رفتن به مطلب

سوال در مورد سلامت هارد

lvy Bridge
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

4 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

برادر گزارش SMART برای کیه؟ حالا درسته من و شما از طریق نرم افزاری به گزارش SMART دسترسی پیدا میکنیم، اما مخاطب اصلی SMART چیپست مادربرده، دائم هارد دیسک به چیپست ارورهایی که داره رو مخابره میکنه، حالا یه وقت شما یه دونه ارور داری، دو تا داری، چیزی روی حالت قرمز نرفته، اما وقتی سر تا پای اون هارد دیسک پر از ارور و خطای SMART هستش، و اینو تحویل چیپست میده که شرایط بحرانیه و مراقبت کن اطلاعات به فنا نره و سیستم کرش نکنه، شما داری بی جهت کارو واسه سیستمت سخت میکنی و مجبورش میکنی دائم در شرایط بحرانی کار کنه.

اوکی اسمش کامپیوتره، باید بتونه در شرایط بحرانی هم کار کنه، اما این شرایط بحرانی نباید طولانی مدت باشه، مثل ما که 44 ساله تو بحران زندگی میکنیم، بعد از یه جایی یه مشکلی میزنه بیرون که دیگه نمیشه جمعش کرد.

تا حالا کردی و شد، اوکی، شاید چند وقت دیگه هم بشه، اما این سیستمی که داری اصلا فرض کن 10 سال یا 20 سال کار کنه همینطوری ولی تمام مدت تحت فشار روی حالت قرمز بحرانیه. دیگه خود دانی.

خوب خیالم راحت شد پس تا تموم شدنش استفاده میکنم🥰

• قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

خوب خیالم راحت شد پس تا تموم شدنش استفاده میکنم🥰

😂😂😂باشه بزن خراب کن مادربردت بخاطر یه هارد ۲ ترا بی ارزش مردنی بابا پاش لبه گور آخر عمری کار دستت میده میزنه کامپیوترت خراب میکنه

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، mahan buzzer گفته است:

😂😂😂باشه بزن خراب کن مادربردت بخاطر یه هارد ۲ ترا بی ارزش مردنی بابا پاش لبه گور آخر عمری کار دستت میده میزنه کامپیوترت خراب میکنه

کله گنجیشک خوردی؟

راههای دیگه ای هم برای بالا بردن پست ها هست

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...