رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید سیستم High End برای Gaming 8K

اشتراک گذاری

CPU  

36 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. CPU

2. 2. GPU

3. 3. CPU Cooler

Recommended Posts

6 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است:

فرمایش شما رو در مورد گرافیک شرکتی متوجه نشدم

ارادت دوسته خوبم
منظورم اینکه کارت رفرنس سری 7000 amd استفاده نکن کولینگ مناسبی نداره فقط از مدل های AIB استفاده کن یا همون کاستوم شده های شرکتی چون fine tune شدن و مشکلات رفرنس رو ندارند

لینک به دیدگاه

بازی محبوب این روزها hogwarts legacy که بازی نسل آینده محسوب میشه!!!! دلا خو کن به ۱۰۸۰p که رزلوشن بالاتر خطر دارد!

907347ef41272af26f85819002e3ad30cd771de1b71d93eb8d3d875af2335785.jpg

• لایک 1
  • حالم خوب شد 2
  • چرا؟! 1
  • قلبم گرفت 2
لینک به دیدگاه

44 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

بازی محبوب این روزها hogwarts legacy که بازی نسل آینده محسوب میشه!!!! دلا خو کن به ۱۰۸۰p که رزلوشن بالاتر خطر دارد!

907347ef41272af26f85819002e3ad30cd771de1b71d93eb8d3d875af2335785.jpg

ای خاک تو سرت انویدیا 😃

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Slasher گفته است:

ای خاک تو سرت انویدیا 😃

اگر از دید دیگه ای به قضیه نگاه کنی میبینی که 3080ti چه عملکرد مناسبی داره !🙂

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، Slasher گفته است:

ای خاک تو سرت انویدیا 😃

بزار چارت خوشگله رو نشونت بدم مبارک ۸ گیگیا ۱۰ گیگیا🤣

Screenshot_20230211-064634_Chrome.png

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

بزار چارت خوشگله رو نشونت بدم مبارک ۸ گیگیا ۱۰ گیگیا🤣

Screenshot_20230211-064634_Chrome.png

وای 3060 از 3070 بیشتر فریم میده 🤣

لینک به دیدگاه

19 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است:

از یوتوب یه سری فیلم گزاشتم دانلود بشن بشینم ببینم وضعیت فریم به چه صورتیه

برا من 50-60 کفایت میکنه 

البته یه علت تهیه تی وی 8K اینه که بتونم 4K رو 144Hz استفاده کنم

درود تلویزیون که احتمال زیاد حدس میزنم مدل سامسونگ QN900A مد نظرتون هست فیدبک خیلی خوبی گرفته و امتیاز ۸ از ۱۰ از سایت سختگیر rtings گرفته نکته مثبت تلویزیون این هست شما برای فیلم دیدن می تونید فیلم ۴k ببینید و پردازنده تلویزیون خودش upscale می کنه به 8k پس این ایده آینده نگرانه شما دوست داشتنی هست تلویزیون هم جز کالاهای بادوام حساب میشه مدل مناسب خریداری بشه تا ۱۰ سال می تونه خدمت کنه در مورد سایز و بودجه اگر محدودیت ندارید به نظرم از ۶۵ بگذرید و ۷۵ اینچ رو بخرید سایز ۷۵ الان به قولی sweet spot هست 

لینک به دیدگاه

19 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

در عجبم چرا اینقدر بهینه سازی چرت شده جدیدا تو همه چی از قطعات جدید گرفته تا ویندوزو و...
پرفرمونس forsaken رو هم ببین 6900 38 فریم میده 4 کی...!! 

فقط و فقط ادمو مجبور میکنن برای خرید قطعات جدید

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

21 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

در عجبم چرا اینقدر بهینه سازی چرت شده جدیدا تو همه چی از قطعات جدید گرفته تا ویندوزو و...

سلام
تا چند وقت پیش اکثر بازی ها از نورپردازی استاتیک Baked Lighting استفاده میکردن.

جدیدا دیگه همه داره داینامیک میشه Dynamic Lighting و این باعث میشه بازی خیلی سنگین بشه.

موتور آنریل 5 هم نور پردازی داینامیکش نسبتا جدید هست اونطور که باید بهینه نیست و توی بخش Open world هم خیلی ضعف داره برای همین بیشتر بازی هایی که با این موتور ساخته میشه خیلی سنگین درمیان.

