رفتن به مطلب

مورد عجیب واتر کولر، خریداری شده از لیون!

Recommended Posts

درود

بنده چند روز پیش واتر کولر زیرو از لیون سفارش دادم!

https://www.lioncomputer.com/product/6g7rv/CORSAIR-H150-RGB-360mm-Liquid-CPU-Cooler

قبل ارسال برام سوال شد که براکت ۱۷۰۰ رو همراهش داره یا نه برای همین به بخش پشتیبانی لیون تماس گرفتم ولی دوست عزیزمون گفت که این کولر کلا بدرد سی پی یو ۱۲۷۰۰ نمیخوره! و همکارمون بهتون کمک میکنه که کولر بهتری پیدا کنید! و کولر زیرو که تقریباً هم قیمت بوده رو برام انتخاب کردن! 

https://www.lioncomputer.com/product/xzzrg/DeepCool-GamerStorm-Castle-360RGB-V2-CPU-Liquid-Cooler

و خلاصه پنجشنبه به دستم رسید اولین نکته ای که به چشمم خورد این بود که بسته بندی با عکسی که رو سایته متفاوته!

IMG_20230205_190116_220.thumb.jpg.080510ef22dd154b25ee424bf5d45fca.jpg

حالا ما گفتیم حتما سری جدیده بسته‌بندی عوض شده باز کردیم بردیم بچسبونیم تو کیس ولی هرچی پیچو چرخوندیم داخل نمیرفت که نمیرفت! دقت کردم دیدم رو رادیاتور تمام جاهایی که جای پیچه فقط یه دایره معمولیه و مارپیچه جای پیچ اصلا نداره!!! (عکس زیر)

IMG_20230205_190115_505.thumb.jpg.ac9aaa71270c056757de946e689a2888.jpg

اینجا واقعا شوکه شدم یه واتر کولر ۵ میلیونی جای پیچش درست نیست! 

هیچی خودم با فشار فراوان پیچو کردم توش تا جای پیچ درست شه بعد رو کیس بستم!(عکس زیر)IMG_20230205_190115_272.thumb.jpg.87d4e9e5903080dc93b07d6194d608b5.jpg

(دایره بالایی اصلیه، دایره پایینی خودم درست کردم!)

همینطور فنها رو بهش وصل کردم! یه سری پیچها کلا بد بسته شد! حالا سیستم روشن کردم تو رندر تستش کنم! صدای فن خیلی زیاد بود! و شدید لرزش داشت!(بخاطر جای پیچ افتضاح) واقعاً ناراحت شدم از کیفیت کولر ، در حالی که کولر ۲۴۰ قبلیم که اونم دیپ کول بود خیلی کیفیت بالاتری داشت از جعبه بگیر تا رادیاتور و فن! 

IMG_20230205_190115_913.thumb.jpg.d017a802dd612a511804f1caffc94512.jpg

امروز صبح هم با پشتیبانی لیون صحبت کردم ولی گفتن جنس فیک نداریم چون همشون گارانتی شرکتین!!!

در ضمن چند جای رادیاتور هم ضربه خوردگی داشت

IMG_20230205_190115_464.thumb.jpg.55f61c7bc4acbf6be87edcc00f387097.jpg

همون روز هم سریالو به شماره الماس اسمس کردم تازه امروز جوابش اومد که

6933412726616 - متاسفانه سريال اعلامي شما در بانک اطلاعاتي ثبت نگرديده است

الماس رايان ايرانيان

حالا شاید کد اشتباهی رو اسمس کردم و کد دیگه ای هست دوباره الان اسمس کردم ولی طول میکشه تا جوابش بیاد! 

حالا عزیزان لطفاً نظراتشونو بگن آیا چنین تجربه‌ای داشتن و رادیاتور به این صورت دیده بودن؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

شما بجای مشاوره با پشتیبانی باید میرفتی سایتهای سخت افزاری و یوتیوب رو چک میکردی

و مورد دوم وقتی این اشکالات رو دیدی باید دوباره میزاشتی تو جعبش و پس میفرستادی

لینک به دیدگاه

از طریق سایت الماس ایرانیان هم میتونی گارانتی رو استعلام بگیری

https://almasiran.ir/after-sales-service/warranty-period/

image.thumb.png.4a2ce87b0e993c315b90269e40915723.png

ویرایش شده توسط masooyan
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
دوستان بهتره واتر های 360 رو جلوی کیس نصب کنیم یا بالای کیس روی سقف ؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
با سپاس

