رفتن به مطلب

آیا کارت گرافیک rtx 3060 12gig به این سیستم میخوره؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام وقت بخیر

یکی از رفقا تو کار سخت افزار هستش جدیدا یه 3060 دستش رسیده میگه خیلی کم کارکرده میشه گفت حدودا 10 درصد کار کرده . میخواستم بدونم:

1) میزان کارکردش رو از کجا میشه فهمید ؟

2 ) آیا برای سیستم من با کانفیگ زیر سازگاری داره؟

core i7 860 

MB:gigabyte p55aud3

ram 20gig

power :green580

و اینکه قیمتش رو 14 تمن میگه . به نظرتون منصفانه هستش؟

پیشاپیش سپاسگزارم

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، behzadd گفته است:

سلام وقت بخیر

یکی از رفقا تو کار سخت افزار هستش جدیدا یه 3060 دستش رسیده میگه خیلی کم کارکرده میشه گفت حدودا 10 درصد کار کرده . میخواستم بدونم:

core i7 860 

ram 20gig

پیشاپیش سپاسگزارم

عزیز با این کانفیگ باتلنک شدید خواهی داشت و عملا قدرت گرافیک اصلا نمیتونه خودش رو نمایان کنه

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، behzadd گفته است:

سلام وقت بخیر

core i7 860 

ram 20gig

پیشاپیش سپاسگزارم

سلام. برای سیستم شما مناسب نیست. قیمت هم زیاد گفتن.

لینک به دیدگاه

3060 بسته به کارکرد و وضعیت  نهایتا 10 تومنه. 

ویرایش شده توسط Lawrence
لینک به دیدگاه

دوست عزیز 

عملا شما باید بکوبی از نو بسازی

کارت گرافیک کارتو راه نمیندازه

ایضا قیمت ۳۰۶۰ دست دو،چه ده درصد کار کرده باشه چه ۵۰ درصد(که معیار قابل تشخیصی نداره به اون صورت)۱۴ تومن نیست!

دوستان بهتر قیمت دستشونه ولی فک کنم قیمت حدود ۹ تومن باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرافیک لاستیک نیست که بگن 10 درصد کار کرده و هنوز 90 درصد مونده! با معیار هایی مثل تمیز بودن ظاهری کارت و اسکور کارت توی بنچمارک های معتبر و مقایسه با اسکور های موجود و بررسی دما، میشه گفت کارت تمیز و سالمه یا اینکه عمرشو کرده.

با سیستم شما سازگاره، اما شدیدا گلوگاه دارید و توی گیم ها روز نهایت بتونید فول اچدی با vsync روی 30 فریم پلی بدید، چیزی که حتی با یه 1060 هم میتونید بهش برسید.

3060 آکبند هم الان زیر 14 پیدا میشه، ماین شده رو دوستان 7500 هم دیدم گذاشتن، زوتک هم دیدم اکبندش موجوده و حدود 12 قیمت خورده

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، behzadd گفته است:

سلام وقت بخیر

core i7 860 

ram 20gig

پیشاپیش سپاسگزارم

یاد ماینرهای افتادم که تاپیک فروش میزنن گرافیک فقط برای گیم استفاده شده (یه عکس هم از گرافیک داخل کیس میزارن در حالی که کابل برقش وصل نیست)

دوری کن از این رفیقا  منظورش 10% مونده هست  گرافیک کارکرده شانسی شده 1 به 1000 حرف با واقعیت یکی باشه

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

سلام فک میکنم کلا تصویر نمیده

تا جایی که اطلاع دارم گرافیک های pcie 4 فقط روی مین های pcie 4 و pcie 3 جواب میدن . شما باید حداقل یه i7 نسل ۴ تهیه کنی که هم جواب بده هم فریم ریت خوبی بگیری حتی اگه با این هم تصویر بگیری فریم ریت بالایی نمیده 

بعد این که 3060 کارکرده بدون گارانتی حدود ۷ تومنه گولت نزنن گرون بدن . گارانتی دارشم نهایت ۸ ۹ تومنه

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما هزینه کارت رو باید بذارید کلا سیستم ببندین از اول

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، behzadd گفته است:

سلام وقت بخیر

core i7 860 

MB:س

ram 20gig

پیشاپیش سپاسگزارم

گلوگاه شدید داری.من حتی شک دارم که تصویر بده.خیلی داره گرون میده.هدفت از تعویض گرافیک چیه؟پاورت چند سال کارکرده؟

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است:

گلوگاه شدید داری.من حتی شک دارم که تصویر بده.خیلی داره گرون میده.هدفت از تعویض گرافیک چیه؟پاورت چند سال کارکرده؟

گلوگاه چی هستش؟ 

هدف مثلا اجرای بازی هست .الان روش gtx760 فعاله .میخواستم مثلا ارتقاعش بدم.کل این سیستم رو سال 90 اینا خریدم .یعنی 11 سال کارکرده . البته اون موقع کارت gtx460 داشتم .760 رو دو سال پیش گرفتم

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است:

فرض کنید شما میخواهید یک استخر خیلی بزرگ (کارت گرافیک) رو با یک پمپ آب خیلی قدیمی و کم توان (سی پی یو) پر از آب کنید ، مسلما این کار خیلی زمان بر هست.برای گیم های جدید سی پی یو باید از لحاظ پردازشی بتونه کارت گرافیک رو به خوبی ساپورت کنه که این در مورد سیستم شما صدق نمیکنه

لینک به دیدگاه

17 دقیقه قبل، behzadd گفته است:

گلوگاه چی هستش؟ 

هدف مثلا اجرای بازی هست .الان روش gtx760 فعاله .میخواستم مثلا ارتقاعش بدم.کل این سیستم رو سال 90 اینا خریدم .یعنی 11 سال کارکرده . البته اون موقع کارت gtx460 داشتم .760 رو دو سال پیش گرفتم

یعنی موتور بنز رو ژیان بزاری بازم بیشتر 50 تا نمیتونه بره. چرا چونکه زور ژیان بیشتر 50 تا نیس. تو این مثال 3060 موتور بنزه و سیستم شما حکم اون ژیان.

الان سیپیو و رم و تمام قطعات شما تمام قد زورشون رو بزارن  نمیتونن پردازش لازم رو تامین کنن. درنتیجه اش کارت 3060  مثلا با نصف قدرتش کار میکنه. . باعث میشه تفاوتی با اون 760 که دارید نبینید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...