رفتن به مطلب

CASE GREEN Z-70 Ultimate

Recommended Posts

• کاربر ویژه

داداش ها سلام

من علاقه شدید به کیس هایی دارم که گرد و خاک کم توش بره تا اصلا نره (احتمالش کمه ولی ...) فکر کنم این کیس خوبی باشه

دوستان گلی که از این کیس استفاده می کنن و یا می خوان سیستم ببندن مخصوص بچه های شرکت لیون خواهشا از تجربش و عکس های مراحل اسمبل با این کیس برام بگذارن ممنون

ویرایش شده توسط ALTEC Lansing
لینک به دیدگاه

دوست عزیز این کیس جزو کیس های خیلی بزرگ هست که برای مادربوردهای با فرم HPTX هم جا داره . بیشتر به درد سیستم های سرور میخوره . قیمتش هم نزدیک به 600000 تومانه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز این کیس جزو کیس های خیلی بزرگ هست که برای مادربوردهای با فرم HPTX هم جا داره . بیشتر به درد سیستم های سرور میخوره . قیمتش هم نزدیک به 600000 تومانه .

ممنون داداش آره قیمتش رو دیدم این کیس x9 رو تازه خریدم اما اگر واقعا بدونم کیس خوبی هست و نسبت به این برتری داره از لحاظ گرد و خاک سریع عوض می کنم . باکی نیست!

ویرایش شده توسط ALTEC Lansing
لینک به دیدگاه

دلت گندس!

جیبتم حسابی پر!

باکی نیست تو این بازار ؟!

همین کیسی که داری عالیه الکی خرج بیخودی نکن

البته من جای تو بودم میرفتم سراغ کیس های کولر مستر

یه سری به دریا کامپیوتر بزن

یه سری کیس های کولر مستر آورده که واقعا شاهکارن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش اگر شما جای من بودی و مجبور می شدی هر دو هفته کل سیستم رو تمیز کنی (در بهترین حالت) باور کن بیشتر از این خرج می کردی

حالا اگر کسی پیدا بشه یه همچین کیسی ببنده و چند تا عکس بگذاره دل ما هم شاد بشه اشکال داره ؟

من فعلا تب محصولات گرین دارم ;)

در مورد جیبم باید بگم الان یه دو ماهی هست تو فکر خرید یه ssd هستم اما پول ندارم B)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کیس الترا تاور کولر مستر از این گرین بهتر عمل می کنه زیبائی بیشتری هم داره. اگه می خواهی اینقدر هزینه کنی یا اولترا تاور کولر مستر بگیر یا لول 10 ترمالتک.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز کیس الترا تاور کولر مستر از این گرین بهتر عمل می کنه زیبائی بیشتری هم داره. اگه می خواهی اینقدر هزینه کنی یا اولترا تاور کولر مستر بگیر یا لول 10 ترمالتک.

حاجی این کولر مستر رو دیدم و فعالیت مغزم برای ثانیه هایی ناپایدار شد !

اسمش به قیافش واقعا میاد COSMOS II

به نظر شما این کیس تو ایران هست ؟

قیمتش چنده ؟

http://www.coolermaster.com/product.php?product_id=6792

لینک به دیدگاه

اون که فکر نمیکنم باشه . چون خیلی جدیده . ولی من مدل Cosmos 1000 رو دیدم اینجا . حدود 370-380 تومان بود فکر کنم .

http://www.coolermaster.com/product.php?product_id=2584

لینک به دیدگاه

حاجی این کولر مستر رو دیدم و فعالیت مغزم برای ثانیه هایی ناپایدار شد !

اسمش به قیافش واقعا میاد COSMOS II

به نظر شما این کیس تو ایران هست ؟

قیمتش چنده ؟

http://www.coolermas...product_id=6792

اگر تهران تشريف دارين، تو طبقات بالاى پاساژ بازار بزرگ موبايل تهران، دو سه تا مغازه هستش كه اجناس لوكس كامپيوترى ميفروشن به قيمت بالا، چند تاشون كيس هاى لوكس كولر مستر رو هم دارن، بد نيست يه سر بزنى شايد پيدا كنى. ;)

منم دنبال كيس استورم تروپر هستم. البته يك قرون پول ندارم. ولى اگه كسى ديد اين كيس رو يه ندا هم به ما بده بلكه رفتيم حداقل از پشت شيشه ملاقاتش كنيم دلمون براش غنج بره. B)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر تهران تشريف دارين، تو طبقات بالاى پاساژ بازار بزرگ موبايل تهران، دو سه تا مغازه هستش كه اجناس لوكس كامپيوترى ميفروشن به قيمت بالا، چند تاشون كيس هاى لوكس كولر مستر رو هم دارن، بد نيست يه سر بزنى شايد پيدا كنى. ;)

منم دنبال كيس استورم تروپر هستم. البته يك قرون پول ندارم. ولى اگه كسى ديد اين كيس رو يه ندا هم به ما بده بلكه رفتيم حداقل از پشت شيشه ملاقاتش كنيم دلمون براش غنج بره. B)

داداش من مشکلم اینه که کل انتخاب های من محدود میشه به قطعاتی که تو چند سایت میگذارن واسه فروش بدون اینکه ببینم و با توجه به جزئیات سایت سازنده ، پوستر ها و عکس ها خریداری می کنم و این فقط به درد چند تا قطعه می خوره اما نه کیس !

اما این از اون کیس هاست که ............... در مورد این چند مغازه لوکس فروش که اگر سایت داشتن خیلی خوب می شد.

بنده یه 24 ساعتی با تهران فاصله دارم :)

لینک به دیدگاه

داداش من مشکلم اینه که کل انتخاب های من محدود میشه به قطعاتی که تو چند سایت میگذارن واسه فروش بدون اینکه ببینم و با توجه به جزئیات سایت سازنده ، پوستر ها و عکس ها خریداری می کنم و این فقط به درد چند تا قطعه می خوره اما نه کیس !

اما این از اون کیس هاست که ............... در مورد این چند مغازه لوکس فروش که اگر سایت داشتن خیلی خوب می شد.

بنده یه 24 ساعتی با تهران فاصله دارم :)

متوجه شدم رفيق، البته‌ تو سايت ها ندارن.

شايد تا آخر امروز اگه تونستم خودم يه سر رفتم اگه پيدا كردم اطلاع ميدم. ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متوجه شدم رفيق، البته‌ تو سايت ها ندارن.

شايد تا آخر امروز اگه تونستم خودم يه سر رفتم اگه پيدا كردم اطلاع ميدم. ;)

ممنون

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...