رفتن به مطلب

افزایش 40 درصدی عملکرد کارت گرافیک های Radeon RX 6000 با درایور 23.2.1 !!!!!!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

به به... به به چه تاپیکی شد امشب این تاپیک :D

اجرتون با AMD و NVIDIA

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که کارت amd دارن نتایج با درایور قدیمی و جدید بزارن ببینیم در چه حدیه

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

نه برادر هیچکس بی دلیل حرف نمیزنه چون رفقایی ک شرکت کردن اینجا اکثرن قدیمی و صاحب نظر و با تجربه هستند
مطلق یعنی اینکه 6800xt تو 4 کی از 4080 بهتره و  طرف از حرفش هم پایین نیاد و 4 تا لیچارم بار اینایی بکنه ک از هر شرکتی بخان پشتش باشن و خلاف حرفش حرف بزنن 
الان بحث دیگ عملکرد و این چیزا مطرح نیست حداقل تو ایران اینطوریه
همه ب جیبه مبارکت نگاه میکنن ک با پولی ک داری بهترین چیزی ک میتونی تهیه کنی چیه
و از این واقعیت نمیشه پشم پوشی کرد ک سری 4 فقط برای ی عده ی خاص شده 
و خیلی ها منجمله من و شما توان خرید این کارت هارو نداریم یعنی اگرم داشتیم 130 تومن بخای بدی گرافیک خنده داره عملا 40 تومن دیگ میزاری روش میری ارابه مرگ میخری (پراید علیه السلام)
این 4 5 خطی ک من بیان کردم منطق هست نه چیزه دیگری 
اگر غیره اینه خوشحال میشم شما هم منو یاری کنی

حرف الان شما کاملا منطقی است. در شرایط این مملکت که کلا همه فقط در باتلاق در حال دست و پا زدن هستند و البته سن و تجربه بنده هم طوری نیست که حرف مفت و یا توهین غیر مستقیم را قبول کنم. در کل دوستان فن بوی راحت باشند در این فروم همیشه سعی داشتم به دوستان کمک کنم اما متاسفانه عقده گشایی زیاد شده و نمی توان خیلی فعالیت داشت.

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

نه برادر هیچکس بی دلیل حرف نمیزنه چون رفقایی ک شرکت کردن اینجا اکثرن قدیمی و صاحب نظر و با تجربه هستند
مطلق یعنی اینکه 6800xt تو 4 کی از 4080 بهتره و  طرف از حرفش هم پایین نیاد و 4 تا لیچارم بار اینایی بکنه ک از هر شرکتی بخان پشتش باشن و خلاف حرفش حرف بزنن 
الان بحث دیگ عملکرد و این چیزا مطرح نیست حداقل تو ایران اینطوریه
همه ب جیبه مبارکت نگاه میکنن ک با پولی ک داری بهترین چیزی ک میتونی تهیه کنی چیه
و از این واقعیت نمیشه پشم پوشی کرد ک سری 4 فقط برای ی عده ی خاص شده 
و خیلی ها منجمله من و شما توان خرید این کارت هارو نداریم یعنی اگرم داشتیم 130 تومن بخای بدی گرافیک خنده داره عملا 40 تومن دیگ میزاری روش میری ارابه مرگ میخری (پراید علیه السلام)
این 4 5 خطی ک من بیان کردم منطق هست نه چیزه دیگری 
اگر غیره اینه خوشحال میشم شما هم منو یاری کنی

برادر دلیل اینکه 4090 گرونه، یا حتی 4080، کم کاری شرکت AMD و ناتوانی مطلقش در معرفی کارت گرافیک "به اندازه کافی" قویه.

الان چند نسله که AMD نتونسته تاج قدرتمند ترین کارت گرافیک گیمینگ جهان رو از انودیا بگیره؟

زمانی که 2080Ti هم معرفی شد همین بود. یا حتی 1080Ti یا حتی قدیمی تر هاش. بحث اینه، بله، کارت Flagship انودیا غیر منطقی گران است، چون هیچ رقیبی براش وجود نداره.

پسفردا هم قراره 4090Ti بیاد که برای اون هم رقیبی وجود نداره.

منطق بازار حکم میکنه وقتی شما رقیب نداری هر قیمتی که دلت بخواد میتونی روش بگذاری.

