رفتن به مطلب

طرح 55+5 همراه اول رو فعال کردین؟؟؟

well*attend
 اشتراک گذاری

طرح 55+5 همراه اول  

6 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. طرح 55+5 همراه اول برای شما مفید بوده؟

• برایم مفید بوده و کاملا راضی هستم.
      1
    • برایم مفید نبوده و اصلا راضی نیستم.
      5

Recommended Posts

سلام دوستان

من دیشب طرح 55+5 همراه اول رو فعالش کردم نمیدونم چطوری این رو محاسبه میکنن

الان فهمیدم که تو این مدت که تقریبا 20 دقیقه تماس خروجی داشتم چیزی حدود 4000 تومن از شارژم به باد رفته!!! :blink: :wacko: :(

شما که فعال کردین ، متوجه موضوع خاصی شدید؟

روش غیر فعال کردنش چطوریاست؟

ویرایش شده توسط well*attend
لینک به دیدگاه

فعالش نکردم . ولی به این صورت هست که با فعال کردنش تماسهایی که بیشتر از 5 دقیقه تا حداکثر 1 ساعت طول میکشن 5 دقیقه حساب میشن . البته اگر وسطش قطع نشه . تماس های زیر 5 دقیقه هیچ تخفیفی ندارن . ضمنا این طرح تا پایان ماه رمضان هست و بعد از اون تموم میشه .

لینک به دیدگاه

ممنون حامد جان

بله عزیز این دقیقا باید طبق گفته خودشون همینجوری محاسبه بشه ولی من فکر کنم این تماسهای زیر 5 دقیقه با فعال بودن این سرویس دیگه با همون تعرفه عادی حساب نمیشه.

بنده بعد از اینکه متوجه شدم حسابم بیش از حد کم شده ، موردم رو با چندی از دوستان در میون گذاشتم این بندگان خدا میگن:

وقتی سرویس شما فعال باشه تایم مکالمات (زیر 5 و بالای 1 یا 2 دقیقتون) هر تایمی که باشه همون نرخ 5 دقیقه محاسبه میشه.(تقریبا 5 تماس 1-3 دقیقه ای و 10 15 تا هم تماس کمتر از 30 ثانیه ای داشتم) هر جوری حساب کردم با این گفته هم جور در نیومد.

بنده برای اطمینان بیشتر، امروز از مرکز قم پیگیری میکنم ؛ انشالله که من اشتباه میکنم و این حرکت زشت توسط این شرکت معتبرمون انجام نشده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون حامد جان

بله عزیز این دقیقا باید طبق گفته خودشون همینجوری محاسبه بشه ولی من فکر کنم این تماسهای زیر 5 دقیقه با فعال بودن این سرویس دیگه با همون تعرفه عادی حساب نمیشه.

بنده بعد از اینکه متوجه شدم حسابم بیش از حد کم شده ، موردم رو با چندی از دوستان در میون گذاشتم این بندگان خدا میگن:

وقتی سرویس شما فعال باشه تایم مکالمات (زیر 5 و بالای 1 یا 2 دقیقتون) هر تایمی که باشه همون نرخ 5 دقیقه محاسبه میشه.(تقریبا 5 تماس 1-3 دقیقه ای و 10 15 تا هم تماس کمتر از 30 ثانیه ای داشتم) هر جوری حساب کردم با این گفته هم جور در نیومد.

بنده برای اطمینان بیشتر، امروز از مرکز قم پیگیری میکنم ؛ انشالله که من اشتباه میکنم و این حرکت زشت توسط این شرکت معتبرمون انجام نشده.

درود

احسان جان ای کاش اول میپرسدید تا کلاه به این بزرگی سرتون نمیرفت.من قبلتر سابقه همچین موردی رو با ایرانسل داشتم!تماسها در اون چند دقیقه ابتدایی که پولی هست از قیمت معمولی بیشتر حساب میشه و به دلیل اختلال شبکه همیشه بعد از 5 دقیقه قطعی وجود داره و ادامه تماس مقدور نیست .

