگان و وارد كنندگان هرگز فكر نميكنند بجاي انديشيدن به بازار داخلي بايد بازارهاي بزرگتري را در نظر

بگيرند.

مثلا همين كيس هاي مخصوص هاردهاي Raid را نگاه كنيد با چه قيمت هاي گزافي وارد كشور ميشوند، در صورتيكه

توليد اين كيس ها چيز بخصوصي نميخواد و با قيمت يك چهارم ميتوان توليد نمود، و در صورت توليد انبوه قيمت كاهش

خواهد يافت، در ضمن خريدار نيز راحتر ميخرد.

با سلام

البته به نظر من ایده و خلاقیت در هر زمینه ای میشه و مقدوره بستگی به علاقه و حرفه ما داره . که باید خودمون رو بشناسیم تا بتونیم دقیقتر و کاملتر عمل کنیم . باید فکر مون رو باز کنیم و در مورد هر چیز کوچکی فکر بزرگی بسازیم . اینها شعار نیست اینها تجربه انسانهای بزرگیست که در زمانی که یک چیز کوچک رو میدیدن به راحتی از کنارش نمیگذستند و در موردش فکر میکردن .

بعدها بیشتر در این مورد صحبت میکنم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان ما ایرانیها یاد نگرفتیم که به فکر پول بدیم . ولی دراینجا میخوام مسئله ای رو مطرح کنم و اون هم اینه که از این به بعد اگر کسی در مورد هر چیزی بتونه ایده های قابل اجرا بده من به شخصه خزیدارم .

اولین چیزیکه دوست دارم بخرم فکر میکنم که از کیس شروع کنیم بهتر باشه .

اگر کسی میتونه یک کیس چوبی با کنده کاری و طرح جالب بسازه من خریدارم و سعی میکنم که سازنده ضرر نکنه . البته هر چی کاملتر و بیشتر از چوب استفاده بشه بهتر . البته اگر جنسهای دیگه ای هم بود موردی نداره مثلا از شیشه . خلاصه هر چیزی از یه جایی شروع میشه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

نخیر مثل اینکه سعید جان میخوای به زورم که شده از ما ایده در بیاری

سعید جان بلاخره کدومش ، بسازه یا ایده بده

ایده های قابل اجرا بده
طرح جالب بسازه

همون طور که قبلا توی پیامهای خصوصی گفتم من در این مورد ایده دارم ولی به علت اینکه کسی کمکم نمیکنه و ترس از اینکه نکنه ایده رو انجام بدم ولی خریدار نداشته باشه و به دلیل نداشتن آشنا در بازار و یا آشنا نبودن و نداشتن درک درست از بازار ترس از شکست هست و مهمترین بخش اون فراهم کردن امکانات هست زیرا من برای ایده خودم حداقل باید 100 خرج کنم تا بتونم اون رو به نمایش بزارم و همچنین نبود بعضی از قطعات در بازار مثلا شما بازارو بتکونی پورت Ie1394 نمیتونید پیدا کنید در واقع چون اول کار سخت هست و من به شخصه چون تا حالا وارد بازار نشدم خوب نمیتونم دست به ریسک بزنم البته تا حدودی در موردش تحقیق کردم ولی فعلا به علت قرار گرفتن سر دوراهی که انشا الله توی همین هفته معلوم میشه نتونستم دست به کار بشم البته عکسهای ازش قرار میدم ولی یه چیزی که هست سعید جان اینکه نباید ایده رو جار زد *ای مردم این توی فکر منه *.

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز این طرح خودتونه یا این طرحو جای دیگه دیدید و قصد دارید اونو اینجا پیاده کنید؟؟؟ اگر اشتباه نکنم با توجه به این که عکس از طرح قرار دادید و خودتونم ذکر کردید که برای به عمل در آوردنش باید متحمل هزینه بشید پس احتمالا این طرحو جای دیگه دیدید.فکر میکنم منظور اقای حسینی بیشتر این بود که طرح اولیه از خودمون باشه ویک نو اوری باشه.حالا نمیدونم دامنه حرف ایشون پیاده کردن طرح یک جای دیگه رو هم در بر میگیره یا نه که خوب باز اونم جای بحث داره.ضمنا در مورد پورت هم باید بگم میتونید برای طرح اولیتون از یک کیس دسته دوم که این پورت را داشته باشد تهیه کنید ودر صورت رسیدن طرح به مرحله انبوه خودتون یا کمپانی هایی که به تولید این پورت میپردازند تولیدش کنید چون چندان ساختار پیچیده ای هم ندارد .موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

