رفتن به مطلب

مقداری برجستگی در بک پلیت کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من دیروز داشتم سیستم رو تمیز میکردم متوجه یه نکته ای شدم

قسمتی از بک پلیت گرافیک در محل پیچ شدگی دچار مقداری برجستگی شده،یادم نیست روز اول هم گرافیک اینطوری بود یا خیر ولی خب از روزی که خریداری شده از لحاظ دمایی و عملکرد هیچ مشکلی نداشته

این یعنی کارت مشکلی داره پیدا میکنه،یا صرفا یه مشکل هنگام تولید در کارخونه بوده؟

IMG_20230223_102100.jpg

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، Mhjch گفته است:

سلام دوستان

قسمتی از بک پلیت گرافیک در محل پیچ شدگی دچار مقداری برجستگی شده،یادم نیست روز اول هم گرافیک اینطوری بود یا خیر ولی خب از روزی که خریداری شده از لحاظ دمایی و عملکرد هیچ مشکلی نداشته

این یعنی کارت مشکلی داره پیدا میکنه،یا صرفا یه مشکل هنگام تولید در کارخونه بوده؟

IMG_20230223_102100.jpg

درود خدمت شما

عزیز سخت نگیر ، مشکل خاصی نیست.

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، M-AMIN گفته است:

درود خدمت شما

عزیز سخت نگیر ، مشکل خاصی نیست.

خیلی ممنون از پاسختون دوست عزیز

خیالم راحت شد

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Mhjch گفته است:

سلام دوستان

IMG_20230223_102100.jpg

من شده کارت گرافیک از تو جعبه نو در آوردم، 5 تا فین آخری از توی خود خط تولید له شده بودن بهم با کاتر نشستم صاف کردم، این تمیزه موردی حساب نمی شه! اگه نگران برجستگی قطعات الکترونیکی هستی اون خازن های قدیم هستن که باد می کنن می ترکن. اینجا نه خازنی هست نه چیزی فقط پیچ back plate هست که وصل شده به برد. توی گرافیک های جدید و حتی مادربرد های ارزون اینقدر سیستم های مختلف برای کم کردن ولتاژ و حرارت هست که خبری از ترکیدن خازن و ترانزیستور نیست. ( مگه اینکه قطعه اشکال کار خونه ای داشته باشه مثل بعضی گرافیک های EVGA 1070).

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...