رفتن به مطلب

افزایش 40 درصدی عملکرد کارت گرافیک های Radeon RX 6000 با درایور 23.2.1 !!!!!!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

1 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

رفیق منم نمیگم بده گرافیکش ک خیلی هم خوبه هم 10 گیگش هم 12 گیگش
فقط میگم وی رمش کفایت نمیکنه در اینده ای نزدیگ اللخصوص در 4 کی اما یکی از بهتریناست تو 2کی 
الانم اکثرا فول اچ دی بازی میکنن با 2 کی پس مشخصا میتونه یکی از انتخاباتشون چ اینجا چ اونور باشه اگر قیمت مناسب باشه

آخه وقتی هنوز گرافیک های 8 گیگ فروش خوبی دارند، چرا یه گرافیک با 10 گیگ نتونه در آینده نزدیک رقابت کنه؟

الان هر شخصی یه گرافیک با 10 گیگ داشته باشه حداقل تا چند سال دیگه همه بازی ها رو میتونه انجام بده، حالا هر چی جلوتر بریم با پیشرفت بازی ها مجبوری از جزییات تصویر کم کنی اما همچنان Playable هست.

هنوز ملت با 1060 و 6 گیگابایت رم پلی میدن، چرا نتونن در آینده نزدیک با 10 گیگ رم 3080 پلی ندن؟

یه چیزایی هست که فقط در دنیای کامل و Perfectionist بعضی ها امکان پذیره، من اونطوری نیستم. 1650 هم باشه، کارو در میارم.

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

آخه وقتی هنوز گرافیک های 8 گیگ فروش خوبی دارند، چرا یه گرافیک با 10 گیگ نتونه در آینده نزدیک رقابت کنه؟

حرفت کاملا درسته
منتها من ازین نظر میگم ک تو این چند سال اخیر خیلی پیشرفت تکنولوژی زیاد بوده
میگم شاید در اینده ی نزدیک انجین های هم پیشرفت خیلی زیادی داشته باشن در راستای تکنولوژی
ازین پیشرفت باید ترسید ممکنه کمر شکن شن

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

ارادت

خیر ویندوز 11 خیلی باگ داره همین 10 نسخه pro خیلی خوبه
عزیز تصویر تصویره ویندوز 10 11 نداره ک ...!!
اون 10 بیتم تو ویندوز 10 هم فعال میشه فقط باید کابل دسپلی پورت داشته باشی (البته مانیتورا مدل با مدل فرق میکنه اما معمولا رو این سوکته)

مخلصم رفیق

اره میدونم تصویر یکیه اما گفتم ۱۱ جدیدتره شاید hdr بهتر شده باشه توی ۱۱ 

پس برای گیم نسخه پرو بهتر از اینتر هست ?

دیسپلی هم خود مانیتور داره خودمم کابل دیسپلی macdodo دو متری دارم حدود ۳۷۰ خریدم 

لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

حالا فارق از نظرات شما دوستان طرفدار AMD - که نظرتون محترمه - اما به قول گفتنی I beg to differ ، من موافق نظرتون نیستم.

درود و عرض ادب

جسارتاً وسط بحثتون، نظر مخالف یک چیز هست، ادعای اشتباه یک چیز دیگه هست.

مثلاً شما میگید تیم درایور AMD ضعیف هست و نباید دو سال طول بکشه تا کارایی محصول تولیدی خودشون رو به کمال برسونن ولی بنده از این منظر بهش نگاه می کنم روزی که AMD به عنوان مثال یک کارتی مثل RX 6900 XT رو برای فروش عرضه کرد، تمامی تبلیغاتش بر اساس کارایی همون روزش بوده، قیمت گذاریش بر اساس کارایی همون روزش بوده و نیومده بگه شما امروز پول بیشتر یا برابر RTX 3090 بده، ما با درایور تا دو سال دیگه این کارتی رو که امروز شما داری پول میدی رو به حد همون RTX 3090 یا حتی بهتر می رسونیم. کاری که اینتل هم با Arc می کنه. در طول زمان قیمت RX 6900 XT کمتر شده و کاراییش با درایور کلی بهتر شده، همیشه رویه AMD همین بوده و چی از این بهتر؟! شما از اون منظر به قضیه نگاه می کنی، یکی مثل بنده اینجوری. این اختلاف نظر هست و نظر شما هم کاملاً محترمه.

