رفتن به مطلب

پاور مناسب برای xfx 6900xt

اشتراک گذاری

Recommended Posts

42 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

خب نمیخاستم جوابتو بدم اما شلنگتو از روز گرفتی رو ما ول کنم نیستی 
همون روز ب مسخره و با کنه کنایه صحبت کردی جوابتو ندادم
ببین شما ناظری درست (خیلی اداب معاشرتت با دیگران باید بهتر باشه)و منم یک کاربر با سابقه اینجام 2 سال بعد تو اینجا عضو شدم
تو تمامیه این مدتی ک اینجا تو حتی ی نظر خشکو خالیم ندادی جز اینکه 1 2 سالی اخیر
تو CEO انویدیا ک هستی و از طرفیم تنها چیزی ک از قبول دارم ازت اشنایی با درایو های SSD هست 
جز ایناها دانش دیگه ای از تو اینجا ندیدم(چز اینکه همه چیو ب فان بگیری تو تخته امتیازات امتیازای ک گرفتی مشخصه برای چیه)
ی طوری صحبت نکن ک فقط تو میفهمی بقیه هیچی نمیفهمن
اول من دارم با ایشون حرف میزنم فکر نکنم ب کسه دیگه ای مربوط باشه
دوما حتی اگر من در اشتباه باشم میخام از اشتباه در بیام و قانع شم
دنیا رو اشتباهات میچرخه و پیشرفت میکنه
سوما شما خودت میگی 3 درصد باکل نمیکنه منم این حرفتو قبول دارم اما 
https://www.cpuagent.com/cpu/amd-ryzen-5-3600x/bottleneck/amd-radeon-rx-6900-xt?res=2&quality=ultra
اینجا ببین 13.5% باکل میکنه رو 4کی و  رزولوشن 2 کی ک بماند ک رزولوشن ایشون هست نزدیک ب 15 درصد میشه پس منم دارم با منبع صحبت میکنم بی جهت و بیراه صحبت نمیکنم
بعدشم من سنی ازم گذشته بیکار نیستم اطلاعات غلط تحویل بدم
در ثانی ایشون بود @Mhjch، ک حرف منو نقل قول کرد میتونست بیاد خصوصی بگه داری اشتباه میکنی و ... اونجا با هم بحث میکردیم ببینیم داستان چیه من در اشتباه یا ایشون پس من نبودم ک تاپیک رو بیراهه کشیدم ایشون بود
ثالثا من میدونم فشار رو GPU میاد رو رزولوشن های بالا 4 کی  و هر چی رزولوشن بیاد پایین تر CPU محور میشه ایناهارو هر کسی میدونه
رابعا دف بعد خاستم نظرمو بگم اول با شما و مدیران اینجا مشورت میکنم بعدش اگر تایید کردی و صلاحیت داشت میزارمش داخل تاپیک ها

طبق لینکی که خودتون فرستادین که مربوط به رزولوشن ۱۴۴۰ هست(نه 4k) باتلنک ۱۳.۵ درصد هست(تقریبا معادل همون ۱۴ درصدی که من گفتم)

پس مسلما باتلنک در رزولوشن ۴کی نزدیک همون ۳ درصد هست

دوست عزیز قصد بی احترامی ندارم،ولی یا شما زبان انگلیسیت ضعیفه،یا حتی وقت نمیزاری تا لینکی که خودت فرستادی رو به درستی بررسی کنی

تا الان ۲ ۳ تا لینک فرستادی و همشو برای رزولوشن 4k به عنوان منبع اوردی,ولی فارغ از معتبر بودن یا غیر معتبر بودن منبع شما همه لینک ها مربوط به رزولوشن 1440 یا همون 2k بوده

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، Mhjch گفته است:

طبق لینکی که خودتون فرستادین که مربوط به رزولوشن ۱۴۴۰ هست(نه 4k) باتلنک ۱۳.۵ درصد هست(تقریبا معادل همون ۱۴ درصدی که من گفتم)

