رفتن به مطلب

فروش سیستم صوتی حرفه ای ماشین 7056 گلیدن پایوننیر ادیو سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ابتدا بگم که کلیه ی قطعات از اول دست خودم بوده و کاملا سالم و بدون مشکل و بدون تعمیر با کارکرد کم هستن همشون غیر از ساب جعبه با حتی کاتالوگ دارن

کامپوننت حرفه ای AUDIO SYSTEM MX165 PLUS  که دقیقا همون M2 165 GLADEN هست برند المانی خوش نام که با گلیدن المان همکاری می کنه بارکد 4 محصول المان. 2 دست از این کامپوننت دارم یعنی 4 عدد باند می شه https://en.audio-system.de/

ساب RS12 GLADEN که بسیار قدرتی و کیفیتی هست 600W NOMINAL این ساب هست و حتی می تونه موهاتون تکون بده همراه باکس VENTED KARINA تقدیم می شه

ضبط و پخش سوپر حرفه ای KENWOOD 7056 BTL کاملا سالم و تمیز همراه جعبه ریموت قاب حمل تبدیل سوکت 206 های جدید با میکروفون فابریکی که حتی تمیز با جعبه ش دیگه گیر نمی اد چه برسه به لوازم تکمیلش این پخش کامل ترین در نوع خودشه اینقدر تنظیمات داره که باور نکردنیه قابلیت نتورک داره 3 جفت خروجی 5 ولت داره اکولایزر 13 باند داره صفحه نمایش نقطه ای 3 خط ARGB داره

امپ قدرتمند 5602 پایونییر که برای ساب خریداری شده بسیار قدرتمند خروجی 450W RMS داره و کاملا ساب رو هندل می کنه

جمعا برای 2 دست کامپوننت یک ساب باکس یک امپلی فایر یک پخش همگی حرفه ای و مهندسی انتخاب شده قیمت فقط 22.500 یعنی با دلاریش هیچ سیستم صوتی حرفه ای حتی نزدیکشم با این مبلغ بهتون نمی دن

20221129_041347.jpg

20221124_154353.jpg

20221231_171058 (1).jpg

20230217_140742.jpg

20230217_140516.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

جهت تعریف از محصولات دوستمون

من هم گلیدن M165 برای درهای جلو 405 و بیضی گلیدن روی طاقچه عقب با همین ساب و دوتا آمپ گلیدن و همین پخش نصب کردم

رو دست این پخش نیست. فوق العادس چه از نظر صدا چه از نظر کارایی. صداش زمین تا آسمون با پایونییر فرق داره و بدون افکت و طبیعی پخش میکنه.

ساب خیلی دقیق و حساب شده میکوبه و دائم ویبره نیست.

خلاصه اینکه از صدای این سیستم اگر سلیقتون کیفیتی هست میتونید لذت ببرید

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱۲/۸ در 08:36، kamyar sharifi گفته است:

سلام

جهت تعریف از محصولات دوستمون

من هم گلیدن M165 برای درهای جلو 405 و بیضی گلیدن روی طاقچه عقب با همین ساب و دوتا آمپ گلیدن و همین پخش نصب کردم

رو دست این پخش نیست. فوق العادس چه از نظر صدا چه از نظر کارایی. صداش زمین تا آسمون با پایونییر فرق داره و بدون افکت و طبیعی پخش میکنه.

ساب خیلی دقیق و حساب شده میکوبه و دائم ویبره نیست.

خلاصه اینکه از صدای این سیستم اگر سلیقتون کیفیتی هست میتونید لذت ببرید

بله برندهایی مشابه گلیدن و یا داین ادیو کلا اسپیکر ارزون یا بد صدا ندارن البته گلیدن با دادن سری سری الفا یکم خرابکاری کرد اما سری ام به بالا واقعا محشر هستن

سری ام یا همون ام 2 عین برندهای یکسان اینفیتی جی بی ای که فقط ظاهرشون فرق داره ادیو سیستم هم زده و واقعا کامپوننت های خوش صدا و بی ایرادی هستن که به اشتباه یک سایت ایرانی فکر می کنن ایتالیایی هست برخی در حالی که برند ماسکونی ایتالیایی هست و ادیو سیستم زیر برندش مشابه گلیدن به جای german technology زده german sound

برند ماسکونی هم البته برای گلیدن هست که امپ هاش بسیار معروف هستن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

تخفیف خوب برای کل سیستم به مدت محدود

مشابه این سیستم هم برای تست هست که بشنوید

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...