رفتن به مطلب

در شاد بودن به خود نمره چند می دهید؟!

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

خوب دوستان شد 142 !؟:دی

کی میتونه رقابت کنه.

ادامه در پست بعد...

پست قبل صرفا جهت شوخی بود و نمره واقعی من 82 هست :دی

لینک به دیدگاه

سلام رفقا

من اول نمیدونستم باید چطور حساب کنم امتیازم وسطاش از 150 زده بود بالاrolling%20on%20the%20floor.gifعطا جون دستت درد نکنه فقط این نکته ی امتیاز دهی رو قرمزش کن. :D

بیشترین امتیار رو کی آورده؟ مال من شد 132

لینک به دیدگاه

آقا بی کار بودی این تست رو گذاشتی ؟

تازه فهمیدم چقدر تو زندگی کسری دارم . اونم چه چیزایی که جبرانش واقعا سخت هستش . فقط میخواستم یه مطلب رو عرض کنم اونم اینه که این تست به خیلی چیزها بستگی داره . من 2 تا از مهم ترین هاشو میگم .

1- سن ( این که شما الان تو چه سنی هستی ) چون مطمئنا افکار و اندیشه های یه آدم 30 ساله با یه آدم 18 ساله فرق میکنه )

2- این که جزء کدوم یک از قشرهای جامعه هستی . و خیلی چیزهای دیگه

بزارید برای روشن تر شدن حرفم یک مثال بزنم . مثلا یه آدم 18 ساله با داشتن یک دوست دختر شاید زندگی رو پر عشق ببینه و به خودش 5 امتیاز بده ولی یه آدم 30 ساله با داشتن همسر به خاطر نداشتن فرزند تنها 1 امتیاز به خودش بده

یا مثلا یه آدم 35 ساله با داشتن همسر و فرزند خوب به خاطر از دست دادن پدرو مادرش اصلا امتیازی به خودش نده . اینه که میگم سن و سال و افکار و اندیشه های هر فردی تو دوره های مختلف زندگی متفاوت هستش .

برای دومی مثالی نمیزنم چون شاید خدایی نکرده به کسی بر بخوره .

بنده آدمی هستم که یک روزم بدون شوخی و خنده نگذشته و اصلا آدم پول پرست و پر استرسی نیستم . به هیچ عنوان خودم رو آدم افسرده ای نمیدونم . ولی تو این تست امتیازم به نظر خودم بیشتر از 75 نمیشه . البته با سنی که دارم ماشاء الله سن خرسو داریم دیگه 34 سال :D

فکر میکنم دوستان که زحمت میکشن و امتیازشون رو اعلام میکنن سن خودشونم بگن خیلی بهتر باشه . به نظرم آخرش بیایم یه نگاه بندازیم ببینیم چه سنی شادترین افراد رو داره و آخرش مثلا 3 نفر رو انتخاب کنیم بگیم مثلا تو سوال X چند امتیاز به خودت داری و چرا . اینجوری طرز فکر افراد تو اون سن هم مشخص میشه و ببینیم تفاوتی با هم دارن یا نه

لینک به دیدگاه

سلام رفقا

من اول نمیدونستم باید چطور حساب کنم امتیازم وسطاش از 150 زده بود بالاrolling%20on%20the%20floor.gifعطا جون دستت درد نکنه فقط این نکته ی امتیاز دهی رو قرمزش کن. :D

بیشترین امتیار رو کی آورده؟ مال من شد 132

داداش تبریک میگم شما خیلی شادی خودتو به دیوونه خونه معرفی کن (ناراحت نشی!)

حتما شما هم سرشار از عشقی؟

آره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش تبریک میگم شما خیلی شادی خودتو به دیوونه خونه معرفی کن (ناراحت نشی!)

حتما شما هم سرشار از عشقی؟

آره؟

احسان جان از دوستان گل من هستند و ایشون سرزندگی در چهرشون موج میزنه.

نه اینکه کسی امتیاز بالا میاره ادم سرخوشی باشه ،بلکه آدم سرزنده و سالمی هست که در این شرایط اینقدر تونسته سرزنده و سرحال و شاد بمونه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من 117 شدم /

این پدر عشق بسوزه بسوزه بسوووووووووزه که به خاطرش شدم 117

جالب بود عطا مرسی @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینقدر گیر ندین دیگه خوب تقریبا همتون از 100 رفتین بالا .... اونایی هم که پایین 100 گرفتن مردونگی کردن که ماها بریم بالا !! والا به جان خودم !!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دیدم دوستان همه ماشالله شاد و سرزنده هستن.، ازشون انرژی گرفتم.

الان که دوباره تست گرفتم شدم 150 :D . میدونید چیه اون سری تو بدن سازی بودم، بدنم ول نکرده بود. امروز ریکاوری انجام دادم، نتیجه این شد. :lol:

اما جدا دوستانی که در این تست نمره بالایی گرفتن، میتونه بخاطر این گزینه باشه:

20ـ در هر موقعیتی، نیمه پر لیوان را می‌بینم.

در واقع میشه گفت تو هیچ پله ای صفر به خودشون ندادن. البته نمیگم حتما باید اینطورباشه اما شاید هم واقع گرایانه نباشه. با این اوضاع(سر بسته) اگه ما بخوایم بالای 120 باشیم، اونایی که اونور هستن لاید بالای 1200 هستن دیگه!

امیدوارم همگی همیشه سلامت و شاد زندگی کنید @};-

لینک به دیدگاه

83

:-?

داداش محمد شما که از آواتارت معلومه چه خبره ولی....

بی خیال بابا کیف دنبا رو بکن

مثه من که الان بی هدف شدم

بشین پا کامپیوتر از 9 صبح تا سه شب

الان پست های من تو این انجمن هست واسه ساعت 3- چهار و یا پنج صبح !

خدا به خیر بگذرونه

یه روز بی هدف واسه من مثله بد بختیه

لینک به دیدگاه

داداش محمد شما که از آواتارت معلومه چه خبره ولی....

بی خیال بابا کیف دنبا رو بکن

مثه من که الان بی هدف شدم

بشین پا کامپیوتر از 9 صبح تا سه شب

الان پست های من تو این انجمن هست واسه ساعت 3- چهار و یا پنج صبح !

خدا به خیر بگذرونه

یه روز بی هدف واسه من مثله بد بختیه

:D خوشم میاد خودت نتیجه گیری میکنی :D

میخواستم یه چیزی بگم مونده بودم چطوری بگم که خیلی ناراحتت نکنه:

شدی عینهو این پیرزن های محل قدیممون از دم صبح تا دم غروب میشینی جلوب دربِ فروم ها به همه عالم و آدم گیر میدی rolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gif

...........................................................................................................................................

ویرایش شده توسط well*attend
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

هرچی زور زدم نیومد بالای 114 :D

اما تا دوسال دیگه به خودم و شما قول میدم حتما میاد بالای 120!(برم سربازی برگردم :x )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نیماجان نمرت که خوبه !!

لینک به دیدگاه

منظور از شاد بودن صرفا باز بودن نیش آدم نیست . بلکه معانی خیلی وسیعی داره که باید خودتون بهتر از من بدونید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...