نه اختیار دارین عزیز 
https://www.cpuagent.com/cpu/amd-ryzen-5-3600x/bottleneck/amd-radeon-rx-6900-xt?res=3&quality=ultra
اینم 4 کی 
لینکش اصلاح نشد وگرنه درستش کردم
ولی نمیدونم چی دیگه باید ارسال بشه ک از نظر شما دارای صلاحیت و اعتبار باشه
هیچ سایتی رو شما قبول نداری سایت های معروف مث گورو تپ پاور و اینام ک از باکل اصلا ارتیکل ندارند پس چی میمونه؟

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

خب نمیخاستم جوابتو بدم اما شلنگتو از روز گرفتی رو ما ول کنم نیستی 
ببین شما ناظری درست و منم یک کاربر با سابقه اینجام 2 سال بعد تو اینجا عضو شدم
تو تمامیه این مدتی ک اینجا تو حتی ی نظر خشکو خالیم ندادی جز اینکه 1 2 سالی اخیر
تو CEO انویدیا ک هستی و از طرفیم تنها چیزی ک از قبول دارم ازت اشنایی با درایو های SSD هست 
جز ایناها دانش دیگه ای از تو اینجا ندیدم(چز اینکه همه چیو ب فان بگیری تو تخته امتیازات امتیازای ک گرفتی مشخصه برای چیه)
ی طوری صحبت نکن ک فقط تو میفهمی بقیه هیچی نمیفهمن
اول من دارم با ایشون حرف میزنم فکر نکنم ب کسه دیگه ای مربوط باشه
دوما حتی اگر من در اشتباه باشم میخام از اشتباه در بیام و قانع شم
دنیا رو اشتباهات میچرخه و پیشرفت میکنه
دوما شما خودت میگی 3 درصد باکل نمیکنه منم این حرفتو قبول دارم اما 
https://www.cpuagent.com/cpu/amd-ryzen-5-3600/bottleneck/amd-radeon-rx-6900-xt?res=3&quality=ultra
اینجا ببین 11 درصد باکل میکنه رو 4کی و  رزولوشن 2 کی ک بماند ک رزولوشن ایشون هست نزدیک ب 15 درصد میشه پس منم دارم با منبع صحبت میکنم بی جهت و بیراه صحبت نمیکنم
بعدشم من سنی ازم گذشته بیکار نیستم اطلاعات غلط تحویل بدم
در ثانی ایشون بود @Mhjch، ک حرف منو نقل قول کرد میتونست بیاد خصوصی بگه داری اشتباه میکنی و ... اونجا با هم بحث میکردیم ببینیم داستان چیه من در اشتباه یا ایشون پس من نبودم ک تاپیک رو بیراهه کشیدم ایشون بود
ثالثا من میدونم فشار رو GPU میاد رو رزولوشن های بالا 4 کی  و هر چی رزولوشن بیاد پایین تر CPU محور میشه ایناهارو هر کسی میدونه
رابعا دف بعد خاستم نظرمو بگم اول با شما و مدیران اینجا مشورت میکنم بعدش اگر تایید کردی و صلاحیت داشت میزارمش داخل تاپیک ها

برادر شما چرا من هر چی میگم این عنوان ناظر بودن مارو بهانه میکنی. ما تو انجمن لیون کامپیوتر ناظر فنی نداریم، یعنی ناظر بودن ما از جهت مشاوره فنی نیست. شرح وظایف ناظر صرفا اخطار دادن به خاطر رفتار نامناسب و پیگیری تایید تاپیک ها و رسیدگی به گزارش ها است. از بعد "فنی" ما ناظر در انجمن لیون کامپیوتر نداریم که مثلا اگر کسی اشتباه فنی کرد بیاد تذکر بده. اصلا چنین برداشتی نکن. بنابراین شرکت کردن من در مباحث مشاوره فنی، ربطی به ناظر بودن من نداره. من ناظر هم نبودم همین بودم.

