رفتن به مطلب

افزایش 40 درصدی عملکرد کارت گرافیک های Radeon RX 6000 با درایور 23.2.1 !!!!!!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

29 دقیقه قبل، m2relax گفته است:

داخل خبر هم گفته بود بخش ریتریسینگ 40 درصد و مابقی بخش ها حدود 20 درصد

بله داخل خبر گفته Raytracing ولی قسمت اشتباه و گمراه کننده اش اونجاست که نوشته بازی ها. طبق همون پست دیگری که خودتون هم ارسال کردید 40% در Raytracing بنچمارک 3DMark هست و نه بازی ها که بنده هم همینو عرض کردم. در ضمن همون 20% هم نسبت به درایوری هست که حدود 16 ماه پیش منتشر شده نه درایور قبلی.

7 ساعت قبل، m2relax گفته است:

بررسی‌های جدید نشان می‌دهد که این درایور موجب ارتقای قابل توجه عملکرد در فریم دهی روی بسیاری از بازی‌ها شده و به صورت متوسط می‌تواند عملکرد ری تریسینگ را روی بازی‌های روز تا 40 درصد ارتقا دهد.عملکرد ری تریسینگ DirectX با نصب درایور جدید تا 40 درصد سریعتر شده است. در این شرایط متوسط نرخ فریم دهی 24.24 فریم بر ثانیه در تست مذکور به 33.45 فریم بر ثانیه رسیده که بسیار قابل توجه و هیجان‌انگیز است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
30 دقیقه قبل، WAR گفته است:

عزیز عکس برای دیدن افزایش و کاهش فریم پشیزی ارزشی نداره!یکی دو درجه عکس اینورتر یا انورتر بیفته ممکنه چندین فریم کمو زیاد بشه.الان این 220 فریم تو یه مرحله سبک زیر اب اونهم تصویر اسمون شده 220 فریم!

تست باید با بازیایی باشه که خودشون بنچمارک داخلی داشته باشند

الان Returnal تازه اومده مثلا 6800 داره تو rt اندازه 3060ti فریم میده !!!!من نمیدونم بنچمارک داخلی داره یا نه ولی ایا با درایور جدید  تو همین بازی کارایی 6800 رسیده به 3080 ؟

999999999999.thumb.PNG.314067096d66184cb8ef6fae396484fa.PNG

دوست عزیز اینو که شما میگید درست نیست 

۱- من خودم کارت های rx 6800 و rtx 3070 ti داشتم و تست زدم رو ۴ تا بازی که میانگین حدود ۱۰ فریم کار 6800 از کارت 3070ti فریم بیشتری داشت من طرفدار هیچ کمپانی نیستم فقط خوشم میاد تست کنم و اونی که میگی اندازه 3060ti فریم میده خنده داره و از کجا میگی نمیدونم 

۲- کارت rx 6600 و rx 5700xt و rtx 2060 super تست کردم که حدود 10 فریم rtx 5700xt  از rtx 2060 super قویتره و بعضی جاهای گیم حدود ۱۵ فریم و کارت rx 6600 حدود ۱۵ فریم از rx 5700xt  ضعیفتر بود و از rtx 2060 super حدود ۶ فریم ضعیفتر بود 

با نصب درایور جدید کارت rx 6600 حدود ۱۵ فریم   فریم دهی بشتری داشت از کارت 5700xt و حدود ۲۵فریم از 2060super

لینک به دیدگاه

درود... من امروز  Returnal رو نصب کردم، درایور هم آپدیت شد...

قبلش رو متاسفانه تست نگرفتم اما... کارت 6700xt

تنظیمات Epic  

Rtx Medium

رزولویشن 2k

fps هم برا اساس هرتز مانیتور روی 72 قفل بود.... متاسفانه یادم رفت fps رو آزاد کنم ببینم تا چقدر پیش میره اما در کل توی این 3 ساعتی که پلی دادم fps روی 72 قفل بود..... بماند که وفتی به محیط های جدید وارد میشدم یک دارپ ریز داشت...

اما در کل اوکی بود..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
3 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

درود... من امروز  Returnal رو نصب کردم، درایور هم آپدیت شد...