الان چرا AMD دو مرتبه Off گذاشت روی پردازنده های رایزن 7000؟ چون رقیب گردن کلفت داشت و فروش نمیرفت،پس کاهش قیمت داد. ایضا در گرافیک هم همینطوره بنابراین ضعف و کم کاری AMD دلیل گرانی 4090 است و بس

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

دوستانی که کارت amd دارن نتایج با درایور قدیمی و جدید بزارن ببینیم در چه حدیه

هنوز نسخه ی بتا هست 

سرتیفیکت ویندوز نیست
ی سری ایرادات جزیی داره و گویا در مراحل نهایی ب سر میبره
من ک خیلی وسوسه شدم شاید دان کردم و عکساشو گذاشتم

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

40% !!!

یکی تست بنچمارک بده همین فردا 3060ti بدم بره🙃

10 ساعت بعد... نتیجه آشغالی که باید 2 سال صبر کنی تا 40% قدرتش بره بالا نخواستیم🙃💩 

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

برادر دلیل اینکه 4090 گرونه، یا حتی 4080، کم کاری شرکت AMD و ناتوانی مطلقش در معرفی کارت گرافیک "به اندازه کافی" قویه.

الان چند نسله که AMD نتونسته تاج قدرتمند ترین کارت گرافیک گیمینگ جهان رو از انودیا بگیره؟

زمانی که 2080Ti هم معرفی شد همین بود. یا حتی 1080Ti یا حتی قدیمی تر هاش. بحث اینه، بله، کارت Flagship انودیا غیر منطقی گران است، چون هیچ رقیبی براش وجود نداره.

پسفردا هم قراره 4090Ti بیاد که برای اون هم رقیبی وجود نداره.

منطق بازار حکم میکنه وقتی شما رقیب نداری هر قیمتی که دلت بخواد میتونی روش بگذاری.

الان چرا AMD دو مرتبه Off گذاشت روی پردازنده های رایزن 7000؟ چون رقیب گردن کلفت داشت و فروش نمیرفت،پس کاهش قیمت داد. ایضا در گرافیک هم همینطوره بنابراین ضعف و کم کاری AMD دلیل گرانی 4090 است و بس

اخوی 
نمیشه گفت ناتوان هست
ناتوان اون گرافیک چینی هست ک 300 وات مصرف داره لیتوگرافیش 50 نانوست قدرتش ب حده گرافیک سنپدراگون گوشیه
شما اینو در نظر بگیر ک داره با 2 جبهه در عین واحد رقابت میکنه و بیشتر توجهش هم ب سمت سی پی یو هست تا گرافیک
سری 1000 ک دوران طلایی انویدیا بود و واقعا ای ام دی خیلی دیر اقدام ب معرفی سری 5000 و فیوری کرد دقیقا تو همین نسل بود ک انویدیا فروش بسیار بسیار قابل توجهی داشت
خب حرفت درست منطق بازار اینو میگه ک اگر تولیدی داشتی ک رقیبی نداشت هر قیمتی میزاری
اما منطق منو شما چی میگه ایا اون کالا با اون قیمت ارزشش رو دارد یا خیر؟

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

هنوز نسخه ی بتا هست 

سرتیفیکت ویندوز نیست
ی سری ایرادات جزیی داره و گویا در مراحل نهایی ب سر میبره
من ک خیلی وسوسه شدم شاید دان کردم و عکساشو گذاشتم

اشتباه میکنید

نسخه whql هست

لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

شما اینارو می دونستی و می گفتی ۱۰ گیگ رم کافیه همین ۱ ماه پیش یک چیزی هم به فن بوی ها انویدیا بدهکار شدیم کار به جایی رسیده میگن فن بوی هستی علمی نیستی منبع هم که نتیجه رو اشتباه درج کرده چند چندی با خودت اخوی؟

10 گیگ کافی نیست، به همین خاطر 3080 با 12 گیگ معرفی شد. این موضوع کافی نبودن رم 3080 زمانی مشخص شد که بازی Battlefield 2042 معرفی شد. اون زمان تو 4K یه دفعه 3080 افت فریم پیدا میکرد و داستان ضعفش همون موقع عیان شد. اما خوب، فقط در یک بازی اینطوری بود و الان این بازی هری پاتر جدید هم هنوز بهینه نیست و اگر هم بنچ مارکهاش رو بپذیریم که همینی که هست، اوکی، 3080 ضعف داره اما - سگش می ارزه به تمام کارت های AMD، چون هوش مصنوعی داره، هسته های RT اون تو بقیه بازی ها نسبت به رقبای AMD بهتر عمل میکنه و خلاصه اینکه، انویدیا است.

من به شخصه همچنان 3080 رو - همین مدل 10 گیگش رو - بهترین و بالانس ترین کارت گرافیک نسل 30 انویدیا میدونم که برای یه عمر جوابه و مطمئنم جایگاهش نسبت به تمام کارتهای AMD بالاتر خواهد بود. چه در استیم چه در آمارهای دیگه.

