رفتن به مطلب

مشاوره درخصوص خرید کارت گرافیک ASUS ROG Strix LC Radeon RX 6900 XT 16GB GDDR6

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

بنده قصد خرید کارت گرافیک دارم 

خواستم نظرتون رو در مورد کارت ASUS ROG Strix LC Radeon RX 6900 XT 16GB GDDR6 اعلام بکنید

کسی از دوستان اگه این کارت رو داره درباره تجربه استفاده توضیح بده

مساله دیگه که ذهنم رو مشغول می کنه کولینگ مایع کارت هست بنظرتون در آینده دردسر ساز نمیشه؟؟

لینک به دیدگاه

درود تجربه استفاده از گرافیک واتر دار رو دارم البته نه این مدل ولی توصیه می کنم برید سمت کولرهای بادی معمولی در بلند مدت امکان خرابی پمپ هست امکان رسوب واتر بلاک مسی هست نویز پمپ هست و .... در کل توصیه نمی کنم ولی در عوض کارت با واتر خنک تر هست تا زمانی که پمپ واتر عملکردش افت نکنه و فرکانس بهتری هم میده به دلیل خنک تر بودن تا حد امکان سعی کردم بی طرفانه نظر بدم موفق باشید

لینک به دیدگاه

ارادت
نظره شخصیم اینکه یکی از بهترین های سری 6900 هست عزیز ریویو و اسکور هایی ک گرفته هم گویای همه چیزه و قابلیت اور کردن بسیار فراوان ب خاطر کولینگشو داره و .. هر چی از خوبیش بگیم کم گفتیم
تجربه خرید  ی کارت هیبریدی داشتم ک 1080ti پوزایدون بود واقعا کارت غولی بود ب معنای کلمه اما هم مایع بود هم باد ک من از بادش استفاده میکردم چون اصطحلاک نداشت اما اونو میشد سوییچ کرد بین باد و اب
دیگ هر چیزی ک با مایع سرکارو داره بلاخره ی روز صداش در میاد
اما باز اینو در نظر بگیر ک اسوس هیچوقت الکی نمیاد ی کارت بزنه ک کولینگ مایع داشته باشه ک بخاد 1 2 سال کار کنه اونم سری rog علیه السلام
من جای شما باشم قیمتش مناسب باشه بدون شک میرم سراغش و ب دلم بد راه نمیدم
اگر بد دلی نسبت ب کولینگ های مایع و تجربشو نداشتی برو سراغ کارت با کولر بادی ک دردسر کمتری دارند

لینک به دیدگاه

واتر نه

بادی اری

در کل بعد از 2-3 سال باید مایع داخل پمپ شارژ بشه و  پمپ شستوشو داده بشه و...

به درد سرش نمی ارزه

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، rajah گفته است:

سلام دوستان عزیز

بنده قصد خرید کارت گرافیک دارم 

خواستم نظرتون رو در مورد کارت ASUS ROG Strix LC Radeon RX 6900 XT 16GB GDDR6 اعلام بکنید

کسی از دوستان اگه این کارت رو داره درباره تجربه استفاده توضیح بده

مساله دیگه که ذهنم رو مشغول می کنه کولینگ مایع کارت هست بنظرتون در آینده دردسر ساز نمیشه؟؟

درود خدمت شما

عرض کنم که ایسوس فقید به خصوص در خط تولید زیر برند ROG خودش بهترین تجهیزات رو استفاده میکنه و قطعا خود شرکت ها از جمله ایسوس از دردسرهای واترکولر آگاه هستند ( هنوز که هنوزه واتر کولرهای سی پی یو معضلات مخصوص خودشون رو دارند ) ، اما مطمعن باشید زمانی که یک شرکت بزرگی مثل ایسوس میاد کارت گرافیکی رو با واترکولر وارد بازار میکنه ، قطعا آینده رو پیش بینی کرده و جلوی وقوع تمام خطرات احتمالی رو گرفته. تنها ممکنه بعد از چندسال نیاز به سرویس پمپ و مایع درون کولر باشه که ممکنه کمی برای افرادی که داخل ایران هستند سخت باشه ( به دلیل کمبود امکانات و دانش پایین برخی تعمیرکاران ) که اگر فکر میکنید در اون زمان میتونید این موضوع رو هندل کنید ، قطعا این کارت ارزش خرید بالایی داره و یکی از بهترین نسخه های موجود در بازاره.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط M-AMIN
لینک به دیدگاه

درود ممنون از راهنمایی دوستان 

لینک به دیدگاه

یک چیز مهم.حداقل پاور باید 1000 وات باشه به خاطر جهش آمپر 20 میلی ثانیه.در حدود 635 وات:

https://tpucdn.com/review/asrock-radeon-rx-7900-xtx-taichi/images/power-spikes.png

در غیر صورت کامپیوترتون خطای BSOD یا صفحه تاریک در مونیتور پیش میاد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...