رفتن به مطلب

تجربه خرید از فروشگاه تایید شده سایت دیوار!

Recommended Posts

4 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

ارادت
انشالله ک مشکلت حل شه ب زودی زود 
ببین داش گلم تجربه ب من ثابت کرده اولا دوما سوم حضوری خرید کنم همونجا تست کنم انداز ورندازش کنم بعدش خریداری کنم ب شما هم همین توصیه رو میکنم فقط حضوری
دوما همین ک کارت رو فرستاده باید بری خداروشکر کنی وگرنه برای ی عدد پاره اجر میدیدی 24 تومن پیاده شدی(همین ک جرات کردی پولو زودی خودش خیلیه ...!!)
سوما خیلی اشتباه کردی ک دیر اونو تست کردی حالا من نمیدونم شما چطوری معامله کردی منتها این کارت هایی ک دسته دو هستند معمولا 24 تا 48 ساعت بیشتر مهلت تست ندارن
چهارما دیوار اصلا ب درد خرید های الکترونیکی نمیخوره ب هیچ عنوان ...!! فقط و فقط تنها مزیتی ک من ازین سایت دیدم اونم گه گاه خرید فروش خونه بوده ولاغیر ..!
الانم ک خرید کردی اونم از سایت چرتو پرت دیوار بعید میدونم دستت ب جایی بند باشه در هر حال
در مورد کارت هم احتمالا ماینی هست برای همین این دماهارو داری
بعدشم این مدل کارت کلا دمای زیادی داره 
بهتره ک ی سرویس اساسیش بکنی اگر قرار بر ماندگاری کارت پیش شما هست چون ماین هم شده یحتمل سیلیون روی چیپ و ترمال پد ها خراب شدن اللخصوص ترمال پد هارو سرویس کن حتما

درود 

عزیز والا من شهرستان هستم و کارمم جوریه که نمیرسم برم تهران! خریدم زیاد داشتم، اینجا هم فروش زیاد داشتم هیچوقت تا این حد دقل بازی ندیده بودم! 

والا از دیوار اشنا شدم با سایتشون، سایتشونم اینماد و همه چی داره! فکرشو نمیکردم این داستانا میشه! 

مهلت 7 روزه داشت و هنوزم داره، چهارشنبه رسید دستم تا چهارشنبه فرصت دارم هنوز

بنظرتون چه خمیر و ترمال پدی میتونید بهم معرفی کنید؟ از نظر ریالی هم ارزش خرید داشته باشه؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 78
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

18 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است:

عرض ادب. جسارتا چیزی که برای من سوال هست اینه که شما چرا اون کارت پالیت به اون خوبی رو که داشتید فروختید اون هم با قیمت پایین که این کارت رو تهیه بکنید این کارت از لحاظ کولینگ از کارت خودتون پایینتر هست.

درود

بالا گفتم اینو برای خودم نخریدم، برای یکی از دوستان خریدم! اون کارت پالیتم دماش عالی بود چون کم کار بود واقعا! همون قیمتی که خریدم فروختمش به عزیزی! دلیلشم این بود که صدای فنهاش کمی زیاد بود! کلا خیلی حساسم به صدای بلند! 😅

• لایک 1
لینک به دیدگاه

ممنون از همه عزیزان که نظراتشونو بیان کردن! البته من اول از طریق شکایت از اتحادیه و اینماد سعی میکنم پس بدم کارتو ! اگه نشد! دیگه مجبورم یه سرویسی بکنم کارتو! این دو مورد برای این کار اوکیه؟ یا یه چیزی خیلی بهتر باید تهیه کنم؟

پد حرارتی 2 میلی‌متری کولر مستر Thermal Pad Pro رسانایی گرمایی    15.3 وات بر متر کلوین و بیشتر

خمیر حرارتی کولر مستر CryoFuze رسانایی گرمایی    14 وات بر متر کلوین و بیشتر

لینک به دیدگاه

46 دقیقه قبل، Alien87 گفته است:

بنظرتون چه خمیر و ترمال پدی میتونید بهم معرفی کنید؟ از نظر ریالی هم ارزش خرید داشته باشه؟

اگر مشکل مالی نداری نوکتوا
اگر میان رده میخای کولرمستر دیپکول
ترمال پد اول ببین چ زخامتی میخوره ب کارت
والا خودم کولرمستر پرو استفاده کردم خوب بوده تقربیا
و اینکه خیلی از برند های مرغوب اصلا نیستند تو ایران کم پیدا میشه کرد اگرم پیدا شن قیمت بالاست 
اما چندتا برند معرفی میکنم انشالله پیدا کنی
Thermal Grizzly
SYY Thermal Pad
Kritical 
ARCTIC
Thermalright Thermal Pad 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام خدمت استارتر و دوستان عزیز.

واقعا با خوندن اینگونه مشکلات آدم ناراحت میشه / از اینکه چرا خودمون به خودمون رحم نمی کنیم؟! فقط کافیه بعضیا (البته فقط بعضیا) بفهمن شرایط برای کلاهبرداری مهیا هست و میشه سر مشتری بیچاره رو کلاه گذاشت ، تا جایی که از دستشون بر بیاد دریغ نمی کنن!😑

ما که حضوری میریم خرید ، میخوان به زور جنس رو بچسبونن به آدم ! حالا چه برسه به خریدای غیرحضوری و اینترنتی به خصوص برای جنسای حساسی مثل قطعات سیستم.