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، WINNER گفته است:

اشتباه میکنید

نسخه whql هست

ممنون از شما
من تازه رسیدم از سرکار ندیدم قبلش سرتیفیکت نبود چون تو خوده ادرنالین هنوز اپدیت نخواسته بود

لینک به دیدگاه

اقا دوباره شروع کردید که ...😂 هنوز یه روز نیست تاپیک زده شده / سریع پر بارش کردید.

هرکسی چه کارت AMD داره ، چه انویدیا بره لذتش رو ببره . انقدر درگیر حواشی نباشیم. ادم واقعا ناراحت میشه بزرگای این جمع یک موقعی حرفایی میزنن که ازشون توقع نمیره بگن!😪

سودش رو شرکتای بزرگ به جیب میزنن بعد ما باید بیاییم بحث کنیم.

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

اخوی 
نمیشه گفت ناتوان هست
ناتوان اون گرافیک چینی هست ک 300 وات مصرف داره قدرتش ب حده گرافیک سنپدراگون گوشیه
شما اینو در نظر بگیر ک داره با 2 جبهه در عین واحد رقابت میکنه و بیشتر توجهش هم ب سمت سی پی یو هست تا گرافیک
سری 1000 ک دوران طلایی انویدیا بود و واقعا ای ام دی خیلی دیر اقدام ب معرفی سری 5000 و فیوری کرد
خب حرفت درست منطق بازار اینو میگه ک اگر تولیدی داشتی ک رقیبی نداشت هر قیمتی میزاری
اما منطق منو شما چی میگه ایا اون کالا با اون قیمت ارزشش رو دارد یا خیر؟

صادقانه من بگم، اگر پول 4090 رو داشتم هم نمیخریدمش. نه به خاطر قیمت، بلکه به خاطر داستان آب شدن کانکتورش این ریسک رو نمیکردم. ولی اگر مسئله کانکتورش مطرح نبود، آره میخریدم. ارزشش رو داشت.

در مورد، ناتوانی دیگه خودت کلاه خودت رو قاضی کن، اگر میتونست که تولید میکرد شاخ انویدیا رو میشکست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
6 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

10 ساعت بعد... نتیجه آشغالی که باید 2 سال صبر کنی تا 40% قدرتش بره بالا نخواستیم🙃💩 

بهتر از اینه که بعد از 2 سال عملکردش با کارت رده پایین رقیب رقابت بکنه

همه که وضع مالیشون خوب نیست که هر دو سال پول گرافیک بدن

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، M-AMIN گفته است:

اقا دوباره شروع کردید که ...😂 هنوز یه روز نیست تاپیک زده شده / سریع پر بارش کردید.

هرکسی چه کارت AMD داره ، چه انویدیا بره لذتش رو ببره . انقدر درگیر حواشی نباشیم. ادم واقعا ناراحت میشه بزرگای این جمع یک موقعی حرفایی میزنن که ازشون توقع نمیره بگن!😪

سودش رو شرکتای بزرگ به جیب میزنن بعد ما باید بیاییم بحث کنیم.

فردا تعطیله سرگرمیم فعلا🙃

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

اون رهگیری پرتو در حالت الترا بود
اینی ک شما فرستادی پرفرمونس خام تو 4 کی هست
فرق داره اسلاید ها اخوی
کارت 130 میلیونی 79 فریم شگفتا 😂
چی میشه یک 7950xtx معرفی شه این پرچم 4090 بخابه با قیمت مناسب 🤲

عزیز این بازی روی بالاترین تنظیمات و ری تریس خیلی سنگینه  این بنچمارک  4k با ریتریس بدون dlss3

GPU-list.jpeg.52d5ba1cac4869e5b6503484c599d510.thumb.webp.0238413112d26d5f63fca41307e691f4.webp

و سری 4000 در این بازی از frame generation پشتیانی میکنند که خب از نظر فریم دادن مشکلی ندارند

و اینم با dlss3 frame generator در fhd

22222.thumb.PNG.1a13bd71f7270f3d948a2278138929d2.PNG

و4k

444444444444.PNG

اونی که 4090 میخره فریمشم میگیره اما اونی که 7900 خرید تو 4k شش فریم داره میگیره !!!!خب وقتی توان رقابت با انویدیا رو نداره معلومه انویدیا هر چی دلش بخواد روی کارتهاش قیمت میگذاره

ویرایش شده توسط WAR
لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

آشغالی که باید 2 سال صبر کنی تا 40% قدرتش بره بالا نخواستیم🙃💩 

داستان همینه، هی میشینن از کیفیت تصویر و هزار تا جزییات میزنن که فقط فریم رو بالا ببرن. عین فست فود هایی که از کیفیت غذا میزنن تا ارزون ترش کنن.