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام
با سپاس

بالا

لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام
با سپاس

با اجازه ی استارتر اگر فن درست درمون نداره جلو کیس نصب کن  در صورتی ک بالای کیس فن درستو درمون داشته باشه
اگرم جلو فناش اوکی هست نصب کن بالا
استارتر عزیز
شما ضمانت 7 روزه برگشت کالا داری با تمام این چیزایی ک شما گفتی البته اگر برای لیون هم صدق کنه چون میدیریت جدید با قدیم خیلی متفاوته ..!
گویا این دسته دوم هست ...!! 
جالبیش اینکه از عزیزان دست در کار میدریتی لیون نسبت ب تاپیک شما کاملا سکوت اختیار کردن
من باشم پس میفرستم ک از یک جای دیگر خرید میکنم و ی خواهش برادرانه دارم حضوری خرید کن عزیز حضوریییی....!!!!
من خودم تا مجبور نباشم از هیچجایی خرید نمیکنم انلاین حتی اگر مگسکش باشه ..!!!

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، WINNER گفته است:

سلام

شما بجای مشاوره با پشتیبانی باید میرفتی سایتهای سخت افزاری و یوتیوب رو چک میکردی

و مورد دوم وقتی این اشکالات رو دیدی باید دوباره میزاشتی تو جعبش و پس میفرستادی

درود

وقتی پلمب باز بشه، لیون تحویل نمیگیره، فرقی نمیکرد وصل میکردم یا نه! تو یوتوبم هم این موردو چک کردم، نمیدونستم مال لیون محتویات جعبه هم فرق داره! 

کلا فنهای این مدل تو یوتوب هم فرق داره! این انگار یه کپی از اونه!

33 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

با اجازه ی استارتر اگر فن درست درمون نداره پنل جلو نصب کن جلو در صورتی ک بالای کیس فن داشته باشه
استارتر عزیز
شما ضمانت 7 روزه برگشت کالا داری با تمام این چیزایی ک شما گفتی البته اگر برای لیون هم صدق کنه چون میدیریت جدید با قدیم خیلی متفاوته ..!
جالبیش اینکه از عزیزان دست در کار میدریتی لیون نسبت ب تاپیک شما کاملا سکوت اختیار کردن
من باشم پس میفرستم ک از یک جای دیگر خرید میکنم و ی خواهش برادرانه دارم حضوری خرید کن عزیز حضوریییی....!!!!

والا ما شهرستان هستیم مجبوریم اینترنتی خرید کنیم، چون اینجا پیدا نمیشه!

ویرایش شده توسط Alien87
لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Alien87 گفته است:

والا ما شهرستان هستیم مجبوریم اینترنتی خرید کنیم، چون اینجا پیدا نمیشه!

زنده باشی
اما 2 3 4 ساعت رانندگی و یکی 2 باک بنزین ب این میرزه ک 5 تومن خرید نامتقارن داشته باشی دوسته خوبم!

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، masooyan گفته است:

از طریق سایت الماس ایرانیان هم میتونی گارانتی رو استعلام بگیری

https://almasiran.ir/after-sales-service/warranty-period/

image.thumb.png.4a2ce87b0e993c315b90269e40915723.png

بله الان زدم گویا گارانتی داره ولی مگه میشه انقدر کیفیت جنس پایین باشه !

329106691_Screenshot__.thumb.jpg.9d705982dfb9449c394ca0cb7fe69f50.jpg

واقعاً فکر میکردم قراره یه جنس با کیفیت دستم برسه! انقدر که لیون تبلیغ میکنه خرید خوب! ولی تهش آدم فقط دل چرکین میشه! بی انصافی نمیکنم کلی خرید داشتم از لیون برای خودم و چندتا از دوستام ولی یه تجربه بد همه خوشیها رو از بین میبره!

لینک به دیدگاه

48 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

با اجازه ی استارتر اگر فن درست درمون نداره پنل جلو نصب کن جلو در صورتی ک بالای کیس فن داشته باشه
استارتر عزیز

طبق قانون تو خریدهای اینترنتی تا ۷ روز باید مرجوع کنن ولی خوب اجرا نمیشه! البته جنس بی مشکل و با کیفیت باشه یه چیزی ولی همچنین مواردی باید پس بگیرن!

