رفتن به مطلب

سوال راجب خرید Witcher 3 complete edition از استیم

Miad007
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

ریجن اکانت استیم من فک کنم مال آمریکاس راهی برای تغییر به ترکیه هست که بتونم ارزان تر بخرم؟؟ یا باید اکانت جدید بسازم؟؟

طبق این لینک این نسخه از بازی حدود ۱۵ لیر هست درسته؟

https://steamdb.info/sub/124923/

چه سایتی رو برا خرید گیفت کارت پیشنهاد میدید تا خودم بازیو مستقیم از استیم بخرم؟

این نسخه کامله و همه ی dlc ها و آپدیت ها رو داره دیگه؟

سپاس

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

با ip ترکیه رفتم تو اکانت قسمت خرید همون قیمت ترکیه برام اومد بالا الان گیفت کارت ۲۰ لیری رو بگیرم دیگه برا خرید بازی مشکلی پیش نمیاد برام؟(از نظر قند شکن و تغییر آی پی و این چیزا میگم)

سایت gihttps://giftcard98.com/ امن؟؟؟

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

درود

من تقریبا یه سال پیش از این سایت استفاده کردم برای تغییر رجین. با ای پی ترک هم برید درسته قیمت ها رو به لیر نشون میده ولی فکر نکنم بتونید خرید کنید، باید رجین تغییر پیدا کنه به ترکیه مگه اینکه این یک ساله قانون عوض شده باشه. (در واقع باید با اکانت توسط یه کردیت کارت ترک یه خرید انجام بشه که این سایت ها هم همینکارو میکنن، یه عنوان 1 لیری مثلا میخرن براتون، واسه من اینو گرفتن :d)

هرچند کلا رجین ترکیه بهتر از امریکاست ولی اگه صرفا برای خرید ویچر می خواید همون خرید گلوبال بزنید بهتره. ولی اگه قصد خرید تو اینده رو دارید بد نیست تغییر رجین بدید. فقط بدیش اینه که از وقتی که پول ترکیه هم سقوط کرد گیم های تازه رلیز قیمت لیریشون خیلی بالا میزنه، elden ring وقتی قبل رلیز 300 لیر بود ولی من یادم رفت بگیرم بعد رلیز 500 لیر دادم ... الانم که خیلی از عنوان های aaa بالای 1000 لیر میخوره، هرچند هنوز ارزونتر از دلاره ولی مثل 1 2 سال پیش نیست.

همون نسخه هم که لینک دادید درسته The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition رو باید بگیرید.

لازم نیست واسه شارژ اکانت گیفت کارت بخرید. اگه مارکت اکانتتون بازه کلید بخرید تو مارت بفروشید خیلی به صرفه تره. الان یه کلید75 تومنه حدودا که 34 لیر تقریبا میده بهتون ئکه میشه تقریبا لیری 2200 . ولی همین سایتی که لینک دادید 20 لیری رو میده 71 تومن که میشه لیری 3500 . البته بازم میگم به شرطی که کارکتتون فعال باشه ...

ویرایش : هممم الان دقت کردم دیدم اون سایت ناموجوده، از این سایت یکی از بچه ها دیروز انجام داده ظاهرا اوکی بوده ...، ضمنا همین سایت 50 لیر رو میده 139 که میشه لیری 2800 تقریبا. 

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

سلام

فقط اینو بگم که اگر بخاطر Ray Tracing میخواین بخرین بهتره بیخیالش بشین چون تقریبا میشه گفت قابل استفاده نیست. با 3080 تست کردم فریم خیلی افتضاحه.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، vandelin گفته است:

درود

من تقریبا یه سال پیش از این سایت استفاده کردم برای تغییر رجین. با ای پی ترک هم برید درسته قیمت ها رو به لیر نشون میده ولی فکر نکنم بتونید خرید کنید، باید رجین تغییر پیدا کنه به ترکیه مگه اینکه این یک ساله قانون عوض شده باشه. (در واقع باید با اکانت توسط یه کردیت کارت ترک یه خرید انجام بشه که این سایت ها هم همینکارو میکنن، یه عنوان 1 لیری مثلا میخرن براتون، واسه من اینو گرفتن :d)

هرچند کلا رجین ترکیه بهتر از امریکاست ولی اگه صرفا برای خرید ویچر می خواید همون خرید گلوبال بزنید بهتره. ولی اگه قصد خرید تو اینده رو دارید بد نیست تغییر رجین بدید. فقط بدیش اینه که از وقتی که پول ترکیه هم سقوط کرد گیم های تازه رلیز قیمت لیریشون خیلی بالا میزنه، elden ring وقتی قبل رلیز 300 لیر بود ولی من یادم رفت بگیرم بعد رلیز 500 لیر دادم ... الانم که خیلی از عنوان های aaa بالای 1000 لیر میخوره، هرچند هنوز ارزونتر از دلاره ولی مثل 1 2 سال پیش نیست.

