رفتن به مطلب

مشاوره در مورد پاور کیس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من قبلاً کیس جمع آوری کردم با مشخصات زیر :

main z690-e

ram ddr5 6600mhz

cpu g7400 😅

ssd 980 pro 512

power tesco TP 1000GA

بعد ها یه گرافیک palit 2060 super هم به همین سیستم اضافه کردم

امروز میخواستم یه هارد چهار ترابایت هم روی سیستم بندارم منتهی پیش خودم فکر کردم که آیا واقعا این پاور power tesco TP 1000GA میتونه بدون مشکل برا این سیستم برق رسانی کنه یا نه

زمانی که پاور رو انتخاب کرده بودم کارت گرافیک مجزا نداشتم الان اونو دارم که هیچ ، هارد اینترنال هم دارم میندازم رو سیستم

ناگفته نمونه که شرکت تولیدکننده ( یا بهتر بگم مونتاژ کننده ) نوشته که : GP1000 با بهره‌گیری از خازن‌های فوق‌العاده با‌کیفیت و درجه‌1 ساخت کمپانی خوش‌نام SamXon می‌تواند 650 وات واقعی را با بازدهی 82% ارائه دهد 

نظر دوستان در مورد این پاور برای این کانفیگ چیه؟

• حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یک کلام یا پاور رو بندازید دور و یه پاور جدید و مرغوب تهیه کنید، یا قید سیستم رو با این پاور بزنید و منتظر سوختنش باشید!

واقعا با چه جرئتی چنین پاوری روی چنین سیستمی انداختید؟ برق 220 مستقیم وصل میکردید، ایمن تر بود تا این پاور.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

درود

یک کلام یا پاور رو بندازید دور و یه پاور جدید و مرغوب تهیه کنید، یا قید سیستم رو با این پاور بزنید و منتظر سوختنش باشید!

واقعا با چه جرئتی چنین پاوری روی چنین سیستمی انداختید؟ برق 220 مستقیم وصل میکردید، ایمن تر بود تا این پاور.

والا واقعیتش اون وقتی که این پاور رو گرفتم کارت گرافیک اینا نداشتم حساب کردم دیدم قطعاً مصرف برق کل سیستم دیگه از 300 وات بالاتر نمیره ولی الان موضوع فرق داره

ینی میفرمایید پاورهای تسکو بی کیفیته یا اینکه 650 وات جواب این سیستم رو نمیده؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، HesamHa گفته است:

والا واقعیتش اون وقتی که این پاور رو گرفتم کارت گرافیک اینا نداشتم حساب کردم دیدم قطعاً مصرف برق کل سیستم دیگه از 300 وات بالاتر نمیره ولی الان موضوع فرق داره

تسکو چیش خوبه که پاورش خوب باشه حداقل باید گرین میگرفتی

• لایک 1
لینک به دیدگاه

حداقل حمایت از کالای ایرانی میخوای بکنی، گرین بگیر برای پاور که از قدیم تو پاور حرف اول رو میزنه تو بین داخلی ها و کیفیتش خوب تره

تسکو هم شد پاور!! من کیبورد تسکو هم نمیگیرم چه برسه به قطعه ی مهم سیستمم پاور!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

اونقدر که من تو تاپیک فعلی از تسکو تعریف شنیدم پاک بیخیالش شدم 😃

دوستان نظرتون در مورد این پاور چیه؟

DQ 850-M-V2L

مادربورد z690-e دوتا خروجی 8 پین برای cpu میخوره

این پاور هم دوتا خروجی 8 پین داره آیا؟

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، HesamHa گفته است:

درود خیر برند دیپ کول هم توصیه نمیشه 800 وات گرین بگیرید

لینک به دیدگاه

درود خدمت شما

عزیز دیپ کول هم برند بدی نیست اما نرید سراغش بهتره

دنبال برندهای مطرح پاور مثل FSp / کورسیر / کولرمستر یا حداقل گرین باشید. اینجوری خیالتون راحت تره.

لینک به دیدگاه

نه گرین بگیر

لینک به دیدگاه

درود

با توجه به بودجه،توان و برند دلخواه از راهنمای زیر که طیف وسیعی پیشنهاد داده یکی رو انتخاب کنید

https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/buyer-guide/42782-best-power-supplies-iran-2022

اگر در محدوده ۴ تا ۵ ميليون تومان میخوای هزینه کنی این مورد خوبی هست

https://www.lioncomputer.com/product/xqq16/FSP-HYDRO-G-PRO-1000W-GOLD-Full-Modular-Power-Supply

ویرایش شده توسط adele72
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
3 ساعت قبل، HesamHa گفته است:

بله، کالای چینی و فوق العاده ضعیف، حتی نامگذاریش هم مثل پاور های دوزاری بازاره، اسمش 1000 واته، خروجیش 650 وات. در صورتی که پاور های استاندارد، مثلا 750 وات اسمشون باشه، توی مشخصاتشون، خروجی پیک تا 850 وات هم میدن.

