رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید مودم 3g/4g

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود عرض ادب . دوستان چه مودمی همراه رو پیشنهاد میدید .. تک کاربره ...لطف کنید ممنون میشم چند مودم پیشنهاد بدید

از ثابت و usb .. بیز حمت چند مدل خوب بدید .. رنج قیمت از 1 ت تا 2 میلیون با تشکر .

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، maysamsina گفته است:

درود عرض ادب . دوستان چه مودمی همراه رو پیشنهاد میدید .. تک کاربره ...لطف کنید ممنون میشم چند مودم پیشنهاد بدید

از ثابت و usb .. بیز حمت چند مدل خوب بدید .. رنج قیمت از 1 ت تا 2 میلیون با تشکر .

TP link-archer mr200

لینک به دیدگاه

سلام
این مورد رو گوگل کنید  : مودم 4.5G قابل حمل Speed Wifi Next W06
قیمتش حدودا 1300 هست . سخت افزار و چیپست بکار رفته ساخت شرکت هواویه .
باتری داره و از تجمیع فرکانس پشتیبانی میکنه . توی مناطقی که تحت پوشش 4.5G هستن ، سرعتی حدود 20 مگابایت بر ثانیه برای دانلود داره .
فقط این رو در نظر داشته باشید که مواردی که داخل سایت ها برای فروش قرار دارن ، همگی استوک هستن .
البته فکر میکنم از شبکه 3G پشتیبانی نکنه ( مطمئن نیستم ! اگر قصد خرید داشتید قبلش از فروشنده سوال کنید )

1799997848_Screenshot(204).thumb.png.1eda1af10aac26dc92c9076daadcc0c0.png

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

سلام

من هم از این خودم دارم. انصافا مودم خوبی هست. خیلی بی آزاره و کیفیت خوبی داره

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

Huawei B311 این چطوره؟

4 ساعت قبل، kamyar sharifi گفته است:

سلام

Huawei B311 این چطوره؟

4 ساعت قبل، m.reza گفته است:

سلام
این مورد رو گوگل کنید  : مودم 4.5G قابل حمل Speed Wifi Next W06
قیمتش حدودا 1300 هست . سخت افزار و چیپست بکار رفته ساخت شرکت هواویه .
باتری داره و از تجمیع فرکانس پشتیبانی میکنه . توی مناطقی که تحت پوشش 4.5G هستن ، سرعتی حدود 20 مگابایت بر ثانیه برای دانلود داره .
فقط این رو در نظر داشته باشید که مواردی که داخل سایت ها برای فروش قرار دارن ، همگی استوک هستن .
البته فکر میکنم از شبکه 3G پشتیبانی نکنه ( مطمئن نیستم ! اگر قصد خرید داشتید قبلش از فروشنده سوال کنید )

1799997848_Screenshot(204).thumb.png.1eda1af10aac26dc92c9076daadcc0c0.png

مگه سرعت دانلود به منطقه و پهنای باند ربط نداره ؟

لینک به دیدگاه

57 دقیقه قبل، maysamsina گفته است:

بله ربط داره . اما به مودم هم ربط داره !
حداکثر سرعت قابل دریافت توسط مودمی که معرفی کردم خدمتتون ، از حداکثر سرعت قابل دریافت با mr200 یا B311 بیشتر هست .
سرعت قابل دریافت مودم W06 در رده مودمی مثل mr600 تی پی لینک یا b622 هواوی قرار میگیره .

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، maysamsina گفته است:

Huawei B311 این چطوره؟

Huawei B311 این چطوره؟

من تا حالا به غیر از TP-Link مودم دیگه ای استفاده نکردم پس تجربشو ندارم

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، kamyar sharifi گفته است:

من تا حالا به غیر از TP-Link مودم دیگه ای استفاده نکردم پس تجربشو ندارم

10 ساعت قبل، m.reza گفته است:

بله ربط داره . اما به مودم هم ربط داره !
حداکثر سرعت قابل دریافت توسط مودمی که معرفی کردم خدمتتون ، از حداکثر سرعت قابل دریافت با mr200 یا B311 بیشتر هست .
سرعت قابل دریافت مودم W06 در رده مودمی مثل mr600 تی پی لینک یا b622 هواوی قرار میگیره .

