رفتن به مطلب

سرویس کاهش پینگ از کجا بخرم؟

Hamed.Madadi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من میخوام هر از گاهی فورتنایت بازی کنم ، از سایت speedv*n سرویس خریده بودم که اونم کار نمیکرد درست و حسابی ، الانم رفتم سایتش دیدم بسته شده پول ما هم مالیده شد زمین ، dns هم کار نمیکنه اعصاب میخواد 100 تا dns ست کنی یکیش یکبار کار کنه بار دوم کار نکنه ، الان چند تا سایت دیدم قیمتاش خوبه نمیدونم سرکاری هست یا واقعا کار میکنه مثلا سایت

نــایــس پیـنــگ | برتــرین سرویس کــاهش پـینگ - خرید سرویس کاهش پینگ (niceping.ir)

پینگ هینت | خرید سرویس کاهش پینگ و رفع تحریم (pinghint.ir)

001.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

منم همین مشکل شما رو داشتم برا فورتنایت. اسپید وی‌... ان هم داشتم که اصلا این چند ماه آخر درست کار نمیکرد، در مورد این سایت های که گذاشتی اطلاعی ندارم ولی خودم یه وی... ان خریدم از سایت چیتا ویpان یه ماهش 85 تومنه.

رو ویندوز اَپ داره و فعلن که خوب کار میکنه. هم برا خوده بازی هم برا آپدیت کردنش. من با سرور ترکیه وصل میشم پینگم 70-80 هست. فک میکنم تست هم داشته باشه خواستی امتحان کن. ✌️

لینک به دیدگاه

43 دقیقه قبل، Vahid_Dboy گفته است:

سلام دوست عزیز.

منم همین مشکل شما رو داشتم برا فورتنایت. اسپید وی‌... ان هم داشتم که اصلا این چند ماه آخر درست کار نمیکرد، در مورد این سایت های که گذاشتی اطلاعی ندارم ولی خودم یه وی... ان خریدم از سایت چیتا ویpان یه ماهش 85 تومنه.

رو ویندوز اَپ داره و فعلن که خوب کار میکنه. هم برا خوده بازی هم برا آپدیت کردنش. من با سرور ترکیه وصل میشم پینگم 70-80 هست. فک میکنم تست هم داشته باشه خواستی امتحان کن. ✌️

روی خرید اکانت میزنم لینکش کار نمیکنه ، ظاهرا درگاه بانکش رو حذف کردن

واقعا خیلی مسخرست من فقط میخوام فورتنایت بازی کنم 

ویرایش شده توسط Hamed.Madadi
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

اینا میخان به هر قیمتی گیمر ها برنامه ی "رادار بازی" رو نصب کنند.

اینترنتت چی هست؟ مطمعنی روی نت دیگه جواب نمیده؟ یه مثال بزنم برات مثلا دوتا2 روی ایرانسل 80 درصد نمیاد بالا. ولی همراه اول میاد.

لینک به دیدگاه

20 دقیقه قبل، saeed0c گفته است:

اینا میخان به هر قیمتی گیمر ها برنامه ی "رادار بازی" رو نصب کنند.

اینترنتت چی هست؟ مطمعنی روی نت دیگه جواب نمیده؟ یه مثال بزنم برات مثلا دوتا2 روی ایرانسل 80 درصد نمیاد بالا. ولی همراه اول میاد.

با اینترنت مخابرات و همراه اول تست کردم پیغام زیر رو میده اگر منظورتون DNS هست ، با FREEGATE هم کار میکنه ولی پینگ بالا و لگ خیلی زیاده 

002.jpg

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

برای من که اصلا سایتش باز نمیشه. 😔 حالا اگه تونستم لینک اَپ کامپیوتر و اندرویدشو برات میفرستم چون قبلا (یه ماه پیش) میشد 3 روز رایگان تست کنی. 

