رفتن به مطلب

تو این اوضاع بازار میرزه سیستم ببندیم سا بریم سمت کنسول

اشتراک گذاری

Recommended Posts

شلام همه اساتید فروم 

سوالم اینه که با بودجه حدود ۲۰-۲۵ میلیون ارزش داره که بخام‌ سیستم ببندم بیشتر استفاده هم گیم باشه ولی این رنج قیمتی هم رده با کنسولای نسل ۹ هم هستش کدومش انتخاب بهتری میتونه باشه 

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Erfan Asadi گفته است:

شلام همه اساتید فروم 

ارادت

کنسول

لینک به دیدگاه

منم بیشتر‌ به کنسول ترغیب دارم میشم ولی خب برا 1080 هنوزم میشه سیستم خوب بشت با این بودجه 

1 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

ارادت

کنسول

برا رزولوشن ۱۰۸۰ با این بودجه نمیشه چیز خوبی بست ؟

لینک به دیدگاه

درود به شما

اگه برا بازی میخوای کنسول به صرفه تره خصوصا الان که می‌شه با اکانت اشتراکی بازی ها رو با قیمت مناسب انجام داد . اما اگه در کنار بازی با سیستم کار هم انجام می‌دی خب طبیعتا سیستم بخرید . 

متاسفانه الان قیمتها بدجوری کشیده بالا . با وجودی که خود من سیستم م بخشی از قطعاتش رو خُرد خُرد از هفت هشت ماه پیش خرید کردم فق، کیس تنهاش بدون مانیتور فقط برام 73 تومن آب خرد در حالی که سیستم شاخی هم نیست . برای همین اگه فقط بازی می‌کنید یا برید سراغ کنسول یا اگه هم علاقه به بازی با سیستم دارید ولی نمیخواین باهاش کارای نرم افزاری بکنید(فقط بازی) یه سیستم با پردازنده core i3 12100 ببندید با ۱۶ گیگ رم و یه مادربرد سری h یا b و یه گرافیک ۳۰۵۰ چون در حال حاضر همین سیستم حداقلی هم با مانیتور براتون حدود سی تومن می‌شینه .

لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، Erfan Asadi گفته است:

منم بیشتر‌ به کنسول ترغیب دارم میشم ولی خب برا 1080 هنوزم میشه سیستم خوب بشت با این بودجه 

درود بر شما

تو 25 باید گرافیک و مانیتور دسته دو بزاری که اینطوری سیستم  خوب میشه بست ولی ریسک گرافیک دسته دو زیاده

اگر جایی هست که بت دسته دو بده با گرانتی که میتونی روش حساب باز کنی

من خودم سیستم ترکیبی میبندم (یه چیزا نو یه چیزا دسته دو)گارانتی 4 ماه هم میدم

تا حالا هم فقط یه rx580 مشکل داشت که اونم برا مشتری تعویض کردم

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

درود بر شما

تو 25 باید گرافیک و مانیتور دسته دو بزاری که اینطوری سیستم  خوب میشه بست ولی ریسک گرافیک دسته دو زیاده

اگر جایی هست که بت دسته دو بده با گرانتی که میتونی روش حساب باز کنی

من خودم سیستم ترکیبی میبندم (یه چیزا نو یه چیزا دسته دو)گارانتی 4 ماه هم میدم

تا حالا هم فقط یه rx580 مشکل داشت که اونم برا مشتری تعویض کردم

خصوصی بهتون پیام دادم ممنون 

6 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است:

درود به شما

اگه برا بازی میخوای کنسول به صرفه تره خصوصا الان که می‌شه با اکانت اشتراکی بازی ها رو با قیمت مناسب انجام داد . اما اگه در کنار بازی با سیستم کار هم انجام می‌دی خب طبیعتا سیستم بخرید . 

متاسفانه الان قیمتها بدجوری کشیده بالا . با وجودی که خود من سیستم م بخشی از قطعاتش رو خُرد خُرد از هفت هشت ماه پیش خرید کردم فق، کیس تنهاش بدون مانیتور فقط برام 73 تومن آب خرد در حالی که سیستم شاخی هم نیست . برای همین اگه فقط بازی می‌کنید یا برید سراغ کنسول یا اگه هم علاقه به بازی با سیستم دارید ولی نمیخواین باهاش کارای نرم افزاری بکنید(فقط بازی) یه سیستم با پردازنده core i3 12100 ببندید با ۱۶ گیگ رم و یه مادربرد سری h یا b و یه گرافیک ۳۰۵۰ چون در حال حاضر همین سیستم حداقلی هم با مانیتور براتون حدود سی تومن می‌شینه .

