رفتن به مطلب

درخواست معرفی سرویس کاهش پینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت همه عزیزان انجمن🌹

دوستان اخیرا پینگ من داخل بازی های GTA Online ، COD Warzone 2 و Fortnite به شدت بالا رفته و تجربه بازی کردن رو برام خیلی تلخ و سخت کرده!

برای ورود و پلی دادن COD و GTA Online که عملا مجبورم از قندشکن استفاده کنم که این خودش شدیدا بده ! داخل فورتنایت هم شرایط تقریبا یکسانه و خیلی اذیت کننده شده.

درخواست دارم لطف کنید چندتا سرویس کاهش پینگ معتبر و البته فعال معرفی کنید تا تهیه کنم ، قیمتش هم مهم نیست فقط میخوام جواب بده

لینک به دیدگاه

دوست عزیز الان قیمت سرویس های کاهش پینگ طوری هست که میصرفه خودت برسی سرور خارج و ایران بخری و تونل بزنی و حالشو ببری. اگه خواستی فروشنده هم بشی و پولی به جیب بزنی

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Gazer گفته است:

دوست عزیز الان قیمت سرویس های کاهش پینگ طوری هست که میصرفه خودت برسی سرور خارج و ایران بخری و تونل بزنی و حالشو ببری. اگه خواستی فروشنده هم بشی و پولی به جیب بزنی

متاسفانه روش استفاده ازش رو بلد نیستم و اینطور که میگن دردسر زیاد داره...

لینک به دیدگاه

کسی پیشنهادی نداره؟ این همه گیمر داریم اینجا / یعنی هیچکس مشکلی با پینگ بالا نداره؟!:(

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، M-AMIN گفته است:

کسی پیشنهادی نداره؟ این همه گیمر داریم اینجا / یعنی هیچکس مشکلی با پینگ بالا نداره؟!:(

پینگ هینت

قبل خرید از سرویس تستش استفاده کن

لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، hosin گفته است:

پینگ هینت

قبل خرید از سرویس تستش استفاده کن

شما تجربه استفاده ازش رو داشتی؟ موجب بن شدن اکانت نمیشه احیانا؟

اخه یک سرویس ایرانیه ، میشه بهش اعتماد کرد؟

لینک به دیدگاه

درود.

من پینگ هینت دارم و باهاش لیگ آف لجندز بازی میکنم.البته بعضی اوقات که نمیتونم وارد بازی بشم.برای سرور اروپای غربی از سرور آلمانش استفاده میکنم.چندین سرور مختلف داره که میتونی با همشون تست کنی ببینی کدوم بهتر برای نت شما جواب میده.تا الان که بن نشدم.پینگش هم مناسبه و مشکلی ندارم.

لینک به دیدگاه

50 دقیقه قبل، M-AMIN گفته است:

شما تجربه استفاده ازش رو داشتی؟ موجب بن شدن اکانت نمیشه احیانا؟

اخه یک سرویس ایرانیه ، میشه بهش اعتماد کرد؟

تقریبا 3 ساله میشه دارم

مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

بسیار عالی ، ممنون از دوستان برای اشتراک گذاری تجربیاتشون.🌹

واقعیتش چون کاربری من از سیستم فقط برای گیم زدن نیست و اسناد و فایل های مهم برای محل کارم نگهداری میکنم ، کمی در مورد اعتماد بودن نرم افزار پینگ هینت شک داشتم. (یه موقع تنظیمات سیستم رو تغییر نده یا باعث پاک شدن فایل هام بشه). اما باتوجه به اینکه شما رضایت دارید ، خیالم راحت شد. قیمتش هم خوبه و ارزشش رو داره / دیشب یک اشتراک تست هم گرفتم ازشون و کاملا داخل گیم نیازم رو برطرف کرد.

قبلا از اگزیت لگ استفاده میکردم اما داخل GTA online خیلی دیسکانکت میشدم اما دیشب توسط پینگ هینت واقعا باسرعت خوبی برام وصل شد.

ویرایش شده توسط M-AMIN
لینک به دیدگاه

سایت رادار بازی هم چک کن من تست نکردم ولی انگار جالبه و رایگان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...