رفتن به مطلب

ثبت شرکت در دبی برای فریلنسری

Ali_14
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

وقت همه شما بخیر باشه انشاءالله.

من فریلنسری کار میکنم و بخاطر دور زدن تحریم ها و حذف واسطه ها مدتی هست دارم درباره ثبت شرکت در دبی تحقیق میکنم + باز کردن حساب بانکی و غیره که بتونم راحت کار کنم.

با خیلی شرکت های ایرانی و غیر ایرانی صحبت کردم. تا حدودی با سرویس ها و قیمت ها و قوانین آشنایی پیدا کردم .

اما یک مشکل عمده این شرکت ها اینه که ریزه کاری هارو نمیگن و آدم دقیقا نمیفهمه بعدا به مشکل میخوره یا نه برای همین 2 دلم و یکم دستم میلرزه.

کسی در این زمینه ها تجربه داره مشورت بگیرم؟

سپاس

لینک به دیدگاه

شرکت رو بیخیال ، خودت یه تور یه هفته ای بگیر و برو کارتو انجام بده ، فکر کنم تاسیس شرکت 2 ساعت طول میکشه اونجا

لینک به دیدگاه

برای ثبت شرکت تو دبی اگه اشتباه نکنم باید بین ۲۵ تا ۳۰ هزار درهم بخوابونید 

لینک به دیدگاه

خودت یه سفر برو چون شرایط با ایران خیلی فرقه ، حساب بانکی به این راحتی نمیشه بگیری اکثرا نقد کار میکنن اونجا

اگر شرایطش داری بتونی ویزا بگیری میتونی کلا بری اونجا هر 2 سال هم حدود 150 میلیون بابت لایسنس پرداخت میکنی ولی باید اشنا داشته باشی

و اینکه ترکیه فکر کنم راحت تر بتونی بگیری

لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، CaeZer گفته است:

شرکت رو بیخیال ، خودت یه تور یه هفته ای بگیر و برو کارتو انجام بده ، فکر کنم تاسیس شرکت 2 ساعت طول میکشه اونجا

سلام

از لحاظ زمانی حدود 2 هفته کار داره ثبت شرکت (چون برای ثبت شرکت اقامت هم باید گرفت). بعد از این بین 2 تا 4 هفته طول میکشه تا حساب بانکی برای شرکت باز کنن (تقریبا همه بانک های امارات اینطوریه).

این بین خیلی ریزه کاری ها داره که شخص عادی معمولا از پس انجام دادنش برنمیاد یا ممکنه خیلی زمان بیشتری ببره.

20 ساعت قبل، raajer گفته است:

برای ثبت شرکت تو دبی اگه اشتباه نکنم باید بین ۲۵ تا ۳۰ هزار درهم بخوابونید 

سلام

برای ثبت شرکت توی منطقه اصلی دبی مبلغش تقریبا 2 برابر اینی هست که گفتین.

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Mansbrz گفته است:

خودت یه سفر برو چون شرایط با ایران خیلی فرقه ، حساب بانکی به این راحتی نمیشه بگیری اکثرا نقد کار میکنن اونجا

اگر شرایطش داری بتونی ویزا بگیری میتونی کلا بری اونجا هر 2 سال هم حدود 150 میلیون بابت لایسنس پرداخت میکنی ولی باید اشنا داشته باشی

و اینکه ترکیه فکر کنم راحت تر بتونی بگیری

سلام

اتفاقا اول سمت ترکیه و قبرس تحقیق کردم حتی یک سفر داشتیم به ترکیه. قوانین ترکیه خیلی ناجوره. بخصوص وقتی ملیت شما ایرانی باشه حتی بعد از  ثبت شرکت و انجام دادن همه کارها این احتمال هست که روزی حساب هارو بلوکه کنن و یا اقامت رو تمدید نکنن. کلا طوریه که نمیشه برای طولانی مدت روش حساب باز کرد. تنها راهی که پیدا کردم که میشه بی دردسر داخل ترکیه کار کرد اینه که اول پاسپورت ترکیه رو دریافت کرد که اونم هزینش بیشتر از 400 هزار دلاره و اصلا ارزشش رو نداره.

برای همین رفتم سمت امارات چون با اینکه قوانین امارات هم سفت و سخته اما ظاهرا حساب و کتاب بیشتری داره و از طرف دیگه نیازی نیست مبلغ خیلی هنگفتی بابت ثبت شرکت و بقیه کارا پرداخت کرد.

درحال حاضر هزینه تمدید لایسنس و ویزا بطور سالانه چیزی حدود 360 میلیون تومنه (اگر شرکت در منطقه اصلی دبی یا همون Mainland ثبت شده باشه). آخه اینطور که میگن برای ایرانی ها در منطقه آزاد (Free zone) میشه شرکت ثبت کرد که ارزون دربیاد اما در منطقه آزاد حساب بانکی باز نمیکنن برای ایرانی ها.

من الآن تقریبا بیشتر از یک ماه هست که با تعداد زیادی از شرکت هایی که در زمینه ثبت شرکت فعالیت دارن گفت و گو دارم (ایرانی و غیر ایرانی). خیلی ها اصلا اهمیت نمیدن بعد از ثبت شرکت چه بلاهایی ممکنه سر طرف بیاد فقط میگن بیا کاراشو انجام میدیم. بعضی ها با وجدان هستن میگن اگر فلان منطقه شرکت ثبت کنیم برات نمیتونیم حساب بانکی باز کنیم یا اگر فلان کار رو انجام ندی بعد از یکی دو سال ممکنه حساب یا شرکتت رو تعطیل کنن و غیره. ولی بازم همشون چون درحال بیزنس هستن آدم نمیتونه صد در صد اعتماد کنه.

ویرایش شده توسط Ali_14
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Ali_14 گفته است:

سلام

از لحاظ زمانی حدود 2 هفته کار داره ثبت شرکت (چون برای ثبت شرکت اقامت هم باید گرفت). بعد از این بین 2 تا 4 هفته طول میکشه تا حساب بانکی برای شرکت باز کنن (تقریبا همه بانک های امارات اینطوریه).

این بین خیلی ریزه کاری ها داره که شخص عادی معمولا از پس انجام دادنش برنمیاد یا ممکنه خیلی زمان بیشتری ببره.

سلام

برای ثبت شرکت توی منطقه اصلی دبی مبلغش تقریبا 2 برابر اینی هست که گفتین.

خوب از همه فرآیندش اطلاع داری ، زبون انگلیسی اگر بلدی دیگه کار سختی نداری ، بعد هم اونجا دبی هست ، ایران نیستش که باید با پارتی و پول زیر میزی و اینجور چیزا بخوای کارت رو راه بندازن ، 

این ویدیو مهدی قناد هست ، که به دبی مهاجرت کرده ، و کامل توضیح میده درباره نحوه مهاجرتش :

https://www.youtube.com/watch?v=r_1Diow2cMA

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...