وانگهی بحث فنی ناظر و غیر ناظر نمیشناسه. جایی که ببینم به نظرم چیزی اشتباهه من اعلام میکنم، دلیلی نداره چون ناظر هستم سکوت کنم. اما کسی رو تنبیه نمیکنم، یا جلوی مشاوره غلط رو نمیگیرم. ولی بحث میکنم.

مابقی حرفهایی که زدی و چندان جالب نبود، میگذارم به حساب اینکه چون فرض غلطی راجب عنوان ناظر داشتی، چنین برداشتی کردی.

لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

نه اختیار دارین عزیز 
https://www.cpuagent.com/cpu/amd-ryzen-5-3600x/bottleneck/amd-radeon-rx-6900-xt?res=3&quality=ultra
اینم 4 کی 
لینکش اصلاح نشد وگرنه درستش کردم
ولی نمیدونم چی دیگه باید ارسال بشه ک از نظر شما دارای صلاحیت و اعتبار باشه
هیچ سایتی رو شما قبول نداری سایت های معروف مث گورو تپ پاور و اینام ک از باکل اصلا ارتیکل ندارند پس چی میمونه؟

نه دوست عزیز من جسارت نکردم،این نتایج باز به حقیقت نزدیک تره و قابل قبوله از نظر من،حالا دیگه این به مصرف کننده بستگی داره که ۱۰ درصد شما یا ۳ درصدی که من گفتمو میزان باتلنک مورد قبول برای ارتقا بدونن یا نه

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

برادر شما چرا من هر چی میگم این عنوان ناظر بودن مارو بهانه میکنی. ما تو انجمن لیون کامپیوتر ناظر فنی نداریم، یعنی ناظر بودن ما از جهت مشاوره فنی نیست. شرح وظایف ناظر صرفا اخطار دادن به خاطر رفتار نامناسب و پیگیری تایید تاپیک ها و رسیدگی به گزارش ها است. از بعد "فنی" ما ناظر در انجمن لیون کامپیوتر نداریم که مثلا اگر کسی اشتباه فنی کرد بیاد تذکر بده. اصلا چنین برداشتی نکن. بنابراین شرکت کردن من در مباحث مشاوره فنی، ربطی به ناظر بودن من نداره. من ناظر هم نبودم همین بودم.

وانگهی بحث فنی ناظر و غیر ناظر نمیشناسه. جایی که ببینم به نظرم چیزی اشتباهه من اعلام میکنم، دلیلی نداره چون ناظر هستم سکوت کنم. اما کسی رو تنبیه نمیکنم، یا جلوی مشاوره غلط رو نمیگیرم. ولی بحث میکنم.

مابقی حرفهایی که زدی و چندان جالب نبود، میگذارم به حساب اینکه چون فرض غلطی راجب عنوان ناظر داشتی، چنین برداشتی کردی.

والا داش گلم اشتباه رو همه انجام میدن
بستگی داره با این اشتباه چطوری رفتار بشه یکی هست لاچار باره ادم میکنه یکی هست نه میگه فلانی اینکارو کن اونکارو کن و برادرانه دوستانه مشکل رو حل میکنه
من اصلا دوست ندارم جو اینجا متشنج بشه و اینکه ما همه اینجا یک خانواده ایم و دوست داریم میایم اینجا بلکوم کمی از سختی های واقعیت رو فراموش کنیم با همفکری رو موضوعی خارج از مواضعی ک تو زندگی باهاش درگیریم
اما واقعا بعضی رفتارا قابل تحمل نیست ... و توجیهی نداره ...
در هر حال امیدوارم بنده رو اگر قضاوت اشتباه بوده ببخشی
و اینکه باشه من چون خیلی اشتباه میکنم سعی میکنم کمتر پست بزارم ک ی وقت عزیزی ازرده خاطر نشه..

