رفتن به مطلب

ایا با توجه به تجربه دوستان کارت های amd به درد بازی میخورد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

50 دقیقه قبل، hossinkaspersky گفته است:

پاور برند گرین خوبه بگیرم

Fsp بگیر هم قیمت خوبی داره هم پاور بسیار عالی هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، hossinkaspersky گفته است:

بحث ذهنیت نیست بنده یا هرکسی نیاز به کارتی داره که هر دقیقه نیاز نداشته باشه منتظر درایو جدید باشه برای رفع باگ ها

اتفاقا خیلی ربط داره

چونکه فردا هر مشکلی پیش بیاد بجای اینکه دنبال مشکل اصلی بگردین میگین نه مشکل از سمت amd  هست

خودم بشخصه فن انویدیا هستم ولی از کارتهای amd  هم بدم نمیاد

الانم 6600xt  دارم

چونکه هم قیمتی که من گرفتم خیلی خوب بود و هم اینکه برند و مدل خوبیش رو تونستم بگیریم

تا الانم فکر کنم بین 3 تا 5 بازی باهاش تمام کردم هیچ مشکلی هم نداشتم

حتی بازی جدیدی مثل انچارتد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، hossinkaspersky گفته است:

کارت الان بنده 1070 است که قصد داشتم کارت 6800 بخرم که دوستان میگن مشکلات درایو amd بیشتر از مشکت درایو nvidia است مثلا تو مرورگر فایر فاکس مثل اینک بلو اسکرین میده یا بعضی بازی ها نیاز به درایو جدید داره تا بازی کرش نکنه البته دوستانی که کارت سری 6000 amd داشته باشن بهتر نظر میدن راجب باگ و کرش

الان مانیتورم 2k است که احتمالا 4k بگیرم البته بیشتر نظرم تو انویدیا روی 3080ti است که حداقل 12 گیگ رم داره

من سالیان دور rx580 داشتم، خیلی پایدار و بدون مشکل بود، الان هم با گرافیک داخلی vega8 دارم سر میکنم، خیلی فراتر از انتظار قویه توی گیم و واقعا رو سفیدم کرده، تا حالا کرش هم نداشته، البته یه بار به خاطر اپ های ثالث و تغییر مکرر سخت افزارم، درایوش قاطی کرده بود و مخصوصا وسط وبگردی، درایو استاپ میداد که ویندوز عوض کردم حل شد و دیگه هم چنین مشکلی ظاهر نشد.

در کل اگر ببینید، برای amd سالیان سال درایو اپدیت میاد و به علاوه، کارت های قدیمیش هم بهینه میشه، فرضا یه کارتی موقع عرضه توی یه عنوان 60 فریم میداده، بعد 6 سال و اپدیت درایور، باگذشتن چند سال از عمرش، همون عنوان رو 75 فریم میده. مخصوصا توی گیم و کارت های قدیمی تر. انویدیا 5 6 سال از عمر یه سری که میگذره، دیگه درایور نمیده و همون درایو هایی هم که میده، روز به روز کارت رو ضعیف تر میکنه، در صورتی که کارت های قل قل میرزای amd هم هنوز اپدیت میاد براشون، شاید هنوز روی اپ سری قدیمی که کاتالیس بود کار کنن و نیان روی ادرنالین، اما درایو کرنلشون هنوز براشون داره اپدیت میاد.

هیچ عیب خاصی به amd وارد نیست که در برابر تیم سبز بخواد سر خم بیاره، من تجربه ی استفاده از سری 6000 رو ندارم، ولی اگه مشکل خاصی بود، تا الان صداش درومده بود، یه عده کم هوش، مثلا هنوز میگن amd داغه، چون یه زمانی 9550 با مصرف 280 وات خیلی داغ بود، یا مثلا گرافیک/بخاری های سری r9 2xx ، اینا هنوز بخاری برقی های پرچم دار اینتل رو ندیدن که با کولر 360 دمای 90 درجه براشون طبیعیه، در حالی که پرچم دار amd دمای توی فول لود با کولر 240 به 90 هم نمیرسه. اطلاعات 10 سال پیش رو به الان تعمیم میدن و افکار بقیه رو خراب میکنن.

