رفتن به مطلب

تجربه خرید از فروشگاه تایید شده سایت دیوار!

Recommended Posts

3 ساعت قبل، mafia2011 گفته است:

cpu:i5 12400f

min:asus b660m-k

ram:16gb 3200

گرافیک:GIGABYTE RTX 3060 Ti GAMING OC PRO Rev. 3.0

پاور: green 1000

هارد: Toshiba مال 10 سال پییش

مانیتور: LC24RG50FQM 144 هرتز

کیس:مسترتک s400

فنهای ورودی هوا قدرت ندارن احتمالا 1200 دور هستن  با فنهای 1800 یا 2000 دور عوض کنید

دقیقا همین مدل گرافیک 1سالی میشه دارم گیس گرین استرایکر 3 تا فن 14 2400 دور انداختم جلوی کیس  دما نهایت 72 درجه 

لینک به دیدگاه

• ارسال 78
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ در 12:01، Alien87 گفته است:

میدونم چی میگید ولی بیخیال نمیشم، از طریق اینماد شکایت ثبت میکنم، فکر کنم مجبور میشن پس بگیرن امید به خدا

سلام دوست خوبم. به نتیجه ای رسیدی؟

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، pedi9004 گفته است:

سلام دوست خوبم. به نتیجه ای رسیدی؟

سلام ... سه بار جوابتونو دادم ولی گویا فروم مشکل داره همش پاک میشه!
والا تا پنجشنبه معطلم کردن که باید از مدیریت اجازه بگیریم! دیدم خبری نشد تو اینماد شکایت ثبت کردم! بعدش قبول کردن که مرجوع کنم! شنبه صبح فرستادم براشون امروز دیگه باید به دستشون برسه! ولی امروز صبح زنگ زدن که نه قبول نمیکنیم ! دو تا کار میتونیم براتون بکنیم یا یه تومن برگردونیم بهت یا تا یه ماه ضمانت کنیم برات ولی من زیر بار نرفتم گفتم میفرستم به مراجع قضایی! فکر کنم این داستان سر دراز داره! 

لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، Alien87 گفته است:

والا تا پنجشنبه معطلم کردن که باید از مدیریت اجازه بگیریم! دیدم خبری نشد تو اینماد شکایت ثبت کردم! بعدش قبول کردن که مرجوع کنم! شنبه صبح فرستادم براشون امروز دیگه باید به دستشون برسه! ولی امروز صبح زنگ زدن که نه قبول نمیکنیم ! دو تا کار میتونیم براتون بکنیم یا یه تومن برگردونیم بهت یا تا یه ماه ضمانت کنیم برات ولی من زیر بار نرفتم گفتم میفرستم به مراجع قضایی! فکر کنم این داستان سر دراز داره! 

ضمانتشون الکیه ، اون یه تومن حاضر شدن برگردونن به خاطر ارزون شدن دلار هست ، اگر دیدی آخرش قبول نمیکنن ، یه تومن رو بگیر بده خمیر و پدش رو عوض کنن 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Alien87 گفته است:

عجب... شما بگو من اینو نمی خوام با یه گرافیک پلمپ و تمیز دیگه برام تعویض کنید.

ویرایش شده توسط pedi9004
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود

شاید بعضی از عزیزان کنجکاو باشن نتیجه کار به کجا رسید! خلاصش بعد ثبت شکایت تو اینماد و کلی زنگ زدن و چونه زدن! قبول نکردن پس بگیرن ولی 2500 تومن بهم برگردوندن + 6 ماه ضمانت کردن!

دمای کارت که بالاس ولی با اندرولت کردن رو 75 نگهش داشتم تا 3 ماهی بگذره اگه مشکلی پیش نیومد خمیر و پدشو عوض کنم! 

این شد داستان ما! 

• قلبم گرفت 4
لینک به دیدگاه

اولا قیمتش آدمو به شک میندازه

دوما کار خوبی میکنید از باز کردن جعبه فیلم میگیرید

سوما متاسفانه بازار کامپیوتر توسط بعضا ادمای کم رحم اداره میشه.هرچقدر که بتونن میکنن ازتون! امیدوارم دیگه برای شما و هیچکس این اتفاق نیفته.

ولی حتما باید حضوری خرید کنید-حتما تست گرفته بشه در محل و در خانه-حتما فاکتور بگیرید و در فاکتور تمامی موارد ذکر بشه(پلمپ بودن-در حد نو بودن- ماین نشده بودن و...)