یکی نیست بگه اگر تو میتونستی منطقی 40 درصد افزایش قدرت بدی، خوب روز اول میکردی. به قول گفتنی خاک بر سرت که از نظر فنی 2 سال طول کشیده که بفهمی کارت گرافیک 2 سال پیشت قدرتش میتونست بیشتر بشه.

اینا همه ضعف یک شرکته.

• لایک 2
  • ممنونم 2
  • حالم خوب شد 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

صادقانه من بگم، اگر پول 4090 رو داشتم هم نمیخریدمش. نه به خاطر قیمت، بلکه به خاطر داستان آب شدن کانکتورش این ریسک رو نمیکردم. ولی اگر مسئله کانکتورش مطرح نبود، آره میخریدم. ارزشش رو داشت.

در مورد، ناتوانی دیگه خودت کلاه خودت رو قاضی کن، اگر میتونست که تولید میکرد شاخ انویدیا رو میشکست.

والا اگر منم داشتم نمیخردم مثه هندوانه سربستس شانست 50 50 هست جالبه این برای من و شماست و خیلی هایه دیگه
اما بعضیا اینقدر تو همین مملکت و بیرون از اینجا کورن ک مثه جریان غازیه ک تخم طلا میزاره .... همینطوری میرن میخرنش ..!!
دیگ باقیش سلیقه ایه
مهم اینکه بازار رقابت گرمه فعلا
رده پریمیوم زیاد بازاری نداره
بیشتر در میان رده و پایین رده بازار خوبه باید منتظر موند و دید چ میشه و چ کارت هایی از هر شرکت معرفی میشه
فعلا ک انویدیا واقعا از نظر قیمت گذاری تعریفی نداره تو این رنج

7 دقیقه قبل، WAR گفته است:

بله حق با شماست واقعا تو رهگیری پرتو ی نسل عقبه کلا
البته ناگفته نماند خودتون میدونین دیگ بعضی تایتل ها خیلی خوب با انویدیا مچن و برعکس بعضیا با ای ام دی
حالا تو این بازی ای ام دی اینطوریه تو باقیه تایتل ها نسبت ب نسل 6000 پیشرفت خوبی حاصل شده

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

10 گیگ کافی نیست، به همین خاطر 3080 با 12 گیگ معرفی شد. این موضوع کافی نبودن رم 3080 زمانی مشخص شد که بازی Battlefield 2042 معرفی شد. اون زمان تو 4K یه دفعه 3080 افت فریم پیدا میکرد و داستان ضعفش همون موقع عیان شد. اما خوب، فقط در یک بازی اینطوری بود و الان این بازی هری پاتر جدید هم هنوز بهینه نیست و اگر هم بنچ مارکهاش رو بپذیریم که همینی که هست، اوکی، 3080 ضعف داره اما - سگش می ارزه به تمام کارت های AMD، چون هوش مصنوعی داره، هسته های RT اون تو بقیه بازی ها نسبت به رقبای AMD بهتر عمل میکنه و خلاصه اینکه، انویدیا است.

من به شخصه همچنان 3080 رو - همین مدل 10 گیگش رو - بهترین و بالانس ترین کارت گرافیک نسل 30 انویدیا میدونم که برای یه عمر جوابه و مطمئنم جایگاهش نسبت به تمام کارتهای AMD بالاتر خواهد بود. چه در استیم چه در آمارهای دیگه.

البته این نظر شخصی شماست آرمین جان و محترم بنده دخالتی نمی تونم بکنم کی چه چیزی بخره پول خودشه هرچیزی دوست داره بخره همین که طرف قبول کنه ۱۰ گیگ رم برای بازی های نسل آینده با احتمال خیلی بالا کافی نیست و با دونستن این نکته خرید بکنه حله

نکته اصلی همین چیزی هست که دوستمون بالاتر مجبور به اعتراف شدند بله هسته های RT کارت ۳۰۸۰ قوی تر هست ولی اگر قرار باشه بازی های نسل آینده مثل Hogwarts legacy باشه کسی که کارت ۱۰ گیگ انویدیا خریده باید قید ری تریسینگ رو بزنه اینو که دیگه باید پذیرفت با گذشت زمان بازی ها گرافیک خیره کننده تری پیدا می کنن جزییات بهتر میشه و به رم گرافیک بیشتری هم نیاز پیدا میشه خود شما خندت نمیاد کارت ۳۰۵۰ حافظش ۸ گیگه بعد ۳۰۸۰ ۱۰ گیگ حافظه گرافیک مولفه مهمی هست و چیز سرسری نیست اما انویدیا شرکت دندون گردی هست و این دندون گردیش به ضرر مصرف کنندست در مورد شرکت Amd هم بنده قبول دارم نباید کارت نسل جدید الانش رو فعلا خرید کلا باید ۱ سالی زمان داد تا بتونن درایور رو به بلوغ برسونن ولی سری RDNA2 الان در بهترین وضعیت هست مقایسه هم پر هست در یوتوب در مورد هوش مصنوعی شخصا برام کاربردی نداره و نظری نمیدم اگر کسی هوش مصنوعی واسش مهمه AMD نخره