ولی وقتی یک رسانه زرد میاد ادعا می کنه فقط با یک درایور 40% کارایی کارت های AMD در بازی بهبود پیدا کرده و یک فرومی رو سرکار می گذاره این ادعای اشتباه هست (منظور استارتر عزیز تاپیک نیست. منظورم شهر سخت افزار و اون سایت بی در و پیکر هندی منبع اصلی هست). وقتی یک نفر میاد ادعا می کنه انویدیا میاد با درایور کارایی کارت های نسل قبلیش رو کاهش میده تا کاربرها مجاب بشن برن نسل جدید بخرن یک ادعای کاملاً کذب هست. و جسارتاً وقتی یک نفر مثل شما میاین ادعا می کنید AMD از کیفیت میزنه تا فریم ریت بالا بره این ادعا اشتباه و بی اساس هست. وقتی یک کاربر محترم و با تجربه ای مثل شما می فرمایید درایورهای AMD در زمان عرضه ویندوز 10 و 11 مشکلات زیادی داشتند، این ادعا اشتباه هست و بنده هیچ جا ندیدم مشکلات AMD از این جهت بیشتر از انویدیا باشه.

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، alirezamrl گفته است:

مخلصم رفیق

اره میدونم تصویر یکیه اما گفتم ۱۱ جدیدتره شاید hdr بهتر شده باشه توی ۱۱ 

پس برای گیم نسخه پرو بهتر از اینتر هست ?

دیسپلی هم خود مانیتور داره خودمم کابل دیسپلی macdodo دو متری دارم حدود ۳۷۰ خریدم 

اره پرو بی دردسر تره
خوبه دیگ کابلم ک هست تو ادرنالین فعالش کن 10 بیت رو و عشق کن
خیر hdr رش هیچ فرقی نمیکنه در ثانی اصولا مانیتور و تیوی hdr دار واقعی خیلی قیمتاشون زیاده :)

لینک به دیدگاه

20 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

الان هر شخصی یه گرافیک با 10 گیگ داشته باشه حداقل تا چند سال دیگه همه بازی ها رو میتونه انجام بده، حالا هر چی جلوتر بریم با پیشرفت بازی ها مجبوری از جزییات تصویر کم کنی اما همچنان Playable هست.

هنوز ملت با 1060 و 6 گیگابایت رم پلی میدن، چرا نتونن در آینده نزدیک با 10 گیگ رم 3080 پلی ندن؟

یه چیزایی هست که فقط در دنیای کامل و Perfectionist بعضی ها امکان پذیره، من اونطوری نیستم. 1650 هم باشه، کارو در میارم.

این دوستان زیاد متوجه نمیشن داستان وی رم چی هستش. حجم و سرعت و پهنای باند مکمل هم هستند اینکه صرفا وی رم بیشتری داشته باشی اما سرعت و پهنای باند پایین تر و یا قدرت پردازشی پایین تر داشته باشی ارزشی نداره اما ادم فقط میتونه کمی توضیحات بده و اصلا ارزش وقت گذاشتن بیشتر نداره. مهم اینه که دل ملت خوش باشه حالا انویدیا یا ای ام دی دیگه اهمیت خاصی ندارند.

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

حاجی Techradar که معروف به طرفدارای دو آتیشه از AMD به حساب میاد، همچنان RTX 3080 رو برای سال 2023 به عنوان یکی از بهترین گزینه های گرافیک در Top 10 خودش معرفی کرده. هنوز خیلی ها به RTX 3080 معتقد هستند و من هم معتقدم.

نسل 40 انویدیا فقط 4090 از نظر پرفورمنس ارزش خرید داره که اونم با گند کاری کانکتورش آدم میترسه، برای همین، همچنان سری 30 رو من پیشنهاد میدم. 