امیدوارم یکی از مسئولین لیون برام توضیح بده چرا جای پیچ نداشت همچنین رادیاتوری! تا حالا همچین چیزی ندیدم!

نمیدونم تو اینماد یا صنف شکایت ثبت کنم یا نه!

قانون خرید اینترنتی:

در خرید اینترنتی، خریدار حق دارد تا ۷ روز از تاریخ تحویل کالا انصراف خویش را از خرید کالا بدون تحمیل جریمه یا ارائه دلیل اعلام نماید.

☣فروشنده نیز مکلف است مبلغ دریافتی را به خریدار مسترد نماید... 

طبق مواد_۳۷_و_۳۸_قانون_تجارت_الکترونیک 

در هر معامله از راه دور مصرف کننده باید حداقل هفت روز کاری ، وقت برای انصراف (حق انصراف ) از قبول خود بدون تحمل جریمه یا ارائه دلیل داشته باشد . تنها هزینه تحمیلی بر مصرف کننده هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود .

ویرایش شده توسط Alien87
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تاپیکش هست محلشو نمیدونم برای مشکلات شما اونجا پست بزنید

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

تاپیکش هست محلشو نمیدونم برای مشکلات شما اونجا پست بزنید

منم چیزی پیدا نکردم وگرنه نمیزدم، نمیدونم ولا

لینک به دیدگاه

سلام

تاپیکش که اینه . ولی فکر نمیکنم مورد شما توی این تاپیک قابل پیگیری باشه .
همون موقع که دیدید محل نصب فن ها مشکل داره و رادیاتور ضربه خورده باید با فروشگاه تماس میگرفتید .
البته محل نصب فن های کیس هم مثل همین رادیاتور شماست . یعنی رزوه نداره ، یه سوراخ عادی هست که فن روی اون پیچ میشه .

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، m.reza گفته است:

سلام

تاپیکش که اینه . ولی فکر نمیکنم مورد شما توی این تاپیک قابل پیگیری باشه .
همون موقع که دیدید محل نصب فن ها مشکل داره و رادیاتور ضربه خورده باید با فروشگاه تماس میگرفتید .
البته محل نصب فن های کیس هم مثل همین رادیاتور شماست . یعنی رزوه نداره ، یه سوراخ عادی هست که فن روی اون پیچ میشه .

سلام

والامن جمعه سفارش دادم و پنجشنبه دستم رسید و چون کولر سی پی یو نداشتم و کلی پروژه رو دستم مونده بود، نمیتونستم باز یه هفته دیگه صبر کنم! خیلی خرید داشتم از لیون و از قیمت و کیفیت همیشه راضی بودم ولی این مورد خیلی ضدحال شد

ویرایش شده توسط Alien87
لینک به دیدگاه

سلام

بسته بندی و شکل فن ها درسته

https://www.gamerstorm.com/product/cpuliquidcooler/2019-04/1286_10820.shtml

https://www.deepcool.com/products/Cooling/cpuliquidcoolers/2021/11398.shtml

تاجایی که فهمیدم این کولر تغییرات ظاهری کمی داشته

2019 روی فن نوشته کامل DeepCool و روی پمپ لوگو gamerstorm 

2021 شکل روی فن و پمپ هر دو باید لوگو DP باشه

ولی شک دارم چرا بسته بندی جدیده ولی داخلش قدیمیه؟

پمپ آکبند بود؟ خط و خش نداشت؟

لینک به دیدگاه

29 دقیقه قبل، hellbrain666 گفته است:

سلام

بسته بندی و شکل فن ها درسته

https://www.gamerstorm.com/product/cpuliquidcooler/2019-04/1286_10820.shtml

https://www.deepcool.com/products/Cooling/cpuliquidcoolers/2021/11398.shtml

تاجایی که فهمیدم این کولر تغییرات ظاهری کمی داشته

2019 روی فن نوشته کامل DeepCool و روی پمپ لوگو gamerstorm 

2021 شکل روی فن و پمپ هر دو باید لوگو DP باشه

ولی شک دارم چرا بسته بندی جدیده ولی داخلش قدیمیه؟

پمپ آکبند بود؟ خط و خش نداشت؟

سلام

بله برای منم عجیبه! رو پمپ خط و خشی نبود(هر چند گاهی مثل صدای کویل واین وز وز میکنه) ولی رادیاتور چندتا ضربه خوردگی روش داره!(معمولاً رو رادیاتور هم باید لوگو باشه ولی این نیست) Argb پمپو روشن نکردم ببینم چی نشون میده!