همون نسخه هم که لینک دادید درسته The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition رو باید بگیرید.

لازم نیست واسه شارژ اکانت گیفت کارت بخرید. اگه مارکت اکانتتون بازه کلید بخرید تو مارت بفروشید خیلی به صرفه تره. الان یه کلید75 تومنه حدودا که 34 لیر تقریبا میده بهتون ئکه میشه تقریبا لیری 2200 . ولی همین سایتی که لینک دادید 20 لیری رو میده 71 تومن که میشه لیری 3500 . البته بازم میگم به شرطی که کارکتتون فعال باشه ...

ویرایش : هممم الان دقت کردم دیدم اون سایت ناموجوده، از این سایت یکی از بچه ها دیروز انجام داده ظاهرا اوکی بوده ...، ضمنا همین سایت 50 لیر رو میده 139 که میشه لیری 2800 تقریبا. 

ممنون ولی من قبلا هیچ خریدی با این اکانتم نداشتم طبق این نوشته اگه با آی پی ترکیه خرید انجام بدم ریجنم مال ترکیه میشه!

How do I change my Steam location? 

It’s easy, but you’ll need CyberGhost شبکه شخصی انتقال داده to do it. Launch the CyberGhost app for Windows, macOS, or Linux and connect to a server in the country you want to switch to. Open Steam Store then add a game to your cart and select your new country from there.

Steam will only set your location once you’ve updated your billing details and made a purchase in your new currency. You can find full instructions in our step-by-step guide.

درست فهمیدم یا اشتباه میکنم؟

9 دقیقه قبل، Ali_14 گفته است:

سلام

فقط اینو بگم که اگر بخاطر Ray Tracing میخواین بخرین بهتره بیخیالش بشین چون تقریبا میشه گفت قابل استفاده نیست. با 3080 تست کردم فریم خیلی افتضاحه.

خیر چون ویچر رو خیلی دوس دارم و تا حالا بازی اورجینال نخریدم دوس دارم داشته باشمش تخفیف خوبیم ب خاطر کریسمس زدن

لینک به دیدگاه

سلام برای تغییر ریجن و خرید بازی مورد نظر میتونید از این سایت استفاده کنید.

تغییر ریجن https://keyshop.me/product/تغییر-ریجن-استیم-به-ترکیه/

خرید بازی ویچر https://keyshop.me/product/the-witcher-3/

ادمین سایت هم عضو فروم لیون هستن  @Rai30 با خیال راحت خرید میکنید.

لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، Miad007 گفته است:

ممنون ولی من قبلا هیچ خریدی با این اکانتم نداشتم طبق این نوشته اگه با آی پی ترکیه خرید انجام بدم ریجنم مال ترکیه میشه!

How do I change my Steam location? 

It’s easy, but you’ll need CyberGhost شبکه شخصی انتقال داده to do it. Launch the CyberGhost app for Windows, macOS, or Linux and connect to a server in the country you want to switch to. Open Steam Store then add a game to your cart and select your new country from there.

Steam will only set your location once you’ve updated your billing details and made a purchase in your new currency. You can find full instructions in our step-by-step guide.

درست فهمیدم یا اشتباه میکنم؟

خیر چون ویچر رو خیلی دوس دارم و تا حالا بازی اورجینال نخریدم دوس دارم داشته باشمش تخفیف خوبیم ب خاطر کریسمس زدن

اره دیگه در واقع فروشنده ها هم همینکارو میکنن، با کردیت کارت ترکیه با یوزر پسسورد شما وارد اکانتتون میشن یه گیم خیلی ارزون خرید میزنن و اکانت ریجنش عوض میشه.

در رابطه با اورجینال هم، این اپدیت جدید خیلی خیلی سنگینه و بدون ریتریسینگ هم رو الترا واسه 60 فریم یه چیزی تو ماه ها 2060 به بالا می خواد. ولی خب از خود استیم هم قابلیت نصب اخرین نسخه قبل این اپدیت next gen هم هست و نگرانی از این بابت وجود نداره.

