رفتن به مطلب

مشاوره در مورد خرید مانتیور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

1 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

در مورد مانیتور، اگر خواستی همینو بخری، قبل از خرید اینو بپرس که ساخت ایران نباشه. یعنی شرط کن به شرط اینکه ساخت ایران نباشه بگیری.

این تنها چیزیه که یه لحظه فکرمو مشغول کرد.

به روی چشم 😉

لینک به دیدگاه

49 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

در مورد مانیتور، اگر خواستی همینو بخری، قبل از خرید اینو بپرس که ساخت ایران نباشه. یعنی شرط کن به شرط اینکه ساخت ایران نباشه بگیری.

این تنها چیزیه که یه لحظه فکرمو مشغول کرد.

یه موردی که هست این مونتاژ ایران هارو که دارم، درسته مشخصه کیفیتش پایینتره ولی باز تو رنج قیمت خودشون هم خوبه. البته مال من سری vc هست که ارزونتره ولی vz هم فکر میکنم در حد 10 مین کار کردم و همین بود اونم، و خب قبلش با 2470 1 سالی کار کرده بودم و البته نمایشگر اصلیم سونی 40 هست و lcd ، شاید کلا منسوخ شده باشه اما با 40 اینچ بودش به مراتب کیفیت تصویر و رنگ بهتری داره از این ایسوسه ! حالا شایدم به خاطر این باشه که رو این دو مانیتور خودم خیلی وقت واسه کالیبره گذاشتم. موضوع اینه این ایسوسه یه جوریه تصویرش اصن ! ولی خب پنل و اینا مشکل خاصی نداره به جز اینکه خروجی صدای 3.5 میلش کار نمیکنه کلا ! یعنی از اول کار نمیکرد منم دیگه حال گارانتی نداشتم بیخیالش شدم ....

این ایسوس مونتاژی ها هم از جعبش مشخصه اگه اشتباه نکنم، فارسی نوشته روش ...

کلا از این مانیتور های گیمینگ خوشم نمیاد مخصوصا سامسونگ، رنگ ها خیلی اغراق شدن و منی که روزی بیشتر از 12 ساعت پشت سیستمم خیلی خستگی چشم میاره ... حالا شایدم بحث سلیقه ایی باشه و من عادت نداشته باشم .... 

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، vandelin گفته است:

یه موردی که هست این مونتاژ ایران هارو که دارم، درسته مشخصه کیفیتش پایینتره ولی باز تو رنج قیمت خودشون هم خوبه.

یه دونشو دادن به من واسه بررسی، هم من به غلط کردن افتادم هم اونی که داد به ما واسه بررسی.

آخر بررسی نوشتم مانیتوره به درد تبلیغات محیطی میخوره، کیلویی بخری کنار هم بزاری ویدیو تبلیغاتی پخش کنند.

لینک به دیدگاه

حالا فارق از بودجه و ... الان استاندارد مانیتور دیگه 2k هست ،حالا بیای یه هزینه ای انجام بدی و بعد فول اچ دی بخری! حرکت جالبی نیست،یه دست دوم(استوک) مارک بخری که کارتو راه بندازه بنظرم بهتره .

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، vandelin گفته است:

یه موردی که هست این مونتاژ ایران هارو که دارم، درسته مشخصه کیفیتش پایینتره ولی باز تو رنج قیمت خودشون هم خوبه. البته مال من سری vc هست که ارزونتره ولی vz هم فکر میکنم در حد 10 مین کار کردم و همین بود اونم، و خب قبلش با 2470 1 سالی کار کرده بودم و البته نمایشگر اصلیم سونی 40 هست و lcd ، شاید کلا منسوخ شده باشه اما با 40 اینچ بودش به مراتب کیفیت تصویر و رنگ بهتری داره از این ایسوسه ! حالا شایدم به خاطر این باشه که رو این دو مانیتور خودم خیلی وقت واسه کالیبره گذاشتم. موضوع اینه این ایسوسه یه جوریه تصویرش اصن ! ولی خب پنل و اینا مشکل خاصی نداره به جز اینکه خروجی صدای 3.5 میلش کار نمیکنه کلا ! یعنی از اول کار نمیکرد منم دیگه حال گارانتی نداشتم بیخیالش شدم ....