امروز سریال دستگاه رو برای خود دیپ کول ایمیل کردم و ازشون پرسیدم تولید اصلیشون هست یا نه! نمیدونم چقدر طول میکشه تا جواب بدن!

ویرایش شده توسط Alien87
لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Alien87 گفته است:

درود

بنده چند روز پیش واتر کولر زیرو از لیون سفارش دادم!

قبل ارسال برام سوال شد که براکت ۱۷۰۰ رو همراهش داره یا نه برای همین به بخش پشتیبانی لیون تماس گرفتم ولی دوست عزیزمون گفت که این کولر کلا بدرد سی پی یو ۱۲۷۰۰ نمیخوره! و همکارمون بهتون کمک میکنه که کولر بهتری پیدا کنید! و کولر زیرو که تقریباً هم قیمت بوده رو برام انتخاب کردن!

قبل از خرید برای دریافت مشاوره از انجمن باید اقدام میکردین. بعد از خرید دیگه کاری نمیشه کرد.

اگر پردازنده شما 12700 معمولی (نسخه غیر K) باشه هر دوی این واتر ها براش مناسب هستند. اگر هم نسخه ضریب باز داشته باشید، هیچ کدوم از این دو واتر کولر برای 1200K مناسب نیستند.

انشاالله که خیره.

لینک به دیدگاه

من با نظر آقا ارمین موافقم

همیشه تو انجمن برای خریدتون مشاوره بگیرین

دوبار قصد خرید داشتم،تحقیقاتم رو هم کرده بودم کامل قبل از خرید گفتم یه مشورتم با مشاوره فنی لیون بگیرم

جوابهایی که به من دادن برای مشاوره واقعا در حد یه این بود که انگار داره فقط از روی دفترچه راهنما یه چیزیو طوطی وار میخونه!!

البته منطقیم هست،انتظار نمیره که هر محصولی که داخل سایت میزارن برن دونه دونه نقد و بررسیشو بخونن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باورم نمیشه کورسیر رو گفتن خوب نیست، دیپ کول رو پیشنهاد دادن XD

تو خیلی از تست هایی که کورسیر تکتازه، دیپ کول اصلا کولر به حساب نمیاد!

۱ ساعت قبل، Alien87 گفته است:

ولی رادیاتور چندتا ضربه خوردگی روش داره!

اونا ضربه خوردگی نیست، منم یه سری کولر سیستمم رو برای سرویس باز کردم دیدم چند جاش اینطوری شده، در صورتی که هیچ ضربه ای نداشته، اون پره های وسط بسیار نازک هستن در حدی که با کوچکترین فشار دست هم به اون حالت در میان و دوباره میشه برگردوند سر جاشون.

لینک به دیدگاه

37 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

قبل از خرید برای دریافت مشاوره از انجمن باید اقدام میکردین. بعد از خرید دیگه کاری نمیشه کرد.

اگر پردازنده شما 12700 معمولی (نسخه غیر K) باشه هر دوی این واتر ها براش مناسب هستند. اگر هم نسخه ضریب باز داشته باشید، هیچ کدوم از این دو واتر کولر برای 1200K مناسب نیستند.

انشاالله که خیره.

ممنون عزیز ولی من از لیون مشاوره گرفتم ولی مشکل اصلی الان اینه، اینی که برام فرستادن با نسخه های رو سایتها و یوتوب همخوانی نداره!!

4 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

باورم نمیشه کورسیر رو گفتن خوب نیست، دیپ کول رو پیشنهاد دادن XD

تو خیلی از تست هایی که کورسیر تکتازه، دیپ کول اصلا کولر به حساب نمیاد!

اونا ضربه خوردگی نیست، منم یه سری کولر سیستمم رو برای سرویس باز کردم دیدم چند جاش اینطوری شده، در صورتی که هیچ ضربه ای نداشته، اون پره های وسط بسیار نازک هستن در حدی که با کوچکترین فشار دست هم به اون حالت در میان و دوباره میشه برگردوند سر جاشون.

