رفتن به مطلب

سرویس کاهش پینگ!

MSF_SE7EN
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

7 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

درود

بنده  پینگ هینت داشتیم، تا 4 روز پیش کار میکرد، پینگم توی گیم 80 تا 90 بود، درسته نوسان داشت اما کار راه انداز بود،

بعداز اینکه سرویسم تموم شد، دیگه امکان تمدید یا خرید نداره.... اگر با 200 تومن پینگ ثابت به آدم میدن، اوکی، اما قول میدم همون 200 تومنی هم کلی پکت لاست و نوسان داشته باشه....بیخودی گرونه..

اگزیت لگ بگیر پول به این سرویس های داغون ایرانی نده.

لینک به دیدگاه

23 دقیقه قبل، mrp7 گفته است:

اگزیت لگ بگیر پول به این سرویس های داغون ایرانی نده.

داداش این قیمتای تخیلی چیه انصافا، ماهی 275 تومنه این :|

لینک به دیدگاه

51 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است:

داداش این قیمتای تخیلی چیه انصافا، ماهی 275 تومنه این :|

اولا گفتم که با تخفیف بلک فرایدی، الان هم چک کردم 44 درصد تخفیف داره اشتراک سالیانه اش به دلیل سال نو میلادی.

دوما اگه با آی پی کشور برزیل برید توی سایتش قیمت اش نصف میشه (مثل استیم). فروشنده های ایرانی هم همینکار می کنن

https://exitl.ag/D-New-Year

لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، mrp7 گفته است:

اولا گفتم که با تخفیف بلک فرایدی، الان هم چک کردم 44 درصد تخفیف داره اشتراک سالیانه اش به دلیل سال نو میلادی.

دوما اگه با آی پی کشور برزیل برید توی سایتش قیمت اش نصف میشه (مثل استیم). فروشنده های ایرانی هم همینکار می کنن

https://exitl.ag/D-New-Year

خودتون تست کردین این رو؟ این که اصلا فکر نکنم کار کنه! دقیق یادم نیست این بود یا نه ولی زمانی که نت سالمم بود کار نمیکرد!

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

نه ببینید، به یه سرور راحت 500 نفر میتونن وصل بشن و هیچ مشکلی هم ندارن، اما وقتی این تعداد اتصال به 50 60 تا میرسه، ترافیک خروجی به اون ایپی مانیتور میشه و اگه تشخیص بدن سرور داره کار خاصی میکنه، فیلترش میکنن. شبا هم محدودیت ها بخاطر ترافیک شبانه و... کلا کمتر میشه، بخاطر همینه که فکر میکنید چون خلوت میشه، به سرور وصل میشن.

نظرتون در مورد سرویس الکترو چیه ؟
وقتی که از DNS این شرکت استفاده میکنیم یا با OV پی ان به سرورهاشون وصل میشیم ، چه اطلاعاتی میتونن از ما ذخیره کنن ؟

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، m.reza گفته است:

وقتی که از DNS این شرکت استفاده میکنیم یا با OV پی ان به سرورهاشون وصل میشیم ، چه اطلاعاتی میتونن از ما ذخیره کنن ؟

من از dns 78.157.42.100 و 101....... برای وارزون2 استفاده میکنم یک کلام عالیه فقط نمیدونم چرا کف پام میخاره🤣

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

من از dns 78.157.42.100 و 101....... برای وارزون2 استفاده میکنم یک کلام عالیه فقط نمیدونم چرا کف پام میخاره🤣

من هم بیشتر از یک ساله برای پابجی موبایل استفاده میکنم و راضی ام .
منتها سوالی که برام پیش اومده اینه که چرا باید همچین کاری انجام بدن . این همه هزینه سرور ، نگهداری ، پشتیبانی ، طراحی سایت و اپلیکیشن . چی بهشون میرسه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
4 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است:

والا نه تنها بنده بلکه همه رفیقام که پینگ هینت داشتیم به هیچ عنوان قابل بازی نبود مگر تا ساعت 1 نیمه شب! که به نظرم منطقی ترین دلیلش ینه که خیلیا اون موقع دیگه دست از وصل شدن به سروراش میکشیدن و کمی خلوت تر مشید ، کسی که بیاد بخاطر نایاب شدن چیزی قیمتش رو یک شبه 10 برابر کنه هیچ جای همدردی و دوستی رو باز نمیذاره، قبل از این اتفاقات تمام قیمتای اینا از ماهی 15 تا 30 تومن بود الان زیر 180-200 تومن نیست بعضیاشونم که خیلی دیگه موش شدنو ماهی 400 تومن زدن انگار مردم پول چاپ میکنن، از آخرین باری که روی استیم تونستم یه گیم پیش خرید کنم نمیدونم ند سال گذشته بخاطر شرایط موجود حالا بیام ماهی 200-400 تومن پول یه کانکشن بدم که فقط یه ساعتی از شبانه روز میخواد مثل آدم سرویس بده و اونم پر لگ و مشکلات

ببینید، به این سادگی نیست، هزینه های سرور به شدت بالا رفته، سرور های خارجی رو میتونیم مستقیم از سرویس دهنده ها بگیریم که افزایش هزینه ها معلوم نشه، قبل تر، این پروتکل ها مخصوصا سافت اتر روی لینک بین الملل کار میکرد، اما الان از کار افتاده، چاره ش تونل با یه سرور ایرانیه، سرور ایرانی به رم 1 گیگ و 1 هسته و حجم ماهانه 5 ترا، تو برج میلاد و آسیاتک، 79 تومن بود! الان سرویس رم 1 تک هسته با ترافیک ماهی 300 گیگ از 250 هزار تومن شروع میشه!

من خودم واسه وصل شدن بی دردسر به گیم، یه سرور ایران و یه سرور آلمان ست کردم، سرور آلمان وی2 میزنه، سرور ایران وصل میشه به وی2 آلمان، یه SOCKet Secure 5 خروجی میده، از طریق اون ساکس5 اپن وی میزنم به سرور آلمان! پینگ هم خیلی خوب بهم بده 110 عه، در صورتی که پینگم مستقیم تا سرور آلمان، 85 عه.

واقعا هم نمیشه ریسک کرد و الان هر سرور رو به بیش از 10 20 نفر فروخت، من اصلا دلیل هزینه ی بالا رو توجیه نمیکنم، چون واقعا خیلیا زیاد میگیرن، اما میگم بدونید که اوضاع چجوریه.

41 دقیقه قبل، m.reza گفته است:

نمیدونم الکترو چی هست، ببینید به طور کلی هر سروری که بهش وصل بشید، میتونه دیتای شما رو رصد کنه، اما خود اپن و پ ن به طور پیشفرض چیزی نشون نمیده، مگه اینکه دست ببرن توی کد و بگن هر دیتایی که اومد ضبط کن، ازونور اتصال ها همه شون رمزنگاری داره و دیتایی که از شما ضبط میکنن، نمیتونن دیکریپت کنن و به دردشون نمیخوره، رصد کردن دیتای شما به این آسونی هم نیست، تهش فقط کانکشن هاتون رو توی فایروال مانیتور میکنه و فقط میفهمه شما مثلا به فلان آیپی دارید تبادل دیتا میکنید که مثلا اون ایپی برای فلان سایته.

پ.ن: برگام، من نوشته بودم SOCKet Secure 5 خودش تبدیل کرده به SOCKet Secure 5، برادران عزیز من برای دانلود مداحی از این سرویس استفاده میکنم، ببخشید!

پ.ن2: بازم برگام، بالا هم نوشتم س.ا.ک.س.5 دوباره تبدیل شد به SOCKet Secure 5

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است:

خودتون تست کردین این رو؟ این که اصلا فکر نکنم کار کنه! دقیق یادم نیست این بود یا نه ولی زمانی که نت سالمم بود کار نمیکرد!

