رفتن به مطلب

راهنمایی خرید مانیتور جدید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

مانیتیور فعلی من samsung syncmaster 933 که تقریبا ۱۰ سال روزی ۸ ساعت کار کرده و هنوز سالم و با کیفیت

به نظرتون چند سال دیگه مانیتور خودم کار میده و بفروشمش یا نه؟

برای کار طراحی وب و متن بیشتر آیا مانیتورهای الان کیفیت خوبی دارن و ارزش خرید دارن و این full hd بودن و امکانات جدیدار مثل eye چقدر تاثیر داره و تجربه بهتری داره موقع کار؟

با توجه به اینکه اخیرا دوتا تلویزیون تی سی ال ۵۰ و ۳۲ اینچ مادیران خریدیم کیفیت ۳۲ واقعا افتضاح حتی نسبت به تلویزیون های ۱۲ سال پیش و پشیمون شدیم! ولی ۵۰ اینچش عالی... الان مانیتوری که کیفیتش تو رنج اقتصادی خوب دراومده باشه تو بازار چی هست؟

مثلا huawei display 23.8 دیدم پرفروش کیفیت خوبی داره؟ یا بنکیو

ویرایش شده توسط drsherman
لینک به دیدگاه

21 دقیقه قبل، drsherman گفته است:

سلام

مانیتیور فعلی من samsung syncmaster 933 که تقریبا ۱۰ سال روزی ۸ ساعت کار کرده و هنوز سالم و با کیفیت

به نظرتون چند سال دیگه مانیتور خودم کار میده و بفروشمش یا نه؟

برای کار طراحی وب و متن بیشتر آیا مانیتورهای الان کیفیت خوبی دارن و ارزش خرید دارن و این full hd بودن و امکانات جدیدار مثل eye چقدر تاثیر داره و تجربه بهتری داره موقع کار؟

با توجه به اینکه اخیرا دوتا تلویزیون تی سی ال ۵۰ و ۳۲ اینچ مادیران خریدیم کیفیت ۳۲ واقعا افتضاح حتی نسبت به تلویزیون های ۱۲ سال پیش و پشیمون شدیم! ولی ۵۰ اینچش عالی... الان مانیتوری که کیفیتش تو رنج اقتصادی خوب دراومده باشه تو بازار چی هست؟

مثلا huawei display 23.8 دیدم پرفروش کیفیت خوبی داره؟ یا بنکیو

سلام عزیز بودجه چقدر دارید ؟ نکته دوم سعی کنید مانیتور با پنل VA تهیه کنید چشم را کمتر خسته می‌کنه. 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، zen گفته است:

سلام عزیز بودجه چقدر دارید ؟ نکته دوم سعی کنید مانیتور با پنل VA تهیه کنید چشم را کمتر خسته می‌کنه. 

اقتصادی برای گیم نمی خوام

تا ۶ تومن ابعاد تا ۲۳"

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، drsherman گفته است:

اقتصادی برای گیم نمی خوام

تا ۶ تومن ابعاد تا ۲۳"

Gw2270h benq

Samsung ls24a310nh

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ در 09:13، zen گفته است:

Gw2270h benq

Samsung ls24a310nh

این مدل سامسونگ تو بازار نیست مدل ls22f330nh پنل va بگیرم خوبه یا هواوی؟ سامسونگ ها استوک؟ گارانتی درست درمون دارن؟ 

لینک به دیدگاه

38 دقیقه قبل، drsherman گفته است:

این مدل سامسونگ تو بازار نیست مدل ls22f330nh پنل va بگیرم خوبه یا هواوی؟ سامسونگ ها استوک؟ گارانتی درست درمون دارن؟ 

هواوی جدیدا موجود کردم تست کردم کیفیت خیلی خوبی داشت نسبت به قیمت.

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱۱/۸ در 20:37، zen گفته است:

هواوی جدیدا موجود کردم تست کردم کیفیت خیلی خوبی داشت نسبت به قیمت.

تشکر شما جایی رو سراغ دارید که تهران حضوری مانیتور به شرط بده پیکسل سوخته نداشته باشه

لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، drsherman گفته است:

تشکر شما جایی رو سراغ دارید که تهران حضوری مانیتور به شرط بده پیکسل سوخته نداشته باشه

عزیز تهران باید بگردی ولی معمولا زیر پنج عدد پیکسل سوخته شامل گارانتی نمیشه و فکر نکنم هیچ کس به شرط بدون پیکس سوخته مانیتور بفروشه.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

طبقه پایین بازار رضا...

گونی گونی مانیتورای دل داره

۲۴ اینچ ۳ تومن

بخر عشق کن من خودم چهار تا خریدم زدم کنار هم...شده شبیه ویو خلبانا😂😂😂

• حالم خوب شد 4
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...