قبلش رو متاسفانه تست نگرفتم اما... کارت 6700xt

تنظیمات Epic  

Rtx Medium

رزولویشن 2k

fps هم برا اساس هرتز مانیتور روی 72 قفل بود.... متاسفانه یادم رفت fps رو آزاد کنم ببینم تا چقدر پیش میره اما در کل توی این 3 ساعتی که پلی دادم fps روی 72 قفل بود..... بماند که وفتی به محیط های جدید وارد میشدم یک دارپ ریز داشت...

اما در کل اوکی بود..

منم یه تیک های ریز دارم روی 4K MAXبا 3060Ti نمیدونم برای چی هست
شاید باید منتظر پچ بمونیم
CPU  نقش هویج هم نداره توی این بازی نمیدونم چرا
دوستان نمودار 3060Ti اینقدر باید نوسان داشته باشه ؟
1460999007_2kMax.thumb.jpg.c9084c44a885a383fc655b35ac834335.jpg744018495_4kmax.thumb.jpg.9736a24b3c881ecd1451a979bc519976.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

............

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، WAR گفته است:

عزیز عکس برای دیدن افزایش و کاهش فریم پشیزی ارزشی نداره!یکی دو درجه عکس اینورتر یا انورتر بیفته ممکنه چندین فریم کمو زیاد بشه.الان این 220 فریم تو یه مرحله سبک زیر اب اونهم تصویر اسمون شده 220 فریم!

تست باید با بازیایی باشه که خودشون بنچمارک داخلی داشته باشند

الان Returnal تازه اومده مثلا 6800 داره تو rt اندازه 3060ti فریم میده !!!!من نمیدونم بنچمارک داخلی داره یا نه ولی ایا با درایور جدید  تو همین بازی کارایی 6800 رسیده به 3080 ؟

999999999999.thumb.PNG.314067096d66184cb8ef6fae396484fa.PNG

اسم بازی جدید Hogwarts legacy به گوشت خورده تا حالا؟ نظرت چیه شما در مورد بازیش؟ عملکرد ۳۰۶۰ti چه جوریاست با ری تریسینگ به نظرت؟ ۳۰۷۰ti چه طور؟ اینی که بگردی تک بازی پیدا کنی که عملکرد کارت AMD یا Nvidia بهتر باشه اب خوردن هست کارت ۶۸۰۰ رقیبش ۳۰۷۰ti هست در بنچمارکی که ۵۰تا بازی داخلش دخیل باشه نه ۱دونه بازی این بازیا قدیمی شده دوست عزیز با گفتن فردی که مغرضانه نظر میده عملکرد کارت ها کم و زیاد نمیشه کسی نمی تونه واقعیت رو تحریف کنه

RT_1080p-color-p.thumb.webp.bc51c2970f7adf49844d5e3fe2b19d2b.webp

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
7 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

اسم بازی جدید Hogwarts legacy به گوشت خورده تا حالا؟ نظرت چیه شما در مورد بازیش؟ عملکرد ۳۰۶۰ti چه جوریاست با ری تریسینگ به نظرت؟ ۳۰۷۰ti چه طور؟ اینی که بگردی تک بازی پیدا کنی که عملکرد کارت AMD یا Nvidia بهتر باشه اب خوردن هست کارت ۶۸۰۰ رقیبش ۳۰۷۰ti هست در بنچمارکی که ۵۰تا بازی داخلش دخیل باشه نه ۱دونه بازی این بازیا قدیمی شده دوست عزیز با گفتن فردی که مغرضانه نظر میده عملکرد کارت ها کم و زیاد نمیشه کسی نمی تونه واقعیت رو تحریف کنه

همین الان داشتم تست های گرافیک های قدیمی رو برای بازی Returnal توی سایت GameGPU میدیم
اختلاف 1060 و 580  هنوزم با فاصله زیاده
چقدر حق 580 رو خوردن :x
هاگوارد رو کلا بیخیال دوست گرامی برای 2 نسل بعد گرافیک ها ساخته شده
هیچی جوابشو نمیده :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
8 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

