رفتن به مطلب

لگ و فریز شدید در بازی hogwarts legacy

اشتراک گذاری

Recommended Posts

11 دقیقه قبل، عرفان زینلی گفته است:

خب پس ارتفاع بده قیمت کمی داره رم

جسارت نباشه ارتقا هست عزیز

لینک به دیدگاه

رو تنظیمات الترا رزلوشن 4k

10 گیگ گرافیک و 13 گیگ رم استفاده میشه

dlls ultra

ray tracing ultra

لینک به دیدگاه

این بازی زیاد بهینه نیست باید صبر کنید تا پچ های اصلاحی براش منتشر بشن

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱۲/۸ در 22:22، New World گفته است:

یعنی حتی امکان نداره مثلا تا ماه دیگه درست بشه مشکلاتش الان هم روی low هم نمیتونم بازی کنم درست حسابی . خیلی از بازی ها رو با همین سیستم روی ultra خوب اجرا کردم . مثلا dying light 2  

سلام داداش
یه راه حل موقتی پیدا کردم ممکنه کمکت کنه ...
برو در سایت Nexius Mods و تعدادی مود برای بهینه سازی بازی ارائه شده که میتونی نصب کنی و نصب این مودها ( با تغییرات و دستکاریهایی که در تنظیمات بازی اعمال میکنن ) میتونه تا حدودی باعث برطرف شدن لگ و روان تر شدن بازی بشن
یکی از این مودها که زیاد تعریفش رو کرده بودن در آدرس زیر هست:

https://www.nexusmods.com/hogwartslegacy/mods/803?tab=description

حتما به روش نصبشون دقت کن تا اشتباه نکنی مثلأ در مود بالا که لینکش رو گذاشتم باید یه فایلی با نام Engine.ini رو کپی کنی و جایگزین همین فایل در محل پوشه save بازی بکنی که آدرسش رو در زیر برات میگذارم:

C:\Users\user name\AppData\Local\Phoenix\Saved\Config\WindowsNoEditor

و همچنین باید با توجه به ظرفیت vram کارت گرافیکت ، یه تغییر هم در یکی از خطوط همین فایل با عنوان r.Streaming.PoolSize اعمال کنی مثلأ برای کارت گرافیک 6 گیگ باید عددش رو به 2048 تغییر بدی ( فایل Engine.ini رو با notepad ویندوز باز کن و این تغییر رو اعمال کن )

البته مودهای دیگه ای هم هستن که خودت باید نصب کنی و امتحان کنی تا ببینی کدومشون بهتر روی سیستمت جواب میده ...

نکته مهم : هر فایلی رو میخوای با مود تغییر بدی حتما حتما قبلش یه Backup ازش بگیر تا اگر خدای ناکرده بازی خراب شد ، بتونی دوباره فایل اصلی رو برگردونی ...

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

سلام دوست خوبم. مگه مجبوری بازی ای که خیلی بد بهینه شده و فعلا باید حداقل یه اپدیت خیلی قوی بده که باگ ها فیکس بشوند بازی کنید😅 بازیش هم خداییش جذابیت خاصی برای من نداشت سریع پاکش کردم.

لینک به دیدگاه

اگه همه سازنده‌ها از یک موتور گرافیکی مثل unreal engine 5 استفاده کنن، اینقدر دیگه بازیهاشون نابهینه و افتضاح درنمیاد.😑

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...