به عنوان گزینه ی اقتصادی یه 750 کولر مستر تهیه کنید، گرین هم اخیرا بد جوری دل منو زده و تولیدات جدیدش اصلا برای من قابل قبول نیست.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

ببخشید نظرتون در مورد این پاور چی هست یکی از آشناها پیشنهاد داده

ROG STRIX 750G 80 Plus Gold Power Supply

مارک ایسوس هست

این پاور قدرتش ۷۵۰ وات هست بعدا که سیستم رو به گرافیک ۳۰۶۰ تی آی ارتقا دادم ممکنه روی سیستم مشکل ایجاد کنه؟

لینک به دیدگاه

سلام من قبلاً کیس جمع آوری کردم با مشخصات زیر :

main z690-e

ram ddr5 6600mhz

cpu g7400 😅

ssd 980 pro 512

power tesco TP 1000GA

بعد ها یه گرافیک palit 2060 super هم به همین سیستم اضافه کردم

امروز میخواستم یه هارد چهار ترابایت هم روی سیستم بندارم منتهی پیش خودم فکر کردم که آیا واقعا این پاور power tesco TP 1000GA میتونه بدون مشکل برا این سیستم برق رسانی کنه یا نه

زمانی که پاور رو انتخاب کرده بودم کارت گرافیک مجزا نداشتم الان اونو دارم که هیچ ، هارد اینترنال هم دارم میندازم رو سیستم

ناگفته نمونه که شرکت تولیدکننده ( یا بهتر بگم مونتاژ کننده ) نوشته که : GP1000 با بهره‌گیری از خازن‌های فوق‌العاده با‌کیفیت و درجه‌1 ساخت کمپانی خوش‌نام SamXon می‌تواند 650 وات واقعی را با بازدهی 82% ارائه دهد 

نظر دوستان در مورد این پاور برای این کانفیگ چیه؟

سلام 

اینکه چطوری خودتونو راضی کردید برندی که حتی موس 200 تومنیش هم بدرد نخوره پاورش رو تهیه کردید بماند...

این کانفینگ فوقش 550 وات ( باید خودتون دوباره حساب کنید ) مصرف داره که 750 وات به بالا مناسبه و اینکه سقف بودجه ایی هم مشخص می کردید بد نبود :

1. GP750B-OCPT 

2. HYDRO G PRO 1000W Gold Full Modular

3. ROG STRIX ۷۵۰G

4. RM750 80 PLUS Gold Fully Modular

5. MWE Gold 850 V2 Full Modular

لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، _Shayan_ گفته است:

سلام 

اینکه چطوری خودتونو راضی کردید برندی که حتی موس 200 تومنیش هم بدرد نخوره پاورش رو تهیه کردید بماند...

این کانفینگ فوقش 550 وات ( باید خودتون دوباره حساب کنید ) مصرف داره که 750 وات به بالا مناسبه و اینکه سقف بودجه ایی هم مشخص می کردید بد نبود :

1. GP750B-OCPT 

3. ROG STRIX ۷۵۰G

بزرگوار این راگ که گذاشتید

اگه گرافیک رو به ۳۰۶۰ تی آی

سی پی یو رو به ۱۳۷۰۰ کی

و یه هارد چهار ترا

استفاده کنم جواب میده

لینک به دیدگاه

23 دقیقه قبل، _Shayan_ گفته است:

سلام 

1. GP750B-OCPT 

3. ROG STRIX ۷۵۰G

والا فروشنده گفت تسکو یا گرین گفتم دوتاشونم ساخت ایرانه چه فرقی برا همین گفتم تسکو بزنه والی از سابقه تسکو اطلاع نداشتم

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، HesamHa گفته است:

بزرگوار این راگ که گذاشتید

اگه گرافیک رو به ۳۰۶۰ تی آی

سی پی یو رو به ۱۳۷۰۰ کی

و یه هارد چهار ترا

استفاده کنم جواب میده

فکر نکنم جواب بده عزیز ، با این قطعات جدید سیستم شما 800 وات مصرف خواهد داشت که باید به فکر 1000 به بالا باشید.

با ماشین حساب گرین می تونید پاور مصرفی سیستمتون رو تخمین بزنید

https://green.ir/calculator

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ در 15:28، MAhmoOD Nazari گفته است:

بله، کالای چینی و فوق العاده ضعیف، حتی نامگذاریش هم مثل پاور های دوزاری بازاره، اسمش 1000 واته، خروجیش 650 وات. در صورتی که پاور های استاندارد، مثلا 750 وات اسمشون باشه، توی مشخصاتشون، خروجی پیک تا 850 وات هم میدن.

به عنوان گزینه ی اقتصادی یه 750 کولر مستر تهیه کنید، گرین هم اخیرا بد جوری دل منو زده و تولیدات جدیدش اصلا برای من قابل قبول نیست.

اینو موافقم گرین داره از کیفیت محصولاتش کم میکنه سری اول GED رو برای مشتری بستم دیدم نسبتا اوکیه هی هفته ها میگذشت سیستم میومد دیدم نه واقعا داره کم میکنه آخرش حتی لیبل هایی که داره رو معمولی هزارتومنی کرد قبلا گچی بود خیلی تمیز در میومد.ای کاش این کم کردن کیفیت رو گرین تموم کنه همینجوری پیش بره تهش فقط یه جعبه خالی ازش میمونه.  پاور های گیگابایت هم بستم اونام خوب بوده میشه جزو بهترین پاور های بازار دسته بندی کرد.

ویرایش شده توسط Hamid.29
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...