درود

تشکر عزیز ولی چیزی که تازه از جعبه در میاد که نباید به ای صورت باشه! 

لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، Mhjch گفته است:

من با نظر آقا ارمین موافقم

همیشه تو انجمن برای خریدتون مشاوره بگیرین

دوبار قصد خرید داشتم،تحقیقاتم رو هم کرده بودم کامل قبل از خرید گفتم یه مشورتم با مشاوره فنی لیون بگیرم

جوابهایی که به من دادن برای مشاوره واقعا در حد یه این بود که انگار داره فقط از روی دفترچه راهنما یه چیزیو طوطی وار میخونه!!

البته منطقیم هست،انتظار نمیره که هر محصولی که داخل سایت میزارن برن دونه دونه نقد و بررسیشو بخونن.

درود

چرا همیشه قبل خرید رو سایتها و یوتوب تحقیق میکنم، اونی که خودم اول انتخاب کرده بودم تا ۲۰۰ وات راحت جواب میداد ، بعدش عزیزان تو لیون اینو پیشنهاد دادن که در حد همونه گفتم حتماً میدونن که میگن!

لینک به دیدگاه

شما داری مدام چوب بی اطلاعیت رو می خوری اول اینکه عکس سایت نسخه V1 هست برای شما نسخه ی V2 هست

بعد اینکه جای پیچ مطمئنم یک سوتی چیزی دادید یا باید برعکس نصب می کردید

صدای فن کولر هم همیشه خیلی زیاده باید از بایوس دستی درست تنظیمش کنید

ضمنا مادربردهای ایسوس نیازی به کولر جدید ندارن جای قبلی روشون هست پس اگر مین ایسوس بوده الکی خرج کردید

نکته بعدی اینکه دیپ کول یک برند چینی هست من دقیقا همین مدل رو پارسال 3.5 خریدم با همین گارانتی بعد دیدم جعبه ش عین پر کاه هست بردم پس دادم پولم گرفتم رفتم 6.800 استریکس خریدم تازه گارانتیش درپیت بانی بانو بود بانی نو یکی از چیپ ترین ها برام بود چون پول دادم از خودش مستقیم خریدم 6.200 بعد گفتن نه قیمت عوض شده 7.200 باید بدید کلا این مدل کارها خیلی چیپه چه برسه برای خود پخش کننده که یعنی لنگ یک تومن بوده که منم از جای دیگه تهیه کردم

خلاصه اینکه شما توی این رنج ایسوس کولر مستر یا کورسیر باید می خریدید پارسال دیپ کول قیمت نصف این برندها بود طبیعی هم هست جعبه استریکس راحت دو برابره وزنشه

این فاز تقلبیم هم نمی فهمم اینجور چیزها اصلا تقلبی نداره بعد خود دیپ کول چینیه کی ازش تقلید کنه مثلا:؟ بعدم دیپ کول برند خوب چینیه که خیلی از خارجی ها حتی روی سیستم های حرفه ای ازش استفاده می کنن مشکلیم نداشته شما قطعا بد هم نصبش کردی خیلی بعیده جای پیچ براش نذارن مطمئنید از این مدل ها نبوده که پیچ لاستیکی بهش می خوره؟ یا اصلا برعکس نصب کرده باشید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی یه موردی، اون جای پیچ ها برای اولین بار همینه، کوسیر منم دفعه اول خیلی سخت پیچ هاش رفت تو، فک کنم بخاطر اینه که روش رنگ میکنن و رنگ میخواد خراشیده بشه تا پیچ جا بره، اینجوری به نظر میاد که جای پیچ مشکل داره.

لینک به دیدگاه

کلا" وارد قضیه برند نمیشم

فقط بسنده میکنم به این موضوع که دیپ کول رو به شخصه قبول دارم ( هر چیزی برای من میتونه بهتر از کولرمستر باشه )

جز برندهای خوب هست و در قسمت متعلقات وسواس خاصی داره و واقعا" تکمیل هست و متریال مناسبی استفاده شده ( البته اگر سوکت فن های ARGB مسخره و انحصاری خودش رو فاکتور بگیریم )

من 240 مدل V2 رو که از این جعبه کاهی ها نیست دارم ( جعبه سبز و خاکستری هست )

