رفتن به مطلب

بدبوترين مرد جهان!

panah
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

91-05-612.jpg

مردي هندي 38 سال است كه استحمام نكرده است.

كايلش سينگ» 66 ساله كه لقب بدبوترين مرد جهان را دارد، گفت: از بسياري از افرادي كه روزانه استحمام مي‌كنند، شادتر هستم.

«كايلش» از سال 1974 ميلادي تصميم گرفت، استحمام نداشته باشد. همچنين در اين مدت موهاي خود را كوتاه نكرده كه اكنون طول آن به 182 سانتيمتر رسيد.

«كايلش» كه صاحب شش دختر است، در جواني معتقد بود براي اين كه صاحب فرزند پسر شود بايد حمام نرود و موهاي خود را كوتاه نكند اما با اين كه متوجه شد اين باور اشتباه است، تصميم ندارد موهاي خود را كوتاه كند و حمام برود.

به گزارش ايسنا به نقل از پايگاه اينترنتي oddity central، خانواده اين مرد گفتند: تمام تلاش‌هاي اين مدت ما براي صرف‌نظر كردن او از اين تصميم كارساز نشد. حتي يك روز او را به نزديكي رودخانه‌اي برديم اما پا به فرار گذاشت و گفت كه ترجيح مي‌دهد بميرد تا اين كه حمام برود.

منبع:ایسنا

ویرایش شده توسط eftekhar20
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عجب آدمی هستش / بی منطق

کلاً از مخ تعطیله این یارو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میگم داره یه بویی میاد نگو این پیرمرده اعتصاب حمام کرده !!!

لینک به دیدگاه

از دنیا عقبه

والا چرا دروغ

منم از اول ماه رمضون روزا که حموم نمیرم رفتم ، شبا هم حالشو نداشتم

فقط چند بار سرمو شستم

چند روز پیش دیگه دیدم وضع ناجوره ، رفتم حموم اصلا رنگ پوستم سفید شد، دو کیلو وزن کم کردم(البته احساس سبکی میکردم نه اینکه کم کرده باشم) و......

لینک به دیدگاه

حتما اب رود خونه زیاد تمیز بوده بدبخت هنگ کرده یا شایدم این بد بخت پول نداره ه ه . بیاین یه کمکی بهش بدیم . من یکی که پایه ام ^_^

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

حسال کنید چه زیگیلی بسته این :D

چند لایه روش چرک هستش :D

لینک به دیدگاه

ببخشید ولی 38 سال حمام نرفتن فقط به بدبویی نیست، مشکلات پوستی زیادی برای انسان به وجود میاد. شما خودتون دو روز حمام نرید، کل بدنتون شروع به خارش میکنه. من باور نمی کنم به هیچ وجه که این فرد 38 سال حمام نرفته. البته شاید یواشکی یه کارایی کرده و کسی هم ندیده!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بندازندش تو گونی یدونه صابون هم بگذارند داخلش بندازندش تو رودخانه جایی که آب جریان داره تا تمیز بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...