رفتن به مطلب

برای کارت گرافیک Aorus master rtx 3070 ti چه پاوری مناسب هست؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

اخیراً کارت گرافیک 

Aorus master rtx 3070 ti رو خریداری کرده ام

و به سیستمم با مشخصات:

Rog z690 A

I5 12500

Rog strix 650w

متصل کردم ، و تا الان همه چی خوب بوده ولی یکی از دوستان گفتن که حتماً باید پاورت رو ارتقا بدی ، پاور خودم ۶۵۰ وات هست و زیر فشار اصلا مشکلی ایجاد نکرده ولی خواستم بدونم که الان ارتقای پاور الزامی هستش یا می تونم بعد یه مدت دیگه عوضش کنم؟ و اگه از این پاور ۶۵۰ استفاده کنم کارت گرافیک یا بقیه قطعات امکان داره آسیب ببینند(کارم طراحی مدل های گرافیکی و 3D و آبجکت بازی هستش)؟ چه پاوری پیشنهاد میدید؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

لینک به دیدگاه

درود دوست گرام

پاور توصیه شده برای 3070ti شما 750 یا 850 باید باشه ولی با توجه به مشخصات سیستم شما و البته آینده نگری green 1050 ocdg ...به برند ایرانیش توجه نکنید حرف نداره...

لینک به دیدگاه

سلام عزیز الان نیازی به تعویض پاور نیست اون هم این پاور محشر . 

حداقل ۶۰۰ وات اعلام کردن برای این گرافیک که ۶۵۰ کافیه اما اگه خواستی بعدا عوض کنی یه ۷۵۰ هم کفایت میکنه حتی تا ۳۰۹۰ هم جوابه . نیازی به خرید ۸۵۰ یا ۱۰۵۰ نیست

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

سلام 
290 وات گرافیکه
117 واتم سی پی یو
همون 650 وات کافیه و چون از برند خوب بازارم هست 
اگر در اینده میخای گرافیک رو ارتقا بدی بهتره پاورتم 850 وات از برند تاپ و سرتیفیکت پلاتینیوم یا هم 1000 وات گولد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بهتره حداقل یه پاور 850 بندازید.

یکی از دوستان 3070ti استریکس داشت، با پاور 750، بدون مشکل هم کار میکرد، اما یه موقعایی چراغ یکی یا 2 تا از ورودی های برقش قرمز میشد، دیگه ریسک نکرد و یه 850 انداخت و حل شد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...