در تکمیل صحبتهای حامد جان متذکر میشم که این طرح فقط برای تماسهای بین خطوط همراه اول و تلفن ثابت ممکن هست.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

منم امروز که نگاه میکردم دیدم روی سر بنده هم این کلاه هست متاسفانه

جایی که اپراتورها بصورت کاملا قانونی کلاه سر ملت میزارن دیگه ...........

لینک به دیدگاه

ممنون حامد جان

داداش این تماسای شما درون شبکه بود؟

چون این طرح فقط واسه تماس همراه اول به همراه اول هست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز دیگه این مطلب کاملا واضحه، تماسهای همراه اول به همراه اول ، یا همراه اول با تلفن ثابت ( دائم یا اعتباری هم تفاوتی نداره ) ...

لینک به دیدگاه

درود

احسان جان ای کاش اول میپرسدید تا کلاه به این بزرگی سرتون نمیرفت.من قبلتر سابقه همچین موردی رو با ایرانسل داشتم!تماسها در اون چند دقیقه ابتدایی که پولی هست از قیمت معمولی بیشتر حساب میشه و به دلیل اختلال شبکه همیشه بعد از 5 دقیقه قطعی وجود داره و ادامه تماس مقدور نیست .

در تکمیل صحبتهای حامد جان متذکر میشم که این طرح فقط برای تماسهای بین خطوط همراه اول و تلفن ثابت مقدور هست.

سلام به دوست گل خودم ، پیدات نیست معین جونم

حرفت رو قبول دارم معین ،من از اون مورد ها هم استفاده کردم ؛ ولی جدا این مورد فرق داره ، به آگهی دقت کن، میگه : ... در هر تماس 5 دقیقه صحبت کنید،55 دقیقه هدیه بگیرید....(همه جوره میشه ازش برداشت کرد اخه چرا؟)

در ضمن من الان خطم اعتباری هست و این مطلب رو متوجه شدم ؛ اون بابایی که برای خط ثابت این سرویس رو فعال کرده ؛ وقتی قبضش که سه یا چهار برابر بقیه دوره هاش هست برسه دستش چهرش دیدنه :eek:

این که چنین شرکتی یه همچین خیانتی بکنه عین بد بختیه ، اونم در این وسعت ؛ وجدانا جای تامل داره که بخواهیم ساکت باشیم و چیزی نگیم.(امروز نرسیدم برم ببینیم اگرعصر باشن میرم سروقتشون :-w )

خواهشا دوستان نظرشون رو بدن و اگر مطلبی هم دارن خوشحال میشیم که بدونیم ؛ البته ما بازم امید داریم که اینطور نباشه.

*************************************************************************************************************************************************************

ممنون استاد غلامی پس شما هم آرهOh%20Go%20On.gif

دوباره این پیر زنه اومد خدا بخیر کنه

لینک به دیدگاه

خب مشخصه دیگه!!(سوال خوبی بود!!) :lol:

اگر به ایرانسل میزنگیدم که اینقدر مصرف نداشتم!!

نهایت میشد دقیقه ای 100 نه دیگه 250!!

لینک به دیدگاه

من همون روز اول فعال کردم با اجازه 2000 تومن پولم پرید .

گفتم شاید اشتباه کردم دوباره فعال کردم برام پیام اومد شما فعال هستی دوباره زور نزن ، خوشحال شدم و شروع به تماس گرفتن کردم که 2000 دیگه هم پرید .

دزدی تو روزززززززززززززززززز رشون با کمال پررویی ،

2000 تومن پولی نیست اما در یک آمار بالا وقتی محاسبه بشه خیلییییییی میشه . حرومت باشه همراه اول

لینک به دیدگاه

اقایون انگار توی ایران زندگی نمی کنید ، فکر می کنید همراه اول بیکاره یا اینکه پولشو ازتوی جوب پیدا کرده که بیاد اینهمه تبلیغ بکنه برای این موضوع بعد براش هیچ سود ونفعی نداشته باشه مسلما این طرح به سود شرکت همراه اول است نه به سود مصرف کننده یعنی این یه اصل توی اقتصاد ایرانه که به نفع مصرف کننده اصلا کار نکن همش سرش کلاه بزار تا بتونی توی بازار بمونی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من کلا در مورد هزینه های تلفن اقتصادی هستم و عقیده ام اینه که پولی که آدم بازحمت زیاد در میاره نباید براحتی بریزه تو حلق مخابرات.