طرف تو آگهی مینویسه در حدنو-تماس میگیری میگه دوسال پیش خریدم ولی کم استفاده هست.پای معامله وقتی دوباره سوال میکنی که از اول دست خودت بوده میگه نه!

یکی نیس بگه اخه مرد مومن همون اول بگو دسته سومه و نه در حد نو! بخدا متوجه نمیشم که در حد نویی که اینا میگن یعنی چی!

و نکته آخر و مهمترین نکته اینه که: یکی از تکنیکایی که فروشنده ها استفاده میکنن بازی با کلماته! یادتون باشه حتی اگر فاکتور صادر شد و داشتید براشون کارت میکشیدید و دیدید که حتی 1 درصد از گفته هاشون مغایرت داره نترسید و سریع و قاطعانه معامله رو کنسل کنید!!!

در نهایت میخوام بگم: دمت گرم؛خیلی دل گنده ای که اینجوری خرید کردی XD (اول واریز و بعد فرستادن و بعدش تااازه دیدن جنس از نزدیک)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
7 ساعت قبل، Alien87 گفته است:

درود

شاید بعضی از عزیزان کنجکاو باشن نتیجه کار به کجا رسید! خلاصش بعد ثبت شکایت تو اینماد و کلی زنگ زدن و چونه زدن! قبول نکردن پس بگیرن ولی 2500 تومن بهم برگردوندن + 6 ماه ضمانت کردن!

دمای کارت که بالاس ولی با اندرولت کردن رو 75 نگهش داشتم تا 3 ماهی بگذره اگه مشکلی پیش نیومد خمیر و پدشو عوض کنم! 

این شد داستان ما! 

شما 3090 ونتوس خریدی 24 تومن اگه درست یادم باشه؟

شرمنده حوصله دوباره خوندن تک تک پستها رو ندارم

دمای 75 خوبه بد نیست مموری و هات اسپات چطوره؟

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

38 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

شما 3090 ونتوس خریدی 24 تومن اگه درست یادم باشه؟

شرمنده حوصله دوباره خوندن تک تک پستها رو ندارم

دمای 75 خوبه بد نیست مموری و هات اسپات چطوره؟

درود

نه عزیز 3080 ti بود 23500 گرفتم! رو حالت عادی دمای هسته تا 78 میره با دور فن بالا! دمای مماری هم دوروبر 98 هستش! هات اسپات فکر کنم 85 بود! تو بررسیهای سایتهای خارجی دما خیلی پایینتره! 

لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، Alien87 گفته است:

درود

نه عزیز 3080 ti بود 23500 گرفتم! رو حالت عادی دمای هسته تا 78 میره با دور فن بالا! دمای مماری هم دوروبر 98 هستش! هات اسپات فکر کنم 85 بود! تو بررسیهای سایتهای خارجی دما خیلی پایینتره! 

خیلی ازین دماها برای کارت هایی که درزمان رونق ماین تولید و عرضه شدن طبیعیه ( منظورم کارت شما نیست ) یعنی تو 90 درصد بلکه بیشتر این کارت ها واجبه خمیرو پد این کارت ها تعویض بشه .نباید انتظار داشته باشید اختلاف 5 درجه ای باشه . الان برای کارت خودم ک تازگی گرفتم حدود 10 درجه تفاوت داره داخل کیس .

دما خارج از کیس کارتتون  چقدر پایین تره؟ اون موقع دماش چقدر اختلاف داره با رفرنس و ویدیوهای یوتیوب؟

الان تو توافق جدید با فروشگاه این موارد تضمین توی فاکتور ذکر شده؟ چون کسی که الان گردن نگیره 3 ماه و 6 ماه دیگه اصلااااا گردن نمیگیره.اون موقع علارغم تضمین بهونه برای زیر بار نرفتن بیشتر دارن.

ویرایش شده توسط Lawrence
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

39 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

خیلی ازین دماها برای کارت هایی که درزمان رونق ماین تولید و عرضه شدن طبیعیه ( منظورم کارت شما نیست ) یعنی تو 90 درصد بلکه بیشتر این کارت ها واجبه خمیرو پد این کارت ها تعویض بشه .نباید انتظار داشته باشید اختلاف 5 درجه ای باشه . الان برای کارت خودم ک تازگی گرفتم حدود 10 درجه تفاوت داره داخل کیس .