کلا میگم به شنیده ها اکتفا نکنید، چون خیلیا بدون آگاهی حرف میزنن یا بای دیفالت سمت یکی دیگه رو میگیرن و میگن اون یکی بده

بحث چی بود و چی شد، از گرافیک رسید به سیپیو، حرفم اینه که یه عده میان میگن amd خرج خدمات پس از فروش نداره و ... نداره و فقط یه جنسی میده بیرون بفروشه و براش اصلا مشتری مهم نیست، خواستم بگم خیلی هم مهمه براش.

• لایک 5
لینک به دیدگاه

23 دقیقه قبل، zen گفته است:

Fsp بگیر هم قیمت خوبی داره هم پاور بسیار عالی هست.

گارانتی و خدمات پس از فروش گرین خوبه ولی برای برند وارداتی مثل fsp اگر به مشکل بخوره نمیدونم خوبه یا نه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر بعد 2 سال کارت عوض میکنید انویدیا بگیرید فروشش هم خیلی راحتره

یه نگاه به بازارچه بندازید کارتهای قویتر ای ام دی ارزان تر از انویدیا آگهی میشن (ای ام دی سختر فروش میرن حتی با قیمت کمتر)

فروش جهانی هم 80 به 20 درصده به نفع انویدیاست

مزیت ای ام دی ارزان تر بودن و داشتن مموری بیشتره

سری 6000 دستم نیومده که نظر بدم

در کل انویدیا پیشنهاد میدم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خیلی خلاصه بهت میگم

چه در بازار ایران چه در بازار جهانی ارزش خرید amd بیشتر از انویدیاست

و تنها نقطه ضعف ای ام دی ری تریسینگش هست که یه نسل عقب تر از انویدیاست

ولی اگه با ای ام دی میخواین ری تریسینگ رو تجربه کنین در رزولوشن 2k به کمتر از ۶۸۰۰xt نگاه نکنین

• لایک 2
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، hossinkaspersky گفته است:

گارانتی و خدمات پس از فروش گرین خوبه ولی برای برند وارداتی مثل fsp اگر به مشکل بخوره نمیدونم خوبه یا نه

خراب نمیشه به این راحتی  بعد از سیسونیک بهترین پاور دنیا fsp هست گارانتی الماس هم داره.

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

اگر بعد 2 سال کارت عوض میکنید انویدیا بگیرید فروشش هم خیلی راحتره

یه نگاه به بازارچه بندازید کارتهای قویتر ای ام دی ارزان تر از انویدیا آگهی میشن (ای ام دی سختر فروش میرن حتی با قیمت کمتر) فروش جهانی هم 80 به 20 درصده به نفع انویدیاست ... در کل انویدیا پیشنهاد میدم

جهت تاکید مجدد.....

• لایک 2
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، hossinkaspersky گفته است:

کارت سری 6000 amd داشتید ؟ اگر بله چند مدت داشتید ؟ چند تا بازی باهاش انجام دادید؟

من داشتم بلند مدت هنوزم دارم 6800xt رو رزولوشن 2k انصافا به  مشکلی برنخوردم فریم ریتش هم تو 2k با دوستم مقایسه یا بهتر بوده یا هم برابر فقط تو بعضی بازی ها مثل سایبر پانک که بهینه سازی افتضاح داره 3080 حدود 2 الی 3 درصد بهتر بود

در کل پشت amd خیلی بد میگن 

من قبل این کارت 3060ti داشتم خداییش افت فریمش تو بازی ها شاید بگم از 6800xt  بیشتر بود پس این که میگن کارت های Amd لگ میزنه بازی و ... اینا تجربی نیست فقط حرفه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

جهت تاکید مجدد.....