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، Mhjch گفته است:

نه دوست عزیز من جسارت نکردم،این نتایج باز به حقیقت نزدیک تره و قابل قبوله از نظر من،حالا دیگه این به مصرف کننده بستگی داره که ۱۰ درصد شما یا ۳ درصدی که من گفتمو میزان باتلنک مورد قبول برای ارتقا بدونن یا نه

میدونم عزیز رفتار شمارو شناختم تو همین چند وقتی ک باهاتون اختلات کردم
بله حرفه شمام درسته ک بخان قبول کنن یا خیر مصرف کننده و دوست عزیزمون
ولی من هیچوقت بحث ارتقا رو پیش نکشیدم عزیزه دل فقط چیزی ک ب نظرم درست میومد رو بیان کردم
البته حرفه شمام اشتباه نیست اما مثال میگم ادم همچی گرافیکی خرکی ای رو میخره فکر میکنه الان میخان درو کنه همه چیو یهو میبینی fps دراپ شدیدی داره یا هم fps مورد نظر رو نمیگیره بعد فکر میکنن گرافیک ها مشکل دارند
همونطور ک گفتم کانفیگ کردن و pair کردن سی پی یو در کنار گرافیک خیلی مهمه همونطور ک pair کردن سی پی یو کنار مادربرد خیلی مهمه
در هر حال ممنون از شما بحث خوبی بود چون من واقعا نمیدونستم ای ام دی Sam  رو فعال کرده با اپدیت رو سری 3000

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

والا داش گلم اشتباه رو همه انجام میدن
بستگی داره با این اشتباه چطوری رفتار بشه یکی هست لاچار باره ادم میکنه یکی هست نه میگه فلانی اینکارو کن اونکارو کن و برادرانه دوستانه مشکل رو حل میکنه
من اصلا دوست ندارم جو اینجا متشنج بشه و اینکه ما همه اینجا یک خانواده ایم و دوست داریم میایم اینجا بلکوم کمی از سختی های واقعیت رو فراموش کنیم با همفکری رو موضوعی خارج از مواضعی ک تو زندگی باهاش درگیریم
اما واقعا بعضی رفتارا قابل تحمل نیست ... و توجیهی نداره ...
در هر حال امیدوارم بنده رو اگر قضاوت اشتباه بوده ببخشی
و اینکه باشه من چون خیلی اشتباه میکنم سعی میکنم کمتر پست بزارم ک ی وقت عزیزی ازرده خاطر نشه..

شما پستت رو بگذار، منعی برای فعالیت نیست، انجمن واسه همینه دیگه.

هیشکی همه چیز دان نیست. منم خیلی چیزا نمیدونم، و گاهی هم نمیدونم که نمیدونم و پست غلط هم میدم. ولی دیگه مقاومت نمیکنم :D حداقل سعی میکنم نکنم.

انشاالله که سلامت و موفق باشی

لینک به دیدگاه

27 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

سلام

اتفاقا پست بیشتر بذار!!

هم نام کاربریت خوفه هم آواتارت خوفناکه🥵

من اینجور تاپیک هارو حسابی دنبال می کنم😀 خیلی دوست دارم یه 6900xt بگیرم😎

حرف های بعضی ها خنده رو لب میاره بعضی ها هم از کوره در میرن و یهو همه چی جدی میشه🤣 بقول خودت میایم اینجا سختی های واقعیت خیالی رو فراموش کنیم🍺

و بگم که تقریبا 2 سالی هست که SAM رو روی x470 دارم. بایوس رو که آپدیت کردم اولین پیزی که توی چشم میاد همونه😆

ولی نمیدونم با کارت های انویدیا توفیقی داره یا نه

من این حالت ویز مانند با کارتم دارم ولی فقط وقتی که تست فیورمارک میگیرم اونطوری میشه. توی بازی 100% درگیره ولی صدایی نمیاد

تاپیک به بیراهه نره

arvin_393 اگر پول هست پاور رو عوض کن خیالت هم راحت میشه

ویرایش شده توسط kamyar sharifi
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

