رفتن به مطلب

پاور مناسب برای xfx 6900xt

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من XFX  Merc RX6900XT دارم یه پاور 1050 گرین داشتم دادم رفت بجاش 

CoolerMaster MWE GOLD 1250W - V2 FULL MODULAR گرفتم / بنظرم خساست روی پاور به خرج ندین بهتره

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود دوستان فکر کنم اجازه گذاشتن لینک سایت نداشته باشیم، ولی...

یه سایت هست به اسم تیوگیت که پاورهای سی سونیک رو با قیمتهای عجیب گذاشته اگه ترب پاورهای سی سونیک رو سرچ کنید بهش میرسید 

نظرتون راجبش چیه کسی ازش خرید داشته؟ 

Screenshot_2023-12-12-22-10-31-982_com.android.chrome.jpg

ویرایش شده توسط arvin_393
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

یه سایت هست به اسم تیوگیت که پاورهای سی سونیک رو با قیمتهای عجیب گذاشته اگه ترب پاورهای سی سونیک رو سرچ کنید بهش میرسید 

مدلش قدیمیه ولی از ایرانیا بهتره 

برای سیستم متوسط و سبک اوکیه ولی سیستم بالارده نه

لینک به دیدگاه

سلام داش من نظرات رو نخوندم اما با توجه به مصرف ۲۹۰ ۳۰۰ واتی کارت تو گیم حداقل ۷۵۰ وات لازم داری بهتره ۸۰۰ به بالا باشه

سیپیو هم حداقل i5 12400 یا 5600x لازم داری . وسلام

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

سلام داش من نظرات رو نخوندم اما با توجه به مصرف ۲۹۰ ۳۰۰ واتی کارت تو گیم حداقل ۷۵۰ وات لازم داری بهتره ۸۰۰ به بالا باشه

سیپیو هم حداقل i5 12400 یا 5600x لازم داری . وسلام

ممنون

آخرین سوالم این بود پایینی بود که این سایت قابل اعتماد هست با توجه به قیمتای عجیبش

22 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۹/۱۱ در 04:20، m2relax گفته است:

من XFX  Merc RX6900XT دارم یه پاور 1050 گرین داشتم دادم رفت بجاش 

CoolerMaster MWE GOLD 1250W - V2 FULL MODULAR گرفتم / بنظرم خساست روی پاور به خرج ندین بهتره

سلام یک سوالی داشتم

شما که پاور گرین داشتین بعد عوض کردنش با کولرمستر کویل واین گرافیک تغییر کرد؟

شنیدم کویل واین گرافیک بخشیش به پاور بستگی داره 

من در حال حاضر پاورم Green 1200W-OCDG Platinum هست میخوام گرافیک rx 6900xt یا 6800Xt بخرم

تو فکر اینم این پاور بفروشم یک 850 تا 1000 وات از برندهایی مثل coolermaster -  corsair - asus  بگیرم

ارزش داره این کارو بکنم؟

--------------

با عرض معذرت از استارتر که از تاپیکشون استفاده کردم

ویرایش شده توسط Abolfazl.D
لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Abolfazl.D گفته است:

سلام یک سوالی داشتم

شما که پاور گرین داشتین بعد عوض کردنش با کولرمستر کویل واین گرافیک تغییر کرد؟

شنیدم کویل واین گرافیک بخشیش به پاور بستگی داره 

من در حال حاضر پاورم Green 1200W-OCDG Platinum هست میخوام گرافیک rx 6900xt یا 6800Xt بخرم

تو فکر اینم این پاور بفروشم یک 850 تا 1000 وات از برندهایی مثل coolermaster -  corsair - asus  بگیرم

ارزش داره این کارو بکنم؟

خیلی وقت قبل یک گرافیک asus tuf rx 6800xt خریدم خیلی کویل واین داشت اما فروشنده میگفت خودش تست گرفته نداشته در اون حد از اون زمان به شک افتادم نکنه به خاطر پاور سیستمم باشه که کویل واین بیشتر میشه

--------------

با عرض معذرت از استارتر که از تاپیکشون استفاده کردم

بله درسته بخشی از کویل واین به پاور بستگی داره ولی نه همش! کویل واین توی کارتهای بالا رده معمولا هست و غیرطبیعی هم نیست. من خودم وقتی تعویض کردم پاور رو بنظرم یکم تاثیر مثبت داشت روی کویل واین، ولی اگر شما کویل واین ات به حداقل برسه میتونی از آندرولت گرافیک و محدود کردن رفرش ریت بازی ات به مقدار رفرش ریت مانیتورت استفاده کنی که خودم روی 144 فریم محدود کردم. 

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Abolfazl.D گفته است:

در حال حاضر پاورم Green 1200W-OCDG Platinum هست میخوام گرافیک rx 6900xt یا 6800Xt بخرم

سلام پاور شما جز بهترین پاور ها در جهان هستند این اشتباه نکنید

• ممنونم 1
  • حالم خوب شد 2
  • چرا؟! 1
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

42 دقیقه قبل، ali m گفته است:

سلام پاور شما جز بهترین پاور ها در جهان هستند این اشتباه نکنید

سلم ممنون از راهنمایتون

این اندازه تعریفی که شما کردین ممکنه دیگران فکر کنن سهامدار این شرکتین😅

امیدوارم ناراحت نشده باشید محض شوخی گفتم

--------------------

نمیخوام بحث شروع کنم

اما نمیدونم چرا از زمانی که متوجه شدم کیسهای این شرکت همه تولید چین بوده و فقط گرین مارک خودشو روش میزده روی تمام تولیدات این شرکت شک افتادم البته فقط این شرکت نیست خیلی از شرکتهای دیگه ایرانی که دارن حرف از تولید داخلی میزنن به خاطر سود بیشتر