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، raajer گفته است:

سلام برای تغییر ریجن و خرید بازی مورد نظر میتونید از این سایت استفاده کنید.

تغییر ریجن https://keyshop.me/product/تغییر-ریجن-استیم-به-ترکیه/

خرید بازی ویچر https://keyshop.me/product/the-witcher-3/

ادمین سایت هم عضو فروم لیون هستن  @Rai30 با خیال راحت خرید میکنید.

سفارش دادم من ، تحویل به چه شکل هست؟

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، Ali_14 گفته است:

سلام

بعد هاتفیکس هایی که منتشر شد میشه با Dlss یا fsr 

۶۰ فریم رو گرفت

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Mhjch گفته است:

بعد هاتفیکس هایی که منتشر شد میشه با Dlss یا fsr 

۶۰ فریم رو گرفت

https://youtu.be/HH87uJzUoew

https://youtu.be/jCKN9Ya9SSM

هات فیکس ها بیشتر باگ هارو رفع کردن، مهمترینش واسه من فعال شدن دوباره overlay استیم و افتربرنر بود هر چند با ادیت فایل ها هم میشد درستش کرد ...

مقداری هم باگ فیکس بود که قبل از اپدیت من متوجه باگ ها نشدم ...

dlss رو تست نکردم ولی FSR من خوشم نیومد اصلا، تصویر مات میشه،حتی رو quality، حالا شاید واسه شخص دیگه خیلی مهم نباشه.

موضوعی که هست تقریبا اپشن های گرافیکی تاثیری تو فریم ندارن، بعضی هاشون حتی از نظر بصری هم تاثیری ندارن ! مهمترین اپشن foliage render distance و grass density هست که هم بصری تاثیر زیادی داره هم رو فریم.

https://youtu.be/ZjAdck9OLzw

البته لوکیشن هم خیلی مهمه و همچنین تایم بازی، مثلا تو Novigrad یا crow's perch دمه غروب فریم نابوده کلا، یه چیزی در حد 3080 می خواد حتی بدون ری تریسینگ ...

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، vandelin گفته است:

سلام
کلا ی طوری شده گیمرا 2 دسته شدن با ray یا بدون ray اگر با ray میخای فقط سری 4 برای بدون ray هم ک سری 3 و سری 6 7 ای ام دی(البته مدلای بالا در کنار رزولوشن 4 کی )
حالا من نمیدونم گرافیک شما چی هست اما FSR ای ام دی خیلی جوابه رو خوده کارت هاش تا کارت های انویدیا حالا اوپن سورس هست و انویدیا هم استفاده میکنه ازش اما بیشتر وقتو درایوراشو و .. رو تکامل dlss او این چیزا میزاره صرفا فقط اف اس ارو ساپورت میکنه

لینک به دیدگاه

36 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

سلام
کلا ی طوری شده گیمرا 2 دسته شدن با ray یا بدون ray اگر با ray میخای فقط سری 4 برای بدون ray هم ک سری 3 و سری 6 7 ای ام دی(البته مدلای بالا در کنار رزولوشن 4 کی )
حالا من نمیدونم گرافیک شما چی هست اما FSR ای ام دی خیلی جوابه رو خوده کارت هاش تا کارت های انویدیا حالا اوپن سورس هست و انویدیا هم استفاده میکنه ازش اما بیشتر وقتو درایوراشو و .. رو تکامل dlss او این چیزا میزاره صرفا فقط اف اس ارو ساپورت میکنه

بستگی به فریم هدفت داره

اکثر بازی هایی که ریتریسینگ دارن بازی های RPG هستن،و ۶۰ فریم برای یه تجربه خوب کافیه در این بازی ها

و اکثر گرافیک های نسل قبل(به جز رده پایین ها) ای ام دی و انویدیا و نسل جدید میتونن این تجربه رو میتونن فقط با fsr و dlss ارائه بدن(البته در رزولوشن های 2k به بالا)

تنها گرافیکی که به نظر من میتونه این تجربه رو بدون Dlss ارائه بده 4090 هست

این نشون میده کلا هیچ گرافیکی واقعا در اون حد قوی نیست که تجربه فریم بالا با ریتریسینگ و بدون هیچ فناوری کمکی ارائه بده.