بله اتفاقا دیروز سمت بازار کامپیوتر بودم تغریبا همین کانفیگ ۳۰-۳۵ تومن میوفتاد ولی خب با این قیمتا دست دو بستن به صرفه تره چون خیلی تو سر قطعات میخوره مخصوصا مادربردو کارت گرافیک الان با حدود ۶۵۰۰ میشه یه ۵۷۰۰ایکس تی خرید با این قیمت نو تغریبا هیچ گذینه ایی نیست متاسفانه برا مادربردم همینطور 

لینک به دیدگاه

سلام.

با این بودجه بدون شک خرید کنسول منطقی‌تر و به‌صرفه‌تر هستش.

مگر اینکه بخواید قطعات رو دست‌دوم تهیه کنید.

اما اگر با کنسول اوکی هستین، خرید کنسول در بلندمدت هم براتون بهتره (افت قیمت کنسول کمتر از پی‌سی هستش).

لینک به دیدگاه

ryzen 5-3600

Asus Tuf B450m-pro gaming

corsair vengeance lpx16gb2400mhz single channel

hdd: wd blue 1tb

ssd: msi spatium s270 240gb

power : fsp 800w

case: cooler master

cpu cooler : amd wraith stealth 

corsair tm30

...............................................

18700t

دست دوم نزدیک به این قطعات رو کاربر @Ho3iN_ داشتند،اگر مایل بودید میتونید یه بررسی داشته باشید،یا تاپیک خرید قطعات رو بزنید.

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Erfan Asadi گفته است:

با 25 تومن؟
میخای کل سیستم رو جمع کنی یا فقط کیس هست؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

با 25 تومن؟
میخای کل سیستم رو جمع کنی یا فقط کیس هست؟

فقط کیس

2 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

ryzen 5-3600

Asus Tuf B450m-pro gaming

corsair vengeance lpx16gb2400mhz single channel

hdd: wd blue 1tb

ssd: msi spatium s270 240gb

power : fsp 800w

case: cooler master

cpu cooler : amd wraith stealth 

corsair tm30

...............................................

18700t

دست دوم نزدیک به این قطعات رو کاربر @Ho3iN_ داشتند،اگر مایل بودید میتونید یه بررسی داشته باشید،یا تاپیک خرید قطعات رو بزنید.

گرافیک نداره ؟ بله با ایشون در ارتباط هستم ممنون‌

2 ساعت قبل، Paxton گفته است:

سلام.

با این بودجه بدون شک خرید کنسول منطقی‌تر و به‌صرفه‌تر هستش.

مگر اینکه بخواید قطعات رو دست‌دوم تهیه کنید.

اما اگر با کنسول اوکی هستین، خرید کنسول در بلندمدت هم براتون بهتره (افت قیمت کنسول کمتر از پی‌سی هستش).

والا دنبال قطعات استوک با گارانتی میگردم در حال حاضر که افت قیمتش رو کرده باشه 

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Erfan Asadi گفته است:

گرافیک نداره ؟ بله با ایشون در ارتباط هستم ممنون‌

خوبه

بله گرافیک رو درنظر نگرفتم چون دیگه باید دست دوم دید چی پیدا میشه .

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Erfan Asadi گفته است:

خصوصی بهتون پیام دادم ممنون 

بله اتفاقا دیروز سمت بازار کامپیوتر بودم تغریبا همین کانفیگ ۳۰-۳۵ تومن میوفتاد ولی خب با این قیمتا دست دو بستن به صرفه تره چون خیلی تو سر قطعات میخوره مخصوصا مادربردو کارت گرافیک الان با حدود ۶۵۰۰ میشه یه ۵۷۰۰ایکس تی خرید با این قیمت نو تغریبا هیچ گذینه ایی نیست متاسفانه برا مادربردم همینطور 

بله عرفان جان پیام دیدم و پاسخ دادم

متاسفانه سمت ما فرستادن یک سری کالا به شهر های دیگه بسیار کار سختیه (مبحث جلوگیری از قاجاق کالا)

برا همین یه کانال داشتم ولی فعالیتش متوقف شد

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Erfan Asadi گفته است:

فقط کیس 

باید بری سراغ استوک 
اگر بتونی یک apu درستو درمون پیدا کنی از amd خیلی خوبه 
تا بعدش ک یکم بیشتر پول دستت رسید بتونی گرافیک تهیه کنی
اما اگر فقط هدفت گیم زدن هست با سیستم 25 تومنی ب نظرم همون بهتر ک بری سراغ کنسول

