رفتن به مطلب

شطرنجی شدن لوگوی مادربرد در rx580

jj-191
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من یک عدد گرافیک 580 xfx احتمالا ماین شده خریداری کردم که بعد وصل کردن وقتی سیستم رو روشن میکنم فقط در لوگوی اولیه مادربرد ایسوس تصویر برای چند ثانیه شطرنجی میشه و بعد درست میشه و در هیچ یک از مراحل بعد بوت مشکلی نداره درایورش نصب میشه استرس تست هم گرفتم اوکیه دما هم اوکیه و خنک کنندگی هم خوبه. و گیم هم خوبه و کلا یه کارت خیلی  سرحال هست. فروشنده هم گفتن که همچین ایرادی مشاهده نکرده. با این وضع شما نظرتون چیه. فروشنده هم گفته مشکلی نداره اگه کارت رو بهش پس بفرستم ولی از نظر خودم کارت تمیز و کم کار و درستی هست و حیفم میاد برگردونم . نظر شما؟

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

سلام 

معمولا روی بورد های نسل ۱۰ به بعد این مشکل هست و میشه گفت ناسازگاریه 

این مورد رو به وفور برامون پیش اومده بعضاً با بروز آوری بایوس برد حل شده بعضاً هم برعکس داونگرید بایوس حل شده و در کل مشکلی نیست .

لینک به دیدگاه

سلام کارتهای amd خصوصا ۵۸۰ روی بعضی از مین های نسل ۹ تا ۱۲ کمی ناسازگاره و بعضا کلا کارتو نمیشناسه . شما دکمه بایوس رو تغییر بده ببین مشکل حل میشه یا ن .تو گیم سنگین یه ساعت بزار بمونه اگه چیزی نشد کارت اوکیه

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Hamed2G گفته است:

سلام 

معمولا روی بورد های نسل ۱۰ به بعد این مشکل هست و میشه گفت ناسازگاریه 

این مورد رو به وفور برامون پیش اومده بعضاً با بروز آوری بایوس برد حل شده بعضاً هم برعکس داونگرید بایوس حل شده و در کل مشکلی نیست .

سلام. منم همین گرفیک رو دارم میخواستم بقیه قطعات رو ارتقا بدم به نسل ۱۲ پس با این وجود احتمال اینکه به مشکل بر بخورم هست؟ رو کدوم مین ها این مشکل کمتر بود؟

لینک به دیدگاه

34 دقیقه قبل، sina-sarhadi گفته است:

سلام. منم همین گرفیک رو دارم میخواستم بقیه قطعات رو ارتقا بدم به نسل ۱۲ پس با این وجود احتمال اینکه به مشکل بر بخورم هست؟ رو کدوم مین ها این مشکل کمتر بود؟

سلام 

رو بعضی بورد ها ممکنه کلا تصویر نده رو بعضی تصویر بده با مشکلاتی که آغازگر تاپیک گفتن 

مورد جالبتر اینکه یه بار دو تا بورد کاملا یکسان B660 تست کردیم حتی بایوس هر دو هم یکسان بود با یکی تصویر داد با یکی نه 🫣

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Hamed2G گفته است:

سلام 

رو بعضی بورد ها ممکنه کلا تصویر نده رو بعضی تصویر بده با مشکلاتی که آغازگر تاپیک گفتن 

مورد جالبتر اینکه یه بار دو تا بورد کاملا یکسان B660 تست کردیم حتی بایوس هر دو هم یکسان بود با یکی تصویر داد با یکی نه 🫣

با z690 asus اطلاعی دارین؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در ۱۴۰۱/۹/۳۰ در 09:08، jj-191 گفته است:

سلام دوستان من یک عدد گرافیک 580 xfx احتمالا ماین شده خریداری کردم که بعد وصل کردن وقتی سیستم رو روشن میکنم فقط در لوگوی اولیه مادربرد ایسوس تصویر برای چند ثانیه شطرنجی میشه و بعد درست میشه و در هیچ یک از مراحل بعد بوت مشکلی نداره درایورش نصب میشه استرس تست هم گرفتم اوکیه دما هم اوکیه و خنک کنندگی هم خوبه. و گیم هم خوبه و کلا یه کارت خیلی  سرحال هست. فروشنده هم گفتن که همچین ایرادی مشاهده نکرده. با این وضع شما نظرتون چیه. فروشنده هم گفته مشکلی نداره اگه کارت رو بهش پس بفرستم ولی از نظر خودم کارت تمیز و کم کار و درستی هست و حیفم میاد برگردونم . نظر شما؟

منم همین کارت رو دارم  .مادربرد نسل 12دارم دقیقا همین شکلیه هیچ مشکلی هم نیس

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
در ۱۴۰۱/۹/۳۰ در 09:08، jj-191 گفته است:

سلام. مادربورد من گیگابایت P55A UD3 هست و دقیقا همین مشکل رو با همین کارت RX580 دارم. کارت رو تازه همین هفته خریدم. خواستم بدونم شما این مشکل رو حل کردید؟ (با توجه به گذشت بیش از یکسال)
بایوس رو آپدیت کردید یا کار دیگه ای ...

ویرایش شده توسط Viva210
لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Viva210 گفته است:

سلام. مادربورد من گیگابایت P55A UD3 هست و دقیقا همین مشکل رو با همین کارت RX580 دارم. کارت رو تازه همین هفته خریدم. خواستم بدونم شما این مشکل رو حل کردید؟ (با توجه به گذشت بیش از یکسال)
بایوس رو آپدیت کردید یا کار دیگه ای ...

به احتمال قوی بایوس ماینینگ روی کارت شما رایت کردن. بایوس اصلی رو مطابق با مدل و برند کارت گرافیک تون از سایت سازنده دریافت کنید و روی اون فلش بزنید. در صورتی که خودتون نميتونید توی همین فروم کسانی هستند اینکارو رو در قبال دریافت هزینه برای شما انجام بدن 

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است:

به احتمال قوی بایوس ماینینگ روی کارت شما رایت کردن. بایوس اصلی رو مطابق با مدل و برند کارت گرافیک تون از سایت سازنده دریافت کنید و روی اون فلش بزنید. در صورتی که خودتون نميتونید توی همین فروم کسانی هستند اینکارو رو در قبال دریافت هزینه برای شما انجام بدن 

سلام نه ربطی نداره . بایوس گرافیک که uefi باشه نمیتونه لوگو اصلی مینو نشون بده اگه لگاسی بشه اوکی میشه ‌. اصلا چیز مهمی نیست همه بایوس uefi های 580 ها اینجورین ربطی به ماین یا غیر ماین نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...