این ایسوس مونتاژی ها هم از جعبش مشخصه اگه اشتباه نکنم، فارسی نوشته روش ...

کلا از این مانیتور های گیمینگ خوشم نمیاد مخصوصا سامسونگ، رنگ ها خیلی اغراق شدن و منی که روزی بیشتر از 12 ساعت پشت سیستمم خیلی خستگی چشم میاره ... حالا شایدم بحث سلیقه ایی باشه و من عادت نداشته باشم .... 

ما سامسونگ دارها هم بدمون نمیاد بنکیو ips بخریم نیست آقا خالیه 1 ساله g5 27 خریدم تنها گوزینه 2k تو اون رنج قیمت بود الانم که هیچی نگیم از قیمتها

بنکیو 2350 داشتم کیفیت رنگ عالی فقط بخاطر 60 هرتز بودن اومدیم سمت این مانیتور معمولی 🥰  کلا va باید با تنظیمات رنگش ور برید تا قابل قبول بشه

لینک به دیدگاه

49 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

ما سامسونگ دارها هم بدمون نمیاد بنکیو ips بخریم نیست آقا خالیه 1 ساله g5 27 خریدم تنها گوزینه 2k تو اون رنج قیمت بود الانم که هیچی نگیم از قیمتها

بنکیو 2350 داشتم کیفیت رنگ عالی فقط بخاطر 60 هرتز بودن اومدیم سمت این مانیتور معمولی 🥰  کلا va باید با تنظیمات رنگش ور برید تا قابل قبول بشه

سامسونگ هیچ مشکلی که نداره هیچ، جز بهترین مانیتور های دنیاست، پنل کوانتوم داتش بهترین که نباشه دومینه !

مشکل و بحث ما سر این مانیتور های داخلی هست که معلوم نیست از کجا اومده، که خب همشونم اینجوری نیستن ولی درصد زیادیشون با نمونه های مشابه یا اصلیشون فرق خیلی زیادی دارن. الان همین مدل های ایسوس داخلی، یه ریویو درست حسابی ازش پیدا نمیشه، یا سر دستشون lg ، سرچ میکنی اصن همچین مدلی تو سایت های خارجی نیست ! گزینه اول دیجی کالا رو میاره :| باز اینم بگم که به خاطر قیمت پایینشون معمولا نمیشه ایراد زیادی بهشون گرفت.

وگرنه بنکیو هم یه برند کاملا معمولیه تو بحث مانیتور و درصد زیادی از معروفیش رو مدیون پنل TN های رفرش بالاشه، تا چند سال پیش هرکی competitive باز بود فقط یه اپشن داشت، بنکیو ! وگرنه من تو عمرم ندیدم مثلا یکی مانیتور واسه کار بخواد، یا حتی فیلم و اینترتینمنت بنکیو پیشنهاد بدن ! 

لینک به دیدگاه

دوستان یک مورد دیگر هم پیدا کردم که فکر میکنم میتونه گزینه خوبی برای کاربری من باشه .

https://www.lioncomputer.com/product/6r68l/LG-24MK600M-24Inch-75Hz-5ms-IPS-Monitor

کسی تجربه استفاده ازش رو داره یا این هم از این مدلاس که مونتاژ داخله ؟😕

لینک به دیدگاه

البته یک مورد دیگه هم هست و قبلا هم بهش اشاره کرده بودم ، قیمتش از بودجه من بیشتره اما امکانات بیشتری داره .

https://www.lioncomputer.com/product/glj4j/ASUS-TUF-Gaming-VG24VQE-23-6-Inch-165Hz-FHD-Curved-Gaming-Monitor

بنظرتون ارزشش رو داره بودجه رو افزایش بدم و برم سراغش ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...