برای تلفنهای درون شهری و بین شهری ثابت.برای تماس ایرانسل با ایرانسل از ایرانسل استفاده میکنم و برای همراه اول به همراه اول از همراه اول.

لازم بذکره تعرفه از خطوط همراه اول اعتباری به سایر خطوط(ایرانسل،تالیا)دقیقه 1138 ریال هست بالاترین تعرفه در کل شبکه ها میباشد.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

خب حالا به نظرتون باید چطور باهاشون برخورد کرد.

آخه خیر سرشون زیر نظر یه نهاد نظامی هستن و عقیده های محکمی دارن.

بخدا من از صبح که موضوع رو فهمیدم مدام دارم با خودم کلنجار میرم که چرا ، آخه کی این طرح رو امضا کرده.

چرا تو این وسعت لااقل فقط برای دایمی ها میزاشتین که کم کمش بعد طرح از موضوع مطلع بشن و اونموقع کار از کار گذشته باشه.

فکر کنم با این طرز فکر برم پیششون به عنوان سیاستگزار استخدامم کنن. :D

معین جان ، مخابراتی که ابتدای 20 متری هستش مال همین همراه اول هست دیگه. آره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معین جان ، مخابراتی که ابتدای 20 متری هستش مال همین همراه اول هست دیگه. آره؟

بله عزیز

لینک به دیدگاه

من این طرح رو نزدم ولی متاسفانه عوارض این طرح رو دارم تحمل میکنم!

نمیدونم این طرح باعث شده یاچی، دو سه هفته هست کلا کیفیت تماس ها اومده پایین. 50 بار باید یه شماره رو بگیری تا بگیره. همشن network busy میده!!

کشور بغلمون ترکیه یه نوشابه هزار تومنی میخری بهت 120 دقیقه مکالمه رایگان میده. اما اینجا...

لینک به دیدگاه

جریان چیه جدیدا همه کلاه بردار شدن :-? .ما چه گناهی کردیم خدا at%20wits%20end.gif

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

به به ارادتمندیم آقا بهنام گل آقا داشتیم نگران میشدیم شما خوبین؟ چه خبر از اونجا؟

کیفیت مکالمات خیلی پایین اومده ولی خدا وکیلی از پوششون نمیشه گذشت ؛ اینجا من وقتی میرم تو شلوغی های حرم مطهر یا مسجد جمکران به شگفتی این پوشش پی میبرم.

ولی در مورد اینکه مدت زمان مکالمات بعد از مدت زمان کمی بعد از 5 دقیقه قطع میشه اصلا قبول ندارم.(یقینا قطعی دوستان به خاطر پریدن آنتنشون هست)

من صبح که فهمیده بودم حداقل برای تست این موضوع ؛ گوشی خودم و برادرم رو در اتاقهای مجاور رو بلندگو داشتیم و حدود 25 دقیقه بجای تلفن داخلی ازش استفاده میکردیم :D(خداییش،اینش خوبه ، ولی در کل نامردیه)

ممنون معین جان من یه آشناییتی با مدیر داخلی مشترکین اونجا دارم پیگیریش میشم ؛ خدا کنه جواب قانع کننده ای برای این موضوع براشون تعریف شده باشه اگر چیزی ندونه ؛ رفتم تهرون میرم سر وقت مرکزشون(میخندی) خیلی رفته رو اعصابم. :blush:

لینک به دیدگاه

اه پس بگو چرا هر دفعه قبض من 1500 یا دو هزار تومن می افتاد این دفعه شده 5000 هزار تومن

مرگ بر آدم خائن دزد

لینک به دیدگاه

گذشته از این 55 دقیقه حرف زدن با یه نفر خیلی سخته. این همه حرف رو آدم از کجا بیاره با یه نفر بزنه؟ :unsure:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که فعال کردم ولی قبضم همیشه حدود 12 تومن میاد آخرشم همراه اول با این sms هاش ما رو دیووونه میکنه