فرق بسته همراه و ثابت ایرانسل چیه ؟
ایرانسل بسته های 6 ماهه و 1 ساله همراهشو حذف کرده ؟ من فقط تو ثابت دیدم زده 1 ساله ..

لینک به دیدگاه

اگه بخام بسته ثابت بخرم ۴ و ۴.۵ ثابت (TD-LTE) ... حتما باید مودم خوده ایرانسلو بخرم ؟

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، kamyar sharifi گفته است:

سلام

سلام و ارادت

استفاده از مودم  4gمزیتش نسبت به هات اسپات کردن گوشی چیه

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، maysamsina گفته است:

اگه بخام بسته ثابت بخرم ۴ و ۴.۵ ثابت (TD-LTE) ... حتما باید مودم خوده ایرانسلو بخرم ؟

تا یکی دو سال پیش به همین روال بود. من سیم TD-LTE جدا گرفتم ولی با مودم من کار نکرد. نمایندگی ایرانسل گفت باید حتما داخل مود های خود ایرانسل بذاری که کار کنه.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، farhadii گفته است:

سلام و ارادت

استفاده از مودم  4gمزیتش نسبت به هات اسپات کردن گوشی چیه

سلام

چیزی که تجربه کردم موقع هات استاپ گوشی خیلی داغ میکرد و سریع شارژ خالی میشد.

هات اسپات رو تا حالا هیدن نکردم ولی مودم میشه هیدن کرد. و بنظرم سرعت مودم روی فرکانس 5گیگاهرتز خیلی بیشتر میشه

از نظر امنیتی قطعا مودم امنیتش بیشتره

من اینارو میدونم اگر کسی میدونه موردهای دیگه هم اضافه کنه که یه چیزی بیشتر یاد بگیریم

لینک به دیدگاه

20 دقیقه قبل، kamyar sharifi گفته است:

تا یکی دو سال پیش به همین روال بود. من سیم TD-LTE جدا گرفتم ولی با مودم من کار نکرد. نمایندگی ایرانسل گفت باید حتما داخل مود های خود ایرانسل بذاری که کار کنه.

اینطوریکه ستمه ...  همراه اول چی ,  اونم مودم مخصوص خودشو میخاد برای ثابت ؟

لینک به دیدگاه

32 دقیقه قبل، maysamsina گفته است:

این مورد رو اطلاعی ندارم و ازش چیزی نشنیدم

قبلا سیم کارت دیتا داشت همراه اول ولی دیگه ازش چیزی نشنیدم

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، maysamsina گفته است:

سلام من e5577c هواوی رو دارم ، فقط با همراه آخر روش کار میکرد پس منم آنلاکش کردم و با 3 تا اپراتور کار میکنه

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، _Shayan_ گفته است:

سلام من e5577c هواوی رو دارم ، فقط با همراه آخر روش کار میکرد پس منم آنلاکش کردم و با 3 تا اپراتور کار میکنه

یعنی الان شما ثابت ایرانسلم بزاری کار مکینه ؟ ثابت ایرانسل ن همراه !

یه دونه هووای e3372  یواس بی دارم انلاک میشه ؟ بعضیا میکن ممکنه بسوزه موقع شکستن قفل .

ویرایش شده توسط maysamsina
لینک به دیدگاه

هم اکنون، maysamsina گفته است:

یه دونه هووای e3372  یو ای  بی دارم انلاک میشه ؟ بعضیا میکن ممکنه بسوزه موقع شکستن قفل .

بله با هر 3 اپراتور مشکلی نداره
والا اطلاعی ندارم در اون مورد اما من با این مدل مشکلی نداشتم.

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، maysamsina گفته است:

یه دونه هووای e3372  یواس بی دارم انلاک میشه ؟ بعضیا میکن ممکنه بسوزه موقع شکستن قفل .

td lte  کلا داستانش جداست. فرکانس ها و باند ارتباطیش کلا مجزا از نت lte هست. اگر خود مودم td  رو ساپورت نکنه به هیچ وجه قابلیت اتصال به نت td رو نداره چه انلاک باشه یا نباشه.

ویرایش شده توسط Lawrence
لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

td lte  کلا داستانش جداست. فرکانس ها و باند ارتباطیش کلا مجزا از نت lte هست. اگر خود مودم td  رو ساپورت نکنه به هیچ وجه قابلیت اتصال به نت td رو نداره چه انلاک باشه یا نباشه.