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Ali_14 گفته است:

سلام
تا چند وقت پیش اکثر بازی ها از نورپردازی استاتیک Baked Lighting استفاده میکردن.

جدیدا دیگه همه داره داینامیک میشه Dynamic Lighting و این باعث میشه بازی خیلی سنگین بشه.

موتور آنریل 5 هم نور پردازی داینامیکش نسبتا جدید هست اونطور که باید بهینه نیست و توی بخش Open world هم خیلی ضعف داره برای همین بیشتر بازی هایی که با این موتور ساخته میشه خیلی سنگین درمیان.

سلام
بسیار عالی ممنون از توضیحات شما بنده اشنایی زیادی با انریل انجیل 5 ندارم نمیدونستم همچین هست 🌺
خب حالا با این اوصاف تکلیف چیه؟؟؟فقط بخاطر یک نورپردازی پویا باید اینقدر سنگین شن بازیا؟؟؟!! خب 2 3 تا اپشن دیگ اضاف شه ک کاره کارت های نسل قبل تمومه ک 

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

متاسفانه ما فقط شدیم وسیله در کسب پول بیشتر برای شرکت ها. با این اوضاع یا نباید سیستم بست یا اگر میخواییم ببندیم فقط باید پرچمدار بست چون میان رده ها زیاد دوام نمیارن و هرچه زودتر از رده خارج میشن.

اینتل هم که تولید سی پی یو های راکت لیک نسل یازدهمی رو متوقف میخواد بکنه ؛ رایزن ها هم که توی ایران هیچ اقبالی ندارن ، خارج از کشور AMD تا تونسته تخفیف اعمال کرده روی پلتفرم am5 که از هر جهت به نفع خریداره .

حیف که نه تنها این کاهش قیمت های ای ام دی در بازار داخل اعمال نمیشه بلکه قیمتا هر روز افرایش پیدا میکنه ، من حاضرم پول زیادی بابت رم ddr5 بدم اما بازیچه دست اینتل بخاطر سوکتی که هرچند وقت یکبار عوض میشه نشم.

هنوز نسل سیزدهمش بیرون نیومده توی فکر نسل چهاردهمه . اخه چه وضعشه؟!😒

ویرایش شده توسط Mohammad.Master
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

سلام
بسیار عالی ممنون از توضیحات شما بنده اشنایی زیادی با انریل انجیل 5 ندارم نمیدونستم همچین هست 🌺
خب حالا با این اوصاف تکلیف چیه؟؟؟فقط بخاطر یک نورپردازی پویا باید اینقدر سنگین شن بازیا؟؟؟!! خب 2 3 تا اپشن دیگ اضاف شه ک کاره کارت های نسل قبل تمومه ک 

بله. نورپردازی پویا خیلی خیلی سنگینه. از طرف دیگه این اجازه رو میده که مثلا چرخش شبانه روز در بازی وجود داشته باشه و با کیفیت خیلی بالاتر از قبل.

البته آنریل 5 داره به سمتی میره که از لحاظ نرم افزاری طوری داره میشه که شرکت های بازیسازی میتونن تا هر اندازه که دلشون میخواد جزئیات بازی رو بالا ببرن بدون اینکه کاربر با افت فریم روبه رو بشه. این چند سالی طول میکشه تا کاملا عملی و فراگیر بشه ولی وقتی اینطوری بشه دیگه خیلی نیاز نیست که قطعات سخت افزاری مدام به روز بشن. خود سخت افزارهای موجود هم در حال حاضر خیلی مناسب این سیستم نیستن ولی تا چند سال دیگه فکر کنم اوضاع روبه راه بشه.