داداش تست نکرده مگه مرض دارم بیام اینجا بگم بخرید؟ اصلا پست منو توی تاپیک خوندی؟ هر روز ازش استفاده می کنم. اکانت بسازی ۳ روز رایگان میده میتونی خودت تست کنی 😶😶😶

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

41 دقیقه قبل، mrp7 گفته است:

داداش تست نکرده مگه مرض دارم بیام اینجا بگم بخرید؟ اصلا پست منو توی تاپیک خوندی؟ هر روز ازش استفاده می کنم. اکانت بسازی ۳ روز رایگان میده میتونی خودت تست کنی 😶😶😶

والا کار نکرد برای مکا متاسفانه کل کانکشن بلاک میشه و اصلا نمیشه داخل منو گیم رفت چه برسه بخواد مچ پیدا کنه

لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است:

والا کار نکرد برای مکا متاسفانه کل کانکشن بلاک میشه و اصلا نمیشه داخل منو گیم رفت چه برسه بخواد مچ پیدا کنه

کدوم گیم،کدوم سرور، اسکرین شات از تنطیمات اپلیکیشن ‌

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، mrp7 گفته است:

سلام

داداش چطوری میتونیم خرید کنیم؟

لینک به دیدگاه

39 دقیقه قبل، mrp7 گفته است:

سلام، والا خدمت شما اصلا وقتی روشن میکنی اجازه ورود به گیم رو نمیده

exitlag.png

exitlag-2.png

آپدیت: کلی با تنظیماتش ور رفتمو بالاپایینش کردم بالاخره درست شد و کار هم میکنه با تشکر از شما حالا میمونه هزینش دیگه باید بپرسم ببینم چقدر در میاد این سرویس

از لحاظ پینگ و لگ هم خوب بود مشکل خاصی نداشتم داخل گیم باهاش

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است:

سلام، والا خدمت شما اصلا وقتی روشن میکنی اجازه ورود به گیم رو نمید

آپدیت: کلی با تنظیماتش ور رفتمو بالاپایینش کردم بالاخره درست شد و کار هم میکنه با تشکر از شما حالا میمونه هزینش دیگه باید بپرسم ببینم چقدر در میاد این سرویس

اره یکم با تنظیمات advanced route ور بری درست میشه بعضی وقتا دیفالتش ممکنه کار نکنه. الان برای برای Hunt چه تنظیماتی گذاشتی که کار می کنه؟ ریجن هم بهتره روی all regions نذاری، یکی از سرور های اروپا را انتخاب کن

در ضمن مشابه این برنامه UUbooster هم هست که رایگانه فعلا. هم از تحریم رد میشه هم بازی های فیلتر را باز می کنه. https://www.uubooster.com/

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است:

exitlag.png

exitlag-2.png

شما قبلش  بدون قندشکن یا کاهش پینگ میتونستی وارد سرورهای hunt بشی ؟

....

من برای دیویژن 2 میخوام... لامصب این گیم به هیچ چی راضی نمیشه.... فقط پینگ هینت برای من حریفش میشد.... کلی قندشکن روش تست کردم همشون یا وصل نمیشه یا پینگ وحشتناکه....

خالی خالی هم که اصلا وصل نمیشه که دلم خوش باشه!!

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mrp7 گفته است:

اره یکم با تنظیمات advanced route ور بری درست میشه بعضی وقتا دیفالتش ممکنه کار نکنه. الان برای برای Hunt چه تنظیماتی گذاشتی که کار می کنه؟ ریجن هم بهتره روی all regions نذاری، یکی از سرور های اروپا را انتخاب کن

در ضمن مشابه این برنامه UUbooster هم هست که رایگانه فعلا. هم از تحریم رد میشه هم بازی های فیلتر را باز می کنه. https://www.uubooster.com/

والا از قسمت Advanced سه پورت رو UDP گذاشتم و فقط یکی رو به اجبار خود برنامه TCP تنظیم کردم اوکی شد

57 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است:

....

من برای دیویژن 2 میخوام... لامصب این گیم به هیچ چی راضی نمیشه.... فقط پینگ هینت برای من حریفش میشد.... کلی قندشکن روش تست کردم همشون یا وصل نمیشه یا پینگ وحشتناکه....