نخیر مثل اینکه سعید جان میخوای به زورم که شده از ما ایده در بیاری

سعید جان بلاخره کدومش ، بسازه یا ایده بده

همون طور که قبلا توی پیامهای خصوصی گفتم من در این مورد ایده دارم ولی به علت اینکه کسی کمکم نمیکنه و ترس از اینکه نکنه ایده رو انجام بدم ولی خریدار نداشته باشه و به دلیل نداشتن آشنا در بازار و یا آشنا نبودن و نداشتن درک درست از بازار ترس از شکست هست و مهمترین بخش اون فراهم کردن امکانات هست زیرا من برای ایده خودم حداقل باید 100 خرج کنم تا بتونم اون رو به نمایش بزارم و همچنین نبود بعضی از قطعات در بازار مثلا شما بازارو بتکونی پورت Ie1394 نمیتونید پیدا کنید در واقع چون اول کار سخت هست و من به شخصه چون تا حالا وارد بازار نشدم خوب نمیتونم دست به ریسک بزنم البته تا حدودی در موردش تحقیق کردم ولی فعلا به علت قرار گرفتن سر دوراهی که انشا الله توی همین هفته معلوم میشه نتونستم دست به کار بشم البته عکسهای ازش قرار میدم ولی یه چیزی که هست سعید جان اینکه نباید ایده رو جار زد *ای مردم این توی فکر منه *.

با سلام

دوست عزیزم میدونستم که شما اولین نفری خواهید بود که در این مورد میتونید کاری کنید .

اول اینکه ترس همیشه انسان رو به عقب میبره .

دوم اینکه همینکه اولین قدم رو در مورد ایده تون بردارید راهها نصف شده

سوم اینکه بیان کردن ایده به دیگران البته کسانیکه میتونن و در اون زمینه سر رشته دارن میتونه به شما کمک مضاعف کنه .

در مو.رد ایده شما باید بگم که چنین کیسهایی در بازار وجود داره و چین همیشه کالاهایی رو با قیمت خیلی پایین ارائه میده . من فقط با این کارم میخوام که فکر ها رو به این سمت ببرم و بگم که ما هم میتونیم . البته این کار احتیاج به برنامه ریزی داره . که فکر میکنم که با آغاز این کار در انجمن لیون کامپیوتر یک افتخاریه .

به نظر چندیدن مسئله رو همیشه در نظر داشته باشید .

1 - چیزی که میسازید کاربردی باشه و به درد دیگران بخوره و مزیتی نسبت به سایر مدلها داشته باشه

2 - ارزان و مناسب برای فروش در بیاد .

3 - واقعا چیزی باشه که دیگران بهش توجه میکنن و بازار فروش داره .

اگر بتونید یه تغییراتی با تفکر خودتون روش انجام بدید فکر میکنم که بتونه کالای خوبی از آب در بیاد .

مسئله بعدی طرح اولیه همیشه گرونتر در میاد و در تولیدات عمده میشه ارزونتر درش پاورد .

در مورد پنل میتونید بدونه پنل مادربورد بسازید چون هر مادربوردی پنل مخصوص خودش رو به همراه داره .

هدف من از این کار اینه که دوستان هر طرحی رو دارن میتونن به اجرا در بیارن و من هر کیسی که با هر جنسی باشه فقط بشه واقعا توش سیستم بست خریدارم . و مطمئن باشید که به غیر از هزینه ای که کردید راضیتون میکنم .

اگر یک کالا از مدل شما در دنیا باشه به نظر من ارزش بیشتری داره تا به تولید انبوه برسه .

هر ایده و خلاقیت به دست شما ارزش داره و تمام سعیتون رو بکنید که کپی برداری نباشه .البته تا حدودی هم از طرح محصولات دیگه استفاده کنید به نظر من مهم نیست و یک شروعیه برای هدف بزرگتر .