انشاالله که سلامت و موفق باشی

شما هم سلامتو پیروز تندرست باشی

1 ساعت قبل، kamyar sharifi گفته است:

سلام

سلام لطف داری باشه چشم

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ در 07:07، Death Reaper گفته است:

سلام دوسته خوبم اقا ببخشید نشد دیروز جواب شمارو بدم محدود شده بودم
والا این سایت PCbult معتبره عزیز شاید شما باهاش اشنایی نداری
حالا بیخیال نمیخایم زیاد این مساله رو تو تاپیک ایشون کش بدیم اما
حرفه من اینکه کلا ترکیب  6900xt با 3600x بالانس نیست(شما داخل هر رزولوشنی گلوگاه داری حالا میخاد اچ دی باشه 2 کا باشه یا 4 کی)

شما برای اینکه ب قدرت واقعی 6900 بخای برسی باید از نسل 5 سی پی یو داشته باشی چون SAM هم فعال میشه 

از طرفیم ایشون گفتن میخان رو 2 کی بازی کنن خب مشخصا گلوگاه زیادی دارند باهم چرا چون بالانس نیست کانفیگشون خیلی ها این اشتباه رو میکنن فکر میکنن سی پی یو قدیمی داشته باشن ی گراف نو و جدید بندازند میتونن بهره وری کنن ک اشتباهه کلا(منظور صاحاب تاپیک نیست)
تو 2 کی ک گذاشتم براتون نتایج رو حدود 33 درصده اما تو 4 کی نزدیک ب 7 درصده
این عزیزانی ک پیشنهاد میدن ب خاطر اینکه عزیز شما مثلا ک گرافیک های اند میخری باید از تمامیه قدرت اون استفاده کنی ربطی ب انویدیا ای ام ای هم نداره
برای همینم هست ک هر گرافیکی رو برای ی رزولوشنی ساختن
و هر سی پی یویی رو برای ی مدل گرافیک ساختن
تا دستت باز باشه و بتونی گرافیک و سی پی یوت رو Pair کنی با هم

وگرنه شما میتونی سری پنتیوم اینتلو هم با این گراف ببندی جوابم میده اما ایا میتونه قدرت 6900 رو ب نمایش بزاره قطعا خیر

همونطور ک گفتم من دنبال این نبودم ک ایشون بخاد ارتقا بده چیزیو من فقط نظرمو گفتم با توجه ب تجربیات و کانفیگ هایی ک برای خیلی از عزیزان دروو برم بستم
و در اخر از صاحب تاپیک عذر میخام ک یکم طولانی شد و اینجا بیان شد
بنده نه قصده اینو دارم ک دله شمارو چرکی کنم نه چیزی عزیز
فقط تجربیاتم رو بیان کردم همین امیدوارم گرافیکت چرخش برات بچرخه و عشق کنی 

سلام دوست عزیز ممنون از نظرتون ♥️

خب هرکسی کلی مسائل از پولی که دستش هست از نیازی که داره و خیلی چیزای دیگه رو میسنجه بعد میره سراغ نظرات بقیه 

بچه ۸ ساله ۱۰ ساله هم نیستیم که با یه حرف دلمون چرکی بشه یا بتونه رومون تاثیر بزاره

ممنون از لطفتون

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ در 10:30، rahmanshahi گفته است:

چجوری چک کردین؟ 

این گرافیک 750 هم براش زیاده 

اون صدا هم کویل واین گرافیکه، وقتی alt+tab میزنید یا کلید پنجره رو میزنید، گرافیک میره روی لود صد در صد، بخاطر اون اینجوری میشه.

برای تستش میتونین توی بازی ها محدودیت فریم رو بردارید که کارت گرافیک بره روی لود صد در صد

در کیس رو باز کردم از گرافیک هیچ صدایی نمیومد اولش به کرافیک شک کرده بودم ولی بعدش که در کیس رو باز کردم دقیق گوش دادم صدا از پاور بود ، از اونجایی که پاور توی محفظه جدا قرار میگیره این تفکیک صدا راحتر بود 

همینکارو کردم بالاترین کیفیت چندتا بازی رو بدون محدودیت فریم ریت امتحان کردم 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ در 15:53، masooyan گفته است:

نمیخواد پاور  باز کنی.