با اینکه فن هاش رو با مدل دیگری عوض کردم ولی همچنان 1 درصد بار بیاد روش صدای موتور کاماف 52 میده ولی پرفورمنس خوبی داره

بحث تقلبی بودن رو هم که کلا نمیشه هضم کرد چون امکان نداره ( خودش چینی هست )

در مورد نحوه اسمبل و اینا هم هیچ نظری ندارم چون خب اونجا نبودم و هر چیزی بگم قضاوت محسوب میشه

فقط این رو در آخر اضافه کنم که همیشه تاپیک مشاوره رو قبل از خرید بزنید نه بعد از خرید

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، slash_slash گفته است:

شما داری مدام چوب بی اطلاعیت رو می خوری اول اینکه عکس سایت نسخه V1 هست برای شما نسخه ی V2 هست

بعد اینکه جای پیچ مطمئنم یک سوتی چیزی دادید یا باید برعکس نصب می کردید

صدای فن کولر هم همیشه خیلی زیاده باید از بایوس دستی درست تنظیمش کنید

ضمنا مادربردهای ایسوس نیازی به کولر جدید ندارن جای قبلی روشون هست پس اگر مین ایسوس بوده الکی خرج کردید

نکته بعدی اینکه دیپ کول یک برند چینی هست من دقیقا همین مدل رو پارسال 3.5 خریدم با همین گارانتی بعد دیدم جعبه ش عین پر کاه هست بردم پس دادم پولم گرفتم رفتم 6.800 استریکس خریدم تازه گارانتیش درپیت بانی بانو بود بانی نو یکی از چیپ ترین ها برام بود چون پول دادم از خودش مستقیم خریدم 6.200 بعد گفتن نه قیمت عوض شده 7.200 باید بدید کلا این مدل کارها خیلی چیپه چه برسه برای خود پخش کننده که یعنی لنگ یک تومن بوده که منم از جای دیگه تهیه کردم

خلاصه اینکه شما توی این رنج ایسوس کولر مستر یا کورسیر باید می خریدید پارسال دیپ کول قیمت نصف این برندها بود طبیعی هم هست جعبه استریکس راحت دو برابره وزنشه

این فاز تقلبیم هم نمی فهمم اینجور چیزها اصلا تقلبی نداره بعد خود دیپ کول چینیه کی ازش تقلید کنه مثلا:؟ بعدم دیپ کول برند خوب چینیه که خیلی از خارجی ها حتی روی سیستم های حرفه ای ازش استفاده می کنن مشکلیم نداشته شما قطعا بد هم نصبش کردی خیلی بعیده جای پیچ براش نذارن مطمئنید از این مدل ها نبوده که پیچ لاستیکی بهش می خوره؟ یا اصلا برعکس نصب کرده باشید؟

سلام

تشکر از توضیحاتتون، والا رو یوتوب v2 هایی که هست رو فن همشون عکس لوگو کسل هست و هیچکدوم ننوشته دیپ کول!!

4 ساعت قبل، EHSAN.K گفته است:

کلا" وارد قضیه برند نمیشم

فقط بسنده میکنم به این موضوع که دیپ کول رو به شخصه قبول دارم ( هر چیزی برای من میتونه بهتر از کولرمستر باشه )

جز برندهای خوب هست و در قسمت متعلقات وسواس خاصی داره و واقعا" تکمیل هست و متریال مناسبی استفاده شده ( البته اگر سوکت فن های ARGB مسخره و انحصاری خودش رو فاکتور بگیریم )

من 240 مدل V2 رو که از این جعبه کاهی ها نیست دارم ( جعبه سبز و خاکستری هست )

با اینکه فن هاش رو با مدل دیگری عوض کردم ولی همچنان 1 درصد بار بیاد روش صدای موتور کاماف 52 میده ولی پرفورمنس خوبی داره

بحث تقلبی بودن رو هم که کلا نمیشه هضم کرد چون امکان نداره ( خودش چینی هست )

در مورد نحوه اسمبل و اینا هم هیچ نظری ندارم چون خب اونجا نبودم و هر چیزی بگم قضاوت محسوب میشه

فقط این رو در آخر اضافه کنم که همیشه تاپیک مشاوره رو قبل از خرید بزنید نه بعد از خرید

کم صداترین فنی که بشه با قیمت خوب خرید چیه عزیز؟ لااقل فنهاشو عوض کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...