ری تریسینگ با اینکه به نظرم در بعضی بازی ها از لحاظ بصری واقعا زیباست،ولی معمولا من خودم وقتی درگیر گیم پلی میشم خیلی کم متوجه  وجود یا عدم وجود ری تریسینگ در بازی میشم.

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Mhjch گفته است:

بستگی به فریم هدفت داره

اکثر بازی هایی که ریتریسینگ دارن بازی های RPG هستن،و ۶۰ فریم برای یه تجربه خوب کافیه در این بازی ها

و اکثر گرافیک های نسل قبل(به جز رده پایین ها) ای ام دی و انویدیا و نسل جدید میتونن این تجربه رو میتونن فقط با fsr و dlss ارائه بدن(البته در رزولوشن های 2k به بالا)

تنها گرافیکی که به نظر من میتونه این تجربه رو بدون Dlss ارائه بده 4090 هست

این نشون میده کلا هیچ گرافیکی واقعا در اون حد قوی نیست که تجربه فریم بالا با ریتریسینگ و بدون هیچ فناوری کمکی ارائه بده.

ری تریسینگ با اینکه به نظرم در بعضی بازی ها از لحاظ بصری واقعا زیباست،ولی معمولا من خودم وقتی درگیر گیم پلی میشم خیلی کم متوجه  وجود یا عدم وجود ری تریسینگ در بازی میشم.

کاملا با حرفه شما موافقم
بیشتر از 60 فریم بیشتر ب کار بازی ها شوتر مث کانتر میاد
والا شما فکرشو بکن تو Devil may Cry بیان همچی تکنیکی استفاده کنن شما حتی روشنش هم بکنی بالا 120 فریمم داشته باشی اینقدر اکشن بازی بالاست ک اصلا ب چشم نمیاد این جلوه های بصری...
و اینکه اره تو هر گیمی هم ازش نمیشه استفاده کرد بعدشم شما چقدر میخای از این ساختار بصری ب وجود اومده لذت ببری بلاخره ک گیم تموم میشه ... خخخ شایدم من خیلی بی حوصلم پا ب سن گذاشتم خخ
و اینکه ب نظر من فعلا نیازی ب ریتریسینگ داخل بازی ها نیست 

لینک به دیدگاه

جهت اطلاع دوستانی که خواستن از استیم برا اولین بار خرید کنن و نمیدونن ریجن کشورشون چیه!

از سایت mobogift یه گیفت کارت ۲۰ لیری خریدم(شد ۸۰ هزار فک کنم بری بیرون کرکیشو بخری گرون تر در بیاد😅) همون لحظه با پیامک کد فرستاده شد(چون نسبت ب سایتای دیگ سریع تر بود ترجیح دادم از این سایت بخرم) با آی پی ترکیه رفتم تو اکانت استیم و شارژ کردم و ب راحتی بازیو ۱۵ لیر خریدم فعلا که بن نشدم😅

پ.ن: ب نظرم این شاهکار با این تخفیفی ک خورده ارزش خرید داره فقط امیدوارم دان بشه با این وضع نت😐

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

26 دقیقه قبل، Miad007 گفته است:

صرفا جهت اطلاع دوستانی که خواستن از استیم برا اولین بار خرید کنن و نمیدونن ریجن کشورشون چیه!

از سایت mobogift یه گیفت کارت ۲۰ لیری خریدم(شد ۸۰ هزار فک کنم بری بیرون کرکیشو بخری گرون تر در بیاد😅) همون لحظه با پیامک کد فرستاده شد(چون نسبت ب سایتای دیگ سریع تر بود ترجیح دادم از این سایت بخرم) با آی پی ترکیه رفتم تو اکانت استیم و شارژ کردم و ب راحتی بازیو ۱۵ لیر خریدم فعلا که بن نشدم😅

پ.ن: ب نظرم این شاهکار با این تخفیفی ک خورده ارزش خرید داره فقط امیدوارم دان بشه با این وضع نت😐

خیالت تخت بن نمیشی ، فقط موقع اضافه کردن بازی به لایبرری با آی پی ترکیه انجام بدی کافیه.