لینک به دیدگاه

خب دوستان
اینم تست 
بازی God of war
رزولوشن 4کی native

بدون fsr
با درایور قبلی
2023-02-17_101055.thumb.jpg.11089d10dfac5251e1541471b6f505bb.jpg
با درایور جدید
2023-02-18_005647.thumb.jpg.9996bde3c98bcccfd3a187e25cf9235b.jpg
10 فریم افزایش پرفرمونس ...!!!

شاید خنده دار باشه اما حس میکنم تصویر واضحتر و بهتر شده .....!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
59 دقیقه قبل، WAR گفته است:

عزیز این بازی روی بالاترین تنظیمات و ری تریس خیلی سنگینه  این بنچمارک  4k با ریتریس بدون dlss3

و سری 4000 در این بازی از frame generation پشتیانی میکنند که خب از نظر فریم دادن مشکلی ندارند

GPU-list.jpeg.52d5ba1cac4869e5b6503484c599d510.thumb.webp.0238413112d26d5f63fca41307e691f4.webp

و اینم با  frame generator در fhd

22222.thumb.PNG.1a13bd71f7270f3d948a2278138929d2.PNG

اونی که 4090 میخره فریمشم میگیره اما اونی که 7900 خرید تو 4k شش فریم داره میگیره !!!!خب وقتی توان رقابت با انویدیا رو نداره معلومه انویدیا هر چی دلش بخواد روی کارتهاش قیمت میگذاره

ARC A770 اینتل اون وسط نمودار چه خوش رقصی میکنه خودشو چسبونده به بزرگان :D:D
بنظرم همچنان این بازی داستان داره و زیاد نباید روش حساب کرد

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

خب دوستان
اینم تست 
بازی God of war
رزولوشن 4کی native

بدون fsr
با درایور قبلی
2023-02-17_101055.thumb.jpg.11089d10dfac5251e1541471b6f505bb.jpg
با درایور جدید
2023-02-18_005647.thumb.jpg.9996bde3c98bcccfd3a187e25cf9235b.jpg
10 فریم افزایش پرفرمونس ...!!!

شاید خنده دار باشه اما حس میکنم تصویر واضحتر و بهتر شده .....!!!

این تست شما مشکل داره عزیز چون زاویه عکس بالایی با پایینی متفاوت هست بهتر هست از بازی هایی استفاده کنید که بنچمارک دارن داخل خود بازی مثلا Shadow of tomb raider

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

این تست شما مشکل داره عزیز چون زاویه عکس بالایی با پایینی متفاوت هست بهتر هست از بازی هایی استفاده کنید که بنچمارک دارن داخل خود بازی مثلا Shadow of tomb raider

دقت نکردم تازه ویندوز عوض کردم بزار ببینم میتونم ی گیم ک بنچمارک داشته باشه پیدا کنم میزارم بعدش

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است:

ARC A770 اینتل اون وسط نمودار چه خوش رقصی میکنه خودشو چسبونده به بزرگان :D:D
بنظرم همچنان این بازی داستان داره و زیاد نباید روش حساب کرد

وقتی بازی قابل بازی نباشه با کارت گرافیکی فرقی بین ۱ فریم و ۲۰ فریم نیست دوست عزیز تو این چارت ۳۰۹۰ti هم باید انداخت سطل زباله حتی ۴۰۸۰ هم کنار سطل زباله تو نوبت هست فقط 4090 یک تجربه خیلی متوسطی بهت میده ۳۶ فریم هم فاصله زیادی تا آرمانی داره

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

خیلی سعی کردم مثه عکس قبل بشه بازم با اینکه طبق خبر این افزایش کارای با نسل 7000 سی پی یو هاست بازم افزایش قابل قبول بوده از نظر من
2023-02-18_011719.thumb.jpg.0593a528a749ec6ac9c33151fdfafc71.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از این تاپیک بوی خون میاد 😈 تا صبح دوام بیاره خیلیه 😁

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...