استارتر عزیز فکر نمیکنم الان شکایت کردن هم کاری رو پیش ببره و اتفاقیه که افتاده متاسفانه. فقط باید یه سرویس حسابی به کارت بدید تا شاید چندسالی بیشتر بتونه خدمت کنه. البته دمای بالای این مدل رو نیز فراموش نکنید.

پیشنهاد میکنم برای سرویس کارت ، ترمال پد و ترمال پیست از برندهای گرون قیمت استفاده کنید / میدونم شاید هزینش زیاد بشه اما واقعا حیفه برای چنین کارتی اونم با این سابقه نامعلوم آدم بیاد جنس نامرغوب استفاده کنه.

ویرایش شده توسط M-AMIN
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

آخه برادر 23-24 میلیون معامله رو اینترنتی انجام میدین؟ حتی اگه شهر دیگه هم باشه ارزش داره برید ببینی بعد بخری

مگر بخوای از دیجی کالا یا جای مطمئن جنس این قیمت اونم فقط آکبند و نو تهیه کنید

الان به فرض این توی پست ضربه میخورد ایراد پیدا میکرد میخواستی چیکار کنی؟ نه پست قبول میکنه، نه خودت، نه اونی که فروخته .....

اگرم وقت نداشتین بیاین خب کاری نداشت به یکی از دوستاتون یا آشنایی چیزی توی تهران یه مبلغی میدادین (یا از بچه های معتبر همین انجمن) میرفتن حضوری میدیدن تایید میکردن ....

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

بنظرم مرجوع کنید کارتو . دل چرکین بودن ارزشش رو نداره. الانم که دلار اومد پایین. ممکنه بکم اذیت کنن.

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

سلام گرافیک مرجوع کنید ممکنه تا اخر سالی اذیت کنن پولتون پس بدن شایدم 3 روزه پستون بدن در هرصورت پسش بدین 

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

سلام منم یک کارت گرافیک GIGABYTE RTX 3060 Ti GAMING OC PRO Rev. 3.0 دارم اگه VSync را روشن کنم دما تا 82 درجه میره اگه روشن نکنم 55تا67 میرود

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Amirhossein Azimi گفته است:

سلام گرافیک مرجوع کنید ممکنه تا اخر سالی اذیت کنن پولتون پس بدن شایدم 3 روزه پستون بدن در هرصورت پسش بدین 

1 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

بنظرم مرجوع کنید کارتو . دل چرکین بودن ارزشش رو نداره. الانم که دلار اومد پایین. ممکنه بکم اذیت کنن.

درود

والا مرجوع هم کنم ممکنه دیگه نتونم 3080ti خوب پیدا کنم! به طرفم قولشو دادم! نمیدونم خمیر و پد عوض کنم اوکی میشه یا ممکنه بعدا خراب شه! موقعیت بدی گیر افتادم! :|

تا فردا باید تصمیمو بگیرم ، فکر کنم پس بگیرن! 

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Alien87 گفته است:

درود

والا مرجوع هم کنم ممکنه دیگه نتونم 3080ti خوب پیدا کنم! به طرفم قولشو دادم! نمیدونم خمیر و پد عوض کنم اوکی میشه یا ممکنه بعدا خراب شه! موقعیت بدی گیر افتادم! :|

اگر پس میگیرن بده بره عزیز.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، Alien87 گفته است:

تصمیمتو خیلی دیر داری میگیری 
امیدوارم ک پس بگیرن اما بعید میدونم 
نگران گرفتن کارتم نباش گویا دلار باز داره میکشه پایین مطمئن باش باز ی قیمت مناسب پیدا میکنی
اینطوری مث بمب ساعتی میمونه هر لحظه ممکنه ی ایرادی ب وجود بیاد و ... همین 24 تومنم دود شه بره هوا

• لایک 1
لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

تصمیمتو خیلی دیر داری میگیری 
امیدوارم ک پس بگیرن اما بعید میدونم 
نگران گرفتن کارتم نباش گویا دلار باز داره میکشه پایین مطمئن باش باز ی قیمت مناسب پیدا میکنی
اینطوری مث بمب ساعتی میمونه هر لحظه ممکنه ی ایرادی ب وجود بیاد و ... همین 24 تومنم دود شه بره هوا

درود

اول که پس نمیگرفتن! کلی صحبت کردم گفتم شکایت میکنم اینا! قبول کردن! فردا صحبت کنم ببینم چی میشه!

لینک به دیدگاه

17 دقیقه قبل، Alien87 گفته است:

درود

اول که پس نمیگرفتن! کلی صحبت کردم گفتم شکایت میکنم اینا! قبول کردن! فردا صحبت کنم ببینم چی میشه!

قربانت
حاجی فکر کنم رفتی تو فیلم شاید ب پولت برسی اما بسختی ...!!!

• قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

پس بده گرافیک رو ، اینجا چند نفر بهت گفتن باز داری مقاومت میکنی این گرافیک دهنش تو ماین سرویس شده ، بده بره این آشغال رو ، فردا خراب میشه اون آشنا میگه واسه چی گرافیک خراب برای من گرفتی ، مجبوری از جیب خودت ضررش رو بدی ، زنگ بزن تهدیدشون کن ، داد و بیداد کن ، مرجوع کن تمام

• لایک 2
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، m.reza گفته است:

چی شد برادر
پس گرفتن ؟

درود

والا گفتن اوکی ولی هی میگن باید با مدیریت هماهنگ کنیم! فکر کنم دارن بازی در میارن ، پنجشنبه اوکی نشد، شکایت ثبت میکنم دیگه!

لینک به دیدگاه

21 دقیقه قبل، Alien87 گفته است:

درود

والا گفتن اوکی ولی هی میگن باید با مدیریت هماهنگ کنیم! فکر کنم دارن بازی در میارن ، پنجشنبه اوکی نشد، شکایت ثبت میکنم دیگه!

شما 7 روز مهلت تستت تموم بشه دیگه دستت به جایی بند نمیشه.

لینک به دیدگاه

57 دقیقه قبل، pedi9004 گفته است:

شما 7 روز مهلت تستت تموم بشه دیگه دستت به جایی بند نمیشه.

درود

بنده دوشنبه درخواست مرجوع کردن دادم، تو تیکت سایتشون ثبت شده! دیگه نمیتونن بگن ۷ روز گذشته 

ویرایش شده توسط Alien87
لینک به دیدگاه

36 دقیقه قبل، Alien87 گفته است:

درود

بنده دوشنبه درخواست مرجوع کردن دادم، تو تیکت سایتشون ثبت شده! دیگه نمیتونن بگن ۷ روز گذشته 

شما حتما قبل از اتمام زمان بازگشت باید کالا را ارسال کنید که بعدا مشکلی برای شما پیش نیاد و از تیکت و پاسخ ها هم عکس بگیرید.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Alien87 گفته است:

درود

قربونت بشم مرجوع کالارو زدی درست(منظور تیکشو تو سایت زدی)
اما کالایی ک ارسال نکردی ..!!
این 7 روز منظور اینکه یکی راهش دوره تا بیاد و مشکل داشته باشه برگردونه ممکنه 7 روز درگیر پست باشه برای اینه 
وگرنه در اصل حداکثر در صورت داشتن ایراد 48 ساعت بیشتر نیست اونم ایراد واضع و ...
نه ک روزه اخر بشه و بخای ارسالش کنی و ...
انشالله درست میشه

ویرایش شده توسط Death Reaper
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ در 21:09، mafia2011 گفته است:

سلام منم یک کارت گرافیک GIGABYTE RTX 3060 Ti GAMING OC PRO Rev. 3.0 دارم اگه VSync را روشن کنم دما تا 82 درجه میره اگه روشن نکنم 55تا67 میرود

برعکس گفتی عزیز

تهویه کیس چطوره؟

مشخصات بقیه قطعات

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

قربونت بشم مرجوع کالارو زدی درست(منظور تیکشو تو سایت زدی)
اما کالایی ک ارسال نکردی ..!!
این 7 روز منظور اینکه یکی راهش دوره تا بیاد و مشکل داشته باشه برگردونه ممکنه 7 روز درگیر پست باشه برای اینه 
وگرنه در اصل حداکثر در صورت داشتن ایراد 48 ساعت بیشتر نیست اونم ایراد واضع و ...
نه ک روزه اخر بشه و بخای ارسالش کنی و ...
انشالله درست میشه

میدونم چی میگید ولی بیخیال نمیشم، از طریق اینماد شکایت ثبت میکنم، فکر کنم مجبور میشن پس بگیرن امید به خدا

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

برعکس گفتی عزیز

تهویه کیس چطوره؟

مشخصات بقیه قطعات

cpu:i5 12400f

min:asus b660m-k

ram:16gb 3200

گرافیک:GIGABYTE RTX 3060 Ti GAMING OC PRO Rev. 3.0

پاور: green 1000

هارد: Toshiba مال 10 سال پییش

مانیتور: LC24RG50FQM 144 هرتز

کیس:مسترتک s400

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mafia2011 گفته است:

cpu:i5 12400f

min:asus b660m-k

ram:16gb 3200

گرافیک:GIGABYTE RTX 3060 Ti GAMING OC PRO Rev. 3.0

پاور: green 1000

هارد: Toshiba مال 10 سال پییش

مانیتور: LC24RG50FQM 144 هرتز

کیس:مسترتک s400

عزیز زمانی که Vsync داخل بازی روشنه ، بدلیل هماهنگ سازی نرخ فریم بازی با رفرش ریت مانیتور ، کارت گرافیک ناچاره فعالیتش رو کمتر بکنه در نتیجه درصد یوزیج و دمای کارت پایین تر میاد نه بالاتر.

کیس های مسترتک هم متاسفانه اصلا تهویه مطلوبی ندارند.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...