اسم بازی جدید Hogwarts legacy به گوشت خورده تا حالا؟ نظرت چیه شما عملکرد ۳۰۶۰ti چه جوریاست با ری تریسینگ به نظرت؟ ۳۰۷۰ti چه طور؟ اینی که بگردی تک بازی پیدا کنی که عملکرد کارت AMD یا Nvidia بهتر باشه اب خوردن هست کارت ۶۸۰۰ رقیبش ۳۰۷۰ti هست در بنچمارکی که ۵۰تا بازی داخلش دخیل باشه نه ۱دونه بازی این بازیا قدیمی شده دوست عزیز با گفتن فردی که مغرضانه نظر میده عملکرد کارت ها کم و زیاد نمیشه کسی نمی تونه واقعیت رو تحریف کنه

۰چه جالب ۳۰۶۰ از ۳۰۷۰ تی ای هم قویتره اینجا !

بخاطر حافظه رم هست ؟

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، WINNER گفته است:

بخاطر حافظه رم هست ؟

کم فروشی مستر هوانگ در رم درست متوجه شدید کارت ۳۰۸۰ مدل ۱۰ گیگ هم گاوش زاییدست توی این بازی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
8 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

کم فروشی مستر هوانگ در رم درست متوجه شدید کارت ۳۰۸۰ مدل ۱۰ گیگ هم گاوش زاییدست توی این بازی

نکته جالب دیگه همون جریان عدم پشتیبانی از کارتهای قدیمی تو انویدیا اینجا کاملا مشهود هست

کارت 2060 از 6400 ضعیفتر هست

کارت 4 گیگی 6500xt  با 2070 سوپر برابر هست

لینک به دیدگاه

بنچمارک اول فریم دهی 3080 و 3070 🤣

Screenshot_۲۰۲۳۰۲۱۴-۱۹۲۶۴۰_YouTube.jpg

ویرایش شده توسط adele72
لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، adele72 گفته است:

فقط بنچمارک اول و فریم دهی 3080 و 3070 🤣

Screenshot_۲۰۲۳۰۲۱۴-۱۹۲۶۴۰_YouTube.jpg

ولی ولی 3080 درسته ۱۰ گیگه ولی رمش Gddr6x هست پهنای باندش کلفته🤣

دوستان مقدار رم ربطی به پهنای باند نداره خطاب به ماله کشانی که مدل ۳۰۸۰ رو ماه های قبل در حد کریس آنجل بالا میبردن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
32 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

دوستان مقدار رم ربطی به پهنای باند نداره خطاب به ماله کشانی که مدل ۳۰۸۰ رو ماه های قبل در حد کریس آنجل بالا میبردن

عالی بود 😂

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

😄😄😄😄😄

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، HEGMATANE گفته است:

سلام اگر این لیسا سوی عزیز شما این پیام رو بخونه مطمین باش برای شما یک نامه تشکر به صورتی رسمی ارسال می کنه. 

😁🙏🏻

منظور من از ب خاک خون کشیده شدن اینتل 
ک این مهم با ورود نسل اول رایزن بلبشویی ب پا شد
قبل از اومدن لیسا سو AMD در استانه ورشکستی بود هم در جی پی یو هم سی پی یو
با ورود این بانو و نقشه راهه طولانی مدت اللخصوص در سی پی یو این شرکت از ورشکستی در اومد
و در گرافیک هم خیلی پیشرفت داشته 
حالا اینکه نمیخان بعضیا این چیزا رو قبول کنن دیگ مشکل از خودشونه ..!!!
اینم مارکت شیر سی پی یو دسکتاپ بعد از معرفی رایزن !!!

2023-02-17_225530.thumb.png.7061039eac9f5ba8a99c4a667c94e4c4.png

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، WINNER گفته است:

بخاطر حافظه رم هست ؟

متاسفانه لازم هستش کمی هم عقلانی برخورد کرد و به این نکته توجه کنیم که احتمال داره نتایج اشتباه درج شده باشه الان در این عکس rtx 3060  از 6700xt هم بیشتر فریم داره که مشخصا اشتباه درج شده...