کامل محصول وارد میکنن و فقط پرچسب اسم شرکتشونو روی کالای تولید چین میزارن با یک چرخیدن ساده میشه همون کالا رو با اسمهای دیگه تو فروشگاهای خارجی پیدا کرد

لینک به دیدگاه

24 دقیقه قبل، Abolfazl.D گفته است:

سلم ممنون از راهنمایتون

این اندازه تعریفی که شما کردین ممکنه دیگران فکر کنن سهامدار این شرکتین😅

امیدوارم ناراحت نشده باشید محض شوخی گفتم

--------------------

نمیخوام بحث شروع کنم

اما نمیدونم چرا از زمانی که متوجه شدم کیسهای این شرکت همه تولید چین بوده و فقط گرین مارک خودشو روش میزده روی تمام تولیدات این شرکت شک افتادم البته فقط این شرکت نیست خیلی از شرکتهای دیگه ایرانی که دارن حرف از تولید داخلی میزنن به خاطر سود بیشتر

کامل محصول وارد میکنن و فقط پرچسب اسم شرکتشونو روی کالای تولید چین میزارن با یک چرخیدن ساده میشه همون کالا رو با اسمهای دیگه تو فروشگاهای خارجی پیدا کرد

شما تابستون یدونه 850 گرین خریدید بخاطر نویز فن پس دادید همون پاور الان رو سیستم منه 🥰 فرستادم گارانتی فنش رو عوض کردن فرستادن برام تو این 1 هفته یدونه 750 کولر مستر دارم از اون استفاده کردم با هر 2 پاور کویل واین دارم که اصلا برام اهمیتی نداره چون تو بازی هستم هدست نمیزاره متوجه اطرافم بشم 

زیاد داری سخت میگیری

لینک به دیدگاه

26 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

شما تابستون یدونه 850 گرین خریدید بخاطر نویز فن پس دادید همون پاور الان رو سیستم منه 🥰 فرستادم گارانتی فنش رو عوض کردن فرستادن برام تو این 1 هفته یدونه 750 کولر مستر دارم از اون استفاده کردم با هر 2 پاور کویل واین دارم که اصلا برام اهمیتی نداره چون تو بازی هستم هدست نمیزاره متوجه اطرافم بشم 

زیاد داری سخت میگیری

اون موضوع پیش نکش نمیخوام اسم فروشنده بد بشه 

اخ چه داستانی داشتم وقتی پس فرستادم گفت پاور مشکلی نداشته خوب بود صدارو براش ضبط کردم که بلند بلند تق تق صدا میداد ...

اما دوست عزیز سخت نمیگیرم چون شنیدم میگن بسته به پاوری که داری ممکنه کویل واین کمتر بشه میخوام مطمئن بشم این مورد هست یا نه 

((مثلا الان من یک گرافیک فروختم روی سیستم من کویل واین کم بوده یا اصلا نداشته اما خریدار اومده میگه صدا بیش از اندازه زیاده ممکنه همچین حالتی پیش بیاد به خاطر نوع پاور یا نه ؟

ویرایش شده توسط Abolfazl.D
لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Abolfazl.D گفته است:

به خاطر نوع پاور یا نه ؟

@ARMIN اگر طبق گواهی آرمین باشه بله به پاور بستگی داره😁 البته مدرک هم هست که ثابت کنه بستگی داره

ولی به نظر شخصی بنده خیر کویل واین اسمش روشه یعنی صدای سیم پیچ و کویل یا سلف

پس یه موضوع دیگست

شاید پاور هم به خاطر نوسانش اثر بزاره ولی اونطوری میشد PSU whine 

در هر صورت شما جفتش رو موثر بدون

ولی اینطوریم نباش که 9 ملیون پول پاور دادی رو بزاری برای فروش بری یه پاور دیگ بخری

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
لینک به دیدگاه

35 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

@ARMIN اگر طبق گواهی آرمین باشه بله به پاور بستگی داره😁 البته مدرک هم هست که ثابت کنه بستگی داره

ولی به نظر شخصی بنده خیر کویل واین اسمش روشه یعنی صدای سیم پیچ و کویل یا سلف

پس یه موضوع دیگست

شاید پاور هم به خاطر نوسانش اثر بزاره ولی اونطوری میشد PSU whine 

در هر صورت شما جفتش رو موثر بدون

ولی اینطوریم نباش که 9 ملیون پول پاور دادی رو بزاری برای فروش بری یه پاور دیگ بخری

کویل واین گرافیک از پاوره و تا تست نکنن نمیشه قطعی نظر داد چون بستگی به خود گرافیک هم داره. از همه برندها پاورهایی دیدم که باعث کویل واین میشن، خودمم داشتم.

کویل واین خرابی نیست البته. هیچ کجای دنیا نیست مگر اینکه خود قطعه تحت هر شرایطی کویل واین بده که این موضوع خیلی کم پیدا میشه.

اینکه قابل تحمل هم باشه یا نه، بستگی به خود کاربر و سیستمش داره.

اینم بگم چون من خودم 1050W OCDG دارم، مثلا گرافیک داشتم هیچ کویل واینی نداشته با OCDG، همون گرافیک با پاور دیگری که داشتم کویل واین داده. و برعکسش هم بوده، گرافیک دیگری داشتم با پاور دیگه کویل واین نداده اما روی 1050W OCDG کویل واین داده.

تا تست نکنی مشخص نمیشه. ضمن اینکه برندهای دیگه هم همینطوره، اونها هم تا تست نشن صد در صد نمیشه مطمئن گفت مثلا پاور فلان برند کویل واین نمیده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...