از همین حالا شروع کنیم و فکرها مون رو باز کنیم . و خودمون رو دست کم نگیزیم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

قصد دارید اونو اینجا پیاده کنید؟؟؟

فعلا که نه

پس احتمالا این طرحو جای دیگه دیدی

درسته

منظور اقای حسینی بیشتر این بود که طرح اولیه از خودمون باشه ویک نو اوری باشه

حالا که نه ایشون از من خواستند بخرند نه من خواست فروش داشتم .ایشون با این کار میخوان افراد رو توی این تاپیک بکشونن

رای طرح اولیتون از یک کیس دسته دوم که این پورت را داشته باشد تهیه کنید

تنها کیس های جدید این امکان رو فراهم میکنن و مطمئنا دست دوم هم نیستند

در آخر هم این کیس پتانسیل تولد انبوه رو نداره چون وقت گیره

در مو.رد ایده شما باید بگم که چنین کیسهایی در بازار وجود داره و چین همیشه کالاهایی رو با قیمت خیلی پایین ارائه میده

این کیس عمرا وجود داشته باشه و اینکه اونی که هست به تور کامل شفاف هست و اینکه باقیمت 80 به دست مصرف کننده میرسه و این تیپ رو نداره در واقع اون فقط برای کسانی هست که خودشون به کیس زرق برق میدن که توی ایران حال این کارا رو ندارند

خوب سعید جان من هم این کار رو برای شروع کار گزاشتم فعلا هم به فکر ساختش نیستم تا از نتایج کنکور کارشناسی آزاد بیاد ببینیم کدوم راه رو باید برم

در مورد کاربردی فعلا بازار گرمی داره . از نظر هزینه چون دست به کار نشدم دقیق معلوم نیست ولی حداقش 60 برای خود در میاد اون مابقی هم ابزار هستند که 100 میشه و اولینش اینقدر درمیاد . از نظر مزیت حداقل امکاناتی بیشتر و زیباتر از نمونه مشابه هست و نمونه مشابه پورتها رو نداره.

از لحاظ ارزونی فعلا معلوم نیست چقدر در میاد

از نظر توجه هم مطمئنا بهش میشه

منظور شما از توجه چی هست

فکر کنم منظور شما پانل پشت هست که جای اون خالی میمونه

اگر اینطور باشه برای شما هم که شده میسازم ولی شما دعا کن که قبول بشیم تا امکان ساخت فراهم بشه

از نظر تک بودن شما مطمئا باش توی ایران حداقل تک هست .و به ایران همچین جنسی نمیرسه.

با تشکر

لینک به دیدگاه

با درود

دوست عزیزم iriali اول اینکه هدف از این تاپیک شناختن خلاقیتهای خودمون هستش .

دوم اینکه من خریدار هنر شما هستم و هر طور و هر شکلی که باشه من خریدارم .

سوم همانطور که خودتون فرمودید شاید دقیقا چنین چیزی در ایران نیومده باشه ولی مشابه آن موجوده . و چون خسارتهایی به وارد کننده ها ار بابت شکستگی وارد کرده فعلا کسی زاغب نیست چنین چیزی رو وارد ایزان کنه . اگر توی ایران تولید بشه شاید بتونه کمک زیادی کنه .

چهارم :من فعلا هدفم از این کار تولید انبوه نیست . البته شاید با دیدن هر کدوم از ایده ها یه سری چیزهایی رو به تولید انبوه برسونیم . البته با تفکر و درایت .

همیشه تصمیم با شماست و هر طور که خودتون دوست دارید هر وقت دوست داشتید درستش کنید و من هم امیدوارم که در امتحان موفق در بیاد.

البته از سایر دوستان هر کسی بتونه یک کیس چوبی با ظاهری خوب و زیبا بسازه من مشتاقانه خریدارم . البته هر تعداد و با هر قیافه ای که باشه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز بنده هم از هدف اصلی ایشون که همون تشویق افرادی که ایده های خلاق دارند خبر دارم . ضمن اینکه بنده خوشحال هم میشوم که طرح شما فروش بره و حتی به تولید انبوه برسه و فروختن اون هم باز به خودتون مربوط میشه و تاثیری به حال بنده نداره .بله بنده هم میدونم که کیسهای جدید این پورتو دارند اونم محدود .اما ممکنه کسی هم باشه که بنا به هر دلیلی بخواهد کیسشو بفروشه.به نظرم خریداران قطعات دست دوم در این مورد کمک بهتری میتونند انجام بدهند.ضمنا براتون آرزوی قبلی در کنکور را داریم .موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