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

باید بری سراغ استوک 
اگر بتونی یک apu درستو درمون پیدا کنی از amd خیلی خوبه 
تا بعدش ک یکم بیشتر پول دستت رسید بتونی گرافیک تهیه کنی
اما اگر فقط هدفت گیم زدن هست با سیستم 25 تومنی ب نظرم همون بهتر ک بری سراغ کنسول

ryzen3 4300g

لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

ryzen3 4300g

گزینه ی خوبی هست
اگرم تونستی پیدا کنی نسل 5 هم apu ها خیلی خوبی داره اما خب گرون تره

لینک به دیدگاه

به نظرم چرا وقتی میتونی یه باندل درحدنو b350 با ryzen 3600 یا 10400f با h510 و گرافیک rx6600 یا 2060super بخری بیای پردازنده انبورد بگیری ک باز بعدا هم با ضرر بفروشی هم دوباره پردازنده بخری باز  ازونور هم پول بذاری تازه گرافیک بخری !

ویرایش شده توسط mahdi1226
لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، mahdi1226 گفته است:

به نظرم چرا وقتی میتونی یه باندل درحدنو b350 با ryzen 3600 یا 10400f با h510 و گرافیک rx6600 یا 2060super بخری بیای پردازنده انبورد بگیری ک باز بعدا هم با ضرر بفروشی هم دوباره پردازنده بخری باز  ازونور هم پول بذاری تازه گرافیک بخری !

برادر مگر فقط باندله؟
شما پاور رو حساب نمیکنی؟
رم رو حساب نمیکنی؟
خوده کیس رو حساب نمیکنی؟ اصلا کولینگش هم هیچ

لینک به دیدگاه

در ثانی ی چیزیم در نظر بگیر شما با این پول بزرگوار(قصده جسارت ندارم ) تهش بتونی ی سیستم برای فول اچ دی تهیه کنی
اما کنسول داشته باشی اکثر ای پی های اختصاصیو میتونی رو 4 کی هم پلی بدی ب راحتی در کنار ای پی های ک مولتی پلتفرم هستن

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

برادر مگر فقط باندله؟
شما پاور رو حساب نمیکنی؟
رم رو حساب نمیکنی؟
خوده کیس رو حساب نمیکنی؟ اصلا کولینگش هم هیچ

با این بودجه اول و آخرش میرسی به کنسول برای گیم

مگر برا کامپیوتر رو 40 تومن برنامه کرد که بشه گرافیک مناسبشو هم تهیه کرد،بازم ناقص میمونه چون ،مانیتور درست و درمونم نیازه که نیست ،درصورتی که با همون پول یه xbox series x میخری ،پولی هم بعدم اومد خرج مانیتور اختصاصی و موس و کیبرد میکنی مثل یه کامپیوتر باهاش پلی میدی و تمام.

لینک به دیدگاه

درود

وقتی این تاپیک رو دیدم بعد از سه ماه تمام رفتم تا قیمت کنسول های بازی رو ببینم و حقیقتا کرک و پرم ریخت😅😅

درمورد حرف شما باید دید که منظورتون از اون بخش بیشتر گیمینگه یعنی چقدر استفاده غیر گیمینگ دارید و اون استفاده در صورتی که وجود نداشته باشه چه اتفاقی رقم میزنه و ایا میتونید همچین استفاده ای نکنید یا خیر

و همچنین وقتی این قیمت رو دادین یعنی یک مانیتور هم دارید؟ و این مانیتور چند هرتز هست? بشخصه فکر میکنم اگه 60 هرتز هستش یا حتی 144 هرتز و شما قصدی برای رفتن روی رزولوشن بالا ندارید شاید series s هم گزینه خوبی برای شما باشه و بقیه پول رو هم نگه دارید برای سیستمی که بعدا ببندین

و اما اگه بخواید یه سیستم با 25 میلیون ببندین

میتونید یه کانفیگ 12100f 6600 xt(قطعات نو به جز کارت گرافیک) ببندین( امکان بستن 5700 xt با قیمت پایینتر هست که پرفورمنسش تفاوت خاصی با 6600 xt نداره اما با توجه به قدیمی تر بودن و امکان مشکلات دست دومش(به هر صورت چند سال طرف استفاده کرده) ارزشش خیلی کمتر میشه) 

و شاید هم بتونید یه 6700 xt به شرط باندل دست دوم سی پی یو و مادربرد i5 (دست دوم) داشته باشید

ادیت: الان فهمیدم که مانیتور ندارید

با این قیمت واقعا پیسی برای گیمینگ گیر نمیاد مگر اینکه شما دست به دامن rx 580 و یه مانیتور 60 هرتز دست دو بشید البته اینا برای داشتن یه سیستم اوکیه و اگه مانیتور 144 هرتز مد نظرتون باشه هم باید یه باندل ارزون( مثل 10100f و یه مادربردی) پیدا کنید

