رفتن به مطلب

آپدیت بایوس rog strix b660-A gaming wifi d4

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان 

همانطور که از موضوع تاپیک مشخصه بنده یک مادربرد b660 خریداری کردم که میخواستم به صورت خاموش و از طریق دکمه FlashBlk اون رو برای ساپورت پردازنده ۱۳۶۰۰kf آپدیت کنم .

حالا اینجا چندتا مشکل دارم .

در سایت ایسوس نوشته شده که باید فایل آپدیت رو پس از اینکه از حالت زیپ شده خارج کردید با استفاده از فایل BiosRenamer.exe که داخل بسته فایل زیپ شده موجود است تغییر نام بدید 

سوال اینه که اگه به شکل دستی خودمون تغییر نام بدیم می‌شه یا نه؟

و مورد بعدی من کلیه متعلقات اعم از CPU,RAM,VGA و SSD رو روی برد سوار کردم .

آیا برای استفاده از این قابلیت باید حتما همه متعلقات از جمله CPU روی مادربرد نصب نشده باشند؟ یا اینکه می‌شه CPU نصب باشه و از قابلیت فلش بک و آپدیت حالت خاموش استفاده کرد ؟

و در آخر از یکی از دوستان متخصص خواهش می‌کنم لطفی کنه چون من به کامپیوتر و طبعا ویندوز دسترسی ندارم این فایل آپدیت بایوس رو که لینک اش رو در زیر میگذارم با استفاده از ابزار BiosRenamer.exe تغییر نام بده و دوباره برام بفرسته سپاس‌گزار خواهم شد 🙏

https://www.uplooder.net/files/a8fdecf829ff6024cf67e3c2cacd7348/ROG-STRIX-B660-A-GAMING-WIFI-D4-ASUS-2212.zip.html

و مورد آخر من همه اینها رو از آقا آرمین عزیز توی پی وی خواسته بودم که پیش از این بارها ایشون رو به زحمت انداختم و ایشون هر بار با صبوری حواب همه سوالات من رو میداد اما اینبار دیدم  جوابی ندادند نگاه کردم دیدم به فروم هم سر نزدند و در آخر از طریق آقای حسین @hosin فهمیدم که در غم از دست دادن مادر عزیزشون داغدار و سوگوار هستند . 😥🖤

با پوزش از همه دوستان که نوشته ام کمی طولانی شد 🙏

لینک به دیدگاه

rar

SB660AD4

نیازی به cpu نیست

نحوه به روزرسانی بایوس

هنگامی که پورت USB flashback را پیدا کردید، مراحل ذکر شده در زیر را برای به روز رسانی بایوس دنبال کنید. USB حاوی فایل به روز رسانی BIOS را در درگاه USB flashback قرار دهید. دکمه فلاش بک روی پانل I/O را به مدت سه ثانیه فشار دهید تا چراغ LED شروع به چشمک زدن کند. چشمک زدن نشان می دهد که فرآیند شروع شده است. پس از روشن شدن LED چشمک زن، سیستم را قطع نکنید. هنگامی که چشمک زدن متوقف شد و LED خاموش شد، نشانه آن است که فرآیند به روز رسانی BIOS کامل شده است.

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

خیلی خیلی لطف کردید سپاسگزارم 🙏⚘️🌹 

25 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

نیازی به cpu نیست

نیازی نیست یا اینکه اگه cpu وصل باشه کُلن کار نمی‌کنه ؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است:

خیلی خیلی لطف کردید سپاسگزارم 🙏⚘️🌹 

نیازی نیست یا اینکه اگه cpu وصل باشه کُلن کار نمی‌کنه ؟

فرقی نمیکنه

میتونید بدون رم هم استفاده کنید

البته بهتره ME هم بروز شه

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱۲/۵ در 04:03، Sabertooth گفته است:

فرقی نمیکنه

میتونید بدون رم هم استفاده کنید

البته بهتره ME هم بروز شه

سپاس فراوان از شما به راحتی به آخرین ورژن آپدیت شد  

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...