حالا فارق از نظرات شما دوستان طرفدار AMD - که نظرتون محترمه - اما به قول گفتنی I beg to differ ، من موافق نظرتون نیستم.

آرمین عزیز ، بنظرت یکم جانبدارانه نیست ادعای اینکه 3080 با 10 گیگ رم جوابگوی بازی های نسل جدید که همه الی ماشالله عین نقل ونبات حداقل دیگه 10 گیگ رم میخوان؟ همین الانش بازی هایی مثل آنچارتد روی پی سی با تنظیمات بالا و رزولیشن 2k کلی رم گرافیک رو اشغال میکنه!

ویرایش شده توسط m2relax
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، m2relax گفته است:

آرمین عزیز ، بنظرت یکم جانبدارانه نیست ادعای اینکه 3080 با 10 گیگ رم جوابگوی بازی های نسل جدید که همه الی ماشالله عین نقل ونبات حداقل دیگه 10 گیگ رم میخوان؟ همین الانش بازی هایی مثل آنچارتد روی پی سی با تنظیمات بالا و رزولیشن 2k کامل مقدار 16 رم گرافیک رو اشغال میکنه!

عزیز دل سیستم پر شدن وی رم به این صورت نیست... بازی که اپتیمایز باشه بر مبنای حجم وی رم در دسترس گرافیک شما اطلاعات را استور میکنه....  این انچارتد هم تست 4k هستش در لینک زیر بر روی ultra settings. و 3080

https://www.youtube.com/watch?v=cK6YMb-qHYg

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

اره پرو بی دردسر تره
خوبه دیگ کابلم ک هست تو ادرنالین فعالش کن 10 بیت رو و عشق کن
خیر hdr رش هیچ فرقی نمیکنه در ثانی اصولا مانیتور و تیوی hdr دار واقعی خیلی قیمتاشون زیاده :)

ممنون از لطفت

بله فعال کردم از ۶ بیت تا ۱۰ موجود بود 

اره hdr رو که فعال کنی از ۱۲۰ هرتز بیشتر نمیده و تفاوتی که احساس کردم اینه که یه حالت سفیدی توی قسمتای سیاه تصویر اومد یه کم نورم بیشتر شد که من خوشم نیدمد !

سپاس 

لینک به دیدگاه

درود

جدا از بحث دوستان باید قبول کنیم که دلار روز به روز گررونتر میشه و کارتهای amd ارزانتر بنده از بازار یک گرافیک 580 xfx 8 گیگ رم برای سیستم دوستم که گرافیکش 710   بود خریدم همه بازیها رو در درایور جدید تست کردم در مانیتور فول اچدی اشک شوق دوستم درامد با 2500 صاحب همچین گرافیکی شده اونم با دلار 50 تومان حالا هی دوستان بگن گرافیک amd مزخرفه اما خداوکیلی با این پول چه گرافیک اکبندی میشه خرید که بازیهای سال 2022 رو مثل قند اجرا کنه 

ویرایش شده توسط ali2424
لینک به دیدگاه

سلام من تعصبی روی هر دو برند ندارم -هم AMD رو دوست دارم هم NVIDIA 

ولی خواستم بگم که AMD بعضی مدلهاش بهتر از NVIDIA هستش و برعکس NVIDIA هم بعضی از مدلهاش بهتر از AMD هستش 

دوستان تعمیرکار زیادی دارم که همشون بهم میگن کارتهای AMD به خاطر دمای بالاشون خرابی بیشتری دارن و اکثر گرافیکهایی که برای تعمیر میارن AMD هستن هر چند NVIDIA هم میارن پیشمون ولی خیلی کم   

ویرایش شده توسط TECHNISAT
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ در 18:26، Death Reaper گفته است:

قضیه ازین قراره ک گویا amd یکی از مهم ترین قابلیت های سری 6 ک smart assess memory یا sam  