از شما دوستان گرامی تشکر میکنم

mr pc اسم شمارو که نمیدونم ولی دوست عزیز اگر تنها برای لحظه ای فکر کردین که به شما توهین کردم از شما عرض خواهی میکنم چون قصد بنده این نبوده و فکر کردم از ما دلیگیر شدی به هر حال ما را ببخش

سعید جان در مورد ساخت فعلا کمی صبر کنید چون همین چند روزه باید نتایج مون بیاد

در مورد کیس چوبی که دیگه کاری نداره مثل آب خوردن میمونه ساختش و البته با قیمت تموم شده پایین این کیسهای شفاف هست که نمیشه داخلش رو عشقکی در آورد .

سعید جان در مورد مشابه بودن بازم میگم دقیقا همین شکل نیست من برای خودم میخوام درست کنم و چیزایی که به زهنم اومد اینه که مثلا هر چیری رو که بشه به صورت شفاف بسازم مثل باکس پاور یا مثلا سیدی رام رو براق کنم در کل مانور میشه روش داد

دوست گرامی درباره پورت که درسته اون طوری هم میشه بدست آورد ولی نمیشه یه کیس دست دوم خرید فقط برای یه پورت خدایش دیگه ضرره فعلا باید باید با همون usb ساخت البته فکر کنم توی تعمیراتی های دوربین بگردم بشه پیدا کرد ولی دیگه پورت esata رو نمیشه گیر آورد که اگه داشته باشه به طور حتم کیس کاملی خواهد بود

با تشکر فراوان از شما دوستان

لینک به دیدگاه

خوب در مورد کیس باید چند نکته را علاوه بر زیبایی در نظر گرفت.

1- ایزوله بودن در برابر امواج

2- سیستم خنک کنندگی

3- زیبایی

سعید جان یه سئوال دارم: من مدتی است دنبال 2 تا فن 20 الی 25 سانتی و 4 تا فن 14 سانتی برای طرحم هستم.

میخواستم بدونم آیا این فن ها پیدا میشود و در صورت اینکه طرح موافقیت آمیز باشد و بتوان آنرا برای تولید انبوه و احتمال زیادی صادرات آماده کرد توانایی تولید آنها است یا نه؟

لینک به دیدگاه

با سلام

mr pc اسم شمارو که نمیدونم ولی دوست عزیز اگر تنها برای لحظه ای فکر کردین که به شما توهین کردم از شما عرض خواهی میکنم چون قصد بنده این نبوده و فکر کردم از ما دلیگیر شدی به هر حال ما را ببخش

در مورد کیس چوبی که دیگه کاری نداره مثل آب خوردن میمونه ساختش و البته با قیمت تموم شده پایین این کیسهای شفاف هست که نمیشه داخلش رو عشقکی در آورد .

سعید جان در مورد مشابه بودن بازم میگم دقیقا همین شکل نیست من برای خودم میخوام درست کنم و چیزایی که به زهنم اومد اینه که مثلا هر چیری رو که بشه به صورت شفاف بسازم مثل باکس پاور یا مثلا سیدی رام رو براق کنم در کل مانور میشه روش داد

دوست گرامی درباره پورت که درسته اون طوری هم میشه بدست آورد ولی نمیشه یه کیس دست دوم خرید فقط برای یه پورت خدایش دیگه ضرره فعلا باید باید با همون usb ساخت البته فکر کنم توی تعمیراتی های دوربین بگردم بشه پیدا کرد ولی دیگه پورت esata رو نمیشه گیر آورد که اگه داشته باشه به طور حتم کیس کاملی خواهد بود

درود

خواهش میکنم من از شما دلگیر نیستم.مخصوصا که شما حسن اخلاق عذر خواهی را دارید و دیگه اینکه اینطور که شماره آی پی شما نشان میدهد باید همشهری باشیم.خوشحالم که همشهری های گل ما جز دسته فعال لیون کامپیوتر هستند.در مورد پورت ای ساتا درسته چون خیلی جدیده جدا پیدا نمیشه.به فکر نتیجه کنکور هم زیاد نباشد آدم وقتی هنوز نتیجه نیومده یک مقدار نگران هست اما بعد که نتایج اومد و قبول هم شد یکی ماه بعد حداکثر عادی میشه و وقتی کل واحد های درسیشم تمام شد و فارق التحصیل شد میبینه تازه بیکاری و دنبال کار بودن شروع میشه :Dامید وارم با همکاری تمامی اعضا محترم لیون این سایت را به یک محیط کاملا دوستانه و صمیمی و یکی از پربیننده ترین و علمی ترین سایتهای کامپیوتر تبدیل کنیم.موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

