رفتن به مطلب

راهنمایی و خرید برد سوکت 1700

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

محدوده قیمت تا 11 کارکرده یا نو ddr5 باشه و حداقل 6 ساتا مدلی که دو سه نسل پردازنده رو سپورت کنه

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

برد z690 prime p میتونه انتخاب مناسبی باشه

در همین رنج اگر مایل به اورکلاک پردازنده های ضریب بسته هستید، برد b660m mortar max هم اخیرا توی ایران موجود شده که واقعا برد ارزشمندیه

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، danyal.fa79 گفته است:

برد z690 prime p میتونه انتخاب مناسبی باشه

در همین رنج اگر مایل به اورکلاک پردازنده های ضریب بسته هستید، برد b660m mortar max هم اخیرا توی ایران موجود شده که واقعا برد ارزشمندیه

مورد اول رو به خاطر احتیاج داشتن تعداد ساتای بیشتر انتخابم نیست مورد دوم امکاناتش کمتر هست نسبت به این مدلها

اینا رو انتخاب کردم خودم مواردی که موجوده

GIGABYTE Z690 UD AX

MSI PRO Z690-A WIFI

MSI MAG Z690 TOMAHAWK WIFI

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، koorosh kabir گفته است:

مورد اول رو به خاطر احتیاج داشتن تعداد ساتای بیشتر انتخابم نیست مورد دوم امکاناتش کمتر هست نسبت به این مدلها

اینا رو انتخاب کردم خودم مواردی که موجوده

GIGABYTE Z690 UD AX

MSI PRO Z690-A WIFI

MSI MAG Z690 TOMAHAWK WIFI

من هیچوقت طرفدار گیگا نبودم

بین برد های MSi هم قطعا توما هاک انتخاب بهتری هست، منتها از بودجتون فراتره

لینک به دیدگاه

البته تاپیک در جای اشتباه قرار گرفته و باید از بخش خرید و فروش دربیاد ولی بهترین مادربرد اقتصادی نسل 12 که میشه گفت همه چیز تمامه Gigabyte z690 gaming x-ddr4 هست و b660 aorus master-ddr4 که جدیدا یه مقدارم سخت گیر میاد ولی هست.

@ARMIN

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

البته تاپیک در جای اشتباه قرار گرفته و باید از بخش خرید و فروش دربیاد ولی بهترین مادربرد اقتصادی نسل 12 که میشه گفت همه چیز تمامه Gigabyte z690 gaming x-ddr4 هست و b660 aorus master-ddr4 که جدیدا یه مقدارم سخت گیر میاد ولی هست.

@ARMIN

مورد اول هم انتخابمه ولی فکر کنم این مورد MSI MAG Z690 TOMAHAWK بهتر باشه

لینک به دیدگاه

اول این مورد رو پیدا کردم برد اقتصادی بود Biostar Z690GTA با قیمت 6 ولی ناموجود شده.

لینک به دیدگاه

51 دقیقه قبل، koorosh kabir گفته است:

مورد اول هم انتخابمه ولی فکر کنم این مورد MSI MAG Z690 TOMAHAWK بهتر باشه

تصمیم اول و آخر که باخودتونه منتها من چیزی رو که گفتم با توجه به جست و جویی بوده که از خیلی وقت پیش نسبت به این قضیه داشتم و با اطمینان میگم زیر 10 تومن تقریبا میشه گفت هیچ موردی نیست که با این 2 مدل که ساپورت ddr4 هم بکنه و رقابت کنه  پیدا بتونید بکنید.

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

بین این دو مدل کدوم مورد رو پیشنهاد میدید در یک رده قیمتی هستن

اولی رمddr4

Msi mag z69 tomahawk

دومی ddr5

Msi mag z69 torpedo

لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

تصمیم اول و آخر که باخودتونه منتها من چیزی رو که گفتم با توجه به جست و جویی بوده که از خیلی وقت پیش نسبت به این قضیه داشتم و با اطمینان میگم زیر 10 تومن تقریبا میشه گفت هیچ موردی نیست که با این 2 مدل که ساپورت ddr4 هم بکنه و رقابت کنه  پیدا بتونید بکنید.

درود نظر در مورد دو مورد بالا

لینک به دیدگاه

41 دقیقه قبل، koorosh kabir گفته است:

درود نظر در مورد دو مورد بالا

بزرگوار خودتون از قدیمیای اینکار هستید دیگه من چی میتونم بگم ؛ولی شما پاتون رو تو یه کفش کردید پس فرقی نمیکنه نظرم چی باشه به هرحال هرکدوم رو که شما خرید کنید مورد مناسبی خواهد بود.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ در 18:52، yasin1380 گفته است:

بزرگوار خودتون از قدیمیای اینکار هستید دیگه من چی میتونم بگم ؛ولی شما پاتون رو تو یه کفش کردید پس فرقی نمیکنه نظرم چی باشه به هرحال هرکدوم رو که شما خرید کنید مورد مناسبی خواهد بود.

🌷

لینک به دیدگاه

درود

بنا بر پیشنهاد دوستان در تهیه برد ddr5 و اینده نگری بودجه تا 11 افزایش پیدا کرد دوستان پیشنهاد بدن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...