ببین پردازنده شما در حالت فول لود حدود 160 170 مصرفشه (بازم خودت یه بررسی کن ببین چقدر مصرف میکنه) گراف هم مصرفش بالاس اگه میخوای خیالت راحت باشه پاور با یک نمونه حداقل 850 واتی تعویض کن.

پاوری هم که میخری سعی کن در حد باشه گارانتی داشته باشه و برند معتبری باشه.

دوست عزیز من یه بررسی کردم کارتم دوتا ۸ پین میخوره که هر کدوم ۱۵۰ وات حداکثر مصرف میکنه که سر جمع حداکثر ۳۰۰ وات مصرف داره ، از اونور پردازندمم رده بالا نیست تو نت سرچ کردم مصرفش ۹۵ واته

فکر میکنید باید یه پاور با وات بالاتر تهیه کنم؟ 

لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، arvin_393 گفته است:

دوست عزیز من یه بررسی کردم کارتم دوتا ۸ پین میخوره که هر کدوم ۱۵۰ وات حداکثر مصرف میکنه که سر جمع حداکثر ۳۰۰ وات مصرف داره ، از اونور پردازندمم رده بالا نیست تو نت سرچ کردم مصرفش ۹۵ واته

image.thumb.png.59fbc7ad91ff93f41e8e9916024ae6b5.png

power-gaming.png

عوض کنی بهتره چون تو پست ها اشاره کردین 4 سال از عمرش گذشته ولی بهر حال تصمیم گیرنده خود شما هستید 

اگر از آکبندی دست خودتون بوده و فکر میکنید مشکل پاور ندارید و نیازی به تعویض نمیبینید میتونید صبر کنید

سر فرصت تو انجمن پاور در حد آگهی شد خریدتون انجام بدین.

ویرایش شده توسط masooyan
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

ارادت دوست خوبم خب اصلاح کنم
اون 95 وات حالت دیفالتش هست هست
و کارتیم ک داری 350 وات هست عزیز ک البته میشه ب راحتی اندر ولتش کرد و مصرفش رو بسیار پایین اورد
ینی چیزی حدود 460 وات ک با رم ها و ما بقی قطعات شاید ب 500 وات برسه در نتیجه پیشنهاد ب شما وات 750 از برند معتبر هست

2023-01-06_171716.thumb.jpg.604fc5b6c51de6791b4b84786df3c9d0.jpg

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، amirhossyn گفته است:

درود من برای 6900XT پاور CORSAIR HX 1000 PATINUM گرفتم 

درود بسیار عالی پاور بسیار گولاخی هست و بسیار با کیفیت اما زیاده برای 6900xt حالا نمیدونم باقیه سیستم شما چیه
بهتر بود همین مدل 850 وات تهیه میکردید و باقی پول رو خرج قطعات دیگر میکردی عزیز

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

سلام

شما باید یک پاوری بگیری که بتونه در عرض 20 میلی ثانیه توانی معادل 600 وات تحمل کنه

اینم لینک TPU که میگه 636 وات

power-spikes.png

روی مباحث مربوط به ماکزیم مصرف گیمینگ بی خیال شوید که اصلا ارزش ندارد فقط فقط باید تو مباحث Power Spike باید حساسیت داشته باشید. انویدیا نسل 3 و AMD نسل 6 هم مسئله power Spike دارند. جالب است حتی کارت 6800XT که کارایی تقریبا معادل کارت 3080 است ، نزدیک 600 وات می کشه ( دقت کنید چی گفتم !! اشتباهی جواب ندهید ) در حالیکه 3080 تا 420 وات.