با سلام

دوست خوبم امیدوارم که هر وقت وقت کردی پروژه تون رو راه بندازی من بیصبرانه اماده دیدن و معامله کردن با شما هستم . البته اگه کاری از دستم بر بیاد میتونم برای دوستان انجام بدم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خوب در مورد کیس باید چند نکته را علاوه بر زیبایی در نظر گرفت.

1- ایزوله بودن در برابر امواج

2- سیستم خنک کنندگی

3- زیبایی

سعید جان یه سئوال دارم: من مدتی است دنبال 2 تا فن 20 الی 25 سانتی و 4 تا فن 14 سانتی برای طرحم هستم.

میخواستم بدونم آیا این فن ها پیدا میشود و در صورت اینکه طرح موافقیت آمیز باشد و بتوان آنرا برای تولید انبوه و احتمال زیادی صادرات آماده کرد توانایی تولید آنها است یا نه؟

با سلام

دوست عزیزم فعلا که توی بازار 12*12 هستش که اون هم دو مدله با چراغ LED و بودن چراغ که حدود قیمتشون هم 2500 تا 3500 تومانه .

ولی چنین فنی من تا به حال ندیدم اگر برای یک پروژه میخواید به نظر شما نمیشه از 2 تا فن 12*12 استفاده کرد ؟

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

فعلا که نه

درسته

حالا که نه ایشون از من خواستند بخرند نه من خواست فروش داشتم .ایشون با این کار میخوان افراد رو توی این تاپیک بکشونن

تنها کیس های جدید این امکان رو فراهم میکنن و مطمئنا دست دوم هم نیستند

در آخر هم این کیس پتانسیل تولد انبوه رو نداره چون وقت گیره

این کیس عمرا وجود داشته باشه و اینکه اونی که هست به تور کامل شفاف هست و اینکه باقیمت 80 به دست مصرف کننده میرسه و این تیپ رو نداره در واقع اون فقط برای کسانی هست که خودشون به کیس زرق برق میدن که توی ایران حال این کارا رو ندارند

خوب سعید جان من هم این کار رو برای شروع کار گزاشتم فعلا هم به فکر ساختش نیستم تا از نتایج کنکور کارشناسی آزاد بیاد ببینیم کدوم راه رو باید برم

در مورد کاربردی فعلا بازار گرمی داره . از نظر هزینه چون دست به کار نشدم دقیق معلوم نیست ولی حداقش 60 برای خود در میاد اون مابقی هم ابزار هستند که 100 میشه و اولینش اینقدر درمیاد . از نظر مزیت حداقل امکاناتی بیشتر و زیباتر از نمونه مشابه هست و نمونه مشابه پورتها رو نداره.

از لحاظ ارزونی فعلا معلوم نیست چقدر در میاد

از نظر توجه هم مطمئنا بهش میشه

منظور شما از توجه چی هست

فکر کنم منظور شما پانل پشت هست که جای اون خالی میمونه

اگر اینطور باشه برای شما هم که شده میسازم ولی شما دعا کن که قبول بشیم تا امکان ساخت فراهم بشه

از نظر تک بودن شما مطمئا باش توی ایران حداقل تک هست .و به ایران همچین جنسی نمیرسه.

با تشکر

از اين كيسهاي تمام شيشه اي نمايندگي آواژنگ در مشهد در نمايشگاه بين المللي چند نمونه به معرض نمايش گذاشته بود . ولي اون موقع فروش نداشت و فقط نمايشي بود . نميدونم شايد حالا فروش هم داشته باشند

لینک به دیدگاه

سعید جان

یک مسئله وجود دارد، با دوتا فن 12 سانتی میشود طرحی را پیاده سازی کرد که بتوان بهتر از فن 20 یا 25 سانتی

تمرکز دمیده شدن هوا را بر روی قطعات انجام دهد اما مشکل این است که نویز تولیدی چیزی حدود 1.5 برابر میشود

مسئله بعدی این است که طرحی که نقشه آنرا آماده کرده ام از دسته SuperTower است که قابلیت MB Removable دارد و در این دسته کیسها بخاطر نوع طول و عرض بخصوص برای ایجاد جریان در پنل های پشتی

یه مقدار ناسازگاری از نظر زیبایی ایجاد میکند.