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

متاسفانه وقتی فن بوی باشی و نخوای علمی برخورد کنی اینجوری میشه که میری و مشخصا از یک منبع که اشتباه نتیجه را درج کرده استناد میکنی و فقط برای تخلیه خودت حرف های نامربوط میزنی. اینم نتیجه 4k تست که خیلی از اون رزولوشن 1080p وی رم بیشتری نیاز داره و فشار بیشتری وارد میکنه.

image.thumb.png.77dced0d7fdb4988db97f6264f6864a8.png

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، pedi9004 گفته است:

متاسفانه وقتی فن بوی باشی و نخوای علمی برخورد کنی اینجوری میشه که میری و مشخصا از یک منبع که اشتباه نتیجه را درج کرده استناد میکنی و فقط برای تخلیه خودت حرف های نامربوط میزنی. اینم نتیجه 4k تست که خیلی از اون رزولوشن 1080p وی رم بیشتری نیاز داره و فشار بیشتری وارد میکنه.

image.thumb.png.77dced0d7fdb4988db97f6264f6864a8.png

این چارت با ری تریسینگ خاموش هست🤣 داداش بگو یک اسفند واست دود کنن تو خونه

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، pedi9004 گفته است:

اون رهگیری پرتو در حالت الترا بود
اینی ک شما فرستادی پرفرمونس خام تو 4 کی هست
فرق داره اسلاید ها اخوی
کارت 130 میلیونی 79 فریم شگفتا 😂
چی میشه یک 7950xtx معرفی شه این پرچم 4090 بخابه با قیمت مناسب 🤲

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

20 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

این چارت با ری تریسینگ خاموش هست🤣 داداش بگو یک اسفند واست دود کنن تو خونه

واقعا برای شما متاسفم که میزان تاثیر ری تریسینگ بر وی رم را نمی دونید. اشکال نداره عقده هاتو خالی کن.

19 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

اون رهگیری پرتو در حالت الترا بود
اینی ک شما فرستادی پرفرمونس خام تو 4 کی هست
فرق داره اسلاید ها اخوی
کارت 130 میلیونی 79 فریم شگفتا 😂

دیدیم فروشنده های ای ام دی چطور باید برای فروش کارت التماس کنند.

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، pedi9004 گفته است:

واقعا برای شما متاسفم که میزان تاثیر ری تریسینگ بر وی رم را نمی دونید. اشکال نداره عقده هاتو خالی کن.

شما اینارو می دونستی و می گفتی ۱۰ گیگ رم کافیه همین ۱ ماه پیش یک چیزی هم به فن بوی ها انویدیا بدهکار شدیم کار به جایی رسیده میگن فن بوی هستی علمی نیستی منبع هم که نتیجه رو اشتباه درج کرده چند چندی با خودت اخوی؟

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

شما اینارو می دونستی و می گفتی ۱۰ گیگ رم کافیه همین ۱ ماه پیش یک چیزی هم به فن بوی ها انویدیا بدهکار شدیم کار به جایی رسیده میگن فن بوی هستی علمی نیستی منبع هم که نتیجه رو اشتباه درج کرده چند چندی با خودت اخوی؟

یعنی کم پیش اومده چارت اشتباه باشه؟ یا بازی برای  گرافیک خاصی درست عمل نکنه؟ بحث رو بیشتر ادامه نمیدم چون بی فایده است.

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

26 دقیقه قبل، pedi9004 گفته است:

دیدیم فروشندان ای ام دی چطور باید برای فروش کارت التماس کنند.

اخوی این لحن برخوردت با دیگران شایسته شما و انویدیا نیست
قرار نیست کسی التماس کنه برای خرید یعنی من چیزی ندیدم
شما با 53 تومن میتونی 7900xtx تهیه کنی ک 15 درصد اختلاف پرفرمونس داره تو 4کی با 4090 ک قیمتش 130 تومنه دیگ قیمت 3900ti 4700ti ک بماند نگم واقعا خنده دارند

