رفتن به مطلب

خرید از فروشگاه های ترب - فوری

MiladZQ
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عزیزان

قصد خرید باندل نسل ۱۲ دارم (البته اگه تا فردا به لطف حضرات گرون تر نشه) ، توی فروشگاه های معتبری که میشناسم مثل شهر فافا و دیجیکالا یا خیلی گرون تره یا ناموجود ولی توی فروشگاه های ترب اوکی تر بود قیمتش. میخواستم بدونم نظری راجب فروشگاه های زیر ندارید ؟ 

Screenshot_20230224_163528_com.huawei.browser.thumb.jpg.55c9b742849bc2d2b6a03cf0f54974b7.jpg

Screenshot_20230224_163518_com.huawei.browser.thumb.jpg.f69eda41eab5b204f56a3a1532320efe.jpg

Screenshot_20230224_163818_com.huawei.browser.thumb.jpg.8376ce73aba6fe30242a6b7381c984f2.jpg

Screenshot_20230224_163911_com.huawei.browser.thumb.jpg.5b701e7bb5e5e2c69800dbe3f880f58d.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ترب با ایمالز هیچ وقت قیمتاشون به روز نیست 

حالا اگر هم خواستی بخری اول تماس بگیر با اون فروشگاه ببین قیمتا به روز هست یا نه 

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، WINNER گفته است:

ترب با ایمالز هیچ وقت قیمتاشون به روز نیست 

حالا اگر هم خواستی بخری اول تماس بگیر با اون فروشگاه ببین قیمتا به روز هست یا نه 

زنگ زدم به جفتشون

جواب ندادن متاسفانه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر تو شهر بزرگ هستین و این قطعاتی که میخواید میتونید از فروشگاه های شهرتون بگیرید حتما حضوری خرید کنید 

این سایتها قیمتاشون به روز نیست و الان هم قیمتا لحظه ای هست 

ممکنه بخرید بعد فروشگاه کنسل کنه بعد چند روز طول میکشه تا پولتون رو برگشت بدین 

تو این چند روز هم مطمئن باشید قیمتا بالاتر رفته 

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، WINNER گفته است:

اگر تو شهر بزرگ هستین و این قطعاتی که میخواید میتونید از فروشگاه های شهرتون بگیرید حتما حضوری خرید کنید 

این سایتها قیمتاشون به روز نیست و الان هم قیمتا لحظه ای هست 

ممکنه بخرید بعد فروشگاه کنسل کنه بعد چند روز طول میکشه تا پولتون رو برگشت بدین 

تو این چند روز هم مطمئن باشید قیمتا بالاتر رفته 

کرمانشاهم من عزیز

اینجا نسبت به فروشگاهای اینترنتی (حتی همون دیجیکالا که از بقیه گرون تر میده) هم قیمتا بالاترن یه مقدار ، ولی اگر فرصت شد حتما فردا میرم بازار سؤال میپرسم. ممنون 🌹🙏

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امروز که جمعه هست قسمت دلار ۴ تومن بیشتر شده 

مطمئن باشید تمام خرید امشب فروشگاه ها کنسل میشه 

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، WINNER گفته است:

امروز که جمعه هست قسمت دلار ۴ تومن بیشتر شده 

مطمئن باشید تمام خرید امشب فروشگاه ها کنسل میشه 

صد در صد همینطوره ، قیمتا هم بروز نشدن هیچکدوم تازه مونده تا فردا تاثیرشو بذاره

اگر از دوستان هم کسی نظری راجب خرید از اون فروشگاه هایی که گفتم و در کل ، خرید از ترب داره حتما بگه ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

برادر من برای بار چندم

ترب و ایمالز فروشگاه نیستند و فقط پرزنتر هستند

فروشگاه ها بندی دارند که میتوانند به راحتی سفارش رو کنسل کنند و 72 ساعت هم طول میکشه پول عودت بدهند ( اگر بازی در نیارند )

بهتر هست فعلا کسی خرید نکنه تا فردا ساعت 11 صبح به بعد که قیمت ها نشسته باشه ( اگر برات مهم نیست 3 روز طول بکشه پس بدن خریدت رو انجام بده شاید هم قیمت قطعی بود )

در مورد نظر خواستن در مورد فروشگاه ها و معتبر بودن و نبودن هم بارها گفتیم ممنوع است .

لینک به دیدگاه

41 دقیقه قبل، MiladZQ گفته است:

سلام عزیزان

قصد خرید باندل نسل ۱۲ دارم (البته اگه تا فردا به لطف حضرات گرون تر نشه) ، توی فروشگاه های معتبری که میشناسم مثل شهر فافا و دیجیکالا یا خیلی گرون تره یا ناموجود ولی توی فروشگاه های ترب اوکی تر بود قیمتش. میخواستم بدونم نظری راجب فروشگاه های زیر ندارید ؟ 

Screenshot_20230224_163528_com.huawei.browser.thumb.jpg.55c9b742849bc2d2b6a03cf0f54974b7.jpg

Screenshot_20230224_163518_com.huawei.browser.thumb.jpg.f69eda41eab5b204f56a3a1532320efe.jpg

Screenshot_20230224_163818_com.huawei.browser.thumb.jpg.8376ce73aba6fe30242a6b7381c984f2.jpg

Screenshot_20230224_163911_com.huawei.browser.thumb.jpg.5b701e7bb5e5e2c69800dbe3f880f58d.jpg

سلام کامپیوتر سورس خرید داشتم اوکی ولی سه بار از یاس ارتباط خرید کردم هر سه بارش زنگ زدن گفتن قیمت تغییر کرده.  مادربرد بنظرم b660m-p بگیر قیمتش 4300 هست. 

ویرایش شده توسط zen
لینک به دیدگاه

یاس ارتباط رو بنده خرید داشتم مشکلی نداشت

اما همیشه قیمت هاشون بروز نیست

لینک به دیدگاه

اگر تونستی حضوری خرید کنی خیلی بهتره ، واریز میکنی بعد میگن قیمت کم و زیاد شده اینقدر بریز ، کنسلم کنی یک ماه بعد پولت رو میدن ، حالا قطعه هم بفرستن خدا میدونه سالم بدستت برسه یا دست دوم بفرستن یا مشکل دار باشه ، مرجوع هم نکنن پولت ضایع میشه

لینک به دیدگاه

ممنونم از همگی 🙏

سی پی یو رو از لیون کامپیوتر خریدم همین الان

برای مادربرد دارم میگردم ببینم اول چی بگیرم xD دوم از کجا

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، zen گفته است:

مادربرد بنظرم b660m-p بگیر قیمتش 4300 هست. 

حقیقتا تا الان msi نداشتم ، سر این مدلای زیادشونم خیلی گیج شدم

تا حالا مشکل خاصی از این سری گزارش نشده؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، MiladZQ گفته است:

خیالت راهت MSI برند خیلی خوبی هست. من خودم برای مادربرد سیستم خودم  gigabyte یا MSI و یا asrock می‌بندم . الان هم خودم b660 MSI دارم اوکی هست مشکل نداشته تا الان.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، MiladZQ گفته است:

عزیز MSI برندی نیست که تازه وارد تولید کامپوننت پی سی شده باشه ! سالیان سال هست که داره فعالیت میکنه و قطعا از نظر کیفیت محصولاتش خیالتون راحت باشه / همیشه هم داخل کشور گارانتی های بسیار خوبی همراهیش کردن که این خودش خیلی خوبه.

ویرایش شده توسط M-AMIN
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...