من سعی کردم 6900 بگیرم به همراه پاور 800 وات گلد گرین که پشتیبان گرین گفته بود توانایی تحمل توان 20 درصد بیشتر از توان اسمی در زمان کوتاه داره. ولی به دلایلی بی خیال شدم.

پاور 1000 واتی CORSAIR که گرفتین تحمل چنین توانی داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ در 18:49، amirhossyn گفته است:

درود من برای 6900XT پاور CORSAIR HX 1000 PATINUM گرفتم 

عاقلانه ترین کار ممکن

هیچ کس از پاور قوی ضرر نمیبینه اما پاور ضعیف به فنا میده کل سیستمو

بهترین لود برای پاور 50% هست و حداکثر 80%

با مرور زمان و کارکرد پاور از توانش کم میشه

حالا یه تعدادی از قدیم الایام جوری حساب میکردن که نه جای ارتقا باشه نه پاور نفس بکشه نه به مشخصات پاور توجهی بشه صرفا یه عددی یه عنوان خروجی عنوان شده کافیه ، چقدر سر این موضوع بحث داشتیم آخرشم مرغ یه پا داشت .

1683014488_Screenshot2023-10-05234212.thumb.jpg.ebcab1b782ef1cfcfdc038eb51b32011.jpg

لینک به دیدگاه

چه جیگری داری تو پاور ۷۵۰ برای این گرافیک 

دوست عزیز گرافیک شما خیلی ضعیفه وقتی قطعه  داخلیش بسوزه کلا باید بندازی دور 

حتما ۱۰۰۰ وات بگیر براش تا حالا هم بلایی سرش نیومد شکرگزار باش 

لینک به دیدگاه

دوستان منم یه 6900xt msi gaming x trio  گرفتم 

منتهاش پاور ۸۰۰ گلد کولر مستر دارم که توسط خودم ماه پیش اکبند خریداری شد 

چیکار کنم😶

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، AliRtx گفته است:

چیکار کنم😶

حتما ۱۰۰۰وات بگیر اصلا به این فکر نکن که این گرافیک با این پاور استفاده کنی 

البته من رفتم 7900xt گرفتم پاور ۱۰۰۰ وات هم گرفتم شماهم همین کار کن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
14 ساعت قبل، AliRtx گفته است:

چیکار کنم😶

درود

خوب و  کافیه.

مصرف قطعات دیگه هم مهم هست ولی بیشترین مصرفتون برای همین کارت گرافیک هست. مصرف این کارتها بین 300 تا 350 وات هست. اون پاور اسپایک که دوستان بهش میکنند به صورت لحظه ای و مصرف ممتد نیست. من الان 2 سال دارم این کارتها رو با پاور 750 پلاتینیوم استفاده می کنم. هیچ مشکلی نیست.

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، AliRtx گفته است:

چیکار کنم😶

https://www.msi.com/Graphics-Card/Radeon-RX-6900-XT-GAMING-X-TRIO-16G/Specification

سازنده مقدار 850 وات پاور پیشنهاد کرده است. فعلا باهاش کار کنید و اگر در عرض یک یا دو هفته تعداد بلو اسکرین یا صفجه تاریک مونیتور زیاد شد یعنی پاور کافی نیست. اگر نه که مبارک باشد.

ویرایش : متوجه شدم که 3 تا فیش 8 پینی میخواد. امیدوارم به مشکل بر نخوری.

ویرایش شده توسط BehrouzSedigh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک سال یه 6900xt رو با پاور 750ocpt استفاده کردم و مشکلی پیش نیومد، یک بارم نه کرش کرد نه بلو اسکرین داد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است:

یک سال یه 6900xt رو با پاور 750ocpt استفاده کردم و مشکلی پیش نیومد، یک بارم نه کرش کرد نه بلو اسکرین داد.

واقعیت اینه که تمام قطعات در لحظه با هم به پیک مصرفشون نمیرسن. موارد اسپایک زدن کارت هم در حد چند میلی ثانیه هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...