رفتن به مطلب

مشکل در استارت بازی وارزون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود 

بعد مدت ها وارزون رو آپدیت کردیم ولی تو لابی میمونه و مچ استارت نمیشه؟ کسی میدونه مشکل کجاست؟

image.png.f775ca0948fb7a6b21bd9f659b33e70b.png

NAT Type: Moderate هستش

یکی که وارزون بازه راهنمایی کنه کلی گیگ زدم دانلود و آپدیت شد ولی الان بدون استفاده مونده 🤦‍♂️

لینک به دیدگاه

سلام مشکل از نت هست و من چند ماهه درگیرشم

این مدت خیلی از بازی های آنلاین مشکل دارن و به زور وصل میشن

وارزون 2 هم همینطوره ولی بالاخره مچ پیدا میکنه

به نظرم چون سرورهای بازی ها فرق میکنه تو بازی های مختلف شرایط متفاوته ، مثلا Black Ops Cold War هم دارم اون اصلا وصل نمیشه یا بعد نیم ساعت که یه مپ پیدا میشه بعد 20 ثانیه میپره بیرون و دیسکانکت میشم از سرور

اولش فکر میکردم مشکل از اکانت و یا ریجن بازیه ولی با اکانت دیگه هم همین بود اوضاع

درکل به شرایط نت بستگی داره یه وقتایی چند ساعتم منتظر باشی نمیتونی وارد بازی بشی یه وقتایی هم بدون مشکل چندین مچ رو میتونی بازی کنی

من خیلی روش هارو امتحان کردم ولی همش شانسی بوده ، تغییر DNS یه مدتی خوب کار میکرد الان فرقی نداره ، با نت همراه تست کردم بدتر شد پکت لاس هم داشت

سرویس کاهش پینگ exitlag هم تست کردم یه بار تونستم بدون مشکل کار کنم ولی رایگان بود و محدود ولی بدون مشکل میشد بازی کرد

از شکن هم که استفاده میکنم همون اول بازی کانکت نمیشه و به منو نمیرسه

الان من چند روزیه COD Mobile نصب کردم با شبیه ساز Gameloop به نظرم اینو نصب کن حال میده

(یکم جزییات داره برای نصب که اگه از سایتای ایرانی دانلود کنی مراحل نصب شبیه ساز رو کامل توضیح دادن)

پینگش 60 65 هست خیلی برام عجیبه تو کالاف های دیگه پایینتر از 120 ندیدم با نت خودم (ADSL مخابرات)

زودم میتونی وارد بازی بشی و انتظار نمیکشی

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Yosef Faraji گفته است:

سلام مشکل از نت هست و من چند ماهه درگیرشم

این مدت خیلی از بازی های آنلاین مشکل دارن و به زور وصل میشن

وارزون 2 هم همینطوره ولی بالاخره مچ پیدا میکنه

به نظرم چون سرورهای بازی ها فرق میکنه تو بازی های مختلف شرایط متفاوته ، مثلا Black Ops Cold War هم دارم اون اصلا وصل نمیشه یا بعد نیم ساعت که یه مپ پیدا میشه بعد 20 ثانیه میپره بیرون و دیسکانکت میشم از سرور

اولش فکر میکردم مشکل از اکانت و یا ریجن بازیه ولی با اکانت دیگه هم همین بود اوضاع

درکل به شرایط نت بستگی داره یه وقتایی چند ساعتم منتظر باشی نمیتونی وارد بازی بشی یه وقتایی هم بدون مشکل چندین مچ رو میتونی بازی کنی

من خیلی روش هارو امتحان کردم ولی همش شانسی بوده ، تغییر DNS یه مدتی خوب کار میکرد الان فرقی نداره ، با نت همراه تست کردم بدتر شد پکت لاس هم داشت

سرویس کاهش پینگ exitlag هم تست کردم یه بار تونستم بدون مشکل کار کنم ولی رایگان بود و محدود ولی بدون مشکل میشد بازی کرد

از شکن هم که استفاده میکنم همون اول بازی کانکت نمیشه و به منو نمیرسه

الان من چند روزیه COD Mobile نصب کردم با شبیه ساز Gameloop به نظرم اینو نصب کن حال میده

(یکم جزییات داره برای نصب که اگه از سایتای ایرانی دانلود کنی مراحل نصب شبیه ساز رو کامل توضیح دادن)

پینگش 60 65 هست خیلی برام عجیبه تو کالاف های دیگه پایینتر از 120 ندیدم با نت خودم (ADSL مخابرات)

زودم میتونی وارد بازی بشی و انتظار نمیکشی

ممنون از توضیحاتت، بازی های شبیه ساز رو pc رو اصلا نمیتونم باهاش کنار بیام

یعنی برای وصل شدن به وارزون هیچ راهی نیست، باید بیخیال شد ؟ 😑

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، SeCret گفته است:

ممنون از توضیحاتت، بازی های شبیه ساز رو pc رو اصلا نمیتونم باهاش کنار بیام

یعنی برای وصل شدن به وارزون هیچ راهی نیست، باید بیخیال شد ؟ 😑

بهرحال دوست داشتی رو گوشیت نصبش کن ولی شبیه سازش مشکل خاصی نداره

الان اینترنت شما ممکنه اوضاعش متفاوت باشه با من 

۱- شما dns الکترو رو تست کنید (تو گوگل سرچ کنید میاره) 

من dns زیاد امتحان کردم ولی این خیلی وقتا جوابگو بود 

۲ - سرویس های کاهش پینگ که هم ایرانی هست هم خارجی که هزینه بر هست (exitlag که قبلا هم گفتم تاثیرش رو دیدم ولی پولیه و برای مدت محدودی رایگانه وuu game booster هم هست ولی برای من کار نکرد)

3 - با شکن وارد بازی بشید ببینید فرقی داره

4 - با نت دیگه ای تست کنید مثلا همراه اول میگن از بقیه بهتره ولی برای من خوب نبود

اگه دوستان روش دیگه ای هم دارن که به درد بخوره ممنون میشم بگن که استفاده کنیم

لینک به دیدگاه

جناب به شما نهار دادن؟ نهار خوردین اینجا....

لینک به دیدگاه

درود.نمیدونم این مشکل بنده با مشکل شما یکی هست یا خیر. در هر صورت میگم شاید مفید واقع بشه. مدتیه بعد از شیلترینگ گسترده و اعتراضات تو بعضی مچ های لیگ آف لجندز مشکل پیدا کردم.به این صورت که بعضی مواقع کاملا خوبه و بعد از لودینگ وارد مچ میشه ولی بعضی مواقع خطای اتصال به سرور میده و وارد مچ نمیشه و حتما باید پینگ هینت رو اجرا کنم تا وارد اون مچ بشه. نمی‌دونم دقیقا لیگ آف لجندز سرورهایش چطوری کار میکنن .هر مچ به یک سرور جداگانه داخل سرور اروپای غربی متصل میشه یا نه همه به یک. سرور واحد متصل میشوند.اینطور که به نظر میاد برای بعضی سرورها با آی پی ما مشکل ایجاد کردن. من اینترنت ثابت و مبین نت دارم.با هردو این مشکل هرازچندگاهی پیش میاد. قطع یقین مشکل از اینترنت ماست و کاری هم از دست ما بر نمیاد مگر استفاده از تغییر دهنده های آیپی و کاهش دهنده پینگ.

لینک به دیدگاه

46 دقیقه قبل، Peyman.S گفته است:

درود.نمیدونم این مشکل بنده با مشکل شما یکی هست یا خیر. در هر صورت میگم شاید مفید واقع بشه. مدتیه بعد از شیلترینگ گسترده و اعتراضات تو بعضی مچ های لیگ آف لجندز مشکل پیدا کردم.به این صورت که بعضی مواقع کاملا خوبه و بعد از لودینگ وارد مچ میشه ولی بعضی مواقع خطای اتصال به سرور میده و وارد مچ نمیشه و حتما باید پینگ هینت رو اجرا کنم تا وارد اون مچ بشه. نمی‌دونم دقیقا لیگ آف لجندز سرورهایش چطوری کار میکنن .هر مچ به یک سرور جداگانه داخل سرور اروپای غربی متصل میشه یا نه همه به یک. سرور واحد متصل میشوند.اینطور که به نظر میاد برای بعضی سرورها با آی پی ما مشکل ایجاد کردن. من اینترنت ثابت و مبین نت دارم.با هردو این مشکل هرازچندگاهی پیش میاد. قطع یقین مشکل از اینترنت ماست و کاری هم از دست ما بر نمیاد مگر استفاده از تغییر دهنده های آیپی و کاهش دهنده پینگ.

ممنون، ولی من هر نوع تغییر آی پی یا قند شکنی که بگی زدم وارد لابی میشه وقتی استارت مچ میزنی پینگ ت رو هم نشون میده ولی مچی استارت نمیشه
حتی تو بازی تمرینی هم میشه رفت ولی تو مچ نمیره

لینک به دیدگاه

نا گفته نمونه همون اوایل مسدودیت سراسریه تو آپدیت قبلی از انموقع مشکل برام پیش اومد

اونموق NAT Type: Strict نشون میداد ولی تو این آپدیت NAT Type: Moderate هستش

حالا نمیدونم فرقشون چیه یا یه لول بالاتر از این هم داره یا نه، قبلا که بازی میکردم به این نکته ش توجه نکرده بودم 