و تنها گزینه معقول xbox series s هستش

ویرایش شده توسط Zeref
لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، Erfan Asadi گفته است:

شلام همه اساتید فروم 

سوالم اینه که با بودجه حدود ۲۰-۲۵ میلیون ارزش داره که بخام‌ سیستم ببندم بیشتر استفاده هم گیم باشه ولی این رنج قیمتی هم رده با کنسولای نسل ۹ هم هستش کدومش انتخاب بهتری میتونه باشه 

درود

عزیز اصلا با قیمتای فعلی ارزشش رو نداره بری سمت سیستم به خصوص زمانی که کاربریت فقط گیم باشه.

من معتقدم توی این شرایط کاربر چیزی رو تهیه کنه که چندسالی راحت براش کار بکنه نه اینکه دوباره سال بعد به فکر ارتقا و نیازمند ده تا فریم بیشتر باشه. شما هم اگر کاربریت فقط گیمه بدون شک برو سراغ کنسول ! دیگه دوستان صفرتاصد همه چیزو گفتن ، معطل نکن که اصلا قیمتا وضعش خوب نیست.

تمام.

ویرایش شده توسط M-AMIN
لینک به دیدگاه

البته كنسول خوب الان ديگه بخواى PS5 بخرى تو فكر 20 تومن نباش خدا بيامرزه اونم الان تو 35 اينا بايد باشه....

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Zeref گفته است:

درود

وقتی این تاپیک رو دیدم بعد از سه ماه تمام رفتم تا قیمت کنسول های بازی رو ببینم و حقیقتا کرک و پرم ریخت😅😅

درمورد حرف شما باید دید که منظورتون از اون بخش بیشتر گیمینگه یعنی چقدر استفاده غیر گیمینگ دارید و اون استفاده در صورتی که وجود نداشته باشه چه اتفاقی رقم میزنه و ایا میتونید همچین استفاده ای نکنید یا خیر

و همچنین وقتی این قیمت رو دادین یعنی یک مانیتور هم دارید؟ و این مانیتور چند هرتز هست? بشخصه فکر میکنم اگه 60 هرتز هستش یا حتی 144 هرتز و شما قصدی برای رفتن روی رزولوشن بالا ندارید شاید series s هم گزینه خوبی برای شما باشه و بقیه پول رو هم نگه دارید برای سیستمی که بعدا ببندین

و اما اگه بخواید یه سیستم با 25 میلیون ببندین

میتونید یه کانفیگ 12100f 6600 xt(قطعات نو به جز کارت گرافیک) ببندین( امکان بستن 5700 xt با قیمت پایینتر هست که پرفورمنسش تفاوت خاصی با 6600 xt نداره اما با توجه به قدیمی تر بودن و امکان مشکلات دست دومش(به هر صورت چند سال طرف استفاده کرده) ارزشش خیلی کمتر میشه) 

و شاید هم بتونید یه 6700 xt به شرط باندل دست دوم سی پی یو و مادربرد i5 (دست دوم) داشته باشید

ادیت: الان فهمیدم که مانیتور ندارید

با این قیمت واقعا پیسی برای گیمینگ گیر نمیاد مگر اینکه شما دست به دامن rx 580 و یه مانیتور 60 هرتز دست دو بشید البته اینا برای داشتن یه سیستم اوکیه و اگه مانیتور 144 هرتز مد نظرتون باشه هم باید یه باندل ارزون( مثل 10100f و یه مادربردی) پیدا کنید

و تنها گزینه معقول xbox series s هستش

سلام 

مانیتور چرا دارم 1080 75فریم راستش الان داشتم دنبال مانیتور 2K میگشتم ولی با این بودجه نمیخونه راستش یکم به خریدن سیستم بیشتر ترغیب دارم حالا شاید تا ۳۰ تومنم بودجه رو زیاد کردم ولی کنسول به نظرم اون حسی که اینهمه داری پاش پول میدی رو بهت برنمیگردونه یهجوریه انگار 

در حال حاضر این گانفیک مد نظرمه 

I5 8400 

Rx 6700xt 

با بقیه لوازم حدود ۲۵ تومن اینا درمیاد 

2 دقیقه قبل، eddy گفته است:

البته كنسول خوب الان ديگه بخواى PS5 بخرى تو فكر 20 تومن نباش خدا بيامرزه اونم الان تو 35 اينا بايد باشه....

والا دروغ نگم کنسول خیلی دست ادمو میبنده درسته پرفورمنس خوبی میده بهت ولی حس اینکه بخای سیستم رو خودت ببندی اصن یه چیز دیگس 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...