انویدیا بهتر فروش میره و گرونتر اگهی میشه چون هنوز تفکرات قدیمی در مورد ای ام دی و درایور هاش هست

وگرنه جز ریتریسینگ هیچ برتری در گیمینگ نداره

این چیزی نیست که من بگم ۹۰ درصد منتقدین معتبر میگن

شاید بگین پول میگیرن از ای ام دی و این حرفا ولی اصلا اینطور نیست

یکی از منتقدینی که طی دو نسل گذشته ای ام دی رو بهترین ارزش خرید میدونست hardware unboxed هست

ولی این نسل با توجه عملکرد نه چندان قوی و قیمت نه چندان مناسب 7900xtx 

4080 رو پیشنهاد دادن که منم موافقم،ولی اگه کسی تو این نسل پول داشته باشه بهترین ارزش خرید 4090 هست تا اینجا

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

سلام

من خودم میخوام 6600 Amd بخرم، برابر با 3060 و رقیب 3060ti 

مصرف پاور 500 ~ 600 وات 

قیمتشونم خوبه...

من کلا سیستمم رو با Amd  میسازم، نه اینتل نه نویدیا

الانم Rx570 دارم، به نظرم خیلی خوبه، اصلا تو بازی لگ نمیزنه بدون هیچ مشکلی، اتفاقا همین امروز یکی از بازیا گیرمیکرد با قابلیتاش لگاش برطرف شد.

ویرایش شده توسط A112
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نام خدا

یک سال 6900xt داشتم، یک ماه پیش وقتی با یه 3080ti عوضش کردم تازه متوجه شدم اون یک سال چه اشتباهی کردم اونو نگه داشتم.

تامام

• لایک 5
لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است:

به نام خدا

یک سال 6900xt داشتم، یک ماه پیش وقتی با یه 3080ti عوضش کردم تازه متوجه شدم اون یک سال چه اشتباهی کردم اونو نگه داشتم.

تامام

میشه توضیح بدین چرا؟

اگه واقعا انقد بهتره منم بدم نمیاد برم سمت 3080ti

یه عده از دوستان میگن انویدیا بهتره و خیلی هم بهتره ولی هیچ دلیل درستی نمیارن

اقا به خدا ما ای ام دی فن نیستیم،اگه نکته ای هست که انقدر انویدیا رو بهتر میکنه ما هم خوشحال میشیم بدونیم و به اشتباهمون پی ببریم

ویرایش شده توسط Mhjch
لینک به دیدگاه

26 دقیقه قبل، Mhjch گفته است:

انویدیا بهتر فروش میره و گرونتر اگهی میشه چون هنوز تفکرات قدیمی در مورد ای ام دی و درایور هاش هست

نه برادر، چون دوام گرافیک هاش بیشتره و کمتر دچار مشکل میشن. بازار که اشتباه نمیکنه. شما نمیدونم یادت میاد 6900XT چند فروخته میشد و میتونی مقایسه کنی الان چند فروخته میشه؟ بیشترین سقوط قیمتی رو کارتهای AMD داشتند و این یک شکست اقتصادیه. ما اینجا فن بازی که نمیکنیم، وقتی داری مشاوره میدی باید ابعاد اقتصادی مشاوره ات رو هم بدونی که داری طرفو میندازی توی چاه.

ما به مدت 10 روز رایگیری داشتیم که کاربران بهترین سازنده GPU رو انتخاب کنند، بیش 70 درصد جامعه آماری ما رای به انویدیا دادند. نمیتونی بگی همه اشتباه میکنند، همه فن بازی می کنند، همه تفکرات قدیمی دارند. واقعیت چیزیه که وجود داره، اینکه 70 درصد تمام گیمر هایی که Steam دارند از گرافیک های انویدیا استفاده میکنند.

نمیشه همه دروغ بگن.

وگرنه جز ریتریسینگ هیچ برتری در گیمینگ نداره

دعوای ریتریسینگ که آیا برتری داره یا نه، مربوط به چهار پنج سال پیش بود، که برای اولین بار انویدیا در نسل 2000 صحبت از ریتریسینگ کرد. الان دیگه اون دعوا تموم شده، تمام بازی های روز مجهز به ریتریسینگ هستند و کارتهای AMD هم مجهز به ریتریسینگ هستند - پس حالا که انویدیا باعث شد این فن آوری رشد کنه و رقیبش هم وادار کنه اقدامی کنه، پس انویدیا پیشتازه بوده، و هیچ عقل سلیمی نمیاد انویدیا رو که پیشرو در توسعه فن آوری گرافیکه ول کنه، بره کارت رقیبش که حداقل - یک نسل کامل - عقبتر از انویدیا است، بخره.

