رفتن به مطلب

تصویر ندادن کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ممنون میشم کسی میدونه کمک کنه

سلام یه عدد 2گیگ 1030 دادم دست مشتری مدل ایسوس با فن نمیدونم تصویر میداده یا نه 

ولی مشتری رفته پورت گرافیک که این میخورده image.png.bd40aabd28e59637254dd2a63cfc899b.png

کابل این شکلی گرفته 

image.png.9c9e806764902fbc931f922767ea091c.png

اون 4 تا سوزن سمت چپ رو بهزور کنده و زده توی پورت دی وی ای گرافیک و تصویر نداده الان hdmi رو هم تست میکنم تصویر نمیده 

به نظرتون این کار میتونه باعث بشه کلا پورتهای گرافیک از کار بیفته یا باعث بشه کلا گرافیک تصویر نده 

تشکر از همکاران گرامی

لینک به دیدگاه

والا اگر گرافیک سالم بوده قبل از تحویل به مشتری که طرف یه بلایی سرش آورده، اگر هم قبلش تست نکردین که الان هیچ کاری نمیشه کرد به جز اینکه قبول کنید از اول مشکل داشته و ازین به بعد خودتون قبلش تست بگیرید حتما

ولی فکر نکنم با به زور جا زدن اون کابل کل گرافیک به فنا بره، نهایت اون درگاه دچار مشکل میشه

لینک به دیدگاه

درود بر همه

کارت چیزیش نمیشه نهایت کارت تصویر نمیده(البت بشرطی که فشار باعث اسیب به برد نشده باشه)

اون کانکتور بدون پین خروجی دیجیتال و او کانکتور دارای پین برای ورودی انالوگه و این دوتا بدون تبدل به هم قابل استفاده نیستن(تصویر نمیده)

برای استفاده برای مانیتور ها با ورودی انالوگ حتما تبدیل میخاد و تبدیلشم باید اکتیو باشه و با تبدیل پسیو هم تصویر نمیده(حتی اگر به لحاظ پین هم یکی باشن)

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است:

والا اگر گرافیک سالم بوده قبل از تحویل به مشتری که طرف یه بلایی سرش آورده، اگر هم قبلش تست نکردین که الان هیچ کاری نمیشه کرد به جز اینکه قبول کنید از اول مشکل داشته و ازین به بعد خودتون قبلش تست بگیرید حتما

ولی فکر نکنم با به زور جا زدن اون کابل کل گرافیک به فنا بره، نهایت اون درگاه دچار مشکل میشه

اخه گرافیک رو از کسی من گرفتم و دادم دست مشتری دیگه وقتنشد تست کنم از اونی که گرفتم میگه سالم بوده مشتری هم میگه من فقط هین کارو کردم تصویر نداد بعد رو اچ دی ام ای تست کرده اونم تصویر نداده الان میگه مگر اون پورت دی وی ای میتونه hdmi رو هم خراب کنه

لینک به دیدگاه

38 دقیقه قبل، hosseingamer گفته است:

اخه گرافیک رو از کسی من گرفتم و دادم دست مشتری دیگه وقتنشد تست کنم از اونی که گرفتم میگه سالم بوده مشتری هم میگه من فقط هین کارو کردم تصویر نداد بعد رو اچ دی ام ای تست کرده اونم تصویر نداده الان میگه مگر اون پورت دی وی ای میتونه hdmi رو هم خراب کنه

والا میگم نهایت اون پورت DVI که طرف به زور چپونده شاید مشکل پیدا کنه، پورت اچ دی ام ای قاعدتا باید کار کنه، و اگه کلا تصویر نده مشکل از برد و چیپ میتونه داشته باشه، بازم حالا خیالتون راحت بشه روی یه مادربرد دیگه و یه مانیتور دم دست دارید تست کنید اگر هم که ندارید باید ببرید پیش یه تعمیرکار درست و حسابی باز کنه کارت رو ببینه اشکال از چی هست، اون موقع میتونید تصمیم بگیرید که کارت از اونی که شما گرفتی یعنی از اول مشکل داشته و یا شخصی که بهش فروختید بلایی سرش اورده

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، hosseingamer گفته است:

ممنون میشم کسی میدونه کمک کنه

سلام یه عدد 2گیگ 1030 دادم دست مشتری مدل ایسوس با فن نمیدونم تصویر میداده یا نه 

ولی مشتری رفته پورت گرافیک که این میخورده image.png.bd40aabd28e59637254dd2a63cfc899b.png

کابل این شکلی گرفته 

image.png.9c9e806764902fbc931f922767ea091c.png

اون 4 تا سوزن سمت چپ رو بهزور کنده و زده توی پورت دی وی ای گرافیک و تصویر نداده الان hdmi رو هم تست میکنم تصویر نمیده 

به نظرتون این کار میتونه باعث بشه کلا پورتهای گرافیک از کار بیفته یا باعث بشه کلا گرافیک تصویر نده 

تشکر از همکاران گرامی

سلام وقتی خود مشتری میگه به زور پین ها رو کنده زده به گرافیک همین باعث خراب شدن گرافیک میشه  و اتصالی کرده و گرافیک خراب شده-به هیچ عنوان زیر بار خراب بودن گرافیک نرید که سرتون کلاه میره  

لینک به دیدگاه

در عجبم ک با چ عقلی رفته ب جای کابل dvi d کابل dvi i گرفتی بعدش ب زور کندی پینارو و وصل کردی ملت چ کارایی ک نمیکنن
ببین استارتر عزیز
اگر تست کردی فروختی از گردن شما رده
اما اگر تست نکردی و دادی دستش و الان اینطوری شده خب هم میشه گفت حرف شما درسته تا حدی هم حرفه مشتریت
ممکن هست گراف از قبل یا بعدش خراب شده یا بوده باشه

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

چطور میخوای ثابت کنی گرافیک سالم بهش دادی ، من تو سایت دیوارم خرید میکنم اگر امکانش باشه میرم خونه طرف گرافیک رو تست میکنم اگرم اینکارو نکنه مهلت تست ازش میگیرم ، شما یا باید گرافیک رو جلوی مشتری تست میکردید سالم بهش تحویل میدادی میگفتی هر تستی میخواهی بگیری بگیر از اینجا رفتی بیرون من دیگه پس نمیگیرم یا اینکه مهلت تست بهش بدی ، حتی اگر خودش گرافیک رو زد خراب کرد شما باید پس بگیری چون نمیتونی ثابت کنی سالم بهش تحویل دادی ، خودم هارد فرستاده بودم اردبیل تو راه آسیب دید طرف گفت هارد خرابه نمیخوام من به ناچار مجبور شدم پس بگیرم چون 24 ساعت مهلت تست بهش داده بودم با اینکه مطمئن بودم هارد سالم فرستادم یا تو مسیر آسیب دید یا مشتری خرابش کرد به حال پس گرفتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...