دما خارج از کیس کارتتون  چقدر پایین تره؟ اون موقع دماش چقدر اختلاف داره با رفرنس و ویدیوهای یوتیوب؟

الان تو توافق جدید با فروشگاه این موارد تضمین توی فاکتور ذکر شده؟ چون کسی که الان گردن نگیره 3 ماه و 6 ماه دیگه اصلااااا گردن نمیگیره.اون موقع علارغم تضمین بهونه برای زیر بار نرفتن بیشتر دارن.

درود

دمای خارج از کیس فرق چندانی نداره چون تهویه کیس خیلی خوبه و دمای تازه خوبی به کارت میرسه!
در مورد دما که چیزی ضمانت نکردن و ضمانتشون در حد سوختن کارته! منم الان اندرولت کردم که به کارت فشار نیاد و در دمای پایینتری کار کنه! تا تابستون بازش کنم و پد و خمیرشو عوض کنم! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، Alien87 گفته است:

درود

کارتهای اند سعی کنید مدل و مارک بهتری بگیرید قیمتشون بالاتره ولی کولینگ بهتری دارن

به هر حال 3080 به بالا کلا داغن ، بهتره خمیر و پد تعویض کنید یا رد کنید بره یک مورد بهتر بخرید

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

سلام عرض ادب همون طور که این دوستمون گفت دمای کارت کاملا عادی هست

ایشون رو این پایین منشن می کنم که پیام رو ببینید

در ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ در 15:14، matrix.trixx گفته است:

دوست عزیز کارت 3080ti کلا چیپ حافظش داغه به دلیل GDDR6x بودن دمای چیپ هم 81 بالا محسوب نمیشه این کارتا پرمصرفن فک کنم بالای ۳۰۰ وات توی لود کامل باشه من کارت 6800 که مصرفش 200 وات هست و همونم ۳ فن هست با لاشه خوب رو باید کلی توییک کنم اندرولت کنم تا دماش بیاد زیر 70 توقعاتتون به هیچ عنوان منطقی نیست برای پولی که پرداخت کردید با توجه به قیمت نوی کارت 3080ti هم مدل شما خرید مناسبی کردید شما باید به چیزهای اساسی تری توجه کنید آیا فن ها هرزگردی دارن؟ نویز اضافه ای ندارن؟ زیر لود دچار ارتیفکت نشدید و این جور مسایل مهم و بنیادی می تونید کارت رو باز کنید و خودتون تغییراتی روی رم ها با گذاشتن ترمال پد اعمال کنید و خمیر چیپ رو هم تعویض کنید شخصا اگر این کارت رو خریده بودم یک گردگیری می کردم و یک اندرولت خلاص

بازم میگم دمای کارتتون کاملا طبیعی هست

شما می تونی کار هایی که دوستمون رو گفتن انجام بدی تا کارت دماش یخورده بهتره شه

علاوه بر کارهایی که دوستمون گفتن میتونی باز گذاشتن در کیس و اضافه کردن واشر پشت کارت و اگه رم ها پد حرارتی نداره اضافه کردن پد حرارتی رو ازمایش کنی

نسل سی پی یو ها و گرافیک ها هرچی میره بالاتر داغ تر میشن و دماشون بالاتر میره چون تکنولوژی ساختنشون متراکم تر میشه بخواطر همین دما توی یه نقطه کوچیکتر متمرکز میشه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

اگه تو بازی درست کار می کنه و نویزی غیر طبیعی نداره و دما همینی هست که اعلام کردی از کارت لذت ببر و دلچرکین استفاده نکن.

• لایک 1
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
17 دقیقه قبل، saeed110 گفته است:

اگه تو بازی درست کار می کنه و نویزی غیر طبیعی نداره و دما همینی هست که اعلام کردی از کارت لذت ببر و دلچرکین استفاده نکن.

حق

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱/۲۹ در 17:11، Alien87 گفته است:

درود

این شد داستان ما! 

درود

فارق از اتفاقی که افتاده الان کارت بیخ ریشته دوست عزیز

با توجه به اینکه قبلا باز شده :

اگر می خوای بسوزونیش راحت بذارش تو کیس بدون جریان هوا بذارش زیر تست 24 ساعته خراب که شد ببر خرشونو بگیر !