لینک به دیدگاه

به خاطر نت شخما.Tik هست چون سرور های نزدیک (امارات)پر و پینگ با سرور های اروپا زیاده مجبورید یه ۲۰ دقیقه منتظر بمونید تا یه لابی با پینگ پایین پیدا شه

با سرویس کاهش پینگ هم می تونید به سرور های اروپا وصل شید ولی پینگ به بالای ۱۰۰ میرسه

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

با اجازه استارتر من یه چیز عجیبی دیدم نخواستم تاپیک جدید بزنم

من قبل از اینکه بازی رو به فصل 3 آپدیت کنم پینگم حدود 100 بود الان یک رقمی شده و جالب اینجاست که تیرامم زودتر میرسه یعنی انگار واقعا 3 میلی ثانیه س

اصلا همچین چیزی ممکنه که ما از ایران بتونیم با سرور خاصی اینقدر پینگ پایینی داشته باشیم؟

قبلش چندتا از استریمر هارو دیدم گفتم عجب پینگ پایینی دارن ، آپدیت کردم دیدم برای خودمم همینطور شده

دوستانی که وارزون 2 دارن برای شما هم اینطوری شده و فرقی احساس می کنید؟

223241482_Screenshot(83).thumb.jpg.b519ef2d1d3fbcf3348d17aa0873b6c1.jpg

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Yosef Faraji گفته است:

من قبل از اینکه بازی رو به فصل 3 آپدیت کنم پینگم حدود 100 بود الان یک رقمی شده و جالب اینجاست که تیرامم زودتر میرسه یعنی انگار واقعا 3 میلی ثانیه س

اصلا همچین چیزی ممکنه که ما از ایران بتونیم با سرور خاصی اینقدر پینگ پایینی داشته باشیم؟

قبلش چندتا از استریمر هارو دیدم گفتم عجب پینگ پایینی دارن ، آپدیت کردم دیدم برای خودمم همینطور شده

سلام داداش با چی وارد وارزون میشی؟

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، عرفان زینلی گفته است:

سلام داداش با چی وارد وارزون میشی؟

سلام DNS الکترو رو خیلی وقته ست کردم ولی فکر کنم بدون DNS هم بشه ، وارزون 2 دشواری نداره

نت مخابرات

لینک به دیدگاه

سلام DNS الکترو رو خیلی وقته ست کردم ولی فکر کنم بدون DNS هم بشه ، وارزون 2 دشواری نداره

نت مخابرات

با ایرانسل میشه؟

هم اکنون، عرفان زینلی گفته است:

با ایرانسل میشه؟

میشه الکترو رو بفرستی؟

من هرجا دان کردم فامیلش خراب

هم اکنون، عرفان زینلی گفته است:

با ایرانسل میشه؟

میشه الکترو رو بفرستی؟

فایلش

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، عرفان زینلی گفته است:

با ایرانسل میشه؟

میشه الکترو رو بفرستی؟

فایلش

DNS فایل نمیخواد ، تو گوگل بزن DNS الکترو تو سایتش هست راهنمای استفاده هم گذاشته

ایرانسل تست نکردم ولی همراه اول بد نبود

لینک به دیدگاه

DNS فایل نمیخواد ، تو گوگل بزن DNS الکترو تو سایتش هست راهنمای استفاده هم گذاشته

ایرانسل تست نکردم ولی همراه اول بد نبود

ممنون داداش

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۲/۲۰ در 19:57، Yosef Faraji گفته است:

فکر میکنم باگ هست. وگرنه پینگ داخل  کشوری هم الان حداقل 30 هست. 

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

سلام ببخشید من و ارزون رو از بتل نت دانلود کردم قبلا که بازی میکردم مشکلی نداشتم ولی یه چند وقتی هست که وقتی میزنم پلی بشه و ارزون باز میشه بعد
خودش بعد از هیچ اروری سریع بسته میشه. تمام کارهایی که گفتید هم انجام دادم ولی بازم
نمیشه حتی از داخل استیم هم دانلود کردم ولی بازم
همینجور شد.
ممنون میشم اگه کمکم کنید.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، mohammadnedaiy گفته است:

سلام ببخشید من و ارزون رو از بتل نت دانلود کردم قبلا که بازی میکردم مشکلی نداشتم ولی یه چند وقتی هست که وقتی میزنم پلی بشه و ارزون باز میشه بعد
خودش بعد از هیچ اروری سریع بسته میشه. تمام کارهایی که گفتید هم انجام دادم ولی بازم
نمیشه حتی از داخل استیم هم دانلود کردم ولی بازم
همینجور شد.
ممنون میشم اگه کمکم کنید.

ارادت 

یه تصویر از ارور زحمت بکشین که سریعتر عیب یابی انجام بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...