خیلی بازی های دیگه هم تخفیف خوبی خوردن برو یه چرخی بزنی تو استور ، البته اگر سیستم قابلی داشته باشی

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

سلام

اینجوری بخوای حساب کنی واسه خود من اصلا گرافیک مهم نیست، اکثرا ایندی بازی میکنم یا گیم های بیلدر مثل prison architect یا Satisfactory . عنوان های داستانی مخصوصا این 3 4 عنوان انحصاری که سونی رو پی سی داده اصلا علاقه ایی ندارم. بحث علاقست، گرافیک برام فاکتور 4ام 5ام ئه. 

حالا این ری تریسینگ چرا به نظرم جز اون تنظیماتی هست که واجبه، ولی خب یه کارت قوی می خواد، حالا نه 4090 یه چیزی مثل 3080 هم جواب میده، مشکل اینه که کمتر گیمی بهینه این تنظیمات رو اعمال میکنه، که خب w3 جزش نیست، حتی از سایبرپانک هم سنگینتره تو این بازی ... و خب مسلما منظور 4k نیست، نهایت 2k اونم رو 60 فریم. 4k با ری تریس  اره 4090 بدون dlss هم به زور جواب میده ...

ولی FSR با اینکه فریم رو با ری تریسینگ رو 3080 به بالای 60 میرسونه و رو 1060 بدون ری تریسینگ به 60، ولی کیفیت تصویر زیاد جالب نیست برام، فریم پایین یا ستینگ پایینتر رو ترجیح میدم

۱ ساعت قبل، Miad007 گفته است:

جهت اطلاع دوستانی که خواستن از استیم برا اولین بار خرید کنن و نمیدونن ریجن کشورشون چیه!

مبارک باشه. اره اگه تاحالا خرید نزده باشید که اصلا اکانتتون لیمیتد محسوب میشه و ریجن نداره اصن، اون تغییر ریجن ها که 150 میگیرن واسه کسایه که لیمتد نیستن. با همین خرید اول با ای پی و گیفت ترکیه در واقع اکانتتون رو از لیمیتی در میارید.

این شاهکار فول پرایس هم می ارزه ولی نه با این دلار 😕 من 2016 خریدم به روبل، سونی که اومد استیم روبل نابود شد، رفتیم ترکیه الان پول ترکیه سقوط کرده :| هدف بعدی احتمالا هند 🤔

لینک به دیدگاه

42 دقیقه قبل، vandelin گفته است:

اینجوری بخوای حساب کنی واسه خود من اصلا گرافیک مهم نیست، اکثرا ایندی بازی میکنم یا گیم های بیلدر مثل prison architect یا Satisfactory . عنوان های داستانی مخصوصا این 3 4 عنوان انحصاری که سونی رو پی سی داده اصلا علاقه ایی ندارم. بحث علاقست، گرافیک برام فاکتور 4ام 5ام ئه. 

حالا این ری تریسینگ چرا به نظرم جز اون تنظیماتی هست که واجبه، ولی خب یه کارت قوی می خواد، حالا نه 4090 یه چیزی مثل 3080 هم جواب میده، مشکل اینه که کمتر گیمی بهینه این تنظیمات رو اعمال میکنه، که خب w3 جزش نیست، حتی از سایبرپانک هم سنگینتره تو این بازی ... و خب مسلما منظور 4k نیست، نهایت 2k اونم رو 60 فریم. 4k با ری تریس  اره 4090 بدون dlss هم به زور جواب میده ...

ولی FSR با اینکه فریم رو با ری تریسینگ رو 3080 به بالای 60 میرسونه و رو 1060 بدون ری تریسینگ به 60، ولی کیفیت تصویر زیاد جالب نیست برام، فریم پایین یا ستینگ پایینتر رو ترجیح میدم

مبارک باشه. اره اگه تاحالا خرید نزده باشید که اصلا اکانتتون لیمیتد محسوب میشه و ریجن نداره اصن، اون تغییر ریجن ها که 150 میگیرن واسه کسایه که لیمتد نیستن. با همین خرید اول با ای پی و گیفت ترکیه در واقع اکانتتون رو از لیمیتی در میارید.

این شاهکار فول پرایس هم می ارزه ولی نه با این دلار 😕 من 2016 خریدم به روبل، سونی که اومد استیم روبل نابود شد، رفتیم ترکیه الان پول ترکیه سقوط کرده :| هدف بعدی احتمالا هند 🤔

من  با fsr تا حالا همچین مشکلی نداشتم

فک کنم مشکل از رزولوشن مبدأ باشه،یا تنظیمات گرافیکی

لینک به دیدگاه

50 دقیقه قبل، Mhjch گفته است:

مشکل از AA اپدیت جدیده، یه سرچ بزنید خیلی ها این مشکل رو دارن.