البته این مبحثش خیلی بزرگ و پیچیده هست من سعی کردم توی 2 خط خلاصه کنم 😧

لینک به دیدگاه

ممنونم از همه دوستان عزیزم

عذر میخوام که دیر اومدم

راستش یه سری ویدیو 8K دانلود کردم ولی سیستم با Stutter و Lag پخش میکنه

همه Codec ها رو هم نصب کردم

سیستمم الان اینه

Ryzen 3400G

Vega 11

16Gb RAM

نمیدونم سیستم ضعیفه یا مورد دیگه ای هست ؟

واسه همین دوباره گزاشتم 4K دانلود بشن

این تا اینجا

در مورد گیم 8K هم عارضم خدمتتون که من معمولا بازی ها رو یه مدت بعد Release میخرم تا هم تخفیف بخورن

هم خوب بهینه بشن و احیانا آپدیت ها هم بیان و اعمال بشن

ینی روز اول بازی رو نمیخرم

اینم تا اینجا

منتها الان قندون شکن درست حسابی ندارم در نتیجه نمیتونم بازی بخرم

مجبورم کرکی بگیرم

اونم خوب باز زمان بره

توی ویدیوهایی که دانلود کردم مقایسه DLSS روشن و خاموش رو هم لیست کردم

میخوام ببینم مثلا 8k با DLSS 3.0 چجوری میشه ؟

تلویزیون هم که دوستم اشاره فرمودن راستش QN900A مال پارساله 

الان QN800B اومده گویا منتها دارم دنبال سری 9 اش میگردم

الانم دیر وقته 

صبح انشالله اگر عمری باشه میخوام بنچمارک ها رو بشینم ببینم

فقط میخوام وسایل رو لیست بکنم جهت خرید

ممنون میشم اگر کسی نظری داره اینجا شریک بشه 

ممنونم بابت وقت گرانبهاتون

لیست وسایلی که باید بگیرم به ترتیب، پایین اومدن :

1- Case

2- Mother Board

3- CPU

4- Power Supply

5- RAM

6- CPU Cooler

7- Graphics Card

8- SSD

9- Case Fans

10- Keyboard

11- Mouse

12- Mouse Pad

13- Headset

14- Speakers System

15- Sound Card

بودجه برای موارد 1-9 تا 300 تومن میتونم بدم بیشتر از اون کمرم میشکنه😊

برای موارد 10-15 بودجه جداگونه مد نظر دارم

یک دنیا سپاس

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، WAR گفته است:

این وضعیت یه بازی تو 4K! حالا دیگه 8K بماند.

سلام

این 4 کی با ریتریسینگ حالت الترا هست عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام علی آقای گل. علی جان چون شما خودت استادی من تو اینکه چه قطعه ای استفاده کنی هیچ دخالتی نمیکنم ولی اینجام که از 8K منصرفت کنم!

سه تا ضعف بزرگ سر راه 8K گیمینگ هست و این سه تا نکته هیچکدومش به پرمرمنس یا سخت افزار مورد نیازش دخلی نداره. داره ها، من بهش اشاره نمیکنم. البته دوستان از این نظر که 4090 هم برای 8K کافی نیست توضیح دادن و شما فرمودی 30 فریم هم قانعی. اما...

نکته اول: یه مساله وجود داره به نام DPI که همگی باهاش آشناییم. اگر شما قرار بود تلوزیون 55 بگیری 8K میگفتم همین الان بگیر که فردا دیره! پس حالا که قراره 65 اینچ (یا چه بسا بالاتر) برداری میری روی 135 DPI که معادل یه مانیتور 4K و 32 اینچ هست. البته 55 8K هم معادل 28 اینچ 4K هست. بله حالی که 55 یا 65 اینچ میده رو کسی درش شکی نداره ولی یه دفعه 80 میلیون پول TV میدی که با یه مانیتور معمولی برابری کنی. البته فقط بحث DPI هست و نه المان های دیگه. مزیت استفاده از TV به جای مانیتور تو یه سیستم High End مثلا OLED بودن هست که معادل مانیتورش محدوده. چند سال استفاده کنی و به محز اینکه اولین نشانه های سوختن پیکسلارو دیدی رد کنی و باز یه OLED دیگه بخری. اقتصادی توجیه نداره ولی "اند حال" شک نکن داره.