منتها ادم کمی فکر کنه بد نیست
من نمیدونم شما و انویدیا دوستان چرا اینقدر سنگه انویدیا رو ب سینه میزنین  با این قیمتایی قضایی و کذایی ک تو پاچه دیگران میکنه 
انویدیا میشه گفت تقریبا خوب بود تو نسل 3 (منظور قیمت هاش هست) برای ایرانی جماعت ک منو شما باشیم
از نسل 3 ب بعد مگر بچه مایه باشی وگرنه دیگ بعیده بتونی کارت های این شرکت رو تهیه کنی 
با این قیمت گذازی ی طورایی شده کالای لاچکری و لوکس مث برند اپل ک هیچ توجیهی برای قیمت هاش نیست ..!! و دسته هر کسیم نیست ..!!
در صورتی ک شما میتونی با همون 130 تومن بهترین پلتفرم اینتل یا ای ام دی با بهترین کارت ای ام دی ببندی 
حالا این ک شما و دیگران بخاین جیبتون خالی شه و پول الکی ب چیزی ک جز تبلیغات نیست(منظور تبلیغات بیجا برای قیمت کذاییه) بدین دیگ حرفی نی

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

اخوی این لحن برخوردت با دیگران شایسته شما و انویدیا نیست
قرار نیست کسی التماس کنه برای خرید یعنی من چیزی ندیدم
شما با 53 تومن میتونی 7900xtx تهیه کنی ک 10 درصد اختلاف پرفرمونس داره تو 4کی با 4090 ک قیمتش 130 تومنه دیگ قیمت 3900ti 4700ti ک بماند نگم واقعا خنده دارند

منتها ادم کمی فکر کنه بد نیست
من نمیدونم شما و انویدیا دوستان چرا اینقدر سنگه انویدیا رو ب سینه میزنین  با این قیمتایی قضایی و کذایی ک تو پاچه دیگران میکنه 
در صورتی ک شما میتونی با همون 130 تومن بهترین پلتفرم اینتل یا ای ام دی با بهترین کارت ببندی 
حالا این ک شما و دیگران بخاین جیبتون خالی شه و پول الکی ب چیزی ک جز تبلیغات نیست(منظور تبلیغات بیجا برای قیمت کذاییه) بدین دیگ حرفی نی

عزیز دل من اصلا برام نه انویدیا مهمه و نه ای ام دی ولی فن بوی نباشیم چون فلان برند کارت رو تهیه کردیم و واقع بین و علمی برخورد کنیم وقتی میاید مطلق صحبت میکنید و انتقاد هم که میشه سریع انگ فن بوی می چسبونید باعث ایجاد تنش میشید.

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، pedi9004 گفته است:

عزیز دل من اصلا برام نه انویدیا مهمه و نه ای ام دی ولی فن بوی نباشیم چون فلان برند کارت رو تهیه کردیم و واقع بین و علمی برخورد کنیم وقتی میاید مطلق صحبت میکنید و انتقاد هم که میشه سریع انگ فن بوی می چسبونید باعث ایجاد تنش میشید.

نه برادر هیچکس بی دلیل حرف نمیزنه چون رفقایی ک شرکت کردن اینجا اکثرن قدیمی و صاحب نظر و با تجربه هستند
مطلق یعنی اینکه 6800xt تو 4 کی از 4080 بهتره و  طرف از حرفش هم پایین نیاد و 4 تا لیچارم بار اینایی بکنه ک از هر شرکتی بخان پشتش باشن و خلاف حرفش حرف بزنن 
الان بحث دیگ عملکرد و این چیزا مطرح نیست حداقل تو ایران اینطوریه
همه ب جیبه مبارکت نگاه میکنن ک با پولی ک داری بهترین چیزی ک میتونی تهیه کنی چیه
و از این واقعیت نمیشه پشم پوشی کرد ک سری 4 فقط برای ی عده ی خاص شده 
و خیلی ها منجمله من و شما توان خرید این کارت هارو نداریم یعنی اگرم داشتیم 130 تومن بخای بدی گرافیک خنده داره عملا 40 تومن دیگ میزاری روش میری ارابه مرگ میخری (پراید علیه السلام)
این 4 5 خطی ک من بیان کردم منطق هست نه چیزه دیگری 
اگر غیره اینه خوشحال میشم شما هم منو یاری کنی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...