یه راه دیگه هم هست که برای خودم کار میکنه، میگم شاید به دردت خورد. اون عکسی که فرستادی از ارور اپیک گیمز اون چرخ دنده گوشه پایینو بزن و تیک ران شدن گیم موقع بالا اومدن ویندوزو بزن، اینترنت هم اگه موقع خاموش کردن قطع میکنی، نکن بزا وصل باشه و ریست کن سیستمو. اینجوری نمیدونم چه اتفاقی میافته که برا من 90 درصد مواقع وقتی میام تو ویندوز اپیک گیمز ساین این شده برام. فقط از تو ترای راست کلیک میکنم و فورتنایت رو انتخاب میکنم. راحت باز میشه بازی. ولی در کل بستگی به اینترنتت هم داره، با همراه زیاد جواب نمیده. 

ویرایش شده توسط Vahid_Dboy
لینک به دیدگاه

سلام

من از پینگ هینت استفاده میکنم,عالی نیست،ولی خب تو این اوضاع اینترنت کارمو راه میندازه 

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

با اینترنت مخابرات و همراه اول تست کردم پیغام زیر رو میده اگر منظورتون DNS هست ، با FREEGATE هم کار میکنه ولی پینگ بالا و لگ خیلی زیاده 

002.jpg

نه DNSشون که کار خاصی نمیکنه. اصل کاری برنامه هست. اونم نمیشه با چیزای دیگه وصل شد داعم عوضش میکنند که مجبور بشی خود برنامه رو نصب کنی.

باز خوبه این صفحه باز میشه با ایرانسل که هیچی باز نمیشه.

لینک به دیدگاه

اسپید *** کشف و سایتشون قفل شده و تلگرامشون ایکون کانالشون زده مدیرانشون تحت پیگرد قوه قضاییی قرار گرفتن من جای شما باشم ازونجا لفت میدم سریعتر

13 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

دوستان من میخوام هر از گاهی فورتنایت بازی کنم ، از سایت speedv*n سرویس خریده بودم که اونم کار نمیکرد درست و حسابی ، الانم رفتم سایتش دیدم بسته شده پول ما هم مالیده شد زمین ، dns هم کار نمیکنه اعصاب میخواد 100 تا dns ست کنی یکیش یکبار کار کنه بار دوم کار نکنه ، الان چند تا سایت دیدم قیمتاش خوبه نمیدونم سرکاری هست یا واقعا کار میکنه مثلا سایت

نــایــس پیـنــگ | برتــرین سرویس کــاهش پـینگ - خرید سرویس کاهش پینگ (niceping.ir)

پینگ هینت | خرید سرویس کاهش پینگ و رفع تحریم (pinghint.ir)

001.jpg

اسپید *** کشف و سایتشون قفل شده و تلگرامشون ایکون کانالشون زده مدیرانشون تحت پیگرد قوه قضاییی قرار گرفتن من جای شما باشم ازونجا لفت میدم سریعتر

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Amirhossein Azimi گفته است:

من حس میکنم فیکه

بیشتر چون نتونسته سرور راه بندازه و به ملت وی پی عن بده با این عکس یه کاری کرده همه بیخیال بشن

چون احتمالا یه عالمه سرویس فروخته و همشون از کار افتاده به خاطر صیانت

اصلا اسپید شبکه وی پی عن و 20اسپید ماله خوده برادراست !!!

ویرایش شده توسط hosin
لینک به دیدگاه

34 دقیقه قبل، hosin گفته است:

من حس میکنم فیکه

بیشتر چون نتونسته سرور راه بندازه و به ملت وی پی عن بده با این عکس یه کاری کرده همه بیخیال بشن

چون احتمالا یه عالمه سرویس فروخته و همشون از کار افتاده به خاطر صیانت

اصلا اسپید شبکه وی پی عن و 20اسپید ماله خوده برادراست !!!

درسته... من امروز رفتم سرچ کردم دیدم نوشته قضایی، بعد فکر کردم با خودم گفتم عجب روش خوبی هست برای در رفتن از زیر بار مسئولیت... راحت... پول هارو خوردن یک لیوان آب هم روش.... هیچکس هم حرفی نمیتونه بزنه..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...