FSR2 ستینگ quality با تنظیمات الترا+ بدون DOF/Hair works/blur و رز 1080

image.thumb.jpeg.619cb75e57b8a844c6fd9e2253361c97.jpeg

TAAU و شارپنینگ مکس با همون تنظیمات

image.thumb.jpeg.fac18abc57454f7e58a2de923d6c1399.jpeg

این دو نمونه : لینک 1 - لینک 2

با dof که رو fsr از این هم بدتر میشه ...

البته همونطور که تو اون تاپیک هم بحث شده بعضی افراد تصویر بلوری رو ترجیح میدن، ولی من اصلا نمیتونم تحمل کنم، ضمن اینکه این تصویر استاتیکه و تو حرکت خیلی بدتر میشه.

حالا خود TAAU هم زیادی شارپ میکنه ولی از FXAA بهتره.

dynamic res هم مسلما خاموشه رو هر دو مورد.

ظاهرا تو fsr2 تو این عنوان شارپنینگ رو خیلی کم کردن که فکر کنم تو cfg بازی بشه تغییرش داد، باید تست کنم ببینم چی میشه.

ربطی هم به کارت گرافیک نداره با 1060/3080ti و 3090 تست کردیم همینه نتیجه، با تفاوت اینکه رو نسل 3000 با dlss نتیجه خیلی از این بهتره ...

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Mhjch گفته است:

منم میخاستم همینو بگم با fsr تا حالا کیفیت تصویر کم ک نشده ک هیچ بلکوم گاها افزایش پرفرمونس قابل توجهیم دیدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
8 ساعت قبل، vandelin گفته است:

مشکل از AA اپدیت جدیده، یه سرچ بزنید خیلی ها این مشکل رو دارن.

FSR2 ستینگ quality با تنظیمات الترا+ بدون DOF/Hair works/blur و رز 1080

image.thumb.jpeg.619cb75e57b8a844c6fd9e2253361c97.jpeg

TAAU و شارپنینگ مکس با همون تنظیمات

image.thumb.jpeg.fac18abc57454f7e58a2de923d6c1399.jpeg

این دو نمونه : لینک 1 - لینک 2

با dof که رو fsr از این هم بدتر میشه ...

البته همونطور که تو اون تاپیک هم بحث شده بعضی افراد تصویر بلوری رو ترجیح میدن، ولی من اصلا نمیتونم تحمل کنم، ضمن اینکه این تصویر استاتیکه و تو حرکت خیلی بدتر میشه.

حالا خود TAAU هم زیادی شارپ میکنه ولی از FXAA بهتره.

dynamic res هم مسلما خاموشه رو هر دو مورد.

ظاهرا تو fsr2 تو این عنوان شارپنینگ رو خیلی کم کردن که فکر کنم تو cfg بازی بشه تغییرش داد، باید تست کنم ببینم چی میشه.

ربطی هم به کارت گرافیک نداره با 1060/3080ti و 3090 تست کردیم همینه نتیجه، با تفاوت اینکه رو نسل 3000 با dlss نتیجه خیلی از این بهتره ...

منم بازیو تازه نصب کردم قبلا علامت سوال هایی که تو نقشه بود الان نیست دو تا آپدیت فیکس هم دادن که نصب نمیشه ارور میده شما همچین مشکلی ندارید ؟

افتربرنر هم آخرین ورژن کار نمیکنه

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

منم بازیو تازه نصب کردم قبلا علامت سوال هایی که تو نقشه بود الان نیست دو تا آپدیت فیکس هم دادن که نصب نمیشه ارور میده شما همچین مشکلی ندارید ؟

افتربرنر هم آخرین ورژن کار نمیکنه

تنظیمات نقشه رو درست کنید،بازی الان مثل سایبربانک چند مدل تنظیمات برای ایتم های نقشه داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
7 ساعت قبل، Mhjch گفته است:

تنظیمات نقشه رو درست کنید،بازی الان مثل سایبربانک چند مدل تنظیمات برای ایتم های نقشه داره

منو بازی چک کردم چیزی ندیدم

لینک به دیدگاه

29 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

منو بازی چک کردم چیزی ندیدم

تو منو بازی نیست ،تو خود قسمت نقشست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...