رفتن به مطلب

تعداد کاربران ویندوز7 در آستانه سبقت از ایکس‌پی ...

morteza.p
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سرانجام اقتدار ۱۱ ساله ویندوز ایکس پی ظرف چند هفته آینده شکسته شده و تعداد کاربران ویندوز ۷ بیشتر از آن خواهد شد.

یافته‌های موسسه تحقیقاتی نت اپلیکیشن نشان می‌دهد که تا پایان ماه آگوست یعنی سه سال بعد از عرضه ویندوز ۷ تعداد کاربران این نسخه از ویندوز بیشتر از ویندوز ایکس پی خواهد شد.

این در حالی است که تنها چند ماه زمان به عرضه ویندوز ۸ باقی است.

البته پیش از این برخی شرکت‌های تحقیقاتی دیگر مدعی شده بودند ویندوز ۷ توانسته ویندوز ایکس پی را پشت سر بگذارد، اما این ادعا توسط همه موسسات رقیب تایید نشده بود.

ویندوز ایکس پی در می سال ۲۰۱۲ توانسته بود ۴۴.۸۵ درصد از بازار را از آن خود کند که این سهم در جولای سال ۲۰۱۲ به ۴۲.۸۶ درصد کاهش یافت.

همچنین سهم ویندوز ویستا از ۶.۸۸ درصد در می ۲۰۱۲ به ۶.۶۰ درصد در جولای سال ۲۰۱۲ کاهش یافته، اما در مقابل سهم ویندوز ۷ از ۴۰.۵۱ درصد به ۴۲.۲۱ درصد رسیده است.

نسخه‌های مختلف مک هم در مجموع رشد مختصری داشته و حدود ۵ درصد از کل بازار سیستم عامل‌ها را از آن خود کرده‌اند.

سهم سایر سیستم عامل‌ها هم از ۲.۳۵ درصد به ۲.۵۸ درصد رسیده است.

کارشناسان معتقدند با عرضه ویندوز ۸ در ماه های آینده شاهد تغییرات اساسی در بازار سیستم عامل‌ها خواهیم بود.

منبع : ایتنا

لینک به دیدگاه

خیلی جاب بود ویندوز 7برای من که خیلی جالب بوده فقط یه مقدار باسخت افزارام مشکل داشت یعنی با باکسهام ولی با این حال باز هم فقط ویندوز7 رو استفاده میکنم اونم 2نسخه32بیتی و64بیتی

ویرایش شده توسط hazhar-gomashin
لینک به دیدگاه

من که اینطوری کار کردم با سیستم عامل:

98 اکس پی سون و اکس پی با هم اکس پی سون اکس پی سون اکس پی و سون با هم سون لینوکس سون و تا الان سونم

و من که اینقدر با اینا کار کردم معتقدم که واقعا سون از ایکس پی سبک تره

یعنی تو کامپیوتر من ، سرعت با سون خیلی بالاتر از ایکس پی هست

از طرفی اکس پی یه مرض حجم خوری داشت که بعد از مدتی درایو سیم پر میشد ولی سون نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...