خب دوستاران تیم سرخ گویا این مهم واقعیت داره 
نه تنها دارندگان سری 6 7 بلکوم سری وگا و حتی 580 و ... میتونن از sam استفاده کنن
اینطور ک من دیدم ی فایل رجیستری هست دانلود میکنی نصب میکنی بعدش سم فعال میشه داخل پروفایل ادرنالین !!!
اینطور ک من فهمیدم نه نیازی ب برد قوی هست نه سی پی یو سری 3 5 و 7 !!
اینم لینک و تاثیر اونو تو سری وگا نگاه کنید !!! البته رو همه بازی ها تاثیر نداره اما رو خیلی هاش تاثیر بسیار مثبتی گذاشته !!
https://www.youtube.com/watch?v=c1S_pQsY__Y

لینک به دیدگاه

@Sabertooth

دوست عزیز همینجا اعلام میکنم همه در جریان باشند

این بار دوم هست ادبیات شما گزارش میشه و بنده پاک میکنم واژگان شما رو

بار سوم بشه همچین ادبیات و واژگانی از شما ببینم در محیط عمومی فروم دیگه گذشتی در کار نخواهد بود

اطمینان داشته باشید بنده چنین ادبیاتی رو در فروم تحمل نمیکنم

تجدید نظر بفرمائید در انتخاب واژگان

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، TECHNISAT گفته است:

سلام من تعصبی روی هر دو برند ندارم -هم AMD رو دوست دارم هم NVIDIA 

ولی خواستم بگم که AMD بعضی مدلهاش بهتر از NVIDIA هستش و برعکس NVIDIA هم بعضی از مدلهاش بهتر از AMD هستش 

دوستان تعمیرکار زیادی دارم که همشون بهم میگن کارتهای AMD به خاطر دمای بالاشون خرابی بیشتری دارن و اکثر گرافیکهایی که برای تعمیر میارن AMD هستن هر چند NVIDIA هم میارن پیشمون ولی خیلی کم   

اون گرمای کارت های amd مال کارتای 10 سال پیشه . کارت  6700 دمای گیمش زیر 60 عه. 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، EHSAN.K گفته است:

@Sabertooth

دوست عزیز همینجا اعلام میکنم همه در جریان باشند

این بار دوم هست ادبیات شما گزارش میشه و بنده پاک میکنم واژگان شما رو

بار سوم بشه همچین ادبیات و واژگانی از شما ببینم در محیط عمومی فروم دیگه گذشتی در کار نخواهد بود

اطمینان داشته باشید بنده چنین ادبیاتی رو در فروم تحمل نمیکنم

تجدید نظر بفرمائید در انتخاب واژگان

چشم عزیزم سعی میکنم 

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

چشم عزیزم سعی میکنم 

اینجاست که فن بازی کار دست آدم میده، این بده 😅

از شوخی گذشته بحث بشه بین طرفدارا ولی احترام همدیگه رو حفظ کنین که این تاپیکا ادامه دار باشه.

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است:

اینجاست که فن بازی کار دست آدم میده، این بده 😅

از شوخی گذشته بحث بشه بین طرفدارا ولی احترام همدیگه رو حفظ کنین که این تاپیکا ادامه دار باشه.

فن بازی نبود سایتی که این شایعه داد بیرون رو با الفاظ زیبا ستایش کردم اخطار گرفتم..البته جای دیگری هم غذای مورد علاقه رو نام بردم گویا به خیلی ها برخورده 

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

اون گرمای کارت های amd مال کارتای 10 سال پیشه . کارت  6700 دمای گیمش زیر 60 عه. 

مخصوصا اگه کارت رو آندرولت کنی...اوفف اوفف.. انقدر با قطعه خنک حال میکنم که نگو.... XD.. الان همین 6700 با آندرولت برا من به زور میخواد از 55 بالاتر بره.... اصن لذت میبرم..

gpu temp  که همیشه زیر 50 هستش... فقط gpu junction هست که تا 55 یا 58 بالا میاد..... اونوقت اون  rx 580 قبلیم با آندرولت دماش تا 65 یا 70 بالا میومد... 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ در 18:26، Death Reaper گفته است:

والا منم همین دیروز نصب کردم و هیچ مشکلی هم نداشتم و پرفرمونس هم قابل قبول افزایش پیدا کرده
با توجه ب اینکه نوشته داخل مطلب باید سری 7000 باشن سی پی یو
جالبیش اینکه پرفرمونسی ک من گرفتم بیشتر داخل تایتل های انویدیاست ک پرفرمونس کارت های سری 6 تقریبا کم بوده مثه god control returnal
حالا میخام برم ریتریسینگ هم چک کنم 
و اینکه ی خبر لیک شده بود یوتیوب ک خیلی جالب بود شاید درست باشه شایدم غلط 
قضیه ازین قراره ک گویا amd یکی از مهم ترین قابلیت های سری 6 ک smart assess memory یا sam  باشه رو تمامی کارت های سری 6 7 انلاک کرده قبلش فقط رو 6800xt 6900xt 6950xt بود
اگر اینطور باشه ک خیلی جالبه هم درایور پرفرمونس جالب توجهی رو افزایش داده هم sam رو فعال میکنی پرواز میکنی خخاللخصوص دوستانی ک 6600 6700 دارن

سلام. 

این خبر جدیدی نیست.

من کارت 6700xt merc با سی پی یو 3600xt و مادربرد x470 pro رو دارم و چند ماه هست که این قابلیت رو فعال کردم. شاید تغییر جدیدی در این قضیه رخ داده و خبرش منتشر شده باشه‌ ولی خود فناوری قبلا هم فعال بوده.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

مخصوصا اگه کارت رو آندرولت کنی...اوفف اوفف.. انقدر با قطعه خنک حال میکنم که نگو.... XD.. الان همین 6700 با آندرولت برا من به زور میخواد از 55 بالاتر بره.... اصن لذت میبرم..

gpu temp  که همیشه زیر 50 هستش... فقط gpu junction هست که تا 55 یا 58 بالا میاد..... اونوقت اون  rx 580 قبلیم با آندرولت دماش تا 65 یا 70 بالا میومد... 

دقیقا یکی از نکات جالب و کاربردی همینه میشه با آندرولت و اورکلاک همزمان کارایی کارت رو بالا برد در صورتی که دما کاهش پیدا میکنه ! عمر قطعه هم افزایش پیدا میکنه! منم انجامش دادم واقعا تاثیرگذاره

لینک به دیدگاه

سلام من خیلی وقته نظر نمیدم اما این پست برام خیلی جالبه 

((یه زمانی طرفدارهای NVIDIA بیشتر از طرفدارهای AMD بودن الان برعکس شده انگار 10 نفر طرفدار AMD در برابر 1 نفر طرفدار NVIDIA هست))

من به شخصه از اونجای که این وضعیت مالی داغونم هیچ وقت توان خرید سیستم های بالارده رو ندارم گفتم هرچی که کارمو راه بندازه میخرم ازش استفاده میکنم لذت میبرم

در نتیجه گرافیک های میان رده یا پایین رده قدیمی از هردو شرکت استفاده کردم هر کدوم یکسری خوبی ها و معایبی داشتن 

مثلا NVIDIA برای کسی که میخواد مدلهای قدیمیشو تهیه کنه اپدیتی برای افزایش کاراییشون نمیاد اما AMD گرافیکهای قدیمیش اپدیت برای افزایش کارایی دریافت میکنن که این عالیه

( اما دوستانی که همش میگن گرافیکهای NVIDIA بعد دریافت اپدیت کارایشون کم میشه سر این موضوع من در گذشته با خیلیها بحث کردم متاسفانه به نتیجه هم نرسیدیم چرا دوستان بدون بررسی درست انقدر این حرف میزنن. اول خودتون یه تست بررسی انجام بدین یا به تسهایی که تو اینترنت هست نگاه کنید این نظریه کلا اشتباهه بازم نمیدونم چرا یک عده دوستان به این موضوع اصرار دارن!!!)