پس ریتریسینگ، بخش مهمیه - اگر مهم نبود که AMD هم وادار به اعمالش نمیشد - و شما نمیتونی ازش چشمپوشی کنی.

این چیزی نیست که من بگم ۹۰ درصد منتقدین معتبر میگن

4 سال پیش اینو میگفتن، نه الان.

یکی از منتقدینی که طی دو نسل گذشته ای ام دی رو بهترین ارزش خرید میدونست hardware unboxed هست

ما الان داریم مشاوره میدیم باید بر اساس همین حالا ارزیابی کنیم.

ولی این نسل با توجه عملکرد نه چندان قوی و قیمت نه چندان مناسب 7900xtx 

4080 رو پیشنهاد دادن که منم موافقم، ولی اگه کسی تو این نسل پول داشته باشه بهترین ارزش خرید 4090 هست تا اینجا

مرسی که آخرش خودتم انویدیا رو پیشنهاد دادی.

7 ساعت قبل، hossinkaspersky گفته است:

پاور برند گرین خوبه بگیرم

اگر گرین میگیری از سری OCDG بگیر. حداقلش میشه 1050W

• لایک 3
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

26 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است:

به نام خدا

تامام

سلام میشه علت اشتباهاتون رو بگید یا اینکه فقط به خاطر ری تریسینگ بوده

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

این نظره شخصی شماست ک محترم برای خوده شما دوسته گرامی
ایشون نظرشون روی کارت های ای ام دی هست ک تجربه دیگران در مورد این کارت ها
شما هر جایی من دیدم طرفداری پرپاقرض انویدیا بودی بعیده سمت این کارت ها رفته باشی
من از هر 2 شرکت کارت داشتم
ولی گمراه نکنید این داشمون رو 

چشم، حالا شما ببخشید که داشتم ایشونو گمراه میکردم، قول میدم تکرار نشه.

حاجی مارو گرفتی؟

بیشترین تعداد عیب و ایراد و مشکلات مربوط به کارت گرافیک که کاربران برای من میفرستن، چه اینجا، چه تو سایتی که کار میکنم، چه تو اینستا، چه توی تلگرام، همه از سیستم هاییه که گرافیک AMD دارند. آیا این به این معناست که همه با گرافیک های AMD به مشکل میخورن - مسلمه نه - اما تعدادی که به مشکل برخورد می کنند خیلی بیشتر از آدمهایی است که گرافیک انویدیا دارند. این موضوع جز نشان دهنده ضعف شدید نرم افزاری AMD چیز دیگری رو نمیرسونه.

• لایک 4
لینک به دیدگاه

من کاری به بقیه موارد ندارم ولی اگر rt  براتون مهمه سمت amd نیایید تازه dlss انویدیا در خیلی از موارد هم کیفیت رو نسبت به وضوح نیتیو میبره بالا هم فریم رو!!!

بدون ذره ایی شک و. شبهه 3080 ti که هیچ حتی به نظرم خرید 3080 هم ارجحیت داره نسبت به 6900

درمورد درایور هم قطعا مشکلاتی داره این نظر یکی از دوستان در سایت بازیسنتر

نقل قول

اصلا میخوام از AMD بیام بیرون دیگه 6900XT که اصلا به شدت مشکل درایور داره AMD و مدام کرش میکنه روزی 2-3 بار و ربطی هم به من نداره افراد دیگه از نزدیک میشناسم اونا هم سری 6000 خریدن دقیقا همین مشکلات رو دارن.

کرش میکنه دیگه Stop Working میده کامل. به 2 شکل این اتفاق میافته حالت اول داخل بازی هست که وسط بازی ناگهان بازی کرش میکنه و برمیگردی صفحه دسکتاپ و اونجا با ارور نرم افزار آدرنالین (معادل Geforce Experience) مواجه میشی که درایورت کرش کرد و دوباره ریکاور کرد. این نوع اول کم اتفاق میافته اما نوع دوم روزانه اتفاق میافته و جالب که توی بازیها اصلا پیش نمیاد برام ولی تو محیط ویندوز به دفعات زیاد گاهی روزی چند بار داری مثلا کاری میکنی صفحه کلا سیاه میشه و تصویر میره بعد باید بین 30 ثانیه تا یک دقیقه بشینی تا تصویر برگرده و باز دوباره با همون ارور درایور آدرنالین مواجه میشی. البته این کرش نوع 2 گاهی اوقات لطف میکنه کلا تصویر برنمیگرده باید ریستارت کنی تا درست بشه. از روز اول همینطور بوده و به نظرم میاد AMD اصلا توانایی فیکس کردنش نداره.
البته من با درایور به یه مشکل دیگه هم برخوردم یه شبیه ساز فضا هست Space Engine من زیاد استفاده میکنم حضرت AMD لطف کرده تو درایورهای جدیدش این شبیه ساز رو کاملا غیر قابل استفاده کرده و تا الان که اهمیتی نداده. من زیاد از این برنامه استفاده میکردم و الان یه مشکل محسوب میشه برام.

ssssss.thumb.PNG.0dcd9190a40a9d758b1e64ab53d73f40.PNG

• لایک 2
لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

نه برادر، چون دوام گرافیک هاش بیشتره و کمتر دچار مشکل میشن. بازار که اشتباه نمیکنه. شما نمیدونم یادت میاد 6900XT چند فروخته میشد و میتونی مقایسه کنی الان چند فروخته میشه؟ بیشترین سقوط قیمتی رو کارتهای AMD داشتند و این یک شکست اقتصادیه. ما اینجا فن بازی که نمیکنیم، وقتی داری مشاوره میدی باید ابعاد اقتصادی مشاوره ات رو هم بدونی که داری طرفو میندازی توی چاه.

ما به مدت 10 روز رایگیری داشتیم که کاربران بهترین سازنده GPU رو انتخاب کنند، بیش 70 درصد جامعه آماری ما رای به انویدیا دادند. نمیتونی بگی همه اشتباه میکنند، همه فن بازی می کنند، همه تفکرات قدیمی دارند. واقعیت چیزیه که وجود داره، اینکه 70 درصد تمام گیمر هایی که Steam دارند از گرافیک های انویدیا استفاده میکنند.

نمیشه همه دروغ بگن.

دعوای ریتریسینگ که آیا برتری داره یا نه، مربوط به چهار پنج سال پیش بود، که برای اولین بار انویدیا در نسل 2000 صحبت از ریتریسینگ کرد. الان دیگه اون دعوا تموم شده، تمام بازی های روز مجهز به ریتریسینگ هستند و کارتهای AMD هم مجهز به ریتریسینگ هستند - پس حالا که انویدیا باعث شد این فن آوری رشد کنه و رقیبش هم وادار کنه اقدامی کنه، پس انویدیا پیشتازه بوده، و هیچ عقل سلیمی نمیاد انویدیا رو که پیشرو در توسعه فن آوری گرافیکه ول کنه، بره کارت رقیبش که حداقل - یک نسل کامل - عقبتر از انویدیا است، بخره.

پس ریتریسینگ، بخش مهمیه - اگر مهم نبود که AMD هم وادار به اعمالش نمیشد - و شما نمیتونی ازش چشمپوشی کنی.

4 سال پیش اینو میگفتن، نه الان.

ما الان داریم مشاوره میدیم باید بر اساس همین حالا ارزیابی کنیم.

مرسی که آخرش خودتم انویدیا رو پیشنهاد دادی.

اگر گرین میگیری از سری OCDG بگیر. حداقلش میشه 1050W

6 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

حاجی مارو گرفتی؟

بیشترین تعداد عیب و ایراد و مشکلات مربوط به کارت گرافیک که کاربران برای من میفرستن، چه اینجا، چه تو سایتی که کار میکنم، چه تو اینستا، چه توی تلگرام، همه از سیستم هاییه که گرافیک AMD دارند. آیا این به این معناست که همه با گرافیک های AMD به مشکل میخورن - مسلمه نه - اما تعدادی که به مشکل برخورد می کنند خیلی بیشتر از آدمهایی است که گرافیک انویدیا دارند. این موضوع جز نشان دهنده ضعف شدید نرم افزاری AMD چیز دیگری رو نمیرسونه.

دچار چ مشکلی میشن دقیقا؟

و ایا این مشکلات تو نسل ۶۰۰۰ هم به اندازه نسل های قبل بوده یا نه؟

در مورد ریتریسینگ باید بگم درسته ای ام دی یه نسل عقب تره ولی با اختلاف قیمتی که دارن به نظرم قابل توجیهه.

و اینکه ریتریسینگ برای همه مهم نیست،شما نمیتونی انکار کنید یه قشری از گیمر گیم های اصلیشون گیم های مولتیه و دنبال بیشترین عملکرد هستن که این عملکرد ای ام دی ارائه کرده

و شما هنوز جز مشکلات درایور گرافیک که هیچ امار معتبری راجبش نیست،نگفتین انویدیا چه برتری داره؟(به غیر از ریتریسینگ)

اینکه ۷۰ استیم انویدیا دارن به خاطر اینه که هنوز که هنوزه بیشترشون ۱۰۶۰ یا ۱۶۶۰ یا همچین رده گرافیکی دارن که تو این رده برتری در نسل های قبل با انویدیا بوده،این نشون دهنده ضعف ای ام دی در نسل ۶۰۰۰ نیست

در مورد هاردور انباکسد شما میگین همین الان داریم مشاوره میدیم درست!

ولی همین الان هم شما اخرین نقد و بررسی هاشون رو حتی در مقایسه با کارت های این نسل ببینید بیشترین ارزش خرید رو ۶۹۰۰xt دونستن!

بله من پیشنهاد میدم انویدیا بخرین در نسل جدید گرافیک ها،منتها در چه صورت؟در صورتی که ۷۰ الی ۱۰۰ میلیون پولی که کاریش نداشته باشین رو بخواین خرج کنین,که دمتون گرم و نوش جونتون،ولی به نظر من نه ای ام دی ۷۰۰۰ و انویدیا ۴۰۰۰ ارزش خرید ندارن هیچ کدومشون با توجه به چیز هایی که تا اینجا دیدم

الانم ایشون میگه من ای ام دی میگه بخرم مشکل نداره،تجربه شما چیه,من تجربم این بوده که مشکلی نداشتم

ولی به نظرم هرکس هر افر بهتری گیرش بیاد باید بخره چه ای ام دی چه انویدیا

• لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، WAR گفته است:

من کاری به بقیه موارد ندارم ولی اگر rt  براتون مهمه سمت amd نیایید تازه dlss انویدیا در خیلی از موارد هم کیفیت رو نسبت به وضوح نیتیو میبره بالا هم فریم رو!!!

بدون ذره ایی شک و. شبهه 3080 ti که هیچ حتی به نظرم خرید 3080 هم ارجحیت داره نسبت به 6900

درمورد درایور هم قطعا مشکلاتی داره این نظر یکی از دوستان در سایت بازیسنتر

ssssss.thumb.PNG.0dcd9190a40a9d758b1e64ab53d73f40.PNG

این بنچمارکی که شما گذاشتین از یه سایت نامعتبر کاملا اشتباهه

عملکرد ۳۰۶۰ti بهتر ۶۹۰۰؟؟؟

پیوست من تصاویر یه سایت معتبر رو میزارم

که فقط برتری در ریتریسینگ رو نشون میده

Screenshot_2022-12-31-00-47-34-157_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-12-31-00-47-12-353_com.android.chrome.jpg

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، Mhjch گفته است:

دچار چ مشکلی میشن دقیقا؟

الان انتظار نداری دونه به دونه مشکلات رو جمع آوری و دسته بندی کنم و دونه به دونه برای شما بفرستم؟

آنچه شرط بلاغ بود ما گفتیم، دیگه خود صاحب تاپیک تصمیم بگیره.

ما رفتیم.

موفق باشین همگی.

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

الان انتظار نداری دونه به دونه مشکلات رو جمع آوری و دسته بندی کنم و دونه به دونه برای شما بفرستم؟

آنچه شرط بلاغ بود ما گفتیم، دیگه خود صاحب تاپیک تصمیم بگیره.

ما رفتیم.

موفق باشین همگی.

انتظار ندارم

ولی به نظرم حرف بدون مدرک هم کاملا بی ارزشه

• لایک 4
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
57 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است:

به نام خدا

تامام

دوستان من اصلا نه به مسائل اقتصادیش کار دارم نه به بنچمارک ها، تجربه شخصی خودم رو عرض میکنم:

معایب ۶۹۰۰ 

اعصاب خوردی نرم افزاری در درایور

عدم پشتیبانی درست و حسابی در بازی ها

کویل واین بسیار زیاد

دمای الکی زیاد حتی با اینکه ۵۰ وات کمتر مصرف برقش هست نسبت به 3080ti

طراحی های نه چندان خوب ظاهری

و یه مورد خیلی مهم اینکه، آقا، من رفتم کارت پرچمدار برند رو خریدم، دوس دارم وقتی میرم توی بازی تنظیمات رو بزارم روی اولترا و برم توی بازی، تامام، حوصله انگولک کردن تنظیمات رو ندارم، ولی دقیقاً این چیزی بود که ۶۹۰۰ توش دهن منو سرویس کرده بود و تک تک هر بازی رو باید تنظیمات رو چک و دستکاری میکردم.

• لایک 3
لینک به دیدگاه

38 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

حاجی مارو گرفتی؟

ناظری درست اما با کنه کلایه صحبت نکن
شما نظرتو بیان کردی منم نظرمو 
اما فرق من و شما اینکه شما نیش میزنی من نه
ی طوری میگی اینجا کار میکنی  ایسنتا و تلگرام داش گل ک انگار فقط شما میفهمی بقیه دسته بیلن
ی تاپیک جامع بزن شاید ماها در اشتباهیم اگر اینطور ک شما میگی واقعا باشه همه کوچ کنیم بریم انویدیا بخریم

• لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است:

دوستان من اصلا نه به مسائل اقتصادیش کار دارم نه به بنچمارک ها، تجربه شخصی خودم رو عرض میکنم:

معایب ۶۹۰۰ 

کویل واین بسیار زیاد

و یه مورد خیلی مهم اینکه، آقا، من رفتم کارت پرچمدار برند رو خریدم، دوس دارم وقتی میرم توی بازی تنظیمات رو بزارم روی اولترا و برم توی بازی، تامام، حوصله انگولک کردن تنظیمات رو ندارم، ولی دقیقاً این چیزی بود که ۶۹۰۰ توش دهن منو سرویس کرده بود و تک تک هر بازی رو باید تنظیمات رو چک و دستکاری میکردم.

عجیبه 

من که 6800xt دارم حدود 6 ماه تابحال به این مشکل برنخوردم

مدل کارتتون چی بود؟

من کارتم سافایر هست و نه مشکل دما دارم نه مشکل انگولک کردن تنظیمات

• لایک 1
لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است:

معایب ۶۹۰۰ 

کویل واین بسیار زیاد

والا من ک تا حالا با درایورش مشکل نداشتم
بستگی ب تایتل بازی داره ی جا ای ام دی قویه ی جا انویدیا
کویل وین تو تمامی کارت های های اند ی چیزه طبیعی و مشهوده دیگ کمو زیادش شانسیه
دمای کارت من الان تو گیم بین 50 تا 60 هست نمیدونم مال شما چ نسخیه بخای عکس هم میزارم مصرفش برقشم ی کاری کردم الان 180 واته 
طراحی دیگ شما قبل از خرید باید چک کنی ببینی 
والا من ک هر چی گیم هست رو الترا میزارم بالای 60 فریم میده جز چنتا تایتل خاص مث سایبرپاک
3080 تی ای هم همه بازیارو 60 فریم نمیده
خب از خوبی های 3080 بگو چون خوده منم بین این کارتو 6900 مونده بودم

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...