رفتن به مطلب

مشکل با گرافیک msi1080 دوستان راهنمایی کنن بدون گرافیکم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستان من یکی دو بار چند وقت پیش سیستم یهو خاموش شده بود که با قطع و وصل کردن برق سیستم بدون مشکل راه اندازی شد و شکم به پاور رفت تا این که دیشب سیستم یهو خاموش شد کلید پاور رو که میزدم  اتفاقی نمیافتاد با یه پاور دیگه تست کردم بازم نشد تا اینکه کابل برق گرافیک رو جدا کردم سیستم راه افتاد ولی بالا که میاد میزنه کابل گرافیک وصل نیست و توی بوت میمونه کلید پاور رو خاموش کردم دوباره وصل که کردم همراه با کابل گرافیک سیستم روشن نشد با پاور دیگم چک کردم بنظرتون مشکل از کجاست گرافیک هیچ واکنشی نداره فنهاش واصلا جایی از گرافیک هم گرم نمیشه ظاهری هم موردی نیست دوماه پیش هم خمیر عوض کردم که بدون مشکل کار میکرد! ماین هم نشده رو سیستم بوده

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

سلام‌ گرافیکو رو یه سیستم دگه بتست احتمال اسیب دیدگی چیپ یا مدار تغذیه و ایجاد اتصال کوتاه هست که نمیزاره روشن شه

لینک به دیدگاه

30 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است:

سلام‌ گرافیکو رو یه سیستم دگه بتست احتمال اسیب دیدگی چیپ یا مدار تغذیه و ایجاد اتصال کوتاه هست که نمیزاره روشن شه

والا اخه اتصال کوتاهی نبوده

قطع کردن کابل اتصال گرافیک و تصویر

۲۰۲۲۱۲۲۰_۱۴۰۰۰۹.jpg

۲۰۲۲۱۲۲۰_۱۸۳۷۳۵.jpg

لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، koorosh kabir گفته است:

والا اخه اتصال کوتاهی نبوده

قطع کردن کابل اتصال گرافیک و تصویر

۲۰۲۲۱۲۲۰_۱۴۰۰۰۹.jpg

۲۰۲۲۱۲۲۰_۱۸۳۷۳۵.jpg

احتمالا مدار تغذیه ماسفتی چیزی خرابه اتصال کوتاه میده به مین

لینک به دیدگاه

روی سیستم دیگم احتمالا همین  طور باشه درسته

لینک به دیدگاه

تعمیر کار مطمئن هم سراغ ندارم

لینک به دیدگاه

درود دوستان دیگه هم نظر بدن 

اگه تعمیر کار خوب و مطمئن سراغ دارن اصفهان و تهران معرفی کنن همراه با ادرس و شماره تماس ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

میتونید از مادربرد تصویر بگیرید

ببینید تو ویندوز گرافیک شناسایی شده gpuz device manager 

اگر فکر میکنید مشکل سخت افزاری هست شاید گزینه خوبی نباشه بیشتر آسیب بزنه این روشن کردن ها 

ویرایش شده توسط chaning
لینک به دیدگاه

الان با برد تصویر دارم تا روی یه سیستم دیگم تست کنم

لینک به دیدگاه

کجا بفرستم واسه تعمیر خوبه من اینجا رو پیدا کردم یا بفرستم شرکت گارانتی کنندش

نمایندگی msi - نمایندگی رسمی ام اس آی در ایران

لینک به دیدگاه

به نظر دوستان چقدر بگیرن برا تعمیر ارزش داره چون میگن باید بفرستید بررسی بشه

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۹/۳۰ در 22:50، koorosh kabir گفته است:

به نظر دوستان چقدر بگیرن برا تعمیر ارزش داره چون میگن باید بفرستید بررسی بشه

سلام

با شرکت گرین تماس بگیرید و بپرسید آیا با هزینه تعمیر میکنند (اگر کارت قبلا دارای گارانتی گرین بوده)

لینک به دیدگاه

26 دقیقه قبل، MSI Support گفته است:

سلام

با شرکت گرین تماس بگیرید و بپرسید آیا با هزینه تعمیر میکنند (اگر کارت قبلا دارای گارانتی گرین بوده)

درود گارانتی گیرین نبوده با اونگ تماس گرفتن گفتن گارانتیش گذشته باشه قبول نمیکنیم

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

متاسفانه این کارت گرافیک قدیمی تر از آن است که در سبد محصول آونگ بوده باشه . این شرکت ها فقط به محصولاتی خدمات میدهند که توسط خودشان به بازار داخلی عرضه شده باشند . برای تعمیر کارت باید پرس و جو کنید و تعمیرکار مناسب را پیدا کنید . نمیدونم از چه خمیر حرارتی استفاده کردید . ولی قبل از ارسال به تعمیرکار خنک کننده کارت را باز کنید و با اسپری خشک یا تینر فوری شستشو بدهید بعد از 12 ساعت خنک کننده را ببندید و دوباره تست کنید .

لینک به دیدگاه

44 دقیقه قبل، MSI Support گفته است:

سلام مجدد

متاسفانه این کارت گرافیک قدیمی تر از آن است که در سبد محصول آونگ بوده باشه . این شرکت ها فقط به محصولاتی خدمات میدهند که توسط خودشان به بازار داخلی عرضه شده باشند . برای تعمیر کارت باید پرس و جو کنید و تعمیرکار مناسب را پیدا کنید . نمیدونم از چه خمیر حرارتی استفاده کردید . ولی قبل از ارسال به تعمیرکار خنک کننده کارت را باز کنید و با اسپری خشک یا تینر فوری شستشو بدهید بعد از 12 ساعت خنک کننده را ببندید و دوباره تست کنید .

خمیرش ترمال گیریزلی بوده دو سه ماه با این خمیر کار داده

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱۰/۲ در 12:52، MSI Support گفته است:

سلام مجدد

اون کارایی که گفتید انجام شد ولی باز جواب نداد اینبار از قسمت مدار تغزیه یه بوی سوختگی کمی امد که زود برقو قطع کردم امروز فرستادم نمایندگی MSI

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، koorosh kabir گفته است:

اون کارایی که گفتید انجام شد ولی باز جواب نداد اینبار از قسمت مدار تغزیه یه بوی سوختگی کمی امد که زود برقو قطع کردم امروز فرستادم نمایندگی MSI

سلام

اگر منظورتان اون لینکی که در بالا گذاشتید . اون سایت هیچ ارتباطی به MSI ندارد . شرکت  MSI در حال حاضر با سه شرکت همکاری میکند . گرین و آونگ و ماتریس 

شرکت یا مجموعه دیگری اگر چنین ادعایی میکند غیر مجاز بوده و قابل پیگرد است .

لینک به دیدگاه

والا گفتن نمایندگی msi  هستن و قطعات msi قبول میکنن  من کارت رو براشون ارسال کردم

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، koorosh kabir گفته است:

والا گفتن نمایندگی msi  هستن و قطعات msi قبول میکنن  من کارت رو براشون ارسال کردم

خیر نماینده های ما در پست قبل را ذکر کردم . این مورد هم در حال پیگیری قانونی هست .

لینک به دیدگاه

گارانتی ماتریس گفت اصلا تجهیزات تعمیر نداریم

گارانتی گرین گفتن در صورتی قبول میکنن که گارانتی تموم شده باشه ولی پشت کارت پلمپ باشه و باز نشده باشه گفتم فقط یکبار خمیر عوض کردم گفتن قبول نمیکنیم بدید بیرون😐

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...