دیویژن که به قول خارجیا Bad habit هست اصلا چند ساله الان اومده آدم سیر نمیشه مخصوصا event قبلیه که لباس های باحال میداد خیلی پلی دادم تا بتونم بگیرمش رنک ایجنت من شده 1400 خودم هنوز نمیدونم چطور از بس پلی دادم اینو😂

حالا با این برنامه که دوستمون دادن تست میکنم اگه با تنظیمات خاصی موفق شدم اینجا میذارم

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

....

دوست عزیز اوکیه با این Exitlag دیویژن 2 هم تنظیمات فرانکفورت گذاشتم از Advanced هم همه پورتارو تا جایی که میتونی UDP کن

لینک به دیدگاه

45 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است:

والا از قسمت Advanced سه پورت رو UDP گذاشتم و فقط یکی رو به اجبار خود برنامه TCP تنظیم کردم اوکی شد

دیویژن که به قول خارجیا Bad habit هست اصلا چند ساله الان اومده آدم سیر نمیشه مخصوصا event قبلیه که لباس های باحال میداد خیلی پلی دادم تا بتونم بگیرمش رنک ایجنت من شده 1400 خودم هنوز نمیدونم چطور از بس پلی دادم اینو😂

حالا با این برنامه که دوستمون دادن تست میکنم اگه با تنظیمات خاصی موفق شدم اینجا میذارم

کلا از یک تایمی بعد کنترل SHD از دست آدم در میره... من متوجه نشدم که رسیدم 3500... XD.....

...

سپاس بابت اطلاع رسانی ، حتما امشب میرم تست میکنم.

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است:

exitlag.png

exitlag-2.png

سلام

من با شاتل بدون هیچی میتونم هانت پلی بدم

پینگم 90 هست استیبل

البته تقریبا یک هفته هست که فیکس شده

قبلش از هات اسپات استفاده میکردم که اونم استیبل بود با پینگ 120 سرور هلند

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، hosin گفته است:

سلام

من با شاتل بدون هیچی میتونم هانت پلی بدم

پینگم 90 هست استیبل

البته تقریبا یک هفته هست که فیکس شده

قبلش از هات اسپات استفاده میکردم که اونم استیبل بود با پینگ 120 سرور هلند

برای من یه یکی دوماهی هست بدون کاهش پینگ وصل نمیشه به سروراش قبلش اوکی بود، الانم که با کلی لگ و دیلی ماشلله بازم event گذاشتن هرچی esp  و aimbot هست ریخته توی بازی مثل مور و ملخ فاجعست از لحاظ آنتی چیت ولی واقعا گیم خاصی هستو لنگش نیست توی استیم

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است:

برای من یه یکی دوماهی هست بدون کاهش پینگ وصل نمیشه به سروراش قبلش اوکی بود، الانم که با کلی لگ و دیلی ماشلله بازم event گذاشتن هرچی esp  و aimbot هست ریخته توی بازی مثل مور و ملخ فاجعست از لحاظ آنتی چیت ولی واقعا گیم خاصی هستو لنگش نیست توی استیم

من همین امروز لول 50 شدم و دیگه بازی نمیکنم تا ایونت بعدی

هنت همون 2017 2018 خوب بود

بعدش دیگه ری.....دن تو بازی

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است:

دوست عزیز اوکیه با این Exitlag دیویژن 2 هم تنظیمات فرانکفورت گذاشتم از Advanced هم همه پورتارو تا جایی که میتونی UDP کن

فقط باید حواستون باشه بعضی بازی ها مثلا World of Warcraft فقط با TCP ساخته شدن و اگه UDP فعال کنید قطع میشن. و بلعکس بعضی بازی ها مثل Overwatch فقط باید UDP باشه.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

با DNS های زیر بازی فورتنایت اجرا شد ، فقط روی اینترنت مخابرات روی اینترنت همراه اول کار نکرد

78.157.42.100

78.157.42.101

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...