لینک به دیدگاه

من که فعال کردم ولی قبضم همیشه حدود 12 تومن میاد آخرشم همراه اول با این sms هاش ما رو دیووونه میکنه

آخرش جوجه های شاهنامه رو میشمریمrolling%20on%20the%20floor.gif

قبض این ماهت رو اسکن کن که هم سندی باشه هم اسباب خنده دوستان. :D

لینک به دیدگاه

تبلیغ فریبنده همراه اول با مشارکت تلویزیون؟!

پیام کوتاه می آید و تلویزیون هم تبلیغ می کند که با همراه اول ، 5 دقیقه صحبت کنید و هزینه بپردازید، 55 دقیقه رایگان هدیه بگیرید.!اما هیچ کجا اشاره هم نمیکند که ...وقتی شما عضو طرح شدید حتی چند ثانیه هم صحبت کنید 5 دقیقه کم می شود

یکی از بینندگان بازتاب در پیامی نوشته است که همراه اول در طرح 5+55=5 به زاای هرتماس چندثانیه ای نیز حداقل 5دقیقه برای مشترکان محاسبه می کند، بازتاب با انتشار این مطلب منتظر توضیحات همراه اول می باشد:

در حال نوشتن مقاله ای هستم با عنوان "بازاریابی غیر اخلاقی " اما امروز با یک نمونه ی جدید آشنا شدم که طاقت نیاوردم تا زمان تکمیل شدن مقاله برای صحبت کردن درمورد آن صبر کنم !""پیام کوتاه می آید و تلویزیون هم تبلیغ می کند که با همراه اول، 5 دقیقه صحبت کنید و هزینه بپردازید، 55 دقیقه رایگان هدیه بگیرید!

اما هیچ کجا اشاره هم نمیکند که... وقتی شما عضو طرح شدید حتی چند ثانیه هم صحبت کنید 5 دقیقه کم می شود!!...""این یعنی دقیقا مصداق مدرن از:" غش در معامله" از نظر حقوق اسلامی ، در میان تمام روشهایی که این مدت در روشهای بازاریابی غیر اخلاقی شناسایی کرده ام این نوع روش غیر اخلاقی آنهم توسط سازمانی با این حجم فعالیت و تراکنش مالی با این برند معروف و معتبر واقعا ویژه و نگران کننده بود.

درست است که بازار رقابت، همه ی سازمانها را دیر یا زود وادار به نو آوری در ارائه خدمات و محصولات و روشهای بازاریابی می کند. اما نو آوری با زیر پا گذاشتن حقوق مشتریان تفاوت بسیار زیادی دارد .ما از کودکی شنیده ایم، "خدا از حق خودش می گذرد اما از حق بندگان نه !" ، چطور ممکن است برای کسب در آمد و با بهانه ی استفاده از ترفندهای بازاریابی راضی شویم اینچنین و به این شکل رسمی و بی پروا حقوق دیگران را ضایع کنیم ؟!حتی در کشورهایی که ما از رعایت اصول اخلاقی از سوی آنها چندان مطمئن نیستیم رعایت حقوق مشتریان یکی از مواردی است که به هیچ بهانه ای قابل تخطی نیست و عواقب قانونی سختی دارد.

مساله اینجا اینست که اینبار یک شرکت کوچک گمنام با یک آگهی کوچک و غیر رسمی اقدام به بازاریابی غیر اخلاقی و در نتیجه کلاه برداری نکرده است یک شرکت بزرگ و کاملا رسمی و با استفاده از رسانه ی ملی با آسودگی خاطر حقوق مشتریان خود را به بازی گرفته است!! امیدوارم که مسولین همراه اول توضیحی قانع کننده برای این موضوع داشته باشند و اگر نداشتند بجای توجیه به شکل رسمی از تمام مردم بخاطر این رفتار غیر اخلاقی عذرخواهی کرده و از این پس نسبت به رعایت اخلاق در عملکرد خود دقت بیشتری داشته باشند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...