الان روی اینترنت گشتم دیدم ترمالتک یه سری فن 14 سانتی و 23 سانتی تولید نموده است آیا نمایندگی در ایران

دارد؟

لینک به دیدگاه

سعید جان

یک مسئله وجود دارد، با دوتا فن 12 سانتی میشود طرحی را پیاده سازی کرد که بتوان بهتر از فن 20 یا 25 سانتی

تمرکز دمیده شدن هوا را بر روی قطعات انجام دهد اما مشکل این است که نویز تولیدی چیزی حدود 1.5 برابر میشود

مسئله بعدی این است که طرحی که نقشه آنرا آماده کرده ام از دسته SuperTower است که قابلیت MB Removable دارد و در این دسته کیسها بخاطر نوع طول و عرض بخصوص برای ایجاد جریان در پنل های پشتی

یه مقدار ناسازگاری از نظر زیبایی ایجاد میکند.

الان روی اینترنت گشتم دیدم ترمالتک یه سری فن 14 سانتی و 23 سانتی تولید نموده است آیا نمایندگی در ایران

دارد؟

با درود

دوست عزیزم از نظر نویز ایجاد شده حق با شماست ولی به نظر من باید به امکانات هم توجه کرد . چون من به شخصه توی بازار همیشه مشاهده میکنم که حتی این فنهای 12 هم کم استقبال میشه و اکثر کاربرها به به مسئله کولینگ و خنک کننده سیستمشون توجهی نمیکنن .

من میتونم بازم براتو نپیگیر بشم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام به همه مبتکران و دوستان خوبم

من هنوز و همچنان منتظر خلاقیتهای خوب شما هستم . وقعیتش دوست دارم که با خلاقیتهای شما یک نمایشگاه راه بندازم و فعلا قطعات شما به صورت یک سمپل نیاز دارم . و دوست دارم که ایرانی بودن و خلاق بودن خودمون رو به نمایش بزاریم .

ما هیچ کمی از دیگران نداریم . البته اینجا اعلام میکنم که در مورد ساخت و تهیه بعضی از قطعات میتونم کمکتون کنم اگر از دستم بربیاد حتما انجام میدم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

سعید جان نیاز به یک راهنمایی داشتم اونم اینکه اگر ممکنه بزرگترین پاور از نظر ابعاد چی هست و ابعادش چقدر هست همچنین سنگین ترین پاور موجود در بازار .البته از نظر ابعاد که عرض و ارتفاع برابرند ولی بیشترین طول چقدر هست ودارای چند فن هست و اندازه فن ها و اینکه در مورد گارانتی اگر محصول باز بشه اون وقت چه بلایی سر گارانتی میاد و دیگه اینکه شرایط گارانتی و مدت گارانتی پاور چه مقدار میباشد .

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

سعید جان نیاز به یک راهنمایی داشتم اونم اینکه اگر ممکنه بزرگترین پاور از نظر ابعاد چی هست و ابعادش چقدر هست همچنین سنگین ترین پاور موجود در بازار .البته از نظر ابعاد که عرض و ارتفاع برابرند ولی بیشترین طول چقدر هست ودارای چند فن هست و اندازه فن ها و اینکه در مورد گارانتی اگر محصول باز بشه اون وقت چه بلایی سر گارانتی میاد و دیگه اینکه شرایط گارانتی و مدت گارانتی پاور چه مقدار میباشد .

با تشکر

درود

دوست عزیزم اکثر پاورها که از نظر من یک اندازه هستند (البته پاورهای استاندارد ) . معمولا اکثر شرکتهای تولید کیس سعی میکنن که صد درصد کیس برای پاور فیکس نکنن . یعنی یه مقدار فضای بیشتری برای پاور های مختلف میزارن .

پاورها یا تک فن و یا 2 فن هستند . بزرگترین فنهایی که دارن 12×12 هستش . فنهای کوچکتر 6×6 هستند .

در مورد گارانتی هر کالایی اگه به برچسب گارانتیش آسیب برسه دیگه گارانتی قبول نمیکنه که خدمات اون کالا رو انجام بده .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...