رفتن به مطلب

چرا هیچ کدوم از این نوع فروشگاه ها شماره ثابت ندارن

4790k
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود به همه ی دوستان گیمر

میخواستم ویپ اینترنتی بخرم ولی انگار یه جای کار داره میلنگه اول این که وقتی سرچ میکنی فروشگاه های زیادی میاره ولی اخر ادرس هر کدوم یه 2 یا 10 داره عین سایت های فیلم قدیم نمیدونم دارن دائم فیلتر میشن؟

وقتی هم که وارد سایت هاشون میشی یه شماره تماس ثابت ندارن. همشون موبایل دادن

تو شهر خودمون تنوع نداره و خیلی هم گرون میدن

اگه کسی تجربه ی خریدی داشته یا فروشگاه معتبری رو میشناسه معرفی کنه ممنون میشم

لینک به دیدگاه

47 دقیقه قبل، 4790k گفته است:

درود به همه ی دوستان گیمر

میخواستم ویپ اینترنتی بخرم ولی انگار یه جای کار داره میلنگه اول این که وقتی سرچ میکنی فروشگاه های زیادی میاره ولی اخر ادرس هر کدوم یه 2 یا 10 داره عین سایت های فیلم قدیم نمیدونم دارن دائم فیلتر میشن؟

وقتی هم که وارد سایت هاشون میشی یه شماره تماس ثابت ندارن. همشون موبایل دادن

تو شهر خودمون تنوع نداره و خیلی هم گرون میدن

اگه کسی تجربه ی خریدی داشته یا فروشگاه معتبری رو میشناسه معرفی کنه ممنون میشم

درود

اولا که ویپ ضرر زیاد داره ترک کن :d

دوم، از vape60 بیشتره یک ساله خرید میکنم تاحالا نه مشکل تاخیر داشته و نه جنس فیک. فقط خیلی وقتا موجود نداره. از دیجی زیما هم یک بار خریدم کاملا اوکی بوده ...

کلا این موضوع ایران داستان زیاد داره، اکثر فروشنده هاش قشر خاصی هستن مخصوصا مغازه دارهاش. حالا این مورد شخصا مشکلی نداشتم ولی خودم هر سری خرید زدم تا نرسه خیالم راحت نمیشه ....

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

ممنونم ازت پاد پیشنهادت چیه کویلش راحت گیر بیاد متاسفانه در مورد کویل ها اصلا چیزی نمیدونم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اولش که خوندم، فکر کردم منظور ویپ(voip) یا تماس اینترنتی هست، برام سوال بود واقعا چرا باید خدمت بزرگی مثل ویپ یه شرکت معبتر و درست نباشه که دوستمون میگن همشون انگار فیکه، بعد که بقیه ی پست هارو خوندم فهمیدم منظور اسموک و ویپ عه :دی

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، 4790k گفته است:

ممنونم ازت پاد پیشنهادت چیه کویلش راحت گیر بیاد متاسفانه در مورد کویل ها اصلا چیزی نمیدونم

هدفتون کلا از خرید پاد چیه ؟ ترک سیگار ؟ اگه اره که ترکش حتمی نیست.  خودم از روزی 2 پاکت ترک کردم رفتم رو پاد، ولی به دوتا از رفیقام پیشنهاد دادم، یه ماه استفاده کردن دوباره برگشتن ...

ولی خب در هر حال، راهنما زیاد هست مخصوصا تو همون سایت اولی که  دادم.

کویل ها دو مدل ان، اولی همون کویل و دومی کارتریج. اولی که مشخصه صرفا کویل داخل قسمت بالایی رو عوض میکنید. اما دومی یا کارتریج کلا قسمت بالایی یک تکست و کویل هم داخلشه، و یه جا عوض میکنید، قیمت بیشتره ولی من اینو ترجیح میدم، خیلی بهداشتی تره ...

مدل خاصی نمیتونم پیشنهاد بدم چون معمولا همه دستگاه ها بعد یه مدت خیلی کوتاهی لوازمش دگه گیر نمیاد و خب عمر خود پاد هم بیشتر از یکی دو سال نیست. smoke nord 5 بد نیست، امکانات و شخصی سازی های خوبی برای یه پاد داره و کویل های مختلف زیادی هم هست ازش. voopoo vincii هم عالیه، خودش رو پیدا نکردم ولی پادش هنوز هست. خاصیتی که داره هیچ شخصی سازی نداره و کوچیک و مینیمالیس هست . دیگه بستگی به خودتون داره دنبال شخصی سازی باشید یا صرفا یه چیز ساده بخواید .

حالا الان مشکلی که هست یکیش خودش موجوده کویلش نیست یکیش کویلش هست خودش نیست. یه پیغام بدید به پشتیبانی این سایتها، ببینید خودشون چی پیشنهاد میدن و موجود دارن بعد اینجا عنوان کنید ببینیم چی میشه ...

۱ ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

اولش که خوندم، فکر کردم منظور ویپ(voip) یا تماس اینترنتی هست، برام سوال بود واقعا چرا باید خدمت بزرگی مثل ویپ یه شرکت معبتر و درست نباشه که دوستمون میگن همشون انگار فیکه، بعد که بقیه ی پست هارو خوندم فهمیدم منظور اسموک و ویپ عه :دی

😢

لینک به دیدگاه

20 دقیقه قبل، vandelin گفته است:

هدفتون کلا از خرید پاد چیه ؟ ترک سیگار ؟ اگه اره که ترکش حتمی نیست.  خودم از روزی 2 پاکت ترک کردم رفتم رو پاد، ولی به دوتا از رفیقام پیشنهاد دادم، یه ماه استفاده کردن دوباره برگشتن ...

والا اره یه خورده خنده داره ماجرای افراد سیگاری چون من خودم میکشیدم با پاد ترک کردم دوباره شروع به کشیدن کردم دوباره دارم با پاد ترک میکنم😂

این قضیه ی سیگار هم واقعا ما رو فیلم کرده لعنتی برا ارادمون ابرو نذاشته

واقعیتش بچه ها یه یدکی پاد داشتن بهم دادن رفتم کویل بخرم گفتن کویلش دیگه پیدا نمیشه باطریشم خراب شده باطریش 300 تومن قیمت کویل هم بماند

الانم که شما گفتید کویلش تا 1 دو سال میشه کلا قیدش رو زدم از این یکبار مصرف ها میخرم هم قیمتش مناسبه هم تعداد پاف هاش

امروز  یکبار مصرف خریدم 2000 پاف 5 درصد جواب گو هست( 250 تومن دادم) حالا بیشترش رو هم داریم. بی دردسر تره دائم نیاز نیست فکر خرابی باطری کویل یا جویس باشی طعم های مختلف با قیمت مناسب میشه خرید بدون نگرانی از این مشکلاتش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...