چیزی که من در گذشته از استفاده از گرافیکهای NVIDIA متوجه شدم این بود عملکرد گرافیکهاش روی سی پیوهای ضعیف بهتر از AMD بود برای من که اوایل سی پیو درست حسابی نتونستم تهیه کنم NVIDIA گزینه بهتری بود(( البته الان اطلاع ندارم عملکرد گرافیکهای جدید دو شرکت روی سی پیو های ضعیف به چه حالت هست))

مورد دیگه باگ های درایو دو شرکت هست به شخصه من مشکلی از سمت NVIDIA نداشتم اما AMD خیلی مثلا کنترل پنل گرافیک تو گیم باز نمی شد کرش میکرد بعضی امکاناتش کار نمیکردن و ... این جور مسائل بود برام اما تو اصل گیم زدن مشکلی برام ایجاد نمیکرد

((این که میگن AMD کیفیت اجرای بازی نسبت گرافیک های NVIDIA کمتره به نظرم اشتباه البته شرایطشو نداشتم که بتونم همزمان دوتا سیستم با گرافیکهای همرده دو شرکت تست کنم تفاوتهارو مستقیم نگاه کنم اما طبق جستجوهای که توی اینترنت کردم برسیهای که دیدم تفاوتی ندارن.))

در هر نسل تفاوتهای بین گرافیکهای دو شرکت هست که گفتنشون به عنون مشکل کلی شرکت مورد نظر زیاد درست نیست چرا که ممکنه در نسل بعدی گرافیکهای اون شرکت مشکل مورد نظر حل شده باشه مثل مشکل دمای گرافیکهای AMD که الان درست شدن فکر کنم و مشکل VRAM گرافیک های NVIDIA که نمیدونم حل شدن یا نه اخر

یه زمانی گرافیک 1060 سه گیگ خریدم چقدر اون گرافیک مزخرف بود وقتی داشتم به یک نفر دیگه میفروختمش دلم واقعا برای طرف سوخت گفتم همین که پول جمع کردی حتما عوضش کن.

به شخصه استفاده از گرافیکهای هر دو شرکت برام لذت بخش بوده (( البته من در حالی دارم این حرف میزنم که از خراب شدن گرافیک rx 580 که داشتم اشکم در اومد😭 😂😅)) هنوز که هنوزه از خرید گرافیک دست دوم AMD میترسم 

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است:

سلام. 

این خبر جدیدی نیست.

من کارت 6700xt merc با سی پی یو 3600xt و مادربرد x470 pro رو دارم و چند ماه هست که این قابلیت رو فعال کردم. شاید تغییر جدیدی در این قضیه رخ داده و خبرش منتشر شده باشه‌ ولی خود فناوری قبلا هم فعال بوده.

منظورم گرافیک های قدیمی تر بود 
قبلا فقط رو گرافی های بالا رده بود فقط 
بعدش اومد رو گراف های پایین تره سری 6 اما الان سری 5 و وگا و باقیشم ک توضیح دادم داخلش همون نظر

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱۲/۱ در 21:52، Death Reaper گفته است:

خب دوستاران تیم سرخ گویا این مهم واقعیت داره 
نه تنها دارندگان سری 6 7 بلکوم سری وگا و حتی 580 و ... میتونن از sam استفاده کنن
اینطور ک من دیدم ی فایل رجیستری هست دانلود میکنی نصب میکنی بعدش سم فعال میشه داخل پروفایل ادرنالین !!!
اینطور ک من فهمیدم نه نیازی ب برد قوی هست نه سی پی یو سری 3 5 و 7 !!
اینم لینک و تاثیر اونو تو سری وگا نگاه کنید !!! البته رو همه بازی ها تاثیر نداره اما رو خیلی هاش تاثیر بسیار مثبتی گذاشته !!
https://www.youtube.com/watch?v=c1S_pQsY__Y

من رو این سیستم با ویدیویی که گذاشتی sam رو فعال کردم، دمت گرم

1600x،6600xt، b350f

واقعا فکر نمیکردم بتونم فعال اش کنم، گفتم اگر هم فعال بشه تاثیری نداره ولی فریم ام بیشتر شده

این هیچی، درایور جدید هم بدون مشکل کار میکنه افزایش فریم خوبی هم داشته

😅

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Ali0110 گفته است:

ارادت 
خداروشکر زنده باشی عزیز
اره دیگ هم درایور جدید هم SAM چ شود ... ولی ای کاش از افزایش پرفرمونست هم عکس میزاشتی تا ببینیم چقدر افزایش داشتی 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...