رفتن به مطلب

بین دوراهی

AMI_R
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 
میخوام یه کیبورد دوم بگیرم تا 5 تومن بین V3 mini و G915 TKL موندم🙄
شما کدوم رو پیشنهاد میدیدن
اگه مدل دیگه ای تو این رنج قیمت هست ممنون میشم بگید (ترجیحا فول سایز نباشه)

لینک به دیدگاه

سلام.

برند Redragon تنوع زیادی در مدل های TKL داره. با قیمت مناسب می‌تونید یک کیبورد مکانیکال جمع و جور تهیه کنید.

مدل‌های زیر رو پیشنهاد می‌کنم.

• K596: سوییچ قرمز، هم باسیم میشه استفاده کرد و هم بی‌سیم، استراحتگاه مچ دست آهنربایی داره.
  • K588: کاملا مشابه K596 هست با این تفاوت که سوییچ آبی داره و فقط به‌صورت باسیم متصل میشه.

spacer.png

ویرایش شده توسط Paxton
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Paxton گفته است:

سلام.

برند Redragon تنوع زیادی در مدل های TKL داره. با قیمت مناسب می‌تونید یک کیبورد مکانیکال جمع و جور تهیه کنید.

مدل‌های زیر رو پیشنهاد می‌کنم.

• K596: سوییچ قرمز، هم باسیم میشه استفاده کرد و هم بی‌سیم، استراحتگاه مچ دست آهنربایی داره.
  • K588: کاملا مشابه K596 هست با این تفاوت که سوییچ آبی داره و فقط به‌صورت باسیم متصل میشه.

spacer.png

55 دقیقه قبل، eMineLLL گفته است:

خیلی ممنون بابت پیشنهادها تون 🤗ولی من دنبال کیبورد های وایرلسم همینجوری میزم شلوغ هست نمیخوام شلوغتر شه😂

لینک به دیدگاه

لاجیتکو کلا بیخیال شو.

where-can-i-get-keycaps-for-the-g915-v0-

زیر یک سال به این روز می افته. این عکسم مال 915 هست که کلیداش با 815 یکیه. سایر مدلهاش این مشکلو ندارن و چون شما گفتی وایرلس میخوای گفتم در جریان باشی. کورسیر مشکلی تاحالا تو سطح نت ازش ندیدم.

ویرایش شده توسط Devileytion
لینک به دیدگاه

https://emalls.ir/مشخصات_Adata-XPG-SUMMONER-Gaming-Keyboard~id~4646344

اینم خیلی خوبه، رویه آلومینیوم ، مکانیکی آبی اکثرا، کلید مولتی مدیا، 2600 هم هست(البته الان دیدم نوشتین وایرلس)

ویرایش شده توسط فرهود وطن زاده
لینک به دیدگاه

درود

کیبورد Keychron K6 رو هم میتونید تهیه کنید! تا یکی دو ماه پیش 3500 بود ولی الان 4500 میتونید تهیه کنید هم با سیم و هم بی سیم میتونید استفاده کنید!
https://emalls.ir/مشخصات_Keychron-K6-Brown-switch-Keyboard~id~5012388

لینک به دیدگاه

سلام

خداروشکر الآن تنوع کیبردهای کورسیر تو بازار خیلی خوبه و عمده مدلهاش پیدا میشن(یادش بخیر دوسال پیش حکم طلا داشتند محصولات کورسیر از پاور و کیس تا کیبرد و..)

بنظرم با توجه به حسن شهرت و کیفیت واقعا خوب کورسیر حتما سراغش برید ولو  با تغییر و در نظر نگرفتن  برخی خواسته هاتون

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، AMI_R گفته است:

خیلی ممنون بابت پیشنهادها تون 🤗ولی من دنبال کیبورد های وایرلسم همینجوری میزم شلوغ هست نمیخوام شلوغتر شه😂

مدل K596 بی‌سیمه

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، Alien87 گفته است:

درود

کیبورد Keychron K6 رو هم میتونید تهیه کنید! تا یکی دو ماه پیش 3500 بود ولی الان 4500 میتونید تهیه کنید هم با سیم و هم بی سیم میتونید استفاده کنید!
https://emalls.ir/مشخصات_Keychron-K6-Brown-switch-Keyboard~id~5012388

سلام ممنون من Q1 کیکرون رو دارم میخوام یکمی تنوع بدم😁

15 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است:

سلام

خداروشکر الآن تنوع کیبردهای کورسیر تو بازار خیلی خوبه و عمده مدلهاش پیدا میشن(یادش بخیر دوسال پیش حکم طلا داشتند محصولات کورسیر از پاور و کیس تا کیبرد و..)

بنظرم با توجه به حسن شهرت و کیفیت واقعا خوب کورسیر حتما سراغش برید ولو  با تغییر و در نظر نگرفتن  برخی خواسته هاتون

آره واقعا کیبورد های کورسیر خیلی باکیفیتن ولی الان تو ایران فقط K70mini موجوده و فقط یه فروشگاه موجود داره اونم با قیمت 7.5🙄

13 ساعت قبل، Paxton گفته است:

مدل K596 بی‌سیمه

سلام ممنون من این مدل رو قبلا برای تست خریده بودم ولی طراحیش دلمو زد😶

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...