میخام مودم ثابت بخرم .. وقتی ایرانسل میکه مخصوص خودم ستمه ... شاید بخام همراه اولم باهاش دانلود کنم ولی اگه مودم مخصوص ایرانسل باشه نمیشه همراه اول رو تست زد

لینک به دیدگاه

میخام مودم ثابت بخرم .. وقتی ایرانسل میکه مخصوص خودم ستمه ... شاید بخام همراه اولم باهاش دانلود کنم ولی اگه مودم مخصوص ایرانسل باشه نمیشه همراه اول رو تست زد

درسته/ شما اگر نت ثابت میخوای باید بری مودم td lte بگیری. همشون به شرطی که انلاک بشن هم به همه اپراتورها وصل میشن.

غیر اون اگر امکان خرید نسخه انلاک وجود نداره ( به دلیل قیمت بالاتر). ببین انتن دهی کدوم اپراتور بهت شرایط بهتری داره. اگر همراه اول بهتره میتونی بری سراغ طرح 360 مبین نت. البته مودم باید از خودشون بگیری و انلاک هم نمیشه .

اگر ایرانسل بهتره خب خود ایرانسل هست. آسیاتک هم هست. سایر شرکت ها توی ذهنم نیست الان.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

درسته/ شما اگر نت ثابت میخوای باید بری مودم td lte بگیری. همشون به شرطی که انلاک بشن هم به همه اپراتورها وصل میشن.

غیر اون اگر امکان خرید نسخه انلاک وجود نداره ( به دلیل قیمت بالاتر). ببین انتن دهی کدوم اپراتور بهت شرایط بهتری داره. اگر همراه اول بهتره میتونی بری سراغ طرح 360 مبین نت. البته مودم باید از خودشون بگیری و انلاک هم نمیشه .

اگر ایرانسل بهتره خب خود ایرانسل هست. آسیاتک هم هست. سایر شرکت ها توی ذهنم نیست الان.

پس مودمهای مخصوص ثابت همراه اول و ایرانسل  انلاک نمیشن درسته ؟

لینک به دیدگاه

پس مودمهای مخصوص ثابت همراه اول و ایرانسل  انلاک نمیشن درسته ؟

بعضی هاشون انلاک میشن فکر میکنم. مدل G1 اگر اشتباه نکنم دیدم انلاک شده ش رو اگهی کردن. مودم پیش فرض انلاک بگیرید بهتره به دردسرش نمی ارزه . قبلش تحقیق کنید اون اپراتور سیم کارت بدون مودم بفروشه.درواقع اول سیم کارت که تهیه شد بعد مودم بخرید

لینک به دیدگاه

50 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

بعضی هاشون انلاک میشن فکر میکنم. مدل G1 اگر اشتباه نکنم دیدم انلاک شده ش رو اگهی کردن. مودم پیش فرض انلاک بگیرید بهتره به دردسرش نمی ارزه . قبلش تحقیق کنید اون اپراتور سیم کارت بدون مودم بفروشه.درواقع اول سیم کارت که تهیه شد بعد مودم بخرید

الان این مال ایرانسه یعنی حتما باید با این سیم کارتی که میده مودم بخرم ...یعنی سیم کارت و مودم باهم هستن ؟

https://shop.irancell.ir/fa/product/551/مودم TFi60-S1

لینک به دیدگاه

الان این مال ایرانسه یعنی حتما باید با این سیم کارتی که میده مودم بخرم ...یعنی سیم کارت و مودم باهم هستن ؟

https://shop.irancell.ir/fa/product/551/مودم TFi60-S1

این مدل بله. یه مودم بی نام و نشون به سفارش ایرانسل.. ( به علت شیاهتش به B612  ,  TF I60 H1 )  اشتباه نگیری. این مدل انلاک نمیشه و فقط با ایرانسل کار میکنه. 

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

این مدل بله. یه مودم بی نام و نشون به سفارش ایرانسل.. ( به علت شیاهتش به B612  ,  TF I60 H1 )  اشتباه نگیری. این مدل انلاک نمیشه و فقط با ایرانسل کار میکنه. 

با خودشونم تماس گرفتم میکن برای ثابت ltd  باید سیم کارت مخصوص و مودم مخصوص میدیم ... پس یعنی خرید مودم برند دیکه یا خارج از ایرانسل فایده نداره ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...