اگرم قراره استفاده کنی همین الان یا خودت یا کس دیگه سرویس کاملش کن خمیر و پد و همه چیزو تعویض کن اصلا شاید اون کسی که کارتو بسته ناشی بوده درست تماس هیتسینک برقرار نمیشه که دما بالاس شاید خمیر آشغال زده یا شایدم اومده پد سایز نامناسب انداخته !

حالا اون خریدتون حرکت درستی نبود به کنار اینکه پول دستشون بوده کارتم براشون ارسال کردید و به اصطلاح ریشتون رفته اونور کامل ، اشتباه بعدتون ( به راحتی هم پول هم جنستونو قانونی می تونستن بردارن دستتون به هیچی بند نبود ! ) الانم که می خواید بذارید سه ماه دیگه که مثلا چه اتفاقی بیفته ؟!!! ( فارق از کلکسیون اشتباهاتتون همین که کارت دستتونه شانس آوردید ! )

به هر حال خودتون مختارید صرفا چون تاپیک زدید جهت راهنمایی عرض کردم ، یا بسوزونش یا سرویس کامل بکنش دماش اوکی شد به خوشی استفاده کن اگرم نشد یجور ردش کن حالا با ضرر بره این سه ماه هیچ فرجی نمیشه تا قیامت نمی تونی با آندرولت پیش بری !!!

موفق و سلامت باشید .

• لایک 3
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

درود

ممنون از پیگیریتون، کارت من بعد 5 دقیقه دماش بالای 80 میره با دور فن 70% ! دمای رم هم بالای 98 درجه! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
14 دقیقه قبل، Alien87 گفته است:

درود

ممنون از پیگیریتون، کارت من بعد 5 دقیقه دماش بالای 80 میره با دور فن 70% ! دمای رم هم بالای 98 درجه! 

کارت ماین شده همینه سرویس میخواد

حداقل یه خمیر خوب که ضریب انتقال بالای 12 داشته باشه چون کارت شما پر مصرفه

زمان خرید هم به پلمپ دقت نکنید چون پلمپ کیلویی میفروشن به پیچ های کارت دقت کنید که باز نشده باشن

• لایک 3
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در ۱۴۰۲/۲/۲۶ در 10:25، Hassan.SK گفته است:

چیکار کردی آخرش؟

درود

والا کار خاصی نکردم کارت رو سیستمه فعلا سر اون شش ماه ضمانت هنوز بازش نکردم، با اندرولت کردن با دمای پایین استفاده میشه! ولی احتمالا یه ماه دیگه با گرم شدن هوا سرویسش بکنم!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

اگر خواستید گرافیکتون رو بدید جای برای تعویض خمیر و پد مموری ، اینجا جای خوبی هست ، گرافیک 660ti با ریبال و تعویض خمیر و پد و سرویس کامل 4 ماه پیش 500 تومن ازم گرفتن هیچ گرد و خاکی روی گرافیک و فن ها نبود انکار گرافیک نو شده بود و دما شدیدا کاهش پیدا کرده بود و من ازش کارشون راضی بودم

تهران ، میدان ولیعصر ، خیابان شهیدان سازش ، پ ۴۰ ، طبقه ۷ ،واحد ۱۴

۰۹۳۶۱۴۹۹۰۰۷

https://microtarasheh.com

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در ۱۴۰۲/۲/۲۶ در 10:25، Hassan.SK گفته است:

چیکار کردی آخرش؟

درود

خمیر و پد کارتو عوض کردم، دمای رم حدود ۲۰ درجه کم شد ولی هسته آنچنان تغییری نکرد

IMG_20230715_195054_563.thumb.jpg.9068d16c73c724b0c4e056ccf3e8dc34.jpg

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Alien87 گفته است:

درود

خمیر و پد کارتو عوض کردم، دمای رم حدود ۲۰ درجه کم شد ولی هسته آنچنان تغییری نکرد

مث اینکه تراتل میکنه کارت

به نظرم تنها راه لیکویید متال گریزلی + پد های مسی برای مموری هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
30 دقیقه قبل، Alien87 گفته است:

درود

هسته الان 80 درجس تو تابستان که بد نیست نسبت به کارتی که دارین

هات اسپات هم خوبه 89

خیمر چی زدی ؟ پد چی گرفتی ؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...