پس اگه بالانس فاصله و اندازه نمایشگرو میتونی برقرا کنی، ببین از پس بعدی هم بر میای؟

نکته دوم: یه بحثی هست به اسم بازی ارجینال که سریع ترین آپدیت رو دریافت میکنه، یه بحث هست بازی کرکی که به سختی آپدیت میگیره. این که طابلوعه. کرکر ها هم که قربونش برم رفتن تعطیلات و کیه که Dead Space رو کرک کنه؟ خخخ. ولی جدا از شوخی، شخصا مینویسم امضا میدم؛ تعداد بازی هایی که رزولیشن 21:9 داخل تنظیماتشون هست، از 8K بیشتره. یعنی از الان آماده باش که سازنده تنبل 7680×4320 رو تو تنظیمات اضافه نکرده باشه و مجبور بشی با Hex Editor بیفتی به جون سورس بازی. خیلی حال بده با آپدیت بازی اضافه کنه که کرکی جزو این قاعده نیست معمولا. تازه این قسمت خوبشه. یه وقت هست که این تنظیمات رو هم میری، باز میبینی UI بهم میریزه یا کات سین های بازی گلیچ میدن و...

نکته سوم: بازی ها برای 4K هم بهینه نمیشن چه برسه به 8K. شاید فکر کنید منظورم همون داستان پرفرمنس، فریم ریت و اپتیمیاز کردن بازیه ولی نه. تکسچر ها اصلا برای رزولیشن بالا مخصوصا در اینچ بالا بهینه نمیشن. یعنی عین روز معلوما طرف فوتوشاپو باز کرده و با Quality 7 خروجی JPEG گرفته. یعنی فقط دنبال شارپنس نباش. خیلی چیزا هست که باید تو موتور بازی فکر 8K و High Res پشتش باشه. God Ray یه موردش. تسلیشن یه موردش و...

اما نکته نهایی. منم مثل بقیه شاید دست به یه سری تکنولوژی ها نرسه ولی مقالشو که میتونم مطالعه کنم. از روز اول تلوزیون های سامسونگ 8K رو ضعیف تر از اون چیزی که اسم Native روش میزاریم نشون میده (Rtings آزمایششو گرفته که یه تیکشو پایین اتچ میکنم). حالا چون شما خودت گفتی سامسونگ میخوای بگیری خواستم بهت بگم که همین الان بدون در نظر گرفتم DLSS، چیزی حدود 20 دردصد از 8K واقعی عقب تری. یعنی اون 135 DPI رو 120 در نظر بگیر. یعنی این همه دردسر فقط 11 DPI با یه مانیتور 27 2K که الان خیلی متداول شده جلو تری.

بنظر من بیخیال 8K 30fps بدون Ray Trace بشو و 4K 60fps با Ray Trace رو بغل کن. یه 4090 هم بزن تنگش. 4K حتی تو سایز بالا مثل 55 اینچ هم میشه با یکم فاصله گرفتن از تلوزیون اون کاهش DPI رو جبران کرد. من باشم پولی که از صرف نظر شدن 8K رو سیو کردم میزنم به VR و سایر تجهیزات (مثل فرمون اینا که شما البته داری) حالشو میبرم. همه بودجمو یهو نمیریزم تو گلو Sharpness بعدشم ضد حال بخورم.

qwd12.jpg

ویرایش شده توسط Devileytion
عکسو فراموش کردم!
لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است:

ممنونم از همه دوستان عزیزم

عذر میخوام که دیر اومدم

راستش یه سری ویدیو 8K دانلود کردم ولی سیستم با Stutter و Lag پخش میکنه

همه Codec ها رو هم نصب کردم

سیستمم الان اینه

Ryzen 3400G

Vega 11

16Gb RAM

نمیدونم سیستم ضعیفه یا مورد دیگه ای هست ؟

واسه همین دوباره گزاشتم 4K دانلود بشن

این تا اینجا

در مورد گیم 8K هم عارضم خدمتتون که من معمولا بازی ها رو یه مدت بعد Release میخرم تا هم تخفیف بخورن

هم خوب بهینه بشن و احیانا آپدیت ها هم بیان و اعمال بشن

ینی روز اول بازی رو نمیخرم

اینم تا اینجا

منتها الان قندون شکن درست حسابی ندارم در نتیجه نمیتونم بازی بخرم

مجبورم کرکی بگیرم

اونم خوب باز زمان بره

توی ویدیوهایی که دانلود کردم مقایسه DLSS روشن و خاموش رو هم لیست کردم

میخوام ببینم مثلا 8k با DLSS 3.0 چجوری میشه ؟

تلویزیون هم که دوستم اشاره فرمودن راستش QN900A مال پارساله 

الان QN800B اومده گویا منتها دارم دنبال سری 9 اش میگردم

الانم دیر وقته 

صبح انشالله اگر عمری باشه میخوام بنچمارک ها رو بشینم ببینم

فقط میخوام وسایل رو لیست بکنم جهت خرید

ممنون میشم اگر کسی نظری داره اینجا شریک بشه 

ممنونم بابت وقت گرانبهاتون

لیست وسایلی که باید بگیرم به ترتیب، پایین اومدن :

1- Case

2- Mother Board

3- CPU

4- Power Supply

5- RAM

6- CPU Cooler

7- Graphics Card

8- SSD

9- Case Fans

10- Keyboard

11- Mouse

12- Mouse Pad

13- Headset

14- Speakers System

15- Sound Card

بودجه برای موارد 1-9 تا 300 تومن میتونم بدم بیشتر از اون کمرم میشکنه😊

برای موارد 10-15 بودجه جداگونه مد نظر دارم

یک دنیا سپاس

برای خرید بازی اگر پلتفرم steam هست

میتونید کلید tf2 تهیه کنید و تو مارکت بفروشید

با این کار با دلار 33 34 تومن والت شما شارژ میشه و بسیار بسیار با صرفه تر از خرید استیم والته !!

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Devileytion گفته است:

سلام علی آقای گل. علی جان چون شما خودت استادی من تو اینکه چه قطعه ای استفاده کنی هیچ دخالتی نمیکنم ولی اینجام که از 8K منصرفت کنم!

سه تا ضعف بزرگ سر راه 8K گیمینگ هست و این سه تا نکته هیچکدومش به پرمرمنس یا سخت افزار مورد نیازش دخلی نداره. داره ها، من بهش اشاره نمیکنم. البته دوستان از این نظر که 4090 هم برای 8K کافی نیست توضیح دادن و شما فرمودی 30 فریم هم قانعی. اما...

نکته اول: یه مساله وجود داره به نام DPI که همگی باهاش آشناییم. اگر شما قرار بود تلوزیون 55 بگیری 8K میگفتم همین الان بگیر که فردا دیره! پس حالا که قراره 65 اینچ (یا چه بسا بالاتر) برداری میری روی 135 DPI که معادل یه مانیتور 4K و 32 اینچ هست. البته 55 8K هم معادل 28 اینچ 4K هست. بله حالی که 55 یا 65 اینچ میده رو کسی درش شکی نداره ولی یه دفعه 80 میلیون پول TV میدی که با یه مانیتور معمولی برابری کنی. البته فقط بحث DPI هست و نه المان های دیگه. مزیت استفاده از TV به جای مانیتور تو یه سیستم High End مثلا OLED بودن هست که معادل مانیتورش محدوده. چند سال استفاده کنی و به محز اینکه اولین نشانه های سوختن پیکسلارو دیدی رد کنی و باز یه OLED دیگه بخری. اقتصادی توجیه نداره ولی "اند حال" شک نکن داره.

پس اگه بالانس فاصله و اندازه نمایشگرو میتونی برقرا کنی، ببین از پس بعدی هم بر میای؟

نکته دوم: یه بحثی هست به اسم بازی ارجینال که سریع ترین آپدیت رو دریافت میکنه، یه بحث هست بازی کرکی که به سختی آپدیت میگیره. این که طابلوعه. کرکر ها هم که قربونش برم رفتن تعطیلات و کیه که Dead Space رو کرک کنه؟ خخخ. ولی جدا از شوخی، شخصا مینویسم امضا میدم؛ تعداد بازی هایی که رزولیشن 21:9 داخل تنظیماتشون هست، از 8K بیشتره. یعنی از الان آماده باش که سازنده تنبل 7680×4320 رو تو تنظیمات اضافه نکرده باشه و مجبور بشی با Hex Editor بیفتی به جون سورس بازی. خیلی حال بده با آپدیت بازی اضافه کنه که کرکی جزو این قاعده نیست معمولا. تازه این قسمت خوبشه. یه وقت هست که این تنظیمات رو هم میری، باز میبینی UI بهم میریزه یا کات سین های بازی گلیچ میدن و...

نکته سوم: بازی ها برای 4K هم بهینه نمیشن چه برسه به 8K. شاید فکر کنید منظورم همون داستان پرفرمنس، فریم ریت و اپتیمیاز کردن بازیه ولی نه. تکسچر ها اصلا برای رزولیشن بالا مخصوصا در اینچ بالا بهینه نمیشن. یعنی عین روز معلوما طرف فوتوشاپو باز کرده و با Quality 7 خروجی JPEG گرفته. یعنی فقط دنبال شارپنس نباش. خیلی چیزا هست که باید تو موتور بازی فکر 8K و High Res پشتش باشه. God Ray یه موردش. تسلیشن یه موردش و...

اما نکته نهایی. منم مثل بقیه شاید دست به یه سری تکنولوژی ها نرسه ولی مقالشو که میتونم مطالعه کنم. از روز اول تلوزیون های سامسونگ 8K رو ضعیف تر از اون چیزی که اسم Native روش میزاریم نشون میده (Rtings آزمایششو گرفته که یه تیکشو پایین اتچ میکنم). حالا چون شما خودت گفتی سامسونگ میخوای بگیری خواستم بهت بگم که همین الان بدون در نظر گرفتم DLSS، چیزی حدود 20 دردصد از 8K واقعی عقب تری. یعنی اون 135 DPI رو 120 در نظر بگیر. یعنی این همه دردسر فقط 11 DPI با یه مانیتور 27 2K که الان خیلی متداول شده جلو تری.

بنظر من بیخیال 8K 30fps بدون Ray Trace بشو و 4K 60fps با Ray Trace رو بغل کن. یه 4090 هم بزن تنگش. 4K حتی تو سایز بالا مثل 55 اینچ هم میشه با یکم فاصله گرفتن از تلوزیون اون کاهش DPI رو جبران کرد. من باشم پولی که از صرف نظر شدن 8K رو سیو کردم میزنم به VR و سایر تجهیزات (مثل فرمون اینا که شما البته داری) حالشو میبرم. همه بودجمو یهو نمیریزم تو گلو Sharpness بعدشم ضد حال بخورم.

سلام ایمان جان

فدای شما

استادی چیه ، من دارم درس پس میدم دادا

راستش برای 8K به شک افتاده بودم شما دیگه میخ تابوتش رو هم زدی عزیزم

مخصوصا با ریویوی Rtings که اون عکس رو چند روز پیش دیده بودم و هضمش واسم سخت بود

آقا تصمیم بر 8K رو موکول میکنم به وقت دیگه که تلویزیوناش هم به راحتی گیر بیان یا حداقل چند تا آپشن داشته باشم

فعلا رو همون 4K 120Hz مانور میدم

تی وی هم بین سونی و سامسونگ و الجی موندم 

اگر مطلب خاصی هست ممنون میشم بهم بگی دادا

در مورد نکته دوم هم میخوام دلمو به دریا بزنم و باز ریسک کنم

ینی من با کرکی مشکل داشتم از اول ، شانس هم ندارم

جایی مطمئن میشناسی برای خرید از استیم ریجن ترکیه ؟

که اکانت رو بدم بهش و واسم بازی بگیره و خودش فعال کنه ؟

باز هم ممنونم ازت دادا

موفق باشی

8 دقیقه قبل، hosin گفته است:

برای خرید بازی اگر پلتفرم steam هست

میتونید کلید tf2 تهیه کنید و تو مارکت بفروشید

با این کار با دلار 33 34 تومن والت شما شارژ میشه و بسیار بسیار با صرفه تر از خرید استیم والته !!

حسین آقا ممنونم از لطفتون

والا کلید tf2 تا حالا نه خریدم و نه فروختم

باید برم یاد بگیرم

مشکل من قندون شکن هست برای ردیم کد

با آیپی ایران کاری نمیشه کرد که

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، Santa Cruise گفته است:

والا کلید tf2 تا حالا نه خریدم و نه فروختم

شارژ ولت استیم با کلید tf2 اصن قند شکن نمیخواد 

از فروشگاه یا از شخص میخری کلید رو توی مارکت استیم میفروشی 13% مالیات رو استیم برمیداره بقیش توی ولت استیمت شارژ میشه 

من الان گرفتم به این قیمت image.png.e3ad09b79a1078d9f6f0c1c2384ebd1e.png

ولتم رو 39 لیره شارژ میکنه 
image.thumb.png.49b6161e3be694bf0987ca5f5722a39a.png

میشه تقریبا 2دلار یعنی دلاری 41-42 

البته من الان گرون خریدم فروشنده های تلگرامی پایین تر میفروشن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وبسایتی هست به اسم گیفت کات گو. من خیلی وقته ازش خرید میکنم. یکم گرون میگه ولی کارش درسته. مثلا اکثر جاها گیفت کارت هنگ کنگ رو به جای دلار میفروشن که رو اکانت من فعال نمیشد ولی این بابا گیفت کارت آمریکاش دقیقا آمریکاست. لیر ترکیه هم داره مستقیم میزنی فعال میشه.

در مورد تلوزیون هم هم سامی هم سونی هم ال جی همه OLED دارن. یه OLED بگیر خیال خودتو راحت کن. نری VA بگیری پاسخ گوی شیش دقیقه باشه (شوخی)! 55 اینچ باشه خوبه سراغ 48 و 42 نرو.

حالا اگه فعال سازی مشکل خوردی بگو منم یه تست میزنم با ویPاس خودم. البته من آمریکاس ریجنم، ولی با آیپی آلمان فعال میکنم.

ویرایش شده توسط Devileytion
لینک به دیدگاه

سلام

از اونجایی که به فکر 30 فریم هستید . یعنی به CPU قوی نیازی ندارید . اگر به فکر DDR5 هستید یه میان - پایین رده از نسل 13 اینتل کفایت می کنه .

اگر براتون مهم نیست یه مادربرد میان رده سوکت AM4 و پردازنده 5600X یا نهایتا 5800XD کافیه .

واقعیت اینه که حتی پردازنده 3600 هم میتونه بازی ها رو روی 60 فریم پشتیبانی کنه اما با توجه به بودجه خرید 5600 اشتباه نیست .

از اونجایی که نهایت گرافیک و نهایت رزولیشن براتون مهمه به هیچ وجه سراغ کارتی با کمتر از 16 گیگ مموری نرید .

فناوری FSR و DLSS بیشتر از همه به درد زمانی میخورن که مشکل فریم وجود داشته باشه پس برای شما میشه گزینه آخر برای فعال کردن .

گرچه تجربه کافی دارید و سلیقه هر کس محترم و متفاوته اما 60 فریم رو دست کم نگیرید .

لینک به دیدگاه

سعی کنید بازی هاتون رو از شبکه استیم تهیه کنید (برای لاگین شدن و دانلود بازی هاش با هیچ کدوم از اینترنت های داخل کشور مشکلی نداره)
همچنین حتما از کلید TF2 استفاده کنید برای شارژ اکانتتون (فوق العاده کار راحتیه)
قبلش اکانتتون رو هم بدید به یکی از فروشگاه های معتبر تا ریجنش رو ترکیه کنن (هزینش حدود صد تومن میشه)

پیشنهاداتم برای مواردی که اعلام کردین هم براتون میذارم و بدونین که از روی تجربه شخصی هست نه سرچ توی اینترنت

برای مورد 11:
اگه موس کوچیک دوست دارید
https://www.lioncomputer.com/product/glynj/Logitech-G303-Shroud-Edition-LIGHTSPEED-Wireless-Gaming-Mouse

https://www.lioncomputer.com/product/6gy27/Logitech-G-PRO-X-Superlight-Wireless-Gaming-Mouse

اگه موس بزرگ دوست دارید
https://www.lioncomputer.com/product/wmjqk/Logitechg-G903-Lightspeed-HERO-Sensor-Wireless-Gaming-Mouse

برای مورد 10:

https://www.lioncomputer.com/product/93q5v/Logitech-G613-ROMER-G-TACTILE-Wireless-Mechanical-Gaming-Keyboard

https://www.lioncomputer.com/product/yrm47/Corsair-K70-RGB-MK-2-CHERRY-MX-Speed-Mechanical-Gaming-Keyboard

برای مورد 12

https://www.lioncomputer.com/product/bk526/Logitech-G640-Gaming-Mouse-Pad

و برای مورد 13

Logitech G Pro X
Astro A50

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...