رفتن به مطلب

مشکل لگ زدن در ویندوز

armin_punisher6
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

چند روزه کلا تو محیط ویندوز 10 هر چند ثانیه لگ دارم.چه تو محیط فیلم باشم چه وب گردی.درصد سی پی یو و رم هم طبیعیه.

لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، mehrdadb3 گفته است:

هارد رو هم چک کن . 100% میشه سیستم کند میشه کلا

هارد هم چک کردم اکی بود

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، mehrdadb3 گفته است:

شاید ویروسی شده ویندوز

eset internet security آپدیت شده رو سیستم نصبه

لینک به دیدگاه

ویندوز رو عوض کردم ولی با driver booster درایور هارو نصب کردم دوباره مشکل برگشت.احساس میکنم یکی از درایورها،با آپدیت جدید مشکل داره.لپ تاپ قدیمیه،به نظرتون با چه برنامه دیگه ای درایورهارو نصب کنم؟

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، armin_punisher6 گفته است:

ویندوز رو عوض کردم ولی با driver booster درایور هارو نصب کردم دوباره مشکل برگشت.احساس میکنم یکی از درایورها،با آپدیت جدید مشکل داره.لپ تاپ قدیمیه،به نظرتون با چه برنامه دیگه ای درایورهارو نصب کنم؟

درود

iso رو از ماکروسافت دانلود کنید و با کد دستوری فعال کنید نه با کرک و آپدیت ویندوز هم با Stopupd10 ببندید.

Driver Reviver تست کنید

لینک به دیدگاه

قبل نصب ویندوز دوباره اون برنامه که درایور ها رو نصب کردی پاک کن درایور جدید نصب کن ببین درست میشه

من قبلا از این استفاده کردم

DriverPack.Solution

درایور ها رو از خود سایته اصلیشون بگیری بهتره

شاید همین driver booster برنامه ای چیزی نصب میکنی اون باعث مشکل میشه

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، armin_punisher6 گفته است:

درود بر شما و بر همه دوستان

دقیقا منشاء اختلالات غیر عادی سیستمی ، نرم افزارهای نصب داریوره  (داریور بوستر،داریورپک،اسنپی،ایزی داریور و..................................) البت در صورت سلامت سخت افزار

متاسفانه بارهای بار دیدم حتی منابع اموزشی اسمو رسم دار هم تو اموزش هاشون کار بر رو ترغیب به استفاده از این برنامه ها میکنن()

دیگه تو ویندوزهای جدید هم بنده خداها راکار برا نصب داریور دادن نمیدونم باز چه اسراریه با نرم افزارهای نصب داریور نصب میکنید

شما بگو دستگاهت چیه و چه ویندوزی داری تا من یا دوستان راهنمایی کنیم

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

درود بر شما و بر همه دوستان

دقیقا منشاء اختلالات غیر عادی سیستمی ، نرم افزارهای نصب داریوره  (داریور بوستر،داریورپک،اسنپی،ایزی داریور و..................................) البت در صورت سلامت سخت افزار

متاسفانه بارهای بار دیدم حتی منابع اموزشی اسمو رسم دار هم تو اموزش هاشون کار بر رو ترغیب به استفاده از این برنامه ها میکنن()

دیگه تو ویندوزهای جدید هم بنده خداها راکار برا نصب داریور دادن نمیدونم باز چه اسراریه با نرم افزارهای نصب داریور نصب میکنید

شما بگو دستگاهت چیه و چه ویندوزی داری تا من یا دوستان راهنمایی کنیم

لپ تاپ hp k009ne که تو خود سایت درایورها چند ساله آپدیت نداده.نمیدونم دیگه از کجا درایور بگیرم که این مشکل ها پیش نیاد.ویندوز 10 آخرین آپدیت نصبه.

لینک به دیدگاه

45 دقیقه قبل، armin_punisher6 گفته است:

خوب مشکل مشخص شد

شما فریب بروز رسانی های برنامه های نصب داریور خوردی

گاهی این برنامه ها مثلا با اینکه خودشون نسخه سال 2017 هستن ولی برای تولیدات سال 2022 بروز رسانی داریور دارن(منظور نسخه های افلاینشونه)

ویندوز 10 از نسخه 21h به بعد قابلیت نصب بهینه داریور از طریق اینترنت و بصورت اپشنال داره 

ولی چون سازنده ها سخت افزارها گاها داریور های خاص یا قاطی درایور نرم افزارهایی برای مدیریت داریور دارن  بهتره به ترتیب زیر عمل کنی

اول تمام داریورهای دستگاه رو از سایت سازنده بگیر و کاری به قدیمی بودنش نداشته باش الا درایور nvida یا amd  (اگر دستگاهت گرافیک داره) و همشونو نصب کن

البت اگر برا سیستم عامل داریور گذاشته باشه و اگر داریور نزاشته بود برو مرحله بعد

بهد اگر گرافیک مجزا داری اخرین نسخشو از سایت سازنده چیپ بگیر و نصب کن

از قسمت  check for updates اول ویندوزتو کامل بروز کن (اخرین بروز رسانی ها رو بگیر)

اگر داریور ها بروز نباشه یه گزینه همون جا زیر اپ دیت ها میاد به نام optional update که واردش شو و یه قسمت کشویی داره بازش کن و تیک تمام درایو های که برای بروز رسانی ظاهر شدن رو بزار و بروز رسانی کن

اخرین بروز رسانی ها کنار داریور هایی که نصب کردی روی سیستمت نصب میشه

برنامه های داریور رو هم برای همیشه ببوس و بزار کنار ()

